Swimming WA Open Water Series #6
26 Jan 2015
Results
Details
 
Contact
500m
1.25km Swim
2.5km Swim
5km Swim
10km Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (19 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
Country
Pace
18
487
Nicola HAMILTON
Nicola HAMILTON #487
Female 17 & Under
01:14:59.00
01:14:59.00
1
(4)
17 & Under
1
Female
4
Tuart Hill
AUS
14:59 min/km
19
534
Emma WARBURTON
Emma WARBURTON #534
Female 17 & Under
01:15:02.20
01:15:02.20
2
(5)
17 & Under
2
Female
5
UWA Swimming Club
AUS
15:00 min/km
20
519
Rebecca ROBINSON
Rebecca ROBINSON #519
Female 17 & Under
01:15:16.00
01:15:16.00
3
(6)
17 & Under
3
Female
6
Guildford & Kalamunda Districts Swimming Club
AUS
15:03 min/km
22
470
Jenna BROWN
Jenna BROWN #470
Female 17 & Under
01:16:56.20
01:16:56.20
4
(8)
17 & Under
4
Female
8
UWA Swimming Club
AUS
15:23 min/km
27
540
Rosie WOOD
Rosie WOOD #540
Female 17 & Under
01:17:30.70
01:17:30.70
5
(10)
17 & Under
5
Female
10
Barracudas
AUS
15:30 min/km
28
510
Josie PAGE
Josie PAGE #510
Female 17 & Under
01:17:38.00
01:17:38.00
6
(11)
17 & Under
6
Female
11
Perth City Swimming Club
AUS
15:31 min/km
37
496
Tahlia JENSEN
Tahlia JENSEN #496
Female 17 & Under
01:19:29.10
01:19:29.10
7
(17)
17 & Under
7
Female
17
BUNBURY
AUS
15:53 min/km
44
509
Ellen O'HARA
Ellen O'HARA #509
Female 17 & Under
01:21:21.20
01:21:21.20
8
(23)
17 & Under
8
Female
23
Unattached WA
AUS
16:16 min/km
47
543
Tiana ZAPPACOSTA
Tiana ZAPPACOSTA #543
Female 17 & Under
01:21:36.10
01:21:36.10
9
(25)
17 & Under
9
Female
25
Victoria Park
AUS
16:19 min/km
54
501
Katie MCFARLANE
Katie MCFARLANE #501
Female 17 & Under
01:23:34.90
01:23:34.90
10
(29)
17 & Under
10
Female
29
South Shore Swimming Club
AUS
16:42 min/km
55
490
Rachael HARDING
Rachael HARDING #490
Female 17 & Under
01:23:37.10
01:23:37.10
11
(30)
17 & Under
11
Female
30
Southside Penrhos Wesley
AUS
16:43 min/km
56
489
Annabelle HARDING
Annabelle HARDING #489
Female 17 & Under
01:23:40.70
01:23:40.70
12
(31)
17 & Under
12
Female
31
Southside Penrhos Wesley
AUS
16:44 min/km
59
480
Grace FOSTER
Grace FOSTER #480
Female 17 & Under
01:24:18.90
01:24:18.90
13
(34)
17 & Under
13
Female
34
Southport Olympic
AUS
16:51 min/km
68
505
Hannah MILLER
Hannah MILLER #505
Female 17 & Under
01:26:25.70
01:26:25.70
14
(40)
17 & Under
14
Female
40
Kwinana
AUS
17:17 min/km
70
529
Hannah STRUDWICK
Hannah STRUDWICK #529
Female 17 & Under
01:26:54.40
01:26:54.40
15
(41)
17 & Under
15
Female
41
Open Water
AUS
17:22 min/km
75
537
Taylor WILLIAMS
Taylor WILLIAMS #537
Female 17 & Under
01:28:06.70
01:28:06.70
16
(43)
17 & Under
16
Female
43
BUNBURY
AUS
17:37 min/km
80
484
Samantha GOH
Samantha GOH #484
Female 17 & Under
01:31:05.50
01:31:05.50
17
(44)
17 & Under
17
Female
44
Southside Penrhos Wesley
AUS
18:13 min/km
114
507
Fallyn MITCHELL
Fallyn MITCHELL #507
Female 17 & Under
01:46:25.90
01:46:25.90
18
(57)
17 & Under
18
Female
57
Westside Christchurch Aquatic Swimming Club
AUS
21:17 min/km
122
526
Esther SMOOTHY
Esther SMOOTHY #526
Female 17 & Under
01:49:38.80
01:49:38.80
19
(61)
17 & Under
19
Female
61
Open Water
AUS
21:55 min/km
Page 1 of 1 (19 items)
© 2023