St James Anglican School Cross Country
28 Apr 2017
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3
Year 4
Year 5-6
Year 7-8
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (37 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pace
Wave
6
83
Layla MACMILLAN
Layla MACMILLAN #83
Female Y04
00:11:10.43
00:11:10.43
1
(1)
Y04
1
Female
1
Eglinton
5:35 min/km
Wave 3 - Y04
8
145
Halle RICHARDS
Halle RICHARDS #145
Female Y04
00:11:29.11
00:11:29.11
2
(2)
Y04
2
00:00:18.68
Female
2
Sydney
5:44 min/km
Wave 3 - Y04
11
215
Abyela PIPER
Abyela PIPER #215
Female Y04
00:12:24.33
00:12:24.33
3
(3)
Y04
3
00:01:13.90
Female
3
Twilight
6:12 min/km
Wave 3 - Y04
12
213
Juliette HODGSON
Juliette HODGSON #213
Female Y04
00:12:33.87
00:12:33.87
4
(4)
Y04
4
00:01:23.43
Female
4
Twilight
6:16 min/km
Wave 3 - Y04
13
26
Emily FAITHFULL
Emily FAITHFULL #26
Female Y04
00:13:06.93
00:13:06.93
5
(5)
Y04
5
00:01:56.50
Female
5
Cervantes
6:33 min/km
Wave 3 - Y04
14
150
Rose MCAINSH
Rose MCAINSH #150
Female Y04
00:13:07.13
00:13:07.13
6
(6)
Y04
6
00:01:56.70
Female
6
Sydney
6:33 min/km
Wave 3 - Y04
19
87
Annika SCHRODER
Annika SCHRODER #87
Female Y04
00:14:57.68
00:14:57.68
7
(7)
Y04
7
00:03:47.25
Female
7
Eglinton
7:28 min/km
Wave 3 - Y04
20
23
Anique SCHOEMAN
Anique SCHOEMAN #23
Female Y04
00:14:58.15
00:14:58.15
8
(8)
Y04
8
00:03:47.72
Female
8
Cervantes
7:29 min/km
Wave 3 - Y04
21
24
Remmi WILBY
Remmi WILBY #24
Female Y04
00:15:01.18
00:15:01.18
9
(9)
Y04
9
00:03:50.75
Female
9
Cervantes
7:30 min/km
Wave 3 - Y04
24
25
Taylor CROSSMAN
Taylor CROSSMAN #25
Female Y04
00:15:32.26
00:15:32.26
10
(11)
Y04
10
00:04:21.82
Female
11
Cervantes
7:46 min/km
Wave 3 - Y04
27
29
Robyn THOMAS
Robyn THOMAS #29
Female Y04
00:16:59.19
00:16:59.19
11
(12)
Y04
11
00:05:48.75
Female
12
Cervantes
8:29 min/km
Wave 3 - Y04
28
207
Narrin HUBBARD
Narrin HUBBARD #207
Female Y04
00:17:06.61
00:17:06.61
12
(13)
Y04
12
00:05:56.17
Female
13
Twilight
8:33 min/km
Wave 3 - Y04
29
208
Maddison JOHNSTON
Maddison JOHNSTON #208
Female Y04
00:17:22.23
00:17:22.23
13
(14)
Y04
13
00:06:11.79
Female
14
Twilight
8:41 min/km
Wave 3 - Y04
30
212
Kayla COCHRANE
Kayla COCHRANE #212
Female Y04
00:17:22.64
00:17:22.64
14
(15)
Y04
14
00:06:12.21
Female
15
Twilight
8:41 min/km
Wave 3 - Y04
33
31
Perry YOUSSEF
Perry YOUSSEF #31
Female Y04
00:19:08.57
00:19:08.57
15
(16)
Y04
15
00:07:58.14
Female
16
Cervantes
9:34 min/km
Wave 3 - Y04
36
149
Chelsea GRAY
Chelsea GRAY #149
Female Y04
00:20:06.37
00:20:06.37
16
(18)
Y04
16
00:08:55.94
Female
18
Sydney
10:03 min/km
Wave 3 - Y04
37
144
Tegan MUMBA
Tegan MUMBA #144
Female Y04
00:20:06.68
00:20:06.68
17
(19)
Y04
17
00:08:56.25
Female
19
Sydney
10:03 min/km
Wave 3 - Y04
1
147
Jasper STAY
Jasper STAY #147
Male Y04
00:09:27.68
