SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (62 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
1
76
Patrick ELEY
Patrick ELEY #76
Male U17
00:28:44.0
00:28:44.0
1
(1)
U17
1
Male
1
Trigg Island SLSC
U/16
7:11 min/km
Wave 4
2
126
Ethan JACKSON
Ethan JACKSON #126
Male U17
00:29:10.0
00:29:10.0
2
(2)
U17
2
00:00:26.0
Male
2
City of Perth SLSC
U/17
7:17 min/km
Wave 4
3
54
Matthew COLLISS
Matthew COLLISS #54
Male U17
00:29:26.0
00:29:26.0
3
(3)
U17
3
00:00:42.0
Male
3
City of Perth SLSC
U/17
7:21 min/km
Wave 4
4
181
Kelton MULVAY
Kelton MULVAY #181
Male U19
00:30:23.0
00:30:23.0
1
(4)
U19
1
Male
4
Trigg Island SLSC
U/19
7:35 min/km
Wave 1
5
7
Blake ALLSOPP
Blake ALLSOPP #7
Male Open
00:30:35.0
00:30:35.0
1
(5)
Open
1
Male
5
Trigg Island SLSC
U/22
7:38 min/km
Wave 1
6
196
Brendan PETERS
Brendan PETERS #196
Male Open
00:31:00.0
00:31:00.0
2
(6)
Open
2
00:00:24.9
Male
6
North Cottesloe SLSC
U/22
7:45 min/km
Wave 1
7
96
Ceris GRAHAM
Ceris GRAHAM #96
Female Open
00:32:17.5
00:32:17.5
1
(1)
Open
1
Female
1
Trigg Island SLSC
U/29
8:04 min/km
Wave 2
8
28
Ashlee BOOKER
Ashlee BOOKER #28
Female Open
00:32:40.5
00:32:40.5
2
(2)
Open
2
00:00:22.9
Female
2
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/32
8:10 min/km
Wave 2
9
6
Kiera ALBERTSEN
Kiera ALBERTSEN #6
Female Open
00:32:43.5
00:32:43.5
3
(3)
Open
3
00:00:26.0
Female
3
City of Perth SLSC
U/20
8:10 min/km
Wave 2
10
136
Angus JOHNSTON-WALKER
Angus JOHNSTON-WALKER #136
Male U17
00:33:02.0
00:33:02.0
4
(7)
U17
4
00:04:17.9
Male
7
Busselton SLSC
U/16
8:15 min/km
Wave 4
11
99
Jeff GREENFIELD
Jeff GREENFIELD #99
Male 40-44
00:33:17.0
00:33:17.0
1
(8)
40-44
1
Male
8
Trigg Island SLSC
U/47
8:19 min/km
Wave 4
12
5
Byron ALBERTSEN
Byron ALBERTSEN #5
Male U17
00:33:31.0
00:33:31.0
5
(9)
U17
5
00:04:47.0
Male
9
City of Bunbury SLSC
U/17
8:22 min/km
Wave 4
13
98
Hannah GREENFIELD
Hannah GREENFIELD #98
Female U17
00:34:03.0
00:34:03.0
1
(4)
U17
1
Female
4
Trigg Island SLSC
U/16
8:30 min/km
Wave 3
14
160
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #160
Female U19
00:34:05.5
00:34:05.5
1
(5)
U19
1
Female
5
Trigg Island SLSC
U/18
8:31 min/km
Wave 2
15
242
Eamon WALKER
Eamon WALKER #242
Male U17
00:34:15.0
00:34:15.0
6
(10)
U17
6
00:05:30.9
Male
10
North Cottesloe SLSC
U/17
8:33 min/km
Wave 4
16
216
Olivia SCHOU
Olivia SCHOU #216
Female U17
00:34:20.0
00:34:20.0
2
(6)
U17
2
00:00:16.9
Female
6
Trigg Island SLSC
U/16
8:35 min/km
Wave 3
17
156
Sophie LLOYD
Sophie LLOYD #156
Female U17
00:34:21.0
00:34:21.0
3
(7)
U17
3
00:00:17.9
Female
7
COTTESLOE SLSC
U/17
8:35 min/km
Wave 3
18
246
Ben WATERMAN
Ben WATERMAN #246
Male U17
00:34:31.0
00:34:31.0
7
(11)
U17
7
00:05:46.9
Male
11
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/16
8:37 min/km
Wave 4
19
59
Hannah CRISP
Hannah CRISP #59
Female U17
00:34:42.0
00:34:42.0
4
(8)
U17
4
00:00:39.0
Female
8
Trigg Island SLSC
U/17
8:40 min/km
Wave 3
20
229
Daniel SNOOK
Daniel SNOOK #229
Male U17
00:35:40.0
00:35:40.0
8
(12)
U17
8
00:06:55.9
Male
12
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
8:55 min/km
Wave 4
21
218
Kalani SCOTT
Kalani SCOTT #218
Female U17
00:36:04.0
00:36:04.0
5
(9)
U17
5
00:02:01.0
Female
9
City of Perth SLSC
U/17
9:01 min/km
Wave 3
22
210
Matthew ROWE
Matthew ROWE #210
Male Open
00:36:46.0
00:36:46.0
3
(13)
Open
3
00:06:10.9
Male
13
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/20
9:11 min/km
Wave 1
23
252
Emily WINDSOR
Emily WINDSOR #252
Female U17
