2016 SunSmart Endurance Championship
22 Oct 2016
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
7km Surf Boat
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (27 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
9
273
Georgia SMITH
Georgia SMITH #273
Female Open
00:32:58.7
00:32:58.7
1
(1)
Open
1
Female
1
Trigg Island SLSC
U/21
8:14 min/km
10
271
Elise SMITH
Elise SMITH #271
Female Open
00:32:59.3
00:32:59.3
2
(2)
Open
2
Female
2
Trigg Island SLSC
U/21
8:14 min/km
11
267
Ceris GRAHAM
Ceris GRAHAM #267
Female Open
00:32:59.9
00:32:59.9
3
(3)
Open
3
Female
3
Trigg Island SLSC
U/28
8:14 min/km
13
305
Sophie LLOYD
Sophie LLOYD #305
Female U17
00:33:34.5
00:33:34.5
1
(4)
U17
1
Female
4
COTTESLOE SLSC
U/16
8:23 min/km
14
300
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #300
Female U17
00:33:46.4
00:33:46.4
2
(5)
U17
2
Female
5
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
8:26 min/km
21
269
Ashlee BOOKER
Ashlee BOOKER #269
Female Open
00:35:07.7
00:35:07.7
4
(6)
Open
4
Female
6
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/31
8:46 min/km
22
278
Kiera ALBERTSEN
Kiera ALBERTSEN #278
Female U19
00:35:08.8
00:35:08.8
1
(7)
U19
1
Female
7
City of Perth SLSC
U/19
8:47 min/km
23
279
Ruby WARNE
Ruby WARNE #279
Female U19
00:35:22.4
00:35:22.4
2
(8)
U19
2
Female
8
Trigg Island SLSC
U/19
8:50 min/km
24
306
Meg WARNE
Meg WARNE #306
Female U17
00:35:22.4
00:35:22.4
3
(9)
U17
3
Female
9
Trigg Island SLSC
U/17
8:50 min/km
25
277
Talia JAKUBANS
Talia JAKUBANS #277
Female U19
00:35:30.2
00:35:30.2
3
(10)
U19
3
Female
10
City of Perth SLSC
U/19
8:52 min/km
26
297
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #297
Female U17
00:35:41.1
00:35:41.1
4
(11)
U17
4
Female
11
Trigg Island SLSC
U/16
8:55 min/km
28
304
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #304
Female U17
00:35:56.1
00:35:56.1
5
(12)
U17
5
Female
12
Trigg Island SLSC
U/16
8:59 min/km
29
301
Tessa VILJOEN
Tessa VILJOEN #301
Female U17
00:35:57.8
00:35:57.8
6
(13)
U17
6
Female
13
Busselton SLSC
U/17
8:59 min/km
32
302
Hannah CRISP
Hannah CRISP #302
Female U17
00:37:05.2
00:37:05.2
7
(14)
U17
7
Female
14
Trigg Island SLSC
U/16
9:16 min/km
34
299
Emily WINDSOR
Emily WINDSOR #299
Female U17
00:37:39.7
00:37:39.7
8
(15)
U17
8
Female
15
Trigg Island SLSC
U/16
9:24 min/km
37
303
Cara VILJOEN
Cara VILJOEN #303
Female U17
00:37:56.5
00:37:56.5
9
(16)
U17
9
Female
16
Busselton SLSC
U/17
9:29 min/km
40
276
Emily CHETWIN
Emily CHETWIN #276
Female Open
00:39:56.3
00:39:56.3
5
(17)
Open
5
Female
17
City of Perth SLSC
U/42
9:59 min/km
266
Lauren SMANIOTTO
Lauren SMANIOTTO #266
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
City of Bunbury SLSC
U/19
min/km
280
Madelline SHAW
Madelline SHAW #280
Female U19
DNS
DNS
U19
Female
City of Perth SLSC
U/19
min/km
298
Olivia MICKLE
Olivia MICKLE #298
Female U17
DNS
DNS
U17
Female
City of Perth SLSC
U/17
min/km
270
Alannah WILSON
Alannah WILSON #270
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
North Cottesloe SLSC
U/23
min/km
268
Kelsey ROBERTS
Kelsey ROBERTS #268
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
MULLALOO SLSC
U/25
min/km
272
Amanda BOWMAN
Amanda BOWMAN #272
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/37
min/km
274
Tara SMITH
Tara SMITH #274
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/26
min/km
275
Caitlin O'SHEA
Caitlin O'SHEA #275
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
Trigg Island SLSC
U/21
min/km
307
Chelsea ATTWOOD
Chelsea ATTWOOD #307
Female U17
DNS
DNS
U17
Female
City of Perth SLSC
U/16
min/km
308
Tyla SAVAGE
Tyla SAVAGE #308
Female U17
DNS
DNS
U17
Female
Trigg Island SLSC
U/17
min/km
Page 1 of 1 (27 items)