00:09:27.68
1
(1)
Y04
1
Male
1
Sydney
4:43 min/km
Wave 3 - Y04
2
88
Jae TURNILL
Jae TURNILL #88
Male Y04
00:09:57.11
00:09:57.11
2
(2)
Y04
2
00:00:29.43
Male
2
Eglinton
4:58 min/km
Wave 3 - Y04
3
89
Nicholas VAN DEN HAM
Nicholas VAN DEN HAM #89
Male Y04
00:10:01.39
00:10:01.39
3
(3)
Y04
3
00:00:33.71
Male
3
Eglinton
5:00 min/km
Wave 3 - Y04
4
210
Luca SAMPSON
Luca SAMPSON #210
Male Y04
00:10:25.93
00:10:25.93
4
(4)
Y04
4
00:00:58.24
Male
4
Twilight
5:12 min/km
Wave 3 - Y04
5
143
Matthew DICKINSON
Matthew DICKINSON #143
Male Y04
00:10:31.67
00:10:31.67
5
(5)
Y04
5
00:01:03.98
Male
5
Sydney
5:15 min/km
Wave 3 - Y04
7
84
Lincoln MORRIS
Lincoln MORRIS #84
Male Y04
00:11:17.43
00:11:17.43
6
(6)
Y04
6
00:01:49.74
Male
6
Eglinton
5:38 min/km
Wave 3 - Y04
9
151
Keaghan RAUBENHEIMER
Keaghan RAUBENHEIMER #151
Male Y04
00:12:16.41
00:12:16.41
7
(7)
Y04
7
00:02:48.73
Male
7
Sydney
6:08 min/km
Wave 3 - Y04
10
148
Justin DI GIOVANNI
Justin DI GIOVANNI #148
Male Y04
00:12:18.65
00:12:18.65
8
(8)
Y04
8
00:02:50.96
Male
8
Sydney
6:09 min/km
Wave 3 - Y04
15
152
Cody WRIGHT
Cody WRIGHT #152
Male Y04
00:13:35.54
00:13:35.54
9
(9)
Y04
9
00:04:07.86
Male
9
Sydney
6:47 min/km
Wave 3 - Y04
16
28
George OREILLY
George OREILLY #28
Male Y04
00:13:38.39
00:13:38.39
10
(10)
Y04
10
00:04:10.71
Male
10
Cervantes
6:49 min/km
Wave 3 - Y04
17
82
Tim GROBBELAAR
Tim GROBBELAAR #82
Male Y04
00:14:43.11
00:14:43.11
11
(11)
Y04
11
00:05:15.43
Male
11
Eglinton
7:21 min/km
Wave 3 - Y04
18
22
Noah MONGER
Noah MONGER #22
Male Y04
00:14:51.43
00:14:51.43
12
(12)
Y04
12
00:05:23.75
Male
12
Cervantes
7:25 min/km
Wave 3 - Y04
22
30
Jordon THOMSON
Jordon THOMSON #30
Male Y04
00:15:19.68
00:15:19.68
13
(13)
Y04
13
00:05:52.00
Male
13
Cervantes
7:39 min/km
Wave 3 - Y04
25
86
Walter WILLIAMS
Walter WILLIAMS #86
Male Y04
00:15:35.18
00:15:35.18
14
(14)
Y04
14
00:06:07.50
Male
14
Eglinton
7:47 min/km
Wave 3 - Y04
26
146
Benjamin ROWELL
Benjamin ROWELL #146
Male Y04
00:15:49.90
00:15:49.90
15
(15)
Y04
15
00:06:22.22
Male
15
Sydney
7:54 min/km
Wave 3 - Y04
31
211
Josh WHITE
Josh WHITE #211
Male Y04
00:18:26.37
00:18:26.37
16
(16)
Y04
16
00:08:58.69
Male
16
Twilight
9:13 min/km
Wave 3 - Y04
32
85
George TUDOR
George TUDOR #85
Male Y04
00:18:26.69
00:18:26.69
17
(17)
Y04
17
00:08:59.01
Male
17
Eglinton
9:13 min/km
Wave 3 - Y04
35
21
Bailey LOVE
Bailey LOVE #21
Male Y04
00:19:36.77
00:19:36.77
18
(18)
Y04
18
00:10:09.08
Male
18
Cervantes
9:48 min/km
Wave 3 - Y04
23
264
Sam ALCOCK
Sam ALCOCK #264
Female Staff
00:15:20.95
00:15:20.95
1
(10)
Staff
1
Female
10
Twilight
7:40 min/km
Wave 3 - Y04
34
265
Sharon HOUSTON
Sharon HOUSTON #265
Female Staff
00:19:09.43
00:19:09.43
2
(17)
Staff
2
00:03:48.48
Female
17
Eglinton
9:34 min/km
Wave 3 - Y04
Page 1 of 1 (37 items)