00:37:22.0
00:37:22.0
6
(10)
U17
6
00:03:18.9
Female
10
Trigg Island SLSC
U/17
9:20 min/km
Wave 3
24
74
Jakson EGAN
Jakson EGAN #74
Male U17
00:37:58.0
00:37:58.0
9
(14)
U17
9
00:09:14.0
Male
14
Trigg Island SLSC
U/16
9:29 min/km
Wave 4
25
77
Bree ELLIOTT
Bree ELLIOTT #77
Female U17
00:38:41.0
00:38:41.0
7
(11)
U17
7
00:04:38.0
Female
11
Trigg Island SLSC
U/16
9:40 min/km
Wave 3
26
32
Darcey BROOKS
Darcey BROOKS #32
Female U17
00:41:44.0
00:41:44.0
8
(12)
U17
8
00:07:41.0
Female
12
MULLALOO SLSC
U/16
10:26 min/km
Wave 3
27
46
Fiona CARROLL
Fiona CARROLL #46
Female 40-44
00:41:57.5
00:41:57.5
1
(13)
40-44
1
Female
13
Fremantle SLSC
U/43
10:29 min/km
Wave 5
28
15
Nicola AWANG
Nicola AWANG #15
Female 40-44
00:42:58.5
00:42:58.5
2
(14)
40-44
2
00:01:00.9
Female
14
SECRET HARBOUR SLSC
U/44
10:44 min/km
Wave 5
29
157
Rachel LOUGHLIN
Rachel LOUGHLIN #157
Female 45-49
00:43:22.5
00:43:22.5
1
(15)
45-49
1
Female
15
North Cottesloe SLSC
U/46
10:50 min/km
Wave 5
30
137
Cody JONES
Cody JONES #137
Male U17
00:50:41.0
00:50:41.0
10
(15)
U17
10
00:21:56.9
Male
15
SECRET HARBOUR SLSC
U/16
12:40 min/km
Wave 4
223
Kane SMITH
Kane SMITH #223
Male U17
Not started
Not started
U17
Male
Trigg Island SLSC
U/17
Wave 4
78
Matthew EVANS
Matthew EVANS #78
Male 40-44
Not started
Not started
40-44
Male
North Cottesloe SLSC
U/45
Wave 4
123
Robert INNOCENT
Robert INNOCENT #123
Male 40-44
Not started
Not started
40-44
Male
Trigg Island SLSC
U/48
Wave 4
207
Brenton ROSE
Brenton ROSE #207
Male 40-44
Not started
Not started
40-44
Male
Trigg Island SLSC
U/47
Wave 4
81
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #81
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Trigg Island SLSC
U/17
Wave 3
165
Sarah MAY
Sarah MAY #165
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
MULLALOO SLSC
U/16
Wave 3
42
Jessica CAKE
Jessica CAKE #42
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Scarboro SLSC Inc
U/16
Wave 3
235
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #235
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Trigg Island SLSC
U/17
Wave 3
151
Amanda LEE
Amanda LEE #151
Female 45-49
Not started
Not started
45-49
Female
MULLALOO SLSC
U/48
Wave 5
70
Anne Marie DULLAGHAN
Anne Marie DULLAGHAN #70
Female 45-49
DNF
DNF
45-49
Female
SECRET HARBOUR SLSC
U/47
Wave 5
294
Chalise PRATT
Chalise PRATT #294
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Wave 3
48
Emily CHETWIN
Emily CHETWIN #48
Female 40-44
Not started
Not started
40-44
Female
City of Perth SLSC
U/43
Wave 5
167
Michaela MAYNARD
Michaela MAYNARD #167
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
MULLALOO SLSC
U/17
Wave 3
138
Hannah JONES
Hannah JONES #138
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Scarboro SLSC Inc
U/16
Wave 3
149
Romi LAWLOR
Romi LAWLOR #149
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
City of Perth SLSC
U/16
Wave 3
147
Ellen KOZLOWSKA
Ellen KOZLOWSKA #147
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
Scarboro SLSC Inc
U/16
Wave 3
208
Lillyan ROSICH
Lillyan ROSICH #208
Female U17
Not started
Not started
U17
Female
MULLALOO SLSC
U/17
Wave 3
213
Tyla SAVAGE
Tyla SAVAGE #213
Female U19
Not started
Not started
U19
Female
Trigg Island SLSC
U/18
Wave 2
245
Meg WARNE
Meg WARNE #245
Female U19
DNF
DNF
U19
Female
Trigg Island SLSC
U/18
Wave 2
166
Jo-Anna MAYNARD
Jo-Anna MAYNARD #166
Female U19
Not started
Not started
U19
Female
MULLALOO SLSC
U/19
Wave 2
[1]
2
Page 1 of 2 (62 items)
© 2023