2016 SunSmart Endurance Championship
22 Oct 2016
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
7km Surf Boat
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
Page 2 of 3 (102 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
22
118
Ruby WARNE
Ruby WARNE #118
Female U19
00:31:31.4
00:31:31.4
1
(9)
U19
1
Female
9
Trigg Island SLSC
U/19
15:45 min/km
119
Madelline SHAW
Madelline SHAW #119
Female U19
DNS
DNS
U19
Female
City of Perth SLSC
U/19
min/km
120
Angus MCMILLAN
Angus MCMILLAN #120
Male U19
DNS
DNS
U19
Male
Scarboro SLSC Inc
U/19
min/km
23
121
Cooper JOHNSON
Cooper JOHNSON #121
Male U19
00:31:31.8
00:31:31.8
2
(14)
U19
2
Male
14
Trigg Island SLSC
U/18
15:45 min/km
8
122
Wesley GOULD
Wesley GOULD #122
Male U19
00:29:25.0
00:29:25.0
1
(5)
U19
1
Male
5
MULLALOO SLSC
U/19
14:42 min/km
123
Anna JORGENSEN
Anna JORGENSEN #123
Female U14
DNS
DNS
U14
Female
City of Perth SLSC
U/14
min/km
45
124
Sascha INNOCENT
Sascha INNOCENT #124
Female U14
00:35:57.6
00:35:57.6
1
(21)
U14
1
Female
21
Trigg Island SLSC
U/14
17:58 min/km
125
Harriet BROWN
Harriet BROWN #125
Female U14
DNS
DNS
U14
Female
MULLALOO SLSC
U/14
min/km
46
127
Grace ABERHART
Grace ABERHART #127
Female U14
00:36:07.4
00:36:07.4
2
(22)
U14
2
Female
22
Trigg Island SLSC
U/14
18:03 min/km
55
128
Chloe THOMAS
Chloe THOMAS #128
Female U14
00:37:19.9
00:37:19.9
4
(26)
U14
4
Female
26
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
18:39 min/km
71
129
Olivia PIETERS
Olivia PIETERS #129
Female U14
00:45:31.5
00:45:31.5
8
(37)
U14
8
Female
37
Trigg Island SLSC
U/14
22:45 min/km
60
130
Brooke ATTWOOD
Brooke ATTWOOD #130
Female U14
00:38:10.1
00:38:10.1
5
(30)
U14
5
Female
30
City of Perth SLSC
U/14
19:05 min/km
69
131
Caitlin HIDE
Caitlin HIDE #131
Female U14
00:43:23.7
00:43:23.7
6
(35)
U14
6
Female
35
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
21:41 min/km
132
Tamsyn IRELAND
Tamsyn IRELAND #132
Female U14
DNS
DNS
U14
Female
City of Perth SLSC
U/14
min/km
53
133
Neve MACLEOD
Neve MACLEOD #133
Female U14
00:37:09.5
00:37:09.5
3
(24)
U14
3
Female
24
MULLALOO SLSC
U/14
18:34 min/km
70
134
Emilie KERMATH
Emilie KERMATH #134
Female U14
00:43:26.7
00:43:26.7
7
(36)
U14
7
Female
36
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
21:43 min/km
75
135
Ella ARSCOTT
Ella ARSCOTT #135
Female U14
00:51:04.8
00:51:04.8
9
(38)
U14
9
Female
38
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
25:32 min/km
49
136
George STEWART
George STEWART #136
Male U14
00:36:12.4
00:36:12.4
3
(27)
U14
3
Male
27
City of Perth SLSC
U/14
18:06 min/km
137
Nicholas DART
Nicholas DART #137
Male U14
DNS
DNS
U14
Male
Fremantle SLSC
U/14
min/km
35
138
Tallis DAVIES
Tallis DAVIES #138
Male U14
00:33:12.9
00:33:12.9
2
(19)
U14
2
Male
19
Trigg Island SLSC
U/14
16:36 min/km
139
Matthew TOMS
Matthew TOMS #139
Male U14
DNS
DNS
U14
Male
City of Perth SLSC
U/14
min/km
14
140
Will SAVAGE
Will SAVAGE #140
Male U14
00:30:51.9
00:30:51.9
1
(10)
U14
1
Male
10
Trigg Island SLSC
U/14
15:25 min/km
141
Tane CANTON
Tane CANTON #141
Male U14
DNS
DNS
U14
Male
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/14
min/km
142
Kirby JACKSON
Kirby JACKSON #142
Male U14
DNS
DNS
U14
Male
City of Perth SLSC
U/14
min/km
52
143
Max HUNTER
Max HUNTER #143
Male U14
00:36:23.9
00:36:23.9
4
(29)
U14
4
Male
29
Trigg Island SLSC
U/14
18:11 min/km
