SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (135 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
1
93
Thomas GALLAGHER
Thomas GALLAGHER #93
Male Open
00:24:59.0
00:24:59.0
1
(1)
Open
1
Male
1
City of Perth SLSC
U/19
12:29 min/km
Wave 1
2
68
Andrew DONALDSON
Andrew DONALDSON #68
Male Open
00:25:04.0
00:25:04.0
2
(2)
Open
2
00:00:05.0
Male
2
City of Perth SLSC
U/27
12:32 min/km
Wave 1
3
49
Tupou CHONG SUE
Tupou CHONG SUE #49
Male U15
00:25:37.0
00:25:37.0
1
(3)
U15
1
Male
3
Fremantle SLSC
U/15
12:48 min/km
Wave 3
4
126
Ethan JACKSON
Ethan JACKSON #126
Male U17
00:25:43.0
00:25:43.0
1
(4)
U17
1
Male
4
City of Perth SLSC
U/17
12:51 min/km
Wave 1
5
214
Will SAVAGE
Will SAVAGE #214
Male U15
00:25:45.0
00:25:45.0
2
(5)
U15
2
00:00:07.9
Male
5
Trigg Island SLSC
U/15
12:52 min/km
Wave 3
6
294
Chalise PRATT
Chalise PRATT #294
Female U17
00:26:10.0
00:26:10.0
1
(1)
U17
1
Female
1
13:05 min/km
Wave 1
7
235
Madeline THOMSON
Madeline THOMSON #235
Female U17
00:26:27.0
00:26:27.0
2
(2)
U17
2
00:00:16.9
Female
2
Trigg Island SLSC
U/17
13:13 min/km
Wave 1
8
229
Daniel SNOOK
Daniel SNOOK #229
Male U17
00:26:41.0
00:26:41.0
2
(6)
U17
2
00:00:57.9
Male
6
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
13:20 min/km
Wave 1
9
120
Max HUNTER
Max HUNTER #120
Male U15
00:26:57.0
00:26:57.0
3
(7)
U15
3
00:01:20.0
Male
7
Trigg Island SLSC
U/15
13:28 min/km
Wave 3
11
65
Tallis DAVIES
Tallis DAVIES #65
Male U15
00:26:59.0
00:26:59.0
4
(9)
U15
4
00:01:22.0
Male
9
Trigg Island SLSC
U/15
13:29 min/km
Wave 3
10
129
Kent JENKINSON
Kent JENKINSON #129
Male Open
00:26:59.0
00:26:59.0
3
(8)
Open
3
00:02:00.0
Male
8
Trigg Island SLSC
U/21
13:29 min/km
Wave 1
12
210
Matthew ROWE
Matthew ROWE #210
Male Open
00:27:06.0
00:27:06.0
4
(10)
Open
4
00:02:06.9
Male
10
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/20
13:33 min/km
Wave 1
13
172
Lachlan MELDRUM
Lachlan MELDRUM #172
Male U19
00:27:07.0
00:27:07.0
1
(11)
U19
1
Male
11
Trigg Island SLSC
U/18
13:33 min/km
Wave 2
14
121
Finn HUSSEY
Finn HUSSEY #121
Male U15
00:27:07.0
00:27:07.0
5
(12)
U15
5
00:01:30.0
Male
12
Fremantle SLSC
U/15
13:33 min/km
Wave 3
15
124
Sascha INNOCENT
Sascha INNOCENT #124
Female U15
00:27:19.0
00:27:19.0
1
(3)
U15
1
Female
3
Trigg Island SLSC
U/15
13:39 min/km
Wave 3
16
160
Macarah MALLIS
Macarah MALLIS #160
Female U19
00:27:23.0
00:27:23.0
1
(4)
U19
1
Female
4
Trigg Island SLSC
U/18
13:41 min/km
Wave 2
17
241
Tessa VILJOEN
Tessa VILJOEN #241
Female U19
00:27:29.0
00:27:29.0
2
(5)
U19
2
00:00:06.0
Female
