NIPSSA Regional Cross Country
26 Jun 2015
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4-5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4-5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
Page 1 of 6 (264 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
196
13
Christelle AUFFRAY
Christelle AUFFRAY #13
Female Y4
00:07:35.46
00:07:35.46
26
(72)
Y4
26
Female
72
FRANCIS JORDAN
5:03 min/km
108
14
Bailey BROWN
Bailey BROWN #14
Male Y4
00:06:46.51
00:06:46.51
37
(97)
Y4
37
Male
97
FRANCIS JORDAN
4:31 min/km
131
15
Joshua CAMPBELL
Joshua CAMPBELL #15
Male Y4
00:06:54.58
00:06:54.58
48
(109)
Y4
48
Male
109
FRANCIS JORDAN
4:36 min/km
137
16
Billy COMMINS
Billy COMMINS #16
Male Y4
00:06:56.75
00:06:56.75
49
(110)
Y4
49
Male
110
FRANCIS JORDAN
4:37 min/km
17
17
Jack DARGAN
Jack DARGAN #17
Male Y4
00:06:02.58
00:06:02.58
2
(17)
Y4
2
Male
17
FRANCIS JORDAN
4:01 min/km
231
18
Megan DAVIDSON
Megan DAVIDSON #18
Female Y4
00:07:59.81
00:07:59.81
52
(107)
Y4
52
Female
107
FRANCIS JORDAN
5:19 min/km
241
19
Oliviaá DONIGAN
Oliviaá DONIGAN #19
Female Y4
00:08:22.81
00:08:22.81
59
(117)
Y4
59
Female
117
FRANCIS JORDAN
5:35 min/km
135
20
Molly DRAYCOTT
Molly DRAYCOTT #20
Female Y5
00:06:56.10
00:06:56.10
18
(26)
Y5
18
Female
26
FRANCIS JORDAN
4:37 min/km
199
21
Catia FERNANDES
Catia FERNANDES #21
Female Y5
00:07:37.79
00:07:37.79
48
(75)
Y5
48
Female
75
FRANCIS JORDAN
5:05 min/km
111
22
Lauren GREENE
Lauren GREENE #22
Female Y4
00:06:46.99
00:06:46.99
3
(12)
Y4
3
Female
12
FRANCIS JORDAN
4:31 min/km
80
23
Lachlan HALL
Lachlan HALL #23
Male Y5
00:06:34.31
00:06:34.31
47
(75)
Y5
47
Male
75
FRANCIS JORDAN
4:22 min/km
198
24
Lea HANNAIRE
Lea HANNAIRE #24
Female Y5
00:07:37.60
00:07:37.60
47
(74)
Y5
47
Female
74
FRANCIS JORDAN
5:05 min/km
229
25
Charlotte LIGHT
Charlotte LIGHT #25
Female Y4
00:07:57.99
00:07:57.99
50
(105)
Y4
50
Female
105
FRANCIS JORDAN
5:18 min/km
30
26
Luke MCCHORD
Luke MCCHORD #26
Male Y5
00:06:10.42
00:06:10.42
24
(30)
Y5
24
Male
30
FRANCIS JORDAN
4:06 min/km
205
27
Mikayla MCDOWEL
Mikayla MCDOWEL #27
Female Y4
00:07:42.57
00:07:42.57
31
(81)
Y4
31
Female
81
FRANCIS JORDAN
5:08 min/km
244
28
Caitlin MCEVOY
Caitlin MCEVOY #28
Female Y5
00:08:34.99
00:08:34.99
60
(120)
Y5
60
Female
120
FRANCIS JORDAN
5:43 min/km
106
29
Adam PANOSSIAN
Adam PANOSSIAN #29
Male Y5
00:06:45.12
00:06:45.12
60
(95)
Y5
60
Male
95
FRANCIS JORDAN
4:30 min/km
51
30
Jaylan PEARMAN
Jaylan PEARMAN #30
Male Y4
00:06:20.29
00:06:20.29
14
(49)
Y4
14
Male
49
FRANCIS JORDAN
4:13 min/km
187
31
Tom REES
Tom REES #31
Male Y4
00:07:24.83
00:07:24.83
62
(123)
Y4
62
Male
123
FRANCIS JORDAN
4:56 min/km
42
32
Alex STUART
Alex STUART #32
Male Y5
00:06:16.63
00:06:16.63
31
(42)
Y5
31
Male
42
FRANCIS JORDAN
4:11 min/km
163
33
Caitlin THOMAS
Caitlin THOMAS #33
Female Y5
00:07:09.98
00:07:09.98
33
(46)
Y5
33
Female
46
FRANCIS JORDAN
4:46 min/km
34
Manolo VENERACION
Manolo VENERACION #34
Male Y5
Not started
Not started
Y5
Male
FRANCIS JORDAN
min/km
83
35
James VORSTER
James VORSTER #35
Male Y5
00:06:35.86
00:06:35.86
49
(78)
Y5
49
Male
78
FRANCIS JORDAN
4:23 min/km
247
36
Oliviaá WILLIAMS
Oliviaá WILLIAMS #36
Female Y5
00:35:57.55
00:35:57.55
62
(123)
Y5
62
Female
123
FRANCIS JORDAN
23:58 min/km
178
61
Lauren BROWN
Lauren BROWN #61
Female Y4
00:07:16.17
00:07:16.17
18
(56)
Y4
18
Female
56
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:50 min/km
86
62
Jake CALVERT
Jake CALVERT #62
Male Y5
00:06:36.46
00:06:36.46
52
(81)
Y5
52
Male
81
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:24 min/km
116
63
Samuel COOPER
Samuel COOPER #63
Male Y4
00:06:48.10
00:06:48.10
42
(102)
Y4
42
Male
102
