2016 SunSmart Endurance Championship
22 Oct 2016
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
7km Surf Boat
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (102 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
22
118
Ruby WARNE
Ruby WARNE #118
Female U19
00:31:31.4
00:31:31.4
1
(9)
U19
1
Female
9
Trigg Island SLSC
U/19
15:45 min/km
24
116
Talia JAKUBANS
Talia JAKUBANS #116
Female U19
00:31:38.1
00:31:38.1
2
(10)
U19
2
Female
10
City of Perth SLSC
U/19
15:49 min/km
63
117
Kiera ALBERTSEN
Kiera ALBERTSEN #117
Female U19
00:40:03.1
00:40:03.1
3
(31)
U19
3
Female
31
City of Perth SLSC
U/19
20:01 min/km
119
Madelline SHAW
Madelline SHAW #119
Female U19
DNS
DNS
U19
Female
City of Perth SLSC
U/19
min/km
8
122
Wesley GOULD
Wesley GOULD #122
Male U19
00:29:25.0
00:29:25.0
1
(5)
U19
1
Male
5
MULLALOO SLSC
U/19
14:42 min/km
23
121
Cooper JOHNSON
Cooper JOHNSON #121
Male U19
00:31:31.8
00:31:31.8
2
(14)
U19
2
Male
14
Trigg Island SLSC
U/18
15:45 min/km
120
Angus MCMILLAN
Angus MCMILLAN #120
Male U19
DNS
DNS
U19
Male
Scarboro SLSC Inc
U/19
min/km
6
96
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #96
Female U17
00:29:21.7
00:29:21.7
1
(2)
U17
1
Female
2
Trigg Island SLSC
U/16
14:40 min/km
12
90
Tessa VILJOEN
Tessa VILJOEN #90
Female U17
00:30:16.6
00:30:16.6
2
(4)
U17
2
Female
4
Busselton SLSC
U/17
15:08 min/km
15
97
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #97
Female U17
00:31:02.2
00:31:02.2
3
(5)
U17
3
Female
5
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
15:31 min/km
18
100
Sophie LLOYD
Sophie LLOYD #100
Female U17
00:31:10.1
00:31:10.1
4
(6)
U17
4
Female
6
COTTESLOE SLSC
U/16
15:35 min/km
19
95
Cara VILJOEN
Cara VILJOEN #95
Female U17
00:31:11.1
00:31:11.1
5
(7)
U17
5
Female
7
Busselton SLSC
U/17
15:35 min/km
20
93
Olivia MICKLE
Olivia MICKLE #93
Female U17
00:31:19.4
00:31:19.4
6
(8)
U17
6
Female
8
City of Perth SLSC
U/17
15:39 min/km
25
92
Lillyan ROSICH
Lillyan ROSICH #92
Female U17
00:31:40.6
00:31:40.6
7
(11)
U17
7
Female
11
MULLALOO SLSC
U/16
15:50 min/km
28
91
Meg WARNE
Meg WARNE #91
Female U17
00:31:45.1
00:31:45.1
8
(13)
U17
8
Female
13
Trigg Island SLSC
U/17
15:52 min/km
31
89
Shani FERGUSON
Shani FERGUSON #89
Female U17
00:32:35.7
00:32:35.7
9
(14)
U17
9
Female
14
Trigg Island SLSC
U/16
16:17 min/km
32
98
Hannah CRISP
Hannah CRISP #98
Female U17
00:32:44.3
00:32:44.3
10
(15)
U17
10
Female
15
Trigg Island SLSC
U/16
16:22 min/km
43
101
Tyla SAVAGE
Tyla SAVAGE #101
Female U17
00:35:27.7
00:35:27.7
11
(19)
U17
11
Female
19
Trigg Island SLSC
U/17
17:43 min/km
64
94
Emily WINDSOR
Emily WINDSOR #94
Female U17
00:40:09.5
00:40:09.5
12
(32)
U17
12
Female
32
Trigg Island SLSC
U/16
20:04 min/km
65
29
Giverny DODDS
Giverny DODDS #29
Female U17
00:41:27.6
00:41:27.6
13
(33)
U17
13
Female
33
Fremantle SLSC
U/16
20:43 min/km
102
Chelsea ATTWOOD
Chelsea ATTWOOD #102
Female U17
DNS
DNS
U17
Female
City of Perth SLSC
U/16
min/km
2
112
Callan SMITH
Callan SMITH #112
Male U17
00:29:03.1
00:29:03.1
1
(2)
U17
1
Male
2
Trigg Island SLSC
U/17
14:31 min/km
5
109
Ethan JACKSON
Ethan JACKSON #109
Male U17
00:29:21.6
00:29:21.6
2
(4)
U17
2
Male
4
City of Perth SLSC
U/16
14:40 min/km
10
104
Byron KIMBER
Byron KIMBER #104
Male U17
00:29:31.8
00:29:31.8
3
(7)
U17
3
Male
7
MULLALOO SLSC
U/16
14:45 min/km
17
107
Joshua LYNN
Joshua LYNN #107
