Swimming WA Open Water Series - 11
26 Jan 2016
Results
Details
 
Contact
500m Swim
1.25km Swim
2.5km Swim
5km Swim
10km Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (113 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Country
Pace
1
84
Kate HARRISON
Kate HARRISON #84
Female Under 15
00:08:38.7
00:08:38.7
1
(1)
Under 15
1
Female
1
AUS
1:43 min/100m
2
98
Sophie LIM
Sophie LIM #98
Female Under 15
00:08:39.6
00:08:39.6
2
(2)
Under 15
2
Female
2
AUS
1:43 min/100m
3
46
Sora OTSUKA
Sora OTSUKA #46
Male Under 15
00:08:54.5
00:08:54.5
1
(1)
Under 15
1
Male
1
AUS
1:46 min/100m
4
37
Julian LEONE
Julian LEONE #37
Male Under 15
00:09:09.6
00:09:09.6
2
(2)
Under 15
2
Male
2
AUS
1:49 min/100m
5
71
Aimee BULLIER
Aimee BULLIER #71
Female Under 11
00:09:11.6
00:09:11.6
1
(3)
Under 11
1
Female
3
AUS
1:50 min/100m
6
54
Pavel SINCLAIR
Pavel SINCLAIR #54
Male Under 15
00:09:15.9
00:09:15.9
3
(3)
Under 15
3
Male
3
AUS
1:51 min/100m
7
105
Kokoro OTSUKA
Kokoro OTSUKA #105
Female Under 15
00:09:19.2
00:09:19.2
3
(4)
Under 15
3
Female
4
AUS
1:51 min/100m
8
49
Tommaso PUCCINI
Tommaso PUCCINI #49
Male Under 15
00:09:26.4
00:09:26.4
4
(4)
Under 15
4
Male
4
AUS
1:53 min/100m
9
79
Rebecca FOULKES-TAYLOR
Rebecca FOULKES-TAYLOR #79
Female Legends (35-49)
00:09:29.6
00:09:29.6
1
(5)
Legends (35-49)
1
Female
5
AUS
1:53 min/100m
10
62
Jasmine AITKEN
Jasmine AITKEN #62
Female Under 15
00:09:34.8
00:09:34.8
4
(6)
Under 15
4
Female
6
AUS
1:54 min/100m
11
20
Aramis FRIBERG
Aramis FRIBERG #20
Male Under 11
00:09:37.2
00:09:37.2
1
(5)
Under 11
1
Male
5
AUS
1:55 min/100m
12
117
Jeanne WANG
Jeanne WANG #117
Female Under 15
00:09:37.6
00:09:37.6
5
(7)
Under 15
5
Female
7
AUS
1:55 min/100m
13
96
Kara LEEMING
Kara LEEMING #96
Female Under 15
00:09:39.8
00:09:39.8
6
(8)
Under 15
6
Female
8
AUS
1:55 min/100m
14
97
Alessia LEONE
Alessia LEONE #97
Female Under 15
00:09:43.2
00:09:43.2
7
(9)
Under 15
7
Female
9
AUS
1:56 min/100m
15
50
Joe QUIRK
Joe QUIRK #50
Male Under 11
00:09:52.6
00:09:52.6
2
(6)
Under 11
2
Male
6
AUS
1:58 min/100m
16
39
Daniel LUMMIS
Daniel LUMMIS #39
Male Under 11
00:09:56.1
00:09:56.1
3
(7)
Under 11
3
Male
7
AUS
1:59 min/100m
17
77
Chloe CROXFORD
Chloe CROXFORD #77
Female Under 15
00:10:01.6
00:10:01.6
8
(10)
Under 15
8
Female
10
AUS
2:00 min/100m
18
15
Paolo DA SILVA
Paolo DA SILVA #15
Male Chaperone
00:10:01.9
00:10:01.9
1
(8)
Chaperone
1
Male
8
AUS
2:00 min/100m
19
58
Lachlan THOMAS
Lachlan THOMAS #58
Male Chaperone
00:10:02.0
00:10:02.0
2
(9)
Chaperone
2
Male
9
AUS
2:00 min/100m
20
76
Keala CRAWLEY
Keala CRAWLEY #76
Female Under 11
00:10:02.3
00:10:02.3
2
(11)
Under 11
2
Female
11
AUS
2:00 min/100m
21
13
Rhys CROXFORD
Rhys CROXFORD #13
Male Chaperone
00:10:02.6
00:10:02.6
3
(10)
Chaperone
3
Male
10
AUS
2:00 min/100m
22
111
Claudia RICH
Claudia RICH #111
Female Under 15
00:10:05.2
00:10:05.2
9
(12)
Under 15
9
Female
12
AUS
2:01 min/100m
23
82
Sophie GREGORY
Sophie GREGORY #82
Female Under 15
00:10:05.9
00:10:05.9
10
(13)
Under 15
10
Female
13
AUS
2:01 min/100m
24
101
Ashlee MARTIN
Ashlee MARTIN #101
Female Chaperone
00:10:07.4
00:10:07.4
1
(14)
Chaperone
1
Female
14
AUS
2:01 min/100m
25
75
Tahlia COOPER
Tahlia COOPER #75
Female Under 15
