Champs of the Bay
25 Feb 2024
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
600m Olympic
450m Classic
300m Dash
150m Simmos Splash
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (26 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Dist
Pace
1
50
Oliver EDGE
Oliver EDGE #50
Male Under 10
00:06:06.07
00:06:06.07
1
(1)
Under 10
1
Male
1
0.3
20:20 min/km
2
65
Rowan TOUZEL
Rowan TOUZEL #65
Male Under 15
00:06:13.86
00:06:13.86
1
(2)
Under 15
1
Male
2
0.3
20:46 min/km
3
53
Mikhail FEDOTOV
Mikhail FEDOTOV #53
Male Under 15
00:06:18.23
00:06:18.23
2
(3)
Under 15
2
00:00:04.37
Male
3
0.3
21:00 min/km
4
46
Darcy BRAMWELL
Darcy BRAMWELL #46
Female Under 15
00:06:22.35
00:06:22.35
1
(1)
Under 15
1
Female
1
0.3
21:14 min/km
5
59
Arlie MORRIS
Arlie MORRIS #59
Male Under 15
00:06:25.95
00:06:25.95
3
(4)
Under 15
3
00:00:12.09
Male
4
0.3
21:26 min/km
6
48
Jack BROWN
Jack BROWN #48
Male Under 15
00:06:55.20
00:06:55.20
4
(5)
Under 15
4
00:00:41.34
Male
5
0.3
23:04 min/km
7
64
Savannah THOMPSON
Savannah THOMPSON #64
Female Under 15
00:06:57.62
00:06:57.62
2
(2)
Under 15
2
00:00:35.26
Female
2
0.3
23:12 min/km
8
58
Isobel LAKE
Isobel LAKE #58
Female Under 15
00:07:01.85
00:07:01.85
3
(3)
Under 15
3
00:00:39.50
Female
3
0.3
23:26 min/km
9
57
Sofia KIPPIN
Sofia KIPPIN #57
Female Under 15
00:07:07.21
00:07:07.21
4
(4)
Under 15
4
00:00:44.85
Female
4
0.3
23:44 min/km
10
63
Clancy REES
Clancy REES #63
Male Under 10
00:07:19.44
00:07:19.44
2
(6)
Under 10
2
00:01:13.37
Male
6
0.3
24:24 min/km
11
69
Vladimir YAKSA
Vladimir YAKSA #69
Male Under 15
00:07:39.13
00:07:39.13
5
(7)
Under 15
5
00:01:25.27
Male
7
0.3
25:30 min/km
12
60
Eden MORRIS
Eden MORRIS #60
Female Under 15
00:07:40.83
00:07:40.83
5
(5)
Under 15
5
00:01:18.48
Female
5
0.3
25:36 min/km
13
45
Francis BLUNDELL
Francis BLUNDELL #45
Male Under 10
00:07:50.85
00:07:50.85
3
(8)
Under 10
3
00:01:44.78
Male
8
0.3
26:09 min/km
14
47
Alfie BROWN
Alfie BROWN #47
Male Under 10
00:08:03.16
00:08:03.16
4
(9)
Under 10
4
00:01:57.09
Male
9
0.3
26:50 min/km
15
55
Malia HURREY
Malia HURREY #55
Female Under 10
00:08:12.85
00:08:12.85
1
(6)
Under 10
1
Female
6
0.3
27:22 min/km
16
84
Louis HATLEY
Louis HATLEY #84
Male Under 10
00:08:12.89
00:08:12.89
5
(10)
Under 10
5
00:02:06.82
Male
10
0.3
27:22 min/km
17
52
Aria FEDERICI
Aria FEDERICI #52
Female Under 15
00:08:15.13
00:08:15.13
6
(7)
Under 15
6
00:01:52.78
Female
7
0.3
27:30 min/km
18
49
Caitlin DELANEY
Caitlin DELANEY #49
Female Under 15
00:08:15.36
00:08:15.36
7
(8)
Under 15
7
00:01:53.01
Female
8
0.3
27:31 min/km
19
68
Fiona WALLACE
Fiona WALLACE #68
Female Under 10
00:08:35.93
00:08:35.93
2
(9)
Under 10
2
00:00:23.07
Female
9
0.3
28:39 min/km
20
61
Alexandra NIVEN
Alexandra NIVEN #61
Female Under 10
00:08:37.53
00:08:37.53
3
(10)
Under 10
3
00:00:24.68
Female
10
0.3
28:45 min/km
21
51
Jake EPIS
Jake EPIS #51
Male Under 10
00:08:37.78
00:08:37.78
6
(11)
Under 10
6
00:02:31.71
Male
11
0.3
28:45 min/km
22
67
Emma ULBRICK
Emma ULBRICK #67
Female Under 10
00:08:52.61
00:08:52.61
4
(11)
Under 10
4
00:00:39.75
Female
11
0.3
29:35 min/km
23
44
Ollie BELFORD
Ollie BELFORD #44
Male Under 10
00:09:02.56
00:09:02.56
7
(12)
Under 10
7
00:02:56.49
Male
12
0.3
30:08 min/km
24
54
Indigo HURREY
Indigo HURREY #54
Female Under 10
00:09:08.34
00:09:08.34
5
(12)
Under 10
5
00:00:55.48
Female
12
0.3
30:27 min/km
25
70
Emilia YOUNG
Emilia YOUNG #70
Female Under 10
00:09:09.94
00:09:09.94
6
(13)
Under 10
6
00:00:57.08
Female
13
0.3
30:33 min/km
43
Emily ANDREWS
Emily ANDREWS #43
Female Under 15
DNS
DNS
Under 15
Female
0.3
Page 1 of 1 (26 items)
© 2023