Swanny Ocean Classic
2 Feb 2019
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Swim 2km
SUP 2km
Malibu 2km
Run 2km
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (20 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Pace
6
36
Alison O'TOOLE
Alison O'TOOLE #36
Female 40-49
00:07:38.5
00:07:38.5
1
(1)
40-49
1
Female
1
4:01 min/km
9
48
Milly REYNOLDS
Milly REYNOLDS #48
Female Under 13
00:08:17.6
00:08:17.6
1
(2)
Under 13
1
Female
2
4:21 min/km
10
49
Miriam WILLIAMS
Miriam WILLIAMS #49
Female 18-29
00:08:25.3
00:08:25.3
1
(3)
18-29
1
Female
3
4:25 min/km
12
42
Isabella NEERVOORT
Isabella NEERVOORT #42
Female Under 10
00:08:34.4
00:08:34.4
1
(4)
Under 10
1
Female
4
4:30 min/km
14
51
Sydnee GOULD
Sydnee GOULD #51
Female Under 16
00:09:04.4
00:09:04.4
1
(5)
Under 16
1
Female
5
4:46 min/km
16
40
Hazel GRIFFITHS
Hazel GRIFFITHS #40
Female Under 10
00:11:42.2
00:11:42.2
2
(6)
Under 10
2
00:03:07.8
Female
6
6:09 min/km
17
46
Maggy PIERCE
Maggy PIERCE #46
Female Under 13
00:12:29.3
00:12:29.3
2
(7)
Under 13
2
00:04:11.7
Female
7
6:34 min/km
18
47
Maree PIERCE
Maree PIERCE #47
Female 40-49
00:12:51.7
00:12:51.7
2
(8)
40-49
2
00:05:13.2
Female
8
6:46 min/km
50
Ros BLAIR
Ros BLAIR #50
Female 50-59
DNS
DNS
50-59
Female
1
54
Zachariah COLEMAN
Zachariah COLEMAN #54
Male Under 18
00:06:24.5
00:06:24.5
1
(1)
Under 18
1
Male
1
3:22 min/km
2
1037
Chris HAZELL
Chris HAZELL #1037
Male 30-39
00:06:26.5
00:06:26.5
1
(2)
30-39
1
Male
2
3:23 min/km
3
39
Dominic BERTSCHINGER
Dominic BERTSCHINGER #39
Male Under 16
00:06:33.1
00:06:33.1
1
(3)
Under 16
1
Male
3
3:26 min/km
4
53
William GARDNER
William GARDNER #53
Male 18-29
00:07:09.5
00:07:09.5
1
(4)
18-29
1
Male
4
3:46 min/km
5
45
Liam GOULD
Liam GOULD #45
Male 18-29
00:07:36.8
00:07:36.8
2
(5)
18-29
2
00:00:27.3
Male
5
4:00 min/km
7
41
Hugh MITCHELL
Hugh MITCHELL #41
Male Under 16
00:08:07.7
00:08:07.7
2
(6)
Under 16
2
00:01:34.5
Male
6
4:16 min/km
8
38
Clancy BANFIELD
Clancy BANFIELD #38
Male Under 13
00:08:15.3
00:08:15.3
1
(7)
Under 13
1
Male
7
4:20 min/km
11
44
Lachlan BROOMHALL
Lachlan BROOMHALL #44
Male Under 13
00:08:33.6
00:08:33.6
2
(8)
Under 13
2
00:00:18.3
Male
8
4:30 min/km
13
52
Tighe O'TOOLE
Tighe O'TOOLE #52
Male Under 10
00:08:59.6
00:08:59.6
1
(9)
Under 10
1
Male
9
4:44 min/km
15
37
Callum MITCHELL
Callum MITCHELL #37
Male Under 16
00:09:10.8
00:09:10.8
3
(10)
Under 16
3
00:02:37.6
Male
10
4:49 min/km
43
Joshua NEERVOORT
Joshua NEERVOORT #43
Male Under 16
DNS
DNS
Under 16
Male
Page 1 of 1 (20 items)