00:10:09.7
00:10:09.7
11
(15)
Under 15
11
Female
15
AUS
2:01 min/100m
26
108
Sadeni PREMACHANDRA
Sadeni PREMACHANDRA #108
Female Under 15
00:10:10.8
00:10:10.8
12
(16)
Under 15
12
Female
16
AUS
2:02 min/100m
27
12
Neal COCKER
Neal COCKER #12
Male Legends (35-49)
00:10:14.3
00:10:14.3
1
(11)
Legends (35-49)
1
Male
11
AUS
2:02 min/100m
28
45
Josh NOWROJEE
Josh NOWROJEE #45
Male Under 11
00:10:17.3
00:10:17.3
4
(12)
Under 11
4
Male
12
AUS
2:03 min/100m
29
17
Nic DE BOMFORD
Nic DE BOMFORD #17
Male Chaperone
00:10:18.0
00:10:18.0
4
(13)
Chaperone
4
Male
13
AUS
2:03 min/100m
30
59
Mathew THOMAS
Mathew THOMAS #59
Male Chaperone
00:10:18.6
00:10:18.6
5
(14)
Chaperone
5
Male
14
AUS
2:03 min/100m
31
55
Trent SOLLY
Trent SOLLY #55
Male Under 11
00:10:19.9
00:10:19.9
5
(15)
Under 11
5
Male
15
AUS
2:03 min/100m
32
19
Bernd EDLINGER
Bernd EDLINGER #19
Male Legends (35-49)
00:10:37.5
00:10:37.5
2
(16)
Legends (35-49)
2
Male
16
AUS
2:07 min/100m
33
16
Nathan DAVIS
Nathan DAVIS #16
Male Under 15
00:10:45.6
00:10:45.6
5
(17)
Under 15
5
Male
17
AUS
2:09 min/100m
34
69
Fenella BRADY
Fenella BRADY #69
Female Under 15
00:10:45.7
00:10:45.7
13
(17)
Under 15
13
Female
17
AUS
2:09 min/100m
35
114
Amy SMITH
Amy SMITH #114
Female Open (18-34)
00:10:46.9
00:10:46.9
1
(18)
Open (18-34)
1
Female
18
AUS
2:09 min/100m
36
104
Danae OKULICZ
Danae OKULICZ #104
Female Chaperone
00:10:55.6
00:10:55.6
2
(19)
Chaperone
2
Female
19
AUS
2:11 min/100m
37
67
Georgia BLAINE
Georgia BLAINE #67
Female Under 11
00:10:55.8
00:10:55.8
3
(20)
Under 11
3
Female
20
AUS
2:11 min/100m
38
25
Tim HOLLEMANS
Tim HOLLEMANS #25
Male Under 11
00:11:13.0
00:11:13.0
6
(18)
Under 11
6
Male
18
AUS
2:14 min/100m
39
91
Tamsyn IRELAND
Tamsyn IRELAND #91
Female Under 15
00:11:13.2
00:11:13.2
14
(21)
Under 15
14
Female
21
AUS
2:14 min/100m
40
6
Jake BUEDDEMANN
Jake BUEDDEMANN #6
Male Under 15
00:11:13.8
00:11:13.8
6
(19)
Under 15
6
Male
19
AUS
2:14 min/100m
41
93
Lisette KANSE
Lisette KANSE #93
Female Chaperone
00:11:14.1
00:11:14.1
3
(22)
Chaperone
3
Female
22
AUS
2:14 min/100m
42
22
Jack GRYGORCEWICZ
Jack GRYGORCEWICZ #22
Male Under 15
00:11:14.5
00:11:14.5
7
(20)
Under 15
7
Male
20
AUS
2:14 min/100m
43
88
Lucy HINCH
Lucy HINCH #88
Female Under 15
00:11:15.0
00:11:15.0
15
(23)
Under 15
15
Female
23
AUS
2:15 min/100m
44
89
Meredith HINCH
Meredith HINCH #89
Female Chaperone
00:11:15.1
00:11:15.1
4
(24)
Chaperone
4
Female
24
AUS
2:15 min/100m
45
83
Dana HARRISON
Dana HARRISON #83
Female Under 11
00:11:18.1
00:11:18.1
4
(25)
Under 11
4
Female
25
AUS
2:15 min/100m
46
21
Lothar FRIBERG
Lothar FRIBERG #21
Male Chaperone
00:11:20.4
00:11:20.4
6
(21)
Chaperone
6
Male
21
AUS
2:16 min/100m
47
53
Ollie RICHMOND
Ollie RICHMOND #53
Male Under 15
00:11:22.6
00:11:22.6
8
(22)
Under 15
8
Male
22
AUS
2:16 min/100m
48
3
Gryffyn ARGENT
Gryffyn ARGENT #3
Male Under 11
00:11:31.8
00:11:31.8
7
(23)
Under 11
7
Male
23
AUS
2:18 min/100m
49
2
Greg ARGENT
Greg ARGENT #2
Male Chaperone
00:11:32.9
00:11:32.9
7
(24)
Chaperone
7
Male
24
AUS
2:18 min/100m
50
64
Charli ASHBY
Charli ASHBY #64
Female Under 15
00:11:34.5
00:11:34.5
16
(26)
Under 15
16
Female
26
AUS
2:18 min/100m
[1]
2
3
Page 1 of 3 (113 items)