5
Busselton SLSC
U/18
13:44 min/km
Wave 2
18
156
Sophie LLOYD
Sophie LLOYD #156
Female U17
00:27:31.0
00:27:31.0
3
(6)
U17
3
00:01:21.0
Female
6
COTTESLOE SLSC
U/17
13:45 min/km
Wave 1
19
140
Warren JONES
Warren JONES #140
Male 50-54
00:27:32.0
00:27:32.0
1
(13)
50-54
1
Male
13
Scarboro SLSC Inc
U/52
13:46 min/km
Wave 2
20
244
Emma WARBURTON
Emma WARBURTON #244
Female U19
00:27:54.0
00:27:54.0
3
(7)
U19
3
00:00:31.0
Female
7
North Cottesloe SLSC
U/19
13:57 min/km
Wave 2
21
30
Oliver BREHAUT
Oliver BREHAUT #30
Male U14
00:28:01.0
00:28:01.0
1
(14)
U14
1
Male
14
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
14:00 min/km
Wave 3
22
63
Patrick DART
Patrick DART #63
Male U14
00:28:18.0
00:28:18.0
2
(15)
U14
2
00:00:17.0
Male
15
Fremantle SLSC
U/14
14:09 min/km
Wave 3
23
44
Tane CANTON
Tane CANTON #44
Male U15
00:28:29.0
00:28:29.0
6
(16)
U15
6
00:02:51.9
Male
16
Trigg Island SLSC
U/15
14:14 min/km
Wave 3
24
208
Lillyan ROSICH
Lillyan ROSICH #208
Female U17
00:28:29.0
00:28:29.0
4
(8)
U17
4
00:02:18.9
Female
8
MULLALOO SLSC
U/17
14:14 min/km
Wave 1
25
39
Fraser BYTHEWAY
Fraser BYTHEWAY #39
Male U14
00:28:33.0
00:28:33.0
3
(17)
U14
3
00:00:32.0
Male
17
MULLALOO SLSC
U/14
14:16 min/km
Wave 3
26
153
Mitchell LEE
Mitchell LEE #153
Male U14
00:28:36.0
00:28:36.0
4
(18)
U14
4
00:00:34.9
Male
18
MULLALOO SLSC
U/14
14:18 min/km
Wave 3
27
193
Ella PACKER
Ella PACKER #193
Female U15
00:28:38.0
00:28:38.0
2
(9)
U15
2
00:01:19.0
Female
9
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/15
14:19 min/km
Wave 3
28
107
Jane HARWOOD
Jane HARWOOD #107
Female U15
00:28:40.0
00:28:40.0
3
(10)
U15
3
00:01:20.9
Female
10
Scarboro SLSC Inc
U/15
14:20 min/km
Wave 3
29
228
Benjamin SNOOK
Benjamin SNOOK #228
Male U14
00:28:42.0
00:28:42.0
5
(19)
U14
5
00:00:40.9
Male
19
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/14
14:21 min/km
Wave 3
30
105
Mia HARRISON
Mia HARRISON #105
Female U15
00:28:43.0
00:28:43.0
4
(11)
U15
4
00:01:24.0
Female
11
Trigg Island SLSC
U/15
14:21 min/km
Wave 3
31
231
George STEWART
George STEWART #231
Male U15
00:28:57.0
00:28:57.0
7
(20)
U15
7
00:03:20.0
Male
20
City of Perth SLSC
U/15
14:28 min/km
Wave 3
32
74
Jakson EGAN
Jakson EGAN #74
Male U17
00:29:10.0
00:29:10.0
3
(21)
U17
3
00:03:26.9
Male
21
Trigg Island SLSC
U/16
14:35 min/km
Wave 1
33
62
Nicholas DART
Nicholas DART #62
Male U15
00:29:16.0
00:29:16.0
8
(22)
U15
8
00:03:39.0
Male
22
Fremantle SLSC
U/15
14:38 min/km
Wave 3
34
161
Kai MARCHETTO
Kai MARCHETTO #161
Male U14
00:29:27.0
00:29:27.0
