St James Anglican School Cross Country
28 Apr 2017
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3
Year 4
Year 5-6
Year 7-8
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (37 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
37
144
Tegan MUMBA
Tegan MUMBA #144
Female Y04
00:20:06.68
00:20:06.68
17
(19)
Y04
17
00:08:56.25
Female
19
Sydney
10:03 min/km
Wave 3 - Y04
36
149
Chelsea GRAY
Chelsea GRAY #149
Female Y04
00:20:06.37
00:20:06.37
16
(18)
Y04
16
00:08:55.94
Female
18
Sydney
10:03 min/km
Wave 3 - Y04
35
21
Bailey LOVE
Bailey LOVE #21
Male Y04
00:19:36.77
00:19:36.77
18
(18)
Y04
18
00:10:09.08
Male
18
Cervantes
9:48 min/km
Wave 3 - Y04
34
265
Sharon HOUSTON
Sharon HOUSTON #265
Female Staff
00:19:09.43
00:19:09.43
2
(17)
Staff
2
00:03:48.48
Female
17
Eglinton
9:34 min/km
Wave 3 - Y04
33
31
Perry YOUSSEF
Perry YOUSSEF #31
Female Y04
00:19:08.57
00:19:08.57
15
(16)
Y04
15
00:07:58.14
Female
16
Cervantes
9:34 min/km
Wave 3 - Y04
32
85
George TUDOR
George TUDOR #85
Male Y04
00:18:26.69
00:18:26.69
17
(17)
Y04
17
00:08:59.01
Male
17
Eglinton
9:13 min/km
Wave 3 - Y04
31
211
Josh WHITE
Josh WHITE #211
Male Y04
00:18:26.37
00:18:26.37
16
(16)
Y04
16
00:08:58.69
Male
16
Twilight
9:13 min/km
Wave 3 - Y04
30
212
Kayla COCHRANE
Kayla COCHRANE #212
Female Y04
00:17:22.64
00:17:22.64
14
(15)
Y04
14
00:06:12.21
Female
15
Twilight
8:41 min/km
Wave 3 - Y04
29
208
Maddison JOHNSTON
Maddison JOHNSTON #208
Female Y04
00:17:22.23
00:17:22.23
13
(14)
Y04
13
00:06:11.79
Female
14
Twilight
8:41 min/km
Wave 3 - Y04
28
207
Narrin HUBBARD
Narrin HUBBARD #207
Female Y04
00:17:06.61
00:17:06.61
12
(13)
Y04
12
00:05:56.17
Female
13
Twilight
8:33 min/km
Wave 3 - Y04
27
29
Robyn THOMAS
Robyn THOMAS #29
Female Y04
00:16:59.19
00:16:59.19
11
(12)
Y04
11
00:05:48.75
Female
12
Cervantes
8:29 min/km
Wave 3 - Y04
26
146
Benjamin ROWELL
Benjamin ROWELL #146
Male Y04
00:15:49.90
00:15:49.90
15
(15)
Y04
15
00:06:22.22
Male
15
Sydney
7:54 min/km
Wave 3 - Y04
25
86
Walter WILLIAMS
Walter WILLIAMS #86
Male Y04
00:15:35.18
00:15:35.18
14
(14)
Y04
14
00:06:07.50
Male
14
Eglinton
7:47 min/km
Wave 3 - Y04
24
25
Taylor CROSSMAN
Taylor CROSSMAN #25
Female Y04
00:15:32.26
00:15:32.26
10
(11)
Y04
10
00:04:21.82
Female
11
Cervantes
7:46 min/km
Wave 3 - Y04
23
264
Sam ALCOCK
Sam ALCOCK #264
Female Staff
00:15:20.95
00:15:20.95
1
(10)
Staff
1
Female
10
Twilight
7:40 min/km
Wave 3 - Y04
22
30
Jordon THOMSON
Jordon THOMSON #30
Male Y04
00:15:19.68
00:15:19.68
13
(13)
Y04
13
00:05:52.00
Male
13
Cervantes
7:39 min/km
Wave 3 - Y04
21
24
Remmi WILBY
Remmi WILBY #24
Female Y04
00:15:01.18
00:15:01.18
9
(9)
Y04
9
00:03:50.75
Female
9
Cervantes
7:30 min/km
Wave 3 - Y04
20
23
Anique SCHOEMAN
Anique SCHOEMAN #23
Female Y04
00:14:58.15
00:14:58.15
