NIPSSA Regional Cross Country
26 Jun 2015
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4-5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4-5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
4
5
6
Page 2 of 6 (264 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
51
30
Jaylan PEARMAN
Jaylan PEARMAN #30
Male Y4
00:06:20.29
00:06:20.29
14
(49)
Y4
14
Male
49
FRANCIS JORDAN
4:13 min/km
52
389
Brett COREY
Brett COREY #389
Male Y5
00:06:20.40
00:06:20.40
36
(50)
Y5
36
Male
50
St Mark's ACS
4:13 min/km
53
561
Claudia DINEEN
Claudia DINEEN #561
Female Y5
00:06:20.60
00:06:20.60
3
(3)
Y5
3
Female
3
WHITFORDS CATHOLIC
4:13 min/km
54
327
Ruan BOHMER
Ruan BOHMER #327
Male Y5
00:06:20.63
00:06:20.63
37
(51)
Y5
37
Male
51
QUINNS BAPTIST
4:13 min/km
55
123
Bradley CRAMB
Bradley CRAMB #123
Male Y5
00:06:21.22
00:06:21.22
38
(52)
Y5
38
Male
52
Lake Joondalup Baptist
4:14 min/km
56
404
Satchin ROWE
Satchin ROWE #404
Male Y4
00:06:21.71
00:06:21.71
15
(53)
Y4
15
Male
53
St Mark's ACS
4