54
144
Bree ELLIOTT
Bree ELLIOTT #144
Female U15
00:37:14.3
00:37:14.3
3
(25)
U15
3
Female
25
City of Perth SLSC
U/15
18:37 min/km
39
145
Jessica CAKE
Jessica CAKE #145
Female U15
00:33:49.9
00:33:49.9
1
(17)
U15
1
Female
17
Scarboro SLSC Inc
U/15
16:54 min/km
57
146
Hannah JONES
Hannah JONES #146
Female U15
00:37:47.8
00:37:47.8
4
(28)
U15
4
Female
28
Scarboro SLSC Inc
U/15
18:53 min/km
50
147
Olivia SCHOU
Olivia SCHOU #147
Female U15
00:36:12.4
00:36:12.4
2
(23)
U15
2
Female
23
Trigg Island SLSC
U/15
18:06 min/km
148
Lara DALE
Lara DALE #148
Female U15
DNS
DNS
U15
Female
Scarboro SLSC Inc
U/15
min/km
149
Ryley GARDENER
Ryley GARDENER #149
Male U15
DNS
DNS
U15
Male
MULLALOO SLSC
U/15
min/km
34
150
Trent HUZZARD
Trent HUZZARD #150
Male U15
00:33:01.7
00:33:01.7
2
(18)
U15
2
Male
18
Scarboro SLSC Inc
U/15
16:30 min/km
72
151
Zachariah COLEMAN
Zachariah COLEMAN #151
Male U15
00:46:00.5
00:46:00.5
6
(35)
U15
6
Male
35
Fremantle SLSC
U/15
23:00 min/km
48
152
Jakson EGAN
Jakson EGAN #152
Male U15
00:36:10.0
00:36:10.0
4
(26)
U15
4
Male
26
Trigg Island SLSC
U/15
18:05 min/km
38
153
Callum GRIFFITHS
Callum GRIFFITHS #153
Male U15
00:33:31.2
00:33:31.2
3
(22)
U15
3
Male
22
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/15
16:45 min/km
13
154
Ben WATERMAN
Ben WATERMAN #154
Male U15
00:30:48.6
00:30:48.6
1
(9)
U15
1
Male
9
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/15
15:24 min/km
155
Angus JOHNSTON-WALKER
Angus JOHNSTON-WALKER #155
Male U15
DNS
DNS
U15
Male
Busselton SLSC
U/15
min/km
61
156
Patrick ELEY
Patrick ELEY #156
Male U15
00:38:10.6
00:38:10.6
5
(31)
U15
5
Male
31
Trigg Island SLSC
U/15
19:05 min/km
59
157
Glen BODDY
Glen BODDY #157
Male 30-34
00:38:06.3
00:38:06.3
1
(30)
30-34
1
Male
30
City of Perth SLSC
U/45
19:03 min/km
68
158
Adrian HIRSCH
Adrian HIRSCH #158
Male 30-34
00:43:19.8
00:43:19.8
3
(34)
30-34
3
Male
34
City of Perth SLSC
U/42
21:39 min/km
67
159
David WILLIAMS
David WILLIAMS #159
Male 30-34
00:43:03.4
00:43:03.4
2
(33)
30-34
2
Male
33
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/34
21:31 min/km
160
Michele BISTRUP
Michele BISTRUP #160
Female 40-44
DNS
DNS
40-44
Female
Trigg Island SLSC
U/45
min/km
41
161
Emily CHETWIN
Emily CHETWIN #161
Female Open
00:35:22.5
00:35:22.5
5
(18)
Open
5
Female
18
City of Perth SLSC
U/42
17:41 min/km
51
162
Brenton ROSE
Brenton ROSE #162
Male 45-49
00:36:18.6
00:36:18.6
2
(28)
45-49
2
Male
28
Trigg Island SLSC
U/46
18:09 min/km
37
163
Jeff GREENFIELD
Jeff GREENFIELD #163
Male 45-49
00:33:26.7
00:33:26.7
1
(21)
45-49
1
Male
21
Busselton SLSC
U/46
16:43 min/km
74
164
Gregory MCINTOSH
Gregory MCINTOSH #164
Male 45-49
00:49:51.4
00:49:51.4
4
(37)
45-49
4
Male
37
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/47
24:55 min/km
73
165
Mark DOICK
Mark DOICK #165
Male 45-49
00:47:01.3
00:47:01.3
3
(36)
45-49
3
Male
36
Trigg Island SLSC
U/51
23:30 min/km
58
166
Carolyn RYAN
Carolyn RYAN #166
Female 50-54
00:37:56.2
00:37:56.2
2
(29)
50-54
2
Female
29
Trigg Island SLSC
U/51
18:58 min/km
44
167
Susan COLLINS
Susan COLLINS #167
Female 50-54
00:35:32.3
00:35:32.3
1
(20)
50-54
1
Female
20
North Cottesloe SLSC
U/54
17:46 min/km
66
168
Kaylene BOZICH
Kaylene BOZICH #168
Female 50-54
00:41:48.7
00:41:48.7
3
(34)
50-54
3
Female
34
City of Perth SLSC
U/58
20:54 min/km
1
[2]
3
Page 2 of 3 (102 items)