NIPSSA Regional Cross Country
26 Jun 2015
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4-5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4-5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Y4
Y5
All clubs
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
1
2
[3]
4
5
6
Page 3 of 6 (264 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
101
129
Grace HALL
Grace HALL #129
Female Y5
00:06:42.10
00:06:42.10
8
(10)
Y5
8
Female
10
Lake Joondalup Baptist
4:28 min/km
102
573
Flynn MILES
Flynn MILES #573
Male Y5
00:06:42.87
00:06:42.87
59
(92)
Y5
59
Male
92
WHITFORDS CATHOLIC
4:28 min/km
103
342
Cullen VAN DER WESTHUYZEN
Cullen VAN DER WESTHUYZEN #342
Male Y4
00:06:43.85
00:06:43.85
34
(93)
Y4
34
Male
93
QUINNS BAPTIST
4:29 min/km
104
514
Gage THORPE
Gage THORPE #514
Male Y4
00:06:44.46
00:06:44.46
35
(94)
Y4
35
Male
94
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:29 min/km
105
442
Daneeka INGLIS
Daneeka INGLIS #442
Female Y5
00:06:44.58
00:06:44.58
9
(11)
Y5
9
Female
11
St Simon Peter
4:29 min/km
106
29
Adam PANOSSIAN
Adam PANOSSIAN #29
Male Y5
00:06:45.12
00:06:45.12
60
(95)
Y5
60
Male
95
FRANCIS JORDAN
4:30 min/km
107
72
Kaan KADI
Kaan KADI #72
Male Y4
00:06:45.85
00:06:45.85
36
(96)
Y4
36
Male
96
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:30 min/km
108
14
Bailey BROWN
Bailey BROWN #14
Male Y4
00:06:46.51
00:06:46.51
37
(97)
Y4
37
Male
97
FRANCIS JORDAN
4:31 min/km
109
68
Toby GATENBY
Toby GATENBY #68
Male Y4
00:06:46.71
00:06:46.71
38
(98)
Y4
38
Male
98
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:31 min/km
110
326
Joshua BARNES
Joshua BARNES #326
Male Y4
00:06:46.83
00:06:46.83
39
(99)
Y4
39
Male
99
QUINNS BAPTIST
4:31 min/km
111
22
Lauren GREENE
Lauren GREENE #22
Female Y4
00:06:46.99
00:06:46.99
3
(12)
Y4
3
Female
12
FRANCIS JORDAN
4:31 min/km
112
69
Tomas GIANOLI
Tomas GIANOLI #69
Male Y4
00:06:47.32
00:06:47.32
40
(100)
Y4
40
Male
100
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:31 min/km
113
386
Imogen BAKER
Imogen BAKER #386
Female Y5
00:06:47.46
00:06:47.46
10
(13)
Y5
10
Female
13
St Mark's ACS
4:31 min/km
114
131
Sarah-Ann KERESZTELY
Sarah-Ann KERESZTELY #131
Female Y4
00:06:47.57
00:06:47.57
4
(14)
Y4
4
Female
14
Lake Joondalup Baptist
4:31 min/km
115
493
Jed BACKX
Jed BACKX #493
Male Y4
00:06:47.94
00:06:47.94
41
(101)
Y4
41
Male
101
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:31 min/km
116
63
Samuel COOPER
Samuel COOPER #63
Male Y4
00:06:48.10
00:06:48.10
42
(102)
Y4
42
Male
102
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:32 min/km
117
81
Vivian TRAN
Vivian TRAN #81
Female Y5
00:06:48.63
00:06:48.63
11
(15)
Y5
11
Female
15
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:32 min/km
118
281
Ella COWUP
Ella COWUP #281
Female Y5
00:06:49.24
00:06:49.24
12
(16)
Y5
12
Female
16
PETER MOYES
4:32 min/km
119
337
Mackenzie SCHOLES
Mackenzie SCHOLES #337
Female Y4
00:06:49.31
00:06:49.31
5
(17)
Y4
5
Female
17
QUINNS BAPTIST
4:32 min/km
120
169
Ben CARMIGNANI
Ben CARMIGNANI #169
Male Y4
00:06:49.77
00:06:49.77
43
(103)
Y4
43
Male
103
LIWARA
4:33 min/km
121
67
Harrison FARMER
Harrison FARMER #67
Male Y4
00:06:49.77
00:06:49.77
44
(104)
Y4
44
Male
104
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:33 min/km
122
498
Lauren GALLAGER
Lauren GALLAGER #498
Female Y5
00:06:50.46
00:06:50.46
13
(18)
Y5
13
Female
18
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:33 min/km
123
567
Edward JONES
Edward JONES #567
Male Y4
00:06:50.78
00:06:50.78
45
(105)
Y4
45
Male
105