6
(23)
U14
6
00:01:25.9
Male
23
Trigg Island SLSC
U/14
14:43 min/km
Wave 3
35
242
Eamon WALKER
Eamon WALKER #242
Male U17
00:29:31.0
00:29:31.0
4
(24)
U17
4
00:03:47.9
Male
24
North Cottesloe SLSC
U/17
14:45 min/km
Wave 1
36
138
Hannah JONES
Hannah JONES #138
Female U17
00:29:33.0
00:29:33.0
5
(12)
U17
5
00:03:22.9
Female
12
Scarboro SLSC Inc
U/16
14:46 min/km
Wave 1
37
222
Lauren SMANIOTTO
Lauren SMANIOTTO #222
Female Open
00:29:34.0
00:29:34.0
1
(13)
Open
1
Female
13
Trigg Island SLSC
U/20
14:47 min/km
Wave 1
38
202
Michael QUARTERMAINE
Michael QUARTERMAINE #202
Male 30-34
00:29:36.0
00:29:36.0
1
(25)
30-34
1
Male
25
Quinns Mindarie SLSC
U/31
14:48 min/km
Wave 2
39
59
Hannah CRISP
Hannah CRISP #59
Female U17
00:29:38.0
00:29:38.0
6
(14)
U17
6
00:03:27.9
Female
14
Trigg Island SLSC
U/17
14:49 min/km
Wave 1
40
42
Jessica CAKE
Jessica CAKE #42
Female U17
00:29:39.0
00:29:39.0
7
(15)
U17
7
00:03:29.0
Female
15
Scarboro SLSC Inc
U/16
14:49 min/km
Wave 1
41
167
Michaela MAYNARD
Michaela MAYNARD #167
Female U17
00:29:40.0
00:29:40.0
8
(16)
U17
8
00:03:30.0
Female
16
MULLALOO SLSC
U/17
14:50 min/km
Wave 1
42
245
Meg WARNE
Meg WARNE #245
Female U19
00:29:45.0
00:29:45.0
4
(17)
U19
4
00:02:22.0
Female
17
Trigg Island SLSC
U/18
14:52 min/km
Wave 2
43
28
Ashlee BOOKER
Ashlee BOOKER #28
Female Open
00:29:52.0
00:29:52.0
2
(18)
Open
2
00:00:18.0
Female
18
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/32
14:56 min/km
Wave 1
44
195
Robert PASS
Robert PASS #195
Male 30-34
00:30:07.0
00:30:07.0
2
(26)
30-34
2
00:00:31.0
Male
26
North Cottesloe SLSC
U/36
15:03 min/km
Wave 2
45
166
Jo-Anna MAYNARD
Jo-Anna MAYNARD #166
Female Open
00:30:25.0
00:30:25.0
3
(19)
Open
3
00:00:51.0
Female
19
MULLALOO SLSC
U/19
15:12 min/km
Wave 2
46
219
Tracey SHAW
Tracey SHAW #219
Female 50-54
00:30:37.0
00:30:37.0
1
(20)
50-54
1
Female
20
Fremantle SLSC
U/53
15:18 min/km
Wave 2
47
204
Jack REYNOLDS
Jack REYNOLDS #204
Male U14
00:30:38.0
00:30:38.0
7
(27)
U14
7
00:02:36.9
Male
27
North Cottesloe SLSC
U/14
15:19 min/km
Wave 3
48
48
Emily CHETWIN
Emily CHETWIN #48
Female 40-44
00:30:45.0
00:30:45.0
1
(21)
40-44
1
Female
21
City of Perth SLSC
U/43
15:22 min/km
Wave 2
49
24
Nat BENJANUVATRA
Nat BENJANUVATRA #24
Male 40-44
00:30:47.0
00:30:47.0
1
(28)
40-44
1
Male
28
North Cottesloe SLSC
U/41
15:23 min/km
Wave 2
50
234
Chloe THOMAS
Chloe THOMAS #234
Female U15
00:30:50.0
00:30:50.0
5
(22)
U15
5
00:03:31.0
Female
22
SECRET HARBOUR SLSC
U/15
15:25 min/km
Wave 3
[1]
2
3
Page 1 of 3 (135 items)
© 2023