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:32 min/km
100
64
Amber DAVIES
Amber DAVIES #64
Female Y5
00:06:41.73
00:06:41.73
7
(9)
Y5
7
Female
9
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:27 min/km
157
65
Rylee DAVIES
Rylee DAVIES #65
Female Y5
00:07:05.49
00:07:05.49
28
(40)
Y5
28
Female
40
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:43 min/km
66
Mia DURGUTOVSKI
Mia DURGUTOVSKI #66
Female Y5
Not started
Not started
Y5
Female
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
min/km
121
67
Harrison FARMER
Harrison FARMER #67
Male Y4
00:06:49.77
00:06:49.77
44
(104)
Y4
44
Male
104
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:33 min/km
109
68
Toby GATENBY
Toby GATENBY #68
Male Y4
00:06:46.71
00:06:46.71
38
(98)
Y4
38
Male
98
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:31 min/km
112
69
Tomas GIANOLI
Tomas GIANOLI #69
Male Y4
00:06:47.32
00:06:47.32
40
(100)
Y4
40
Male
100
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:31 min/km
169
70
Cadence GREY
Cadence GREY #70
Female Y4
00:07:12.52
00:07:12.52
16
(51)
Y4
16
Female
51
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:48 min/km
31
71
Thomas HART
Thomas HART #71
Male Y5
00:06:11.87
00:06:11.87
25
(31)
Y5
25
Male
31
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:07 min/km
107
72
Kaan KADI
Kaan KADI #72
Male Y4
00:06:45.85
00:06:45.85
36
(96)
Y4
36
Male
96
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:30 min/km
60
73
Jak MAHONEY
Jak MAHONEY #73
Male Y4
00:06:24.83
00:06:24.83
17
(57)
Y4
17
Male
57
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:16 min/km
44
74
Dylan MARSHALL
Dylan MARSHALL #74
Male Y5
00:06:17.36
00:06:17.36
33
(44)
Y5
33
Male
44
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:11 min/km
49
75
Jacob PETERS
Jacob PETERS #75
Male Y5
00:06:19.61
00:06:19.61
35
(48)
Y5
35
Male
48
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:13 min/km
76
Madison PHELAN
Madison PHELAN #76
Female Y4
Not started
Not started
Y4
Female
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
min/km
81
77
Luke RADIS
Luke RADIS #77
Male Y5
00:06:34.37
00:06:34.37
48
(76)
Y5
48
Male
76
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:22 min/km
216
78
Danica REWELL
Danica REWELL #78
Female Y4
00:07:49.67
00:07:49.67
39
(92)
Y4
39
Female
92
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
5:13 min/km
214
79
Ana SEKULOVSKI
Ana SEKULOVSKI #79
Female Y4
00:07:47.84
00:07:47.84
37
(90)
Y4
37
Female
90
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
5:11 min/km
240
80
Abbey SKEWES
Abbey SKEWES #80
Female Y5
00:08:21.60
00:08:21.60
58
(116)
Y5
58
Female
116
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
5:34 min/km
117
81
Vivian TRAN
Vivian TRAN #81
Female Y5
00:06:48.63
00:06:48.63
11
(15)
Y5
11
Female
15
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:32 min/km
217
82
Amy TUCKER
Amy TUCKER #82
Female Y4
00:07:51.49
00:07:51.49
40
(93)
Y4
40
Female
93
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
5:14 min/km
201
83
Grace WATSON
Grace WATSON #83
Female Y5
00:07:38.80
00:07:38.80
49
(77)
Y5
49
Female
77
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
5:05 min/km
65
84
Mitchell WILLIAMS
Mitchell WILLIAMS #84
Male Y5
00:06:28.52
00:06:28.52
42
(62)
Y5
42
Male
62
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:19 min/km
143
121
Edward AMOR
Edward AMOR #121
Male Y4
00:06:59.56
00:06:59.56
52
(113)
Y4
52
Male
113
Lake Joondalup Baptist
4:39 min/km
140
122
Luke BENNETT
Luke BENNETT #122
Male Y4
00:06:57.78
00:06:57.78
50
(111)
Y4
50
Male
111
Lake Joondalup Baptist
4:38 min/km
[1]
2
3
4
5
6
Page 1 of 6 (264 items)
© 2023