2016 SunSmart Endurance Championship
22 Oct 2016
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
7km Surf Boat
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (102 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
2
112
Callan SMITH
Callan SMITH #112
Male U17
00:29:03.1
00:29:03.1
1
(2)
U17
1
Male
2
Trigg Island SLSC
U/17
14:31 min/km
4
78
Georgia SMITH
Georgia SMITH #78
Female Open
00:29:21.5
00:29:21.5
1
(1)
Open
1
Female
1
Trigg Island SLSC
U/21
14:40 min/km
6
96
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #96
Female U17
00:29:21.7
00:29:21.7
1
(2)
U17
1
Female
2
Trigg Island SLSC
U/16
14:40 min/km
7
74
Elise SMITH
Elise SMITH #74
Female Open
00:29:22.4
00:29:22.4
2
(3)
Open
2
Female
3
Trigg Island SLSC
U/21
14:41 min/km
9
88
Kent JENKINSON
Kent JENKINSON #88
Male Open
00:29:27.3
00:29:27.3
3
(6)
Open
3
Male
6
Trigg Island SLSC
U/20
14:43 min/km
14
140
Will SAVAGE
Will SAVAGE #140
Male U14
00:30:51.9
00:30:51.9
1
(10)
U14
1
Male
10
Trigg Island SLSC
U/14
15:25 min/km
16
84
Lachlan ARMSTRONG
Lachlan ARMSTRONG #84
Male Open
00:31:07.1
00:31:07.1
5
(11)
Open
5
Male
11
Trigg Island SLSC
U/21
15:33 min/km
22
118
Ruby WARNE
Ruby WARNE #118
Female U19
00:31:31.4
00:31:31.4
1
(9)
U19
1
Female
9
Trigg Island SLSC
U/19
15:45 min/km
23
121
Cooper JOHNSON
Cooper JOHNSON #121
Male U19
00:31:31.8
00:31:31.8
2
(14)
U19
2
Male
14
Trigg Island SLSC
U/18
15:45 min/km
26
76
Caitlin O'SHEA
Caitlin O'SHEA #76
Female Open
00:31:42.0
00:31:42.0
3
(12)
Open
3
Female
12
Trigg Island SLSC
U/21
15:51 min/km
28
91
Meg WARNE
Meg WARNE #91
Female U17
00:31:45.1
00:31:45.1
8
(13)
U17
8
Female
13
Trigg Island SLSC
U/17
15:52 min/km
30
110
Alexander HOLT
Alexander HOLT #110
Male U17
00:32:32.4
00:32:32.4
8
(17)
U17
8
Male
17
Trigg Island SLSC
U/16
16:16 min/km
31
89
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #89
Female U17
00:32:35.7
00:32:35.7
9
(14)
U17
9
Female
14
Trigg Island SLSC
U/16
16:17 min/km
32
98
Hannah CRISP
Hannah CRISP #98
Female U17
00:32:44.3
00:32:44.3
10
(15)
U17
10
Female
15
Trigg Island SLSC
U/16
16:22 min/km
35
138
Tallis DAVIES
Tallis DAVIES #138
Male U14
00:33:12.9
00:33:12.9
2
(19)
U14
2
Male
19
Trigg Island SLSC
U/14
16:36 min/km
36
105
Kane SMITH
Kane SMITH #105
Male U17
00:33:14.2
00:33:14.2
9
(20)
U17
9
Male
20
Trigg Island SLSC
U/16
16:37 min/km
43
101
Tyla SAVAGE
Tyla SAVAGE #101
Female U17
00:35:27.7
00:35:27.7
11
(19)
U17
11
Female
19
Trigg Island SLSC
U/17
17:43 min/km
45
124
Sascha INNOCENT
Sascha INNOCENT #124
Female U14
00:35:57.6
00:35:57.6
1
(21)
U14
1
Female
21
Trigg Island SLSC
U/14
17:58 min/km
46
127
Grace ABERHART
Grace ABERHART #127
Female U14
00:36:07.4
00:36:07.4
2
(22)
U14
2
Female
22
Trigg Island SLSC
U/14
18:03 min/km
47
169
Michael COOK
Michael COOK #169
Male 60+
00:36:08.6
00:36:08.6
1
(25)
60+
1
Male
25
Trigg Island SLSC
U/71
18:04 min/km
48
152
Jakson EGAN
Jakson EGAN #152
Male U15
00:36:10.0
00:36:10.0
4
(26)
U15
4
Male
26
Trigg Island SLSC
U/15
18:05 min/km
50
147
Olivia SCHOU
Olivia SCHOU #147
Female U15
00:36:12.4
00:36:12.4
2
(23)
U15
2
Female
23
Trigg Island SLSC
U/15
18:06 min/km
51
162
Brenton ROSE
Brenton ROSE #162
Male 45-49
00:36:18.6
00:36:18.6
2
(28)
45-49
2
Male
28
Trigg Island SLSC
U/46
18:09 min/km
52
143
Max HUNTER
Max HUNTER #143
Male U14
00:36:23.9
00:36:23.9
4
(29)
U14
4
Male
29
Trigg Island SLSC
U/14
18:11 min/km
58
166
Carolyn RYAN
Carolyn RYAN #166
Female 50-54
00:37:56.2
00:37:56.2
2
(29)
50-54
2
Female
29
Trigg Island SLSC
U/51
18:58 min/km
61
156
Patrick ELEY
Patrick ELEY #156
Male U15
00:38:10.6
00:38:10.6
5
(31)
U15
5
Male
31
Trigg Island SLSC
U/15
19:05 min/km
62
115
Regan BEAZLEY
Regan BEAZLEY #115
Male U17
00:38:54.3
00:38:54.3
11
(32)
U17
11
Male
32
Trigg Island SLSC
U/16
19:27 min/km
64
94
Emily WINDSOR
Emily WINDSOR #94
Female U17
00:40:09.5
00:40:09.5
12
(32)
U17
12
Female
32
Trigg Island SLSC
U/16
20:04 min/km
71
129
Olivia PIETERS
Olivia PIETERS #129
Female U14
00:45:31.5
00:45:31.5
8
(37)
U14
8
Female
37
Trigg Island SLSC
U/14
22:45 min/km
73
165
Mark DOICK
Mark DOICK #165
Male 45-49
00:47:01.3
00:47:01.3
3
(36)
45-49
3
Male
36
Trigg Island SLSC
U/51
23:30 min/km
160
Michele BISTRUP
Michele BISTRUP #160
Female 40-44
DNS
DNS
40-44
Female
Trigg Island SLSC
U/45
min/km
86
Joshua WINDSOR
Joshua WINDSOR #86
Male Open
DNS
DNS
Open
Male
Trigg Island SLSC
U/20
min/km
38
153
Callum GRIFFITHS
Callum GRIFFITHS #153
Male U15
00:33:31.2
00:33:31.2
3
(22)
U15
3
Male
22
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/15
16:45 min/km
67
159
David WILLIAMS
David WILLIAMS #159
Male 30-34
00:43:03.4
00:43:03.4
2
(33)
30-34
2
Male
33
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/34
21:31 min/km
13
154
Ben WATERMAN
Ben WATERMAN #154
Male U15
00:30:48.6
00:30:48.6
1
(9)
U15
1
Male
9
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/15
15:24 min/km
15
97
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #97
Female U17
00:31:02.2
00:31:02.2
3
(5)
U17
3
Female
5
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
15:31 min/km
21
108
Daniel SNOOK
Daniel SNOOK #108
Male U17
00:31:26.8
00:31:26.8
5
(13)
U17
5
Male
13
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/16
15:43 min/km
33
68
Annika LYDIATE
Annika LYDIATE #68
Female Open
00:32:59.8
00:32:59.8
4
(16)
Open
4
Female
16
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/20
16:29 min/km
74
164
Gregory MCINTOSH
Gregory MCINTOSH #164
Male 45-49
00:49:51.4
00:49:51.4
4
(37)
45-49
4
Male
37
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/47
24:55 min/km
76
170
Danny BARCLAY
Danny BARCLAY #170
Male 60+
00:52:47.8
00:52:47.8
2
(38)
60+
2
Male
38
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/64
26:23 min/km
141
Tane CANTON
Tane CANTON #141
Male U14
DNS
DNS
U14
Male
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/14
min/km
71
Ashlee BOOKER
Ashlee BOOKER #71
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/31
min/km
73
Tara SMITH
Tara SMITH #73
Female Open
DNS
DNS
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/26
min/km
55
128
Chloe THOMAS
Chloe THOMAS #128
Female U14
00:37:19.9
00:37:19.9
4
(26)
U14
4
Female
26
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
18:39 min/km
69
131
Caitlin HIDE
Caitlin HIDE #131
Female U14
00:43:23.7
00:43:23.7
6
(35)
U14
6
Female
35
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
21:41 min/km
70
134
Emilie KERMATH
Emilie KERMATH #134
Female U14
00:43:26.7
00:43:26.7
7
(36)
U14
7
Female
36
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
21:43 min/km
75
135
Ella ARSCOTT
Ella ARSCOTT #135
Female U14
00:51:04.8
00:51:04.8
9
(38)
U14
9
Female
38
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
25:32 min/km
34
150
Trent HUZZARD
Trent HUZZARD #150
Male U15
00:33:01.7
00:33:01.7
2
(18)
U15
2
Male
18
Scarboro SLSC Inc
U/15
16:30 min/km
39
145
Jessica CAKE
Jessica CAKE #145
Female U15
00:33:49.9
00:33:49.9
1
(17)
U15
1
Female
17
Scarboro SLSC Inc
U/15
16:54 min/km
57
146
Hannah JONES
Hannah JONES #146
Female U15
00:37:47.8
00:37:47.8
4
(28)
U15
4
Female
28
Scarboro SLSC Inc
U/15
18:53 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (102 items)