8
(8)
Y04
8
00:03:47.72
Female
8
Cervantes
7:29 min/km
Wave 3 - Y04
19
87
Annika SCHRODER
Annika SCHRODER #87
Female Y04
00:14:57.68
00:14:57.68
7
(7)
Y04
7
00:03:47.25
Female
7
Eglinton
7:28 min/km
Wave 3 - Y04
18
22
Noah MONGER
Noah MONGER #22
Male Y04
00:14:51.43
00:14:51.43
12
(12)
Y04
12
00:05:23.75
Male
12
Cervantes
7:25 min/km
Wave 3 - Y04
17
82
Tim GROBBELAAR
Tim GROBBELAAR #82
Male Y04
00:14:43.11
00:14:43.11
11
(11)
Y04
11
00:05:15.43
Male
11
Eglinton
7:21 min/km
Wave 3 - Y04
16
28
George OREILLY
George OREILLY #28
Male Y04
00:13:38.39
00:13:38.39
10
(10)
Y04
10
00:04:10.71
Male
10
Cervantes
6:49 min/km
Wave 3 - Y04
15
152
Cody WRIGHT
Cody WRIGHT #152
Male Y04
00:13:35.54
00:13:35.54
9
(9)
Y04
9
00:04:07.86
Male
9
Sydney
6:47 min/km
Wave 3 - Y04
14
150
Rose MCAINSH
Rose MCAINSH #150
Female Y04
00:13:07.13
00:13:07.13
6
(6)
Y04
6
00:01:56.70
Female
6
Sydney
6:33 min/km
Wave 3 - Y04
13
26
Emily FAITHFULL
Emily FAITHFULL #26
Female Y04
00:13:06.93
00:13:06.93
5
(5)
Y04
5
00:01:56.50
Female
5
Cervantes
6:33 min/km
Wave 3 - Y04
12
213
Juliette HODGSON
Juliette HODGSON #213
Female Y04
00:12:33.87
00:12:33.87
4
(4)
Y04
4
00:01:23.43
Female
4
Twilight
6:16 min/km
Wave 3 - Y04
11
215
Abyela PIPER
Abyela PIPER #215
Female Y04
00:12:24.33
00:12:24.33
3
(3)
Y04
3
00:01:13.90
Female
3
Twilight
6:12 min/km
Wave 3 - Y04
10
148
Justin DI GIOVANNI
Justin DI GIOVANNI #148
Male Y04
00:12:18.65
00:12:18.65
8
(8)
Y04
8
00:02:50.96
Male
8
Sydney
6:09 min/km
Wave 3 - Y04
9
151
Keaghan RAUBENHEIMER
Keaghan RAUBENHEIMER #151
Male Y04
00:12:16.41
00:12:16.41
7
(7)
Y04
7
00:02:48.73
Male
7
Sydney
6:08 min/km
Wave 3 - Y04
8
145
Halle RICHARDS
Halle RICHARDS #145
Female Y04
00:11:29.11
00:11:29.11
2
(2)
Y04
2
00:00:18.68
Female
2
Sydney
5:44 min/km
Wave 3 - Y04
7
84
Lincoln MORRIS
Lincoln MORRIS #84
Male Y04
00:11:17.43
00:11:17.43
6
(6)
Y04
6
00:01:49.74
Male
6
Eglinton
5:38 min/km
Wave 3 - Y04
6
83
Layla MACMILLAN
Layla MACMILLAN #83
Female Y04
00:11:10.43
00:11:10.43
1
(1)
Y04
1
Female
1
Eglinton
5:35 min/km
Wave 3 - Y04
5
143
Matthew DICKINSON
Matthew DICKINSON #143
Male Y04
00:10:31.67
00:10:31.67
5
(5)
Y04
5
00:01:03.98
Male
5
Sydney
5:15 min/km
Wave 3 - Y04
4
210
Luca SAMPSON
Luca SAMPSON #210
Male Y04
00:10:25.93
00:10:25.93
4
(4)
Y04
4
00:00:58.24
Male
4
Twilight
5:12 min/km
Wave 3 - Y04
3
89
Nicholas VAN DEN HAM
Nicholas VAN DEN HAM #89
Male Y04
00:10:01.39
00:10:01.39
3
(3)
Y04
3
00:00:33.71
Male
3
Eglinton
5:00 min/km
Wave 3 - Y04
2
88
Jae TURNILL
Jae TURNILL #88
Male Y04
00:09:57.11
00:09:57.11
2
(2)
Y04
2
00:00:29.43
Male
2
Eglinton
4:58 min/km
Wave 3 - Y04
1
147
Jasper STAY
Jasper STAY #147
Male Y04
00:09:27.68
00:09:27.68
1
(1)
Y04
1
Male
1
Sydney
4:43 min/km
Wave 3 - Y04
Page 1 of 1 (37 items)