St James' Anglican School Cross Country
10 May 2019
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3-4
Year 5-6
Senior
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Top 1
Top 3
Top 5
Top 10
Male
Y07
View All
Pos
Name
Time
1
Brooklyn ECKERT
00:12:58.20
2
Xavier HIGGINSON
00:13:22.17
3
Liam REID
00:13:59.53
4
Luke HARDING
00:14:13.28
5
Reuben ESSEX
00:14:25.78
6
Francis MAZORODZE
00:14:50.99
7
Tarrant WYNNE
00:15:05.76
8
Harvey STANLEY
00:16:12.28
9
Kudakwashe MAKORE
00:16:45.55
10
Ethan THOMPSON-DAVIES
00:16:47.04
Y08
View All
Pos
Name
Time
1
Thomas ALDERSON
00:12:47.18
2
Edward AMOR
00:12:56.16
3
Matthew VAN DEN HAM
00:14:05.13
4
Adrian MANYERE
00:14:22.97
5
Jayden BLAKISTON
00:14:27.48
6
Brady JANSEN
00:14:29.73
7
Kade METTIMANO
00:14:44.28
8
Jayden PEERS
00:15:12.75
9
Isaac FAITHFULL
00:15:13.77
10
Nicholas CHANSIRI
00:15:35.80
Y09
View All
Pos
Name
Time
1
Bobby WALSH
00:11:58.48
2
Christopher CLEMENTS-JEWERY
00:12:04.20
3
Joshua ROGGIO
00:14:26.87
4
Alex TIRANT
00:15:26.44
5
Owen CORRIGAN
00:15:43.23
6
Emilio VELASCO-RIDLEY
00:15:49.53
7
Woody MACMILLAN
00:17:43.92
8
Mason LEKIAS
00:17:56.58
9
Jacob MCCARTAN
00:18:58.03
10
Maxim MCNEELA
00:20:09.97
Y10
View All
Pos
Name
Time
1
Joel LUCAS
00:11:59.56
2
Vin Xavier COETZEE
00:15:49.55
3
Dylan SCOTT
00:15:51.22
4
Leo CARCHRIE
00:18:18.78
5
Riley HEYWORTH
00:21:25.29
6
Mark O'DONNELL
00:25:28.92
Female
Y07
View All
Pos
Name
Time
1
Hayley BIDEFELD
00:15:43.03
2
Sasha GOODALE
00:15:48.35
3
Sophie COYNE
00:16:16.27
4
Ava TOMAZIN
00:16:24.01
5
Lara OSKAY
00:16:24.51
6
Charmay DUNE
00:16:36.42
7
Tessa KEEFE
00:18:09.01
8
Charnay DUNE
00:18:25.70
9
Claire SMITH
00:19:24.85
10
Ella-Rose GARNER
00:19:27.28
Y08
View All
Pos
Name
Time
1
Hermione-May COPLEY
00:16:32.51
2
Madison DISSINGTON
00:17:44.15
3
Sally JEPSON
00:17:56.80
4
Erne POTGIETER
00:18:31.40
5
Isabelle READ
00:19:42.01
6
Indianna MONTGOMERY
00:20:04.71
7
Tongxin SYCAMORE
00:20:31.28
8
Freya MALONEY-ROSS
00:20:31.49
9
Hollie TAYLOR
00:20:40.27
10
Eden PIETERSEN
00:20:41.72
Y09
View All
Pos
Name
Time
1
Carys DAVIS
00:15:28.51
2
Elissa QUINN-WILLIAMS
00:15:42.82
3
Louise HOTCHKISS
00:17:12.07
4
Poppy BASELEY
00:18:00.26
5
Irene OREILLY
00:18:07.76
6
Jade O'REGAN
00:18:29.76
7
Charlee JORY
00:18:40.83
8
Olivia HOLMES
00:18:54.76
9
Ellie MININCH
00:22:44.01
10
Cassie RABONE
00:23:06.77
Y10
View All
Pos
Name
Time
1
Imogen BEAN
00:16:49.96
2
Trinity Rose DELLA BOSCA
00:17:53.14
3
Georgia JANSEN
00:18:11.97
4
Abbygale TIRANT
00:18:38.37
5
Alana ROWELL
00:20:38.67
6
Ashlee ESSON
00:22:22.66
7
Olivia WILLMOTT
00:29:35.21
8
Faith PRIESTMAN
00:29:36.02
9
Emma SMITH
00:31:00.00