WHITFORDS CATHOLIC
4:33 min/km
124
188
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS #188
Female Y4
00:06:51.21
00:06:51.21
6
(19)
Y4
6
Female
19
LIWARA
4:34 min/km
125
444
Jessica LEA
Jessica LEA #444
Female Y5
00:06:51.26
00:06:51.26
14
(20)
Y5
14
Female
20
St Simon Peter
4:34 min/km
126
175
Sebastian JANSEN
Sebastian JANSEN #175
Male Y4
00:06:52.81
00:06:52.81
46
(106)
Y4
46
Male
106
LIWARA
4:35 min/km
127
391
Oscar DEES
Oscar DEES #391
Male Y4
00:06:52.81
00:06:52.81
47
(107)
Y4
47
Male
107
St Mark's ACS
4:35 min/km
128
448
Emma MCLAUGHLIN
Emma MCLAUGHLIN #448
Female Y5
00:06:53.30
00:06:53.30
15
(21)
Y5
15
Female
21
St Simon Peter
4:35 min/km
129
562
Liam DRAPER
Liam DRAPER #562
Male Y5
00:06:53.32
00:06:53.32
61
(108)
Y5
61
Male
108
WHITFORDS CATHOLIC
4:35 min/km
130
408
Mahina W-SMITH
Mahina W-SMITH #408
Female Y4
00:06:54.56
00:06:54.56
7
(22)
Y4
7
Female
22
St Mark's ACS
4:36 min/km
131
15
Joshua CAMPBELL
Joshua CAMPBELL #15
Male Y4
00:06:54.58
00:06:54.58
48
(109)
Y4
48
Male
109
FRANCIS JORDAN
4:36 min/km
132
390
Maddie COX
Maddie COX #390
Female Y5
00:06:54.73
00:06:54.73
16
(23)
Y5
16
Female
23
St Mark's ACS
4:36 min/km
133
237
Jemima HIGNETT
Jemima HIGNETT #237
Female Y5
00:06:54.85
00:06:54.85
17
(24)
Y5
17
Female
24
PADBURY CATHOLIC
4:36 min/km
134
400
Imogen LEES
Imogen LEES #400
Female Y4
00:06:55.56
00:06:55.56
8
(25)
Y4
8
Female
25
St Mark's ACS
4:37 min/km
135
20
Molly DRAYCOTT
Molly DRAYCOTT #20
Female Y5
00:06:56.10
00:06:56.10
18
(26)
Y5
18
Female
26
FRANCIS JORDAN
4:37 min/km
136
229
Sophie AXWORTHY
Sophie AXWORTHY #229
Female Y5
00:06:56.36
00:06:56.36
19
(27)
Y5
19
Female
27
PADBURY CATHOLIC
4:37 min/km
137
16
Billy COMMINS
Billy COMMINS #16
Male Y4
00:06:56.75
00:06:56.75
49
(110)
Y4
49
Male
110
FRANCIS JORDAN
4:37 min/km
138
393
Crestin EVANS
Crestin EVANS #393
Female Y5
00:06:56.95
00:06:56.95
20
(28)
Y5
20
Female
28
St Mark's ACS
4:37 min/km
139
141
Holly VINCENT
Holly VINCENT #141
Female Y5
00:06:57.00
00:06:57.00
21
(29)
Y5
21
Female
29
Lake Joondalup Baptist
4:38 min/km
140
122
Luke BENNETT
Luke BENNETT #122
Male Y4
00:06:57.78
00:06:57.78
50
(111)
Y4
50
Male
111
Lake Joondalup Baptist
4:38 min/km
141
293
Amber NORTON
Amber NORTON #293
Female Y4
00:06:57.92
00:06:57.92
9
(30)
Y4
9
Female
30
PETER MOYES
4:38 min/km
142
143
Jett WALTON
Jett WALTON #143
Male Y4
00:06:58.30
00:06:58.30
51
(112)
Y4
51
Male
112
Lake Joondalup Baptist
4:38 min/km
143
121
Edward AMOR
Edward AMOR #121
Male Y4
00:06:59.56
00:06:59.56
52
(113)
Y4
52
Male
113
Lake Joondalup Baptist
4:39 min/km
144
144
Eva WOODS
Eva WOODS #144
Female Y5
00:06:59.80
00:06:59.80
22
(31)
Y5
22
Female
31
Lake Joondalup Baptist
4:39 min/km
145
344
Blake WILLIAMS
Blake WILLIAMS #344
Male Y4
00:07:00.13
00:07:00.13
53
(114)
Y4
53
Male
114
QUINNS BAPTIST
4:40 min/km
146
495
Stephanie BRYCE
Stephanie BRYCE #495
Female Y4
00:07:00.31
00:07:00.31
10
(32)
Y4
10
Female
32
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:40 min/km
147
294
Haydn PEACOCK
Haydn PEACOCK #294
Male Y4
00:07:00.75
00:07:00.75
54
(115)
Y4
54
Male
115
PETER MOYES
4:40 min/km
148
173
Brendan HEATH
Brendan HEATH #173
Male Y4
00:07:00.87
00:07:00.87
55
(116)
Y4
55
Male
116
LIWARA
4:40 min/km
149
329
Araleah BROWN
Araleah BROWN #329
Female Y5
00:07:02.24
00:07:02.24
23
(33)
Y5
23
Female
33
QUINNS BAPTIST
4:41 min/km
150
139
Isabella THORBY
Isabella THORBY #139
Female Y5
00:07:02.44
00:07:02.44
24
(34)
Y5
24
Female
34
Lake Joondalup Baptist
4:41 min/km
1
2
[3]
4
5
6
Page 3 of 6 (264 items)
© 2023