Male U17
00:31:09.3
00:31:09.3
4
(12)
U17
4
Male
12
North Cottesloe SLSC
U/17
15:34 min/km
21
108
Daniel SNOOK
Daniel SNOOK #108
Male U17
00:31:26.8
00:31:26.8
5
(13)
U17
5
Male
13
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/16
15:43 min/km
27
111
Matthew COLLISS
Matthew COLLISS #111
Male U17
00:31:43.7
00:31:43.7
6
(15)
U17
6
Male
15
City of Perth SLSC
U/16
15:51 min/km
29
103
Joshua SNOOK
Joshua SNOOK #103
Male U17
00:31:54.6
00:31:54.6
7
(16)
U17
7
Male
16
City of Perth SLSC
U/17
15:57 min/km
30
110
Alexander HOLT
Alexander HOLT #110
Male U17
00:32:32.4
00:32:32.4
8
(17)
U17
8
Male
17
Trigg Island SLSC
U/16
16:16 min/km
36
105
Kane SMITH
Kane SMITH #105
Male U17
00:33:14.2
00:33:14.2
9
(20)
U17
9
Male
20
Trigg Island SLSC
U/16
16:37 min/km
42
114
Jacob FITZGERALD
Jacob FITZGERALD #114
Male U17
00:35:26.5
00:35:26.5
10
(24)
U17
10
Male
24
North Cottesloe SLSC
U/17
17:43 min/km
62
115
Regan BEAZLEY
Regan BEAZLEY #115
Male U17
00:38:54.3
00:38:54.3
11
(32)
U17
11
Male
32
Trigg Island SLSC
U/16
19:27 min/km
113
Sam MCGOVERN
Sam MCGOVERN #113
Male U17
DNS
DNS
U17
Male
City of Perth SLSC
U/17
min/km
106
Riley WALKER
Riley WALKER #106
Male U17
DNS
DNS
U17
Male
City of Perth SLSC
U/17
min/km
39
145
Jessica CAKE
Jessica CAKE #145
Female U15
00:33:49.9
00:33:49.9
1
(17)
U15
1
Female
17
Scarboro SLSC Inc
U/15
16:54 min/km
50
147
Olivia SCHOU
Olivia SCHOU #147
Female U15
00:36:12.4
00:36:12.4
2
(23)
U15
2
Female
23
Trigg Island SLSC
U/15
18:06 min/km
54
144
Bree ELLIOTT
Bree ELLIOTT #144
Female U15
00:37:14.3
00:37:14.3
3
(25)
U15
3
Female
25
City of Perth SLSC
U/15
18:37 min/km
57
146
Hannah JONES
Hannah JONES #146
Female U15
00:37:47.8
00:37:47.8
4
(28)
U15
4
Female
28
Scarboro SLSC Inc
U/15
18:53 min/km
148
Lara DALE
Lara DALE #148
Female U15
DNS
DNS
U15
Female
Scarboro SLSC Inc
U/15
min/km
13
154
Ben WATERMAN
Ben WATERMAN #154
Male U15
00:30:48.6
00:30:48.6
1
(9)
U15
1
Male
9
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/15
15:24 min/km
34
150
Trent HUZZARD
Trent HUZZARD #150
Male U15
00:33:01.7
00:33:01.7
2
(18)
U15
2
Male
18
Scarboro SLSC Inc
U/15
16:30 min/km
38
153
Callum GRIFFITHS
Callum GRIFFITHS #153
Male U15
00:33:31.2
00:33:31.2
3
(22)
U15
3
Male
22
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/15
16:45 min/km
48
152
Jakson EGAN
Jakson EGAN #152
Male U15
00:36:10.0
00:36:10.0
4
(26)
U15
4
Male
26
Trigg Island SLSC
U/15
18:05 min/km
61
156
Patrick ELEY
Patrick ELEY #156
Male U15
00:38:10.6
00:38:10.6
5
(31)
U15
5
Male
31
Trigg Island SLSC
U/15
19:05 min/km
72
151
Zachariah COLEMAN
Zachariah COLEMAN #151
Male U15
00:46:00.5
00:46:00.5
6
(35)
U15
6
Male
35
Fremantle SLSC
U/15
23:00 min/km
149
Ryley GARDENER
Ryley GARDENER #149
Male U15
DNS
DNS
U15
Male
MULLALOO SLSC
U/15
min/km
155
Angus JOHNSTON-WALKER
Angus JOHNSTON-WALKER #155
Male U15
DNS
DNS
U15
Male
Busselton SLSC
U/15
min/km
45
124
Sascha INNOCENT
Sascha INNOCENT #124
Female U14
00:35:57.6
00:35:57.6
1
(21)
U14
1
Female
21
Trigg Island SLSC
U/14
17:58 min/km
46
127
Grace ABERHART
Grace ABERHART #127
Female U14
00:36:07.4
00:36:07.4
2
(22)
U14
2
Female
22
Trigg Island SLSC
U/14
18:03 min/km
53
133
Neve MACLEOD
Neve MACLEOD #133
Female U14
00:37:09.5
00:37:09.5
3
(24)
U14
3
Female
24
MULLALOO SLSC
U/14
18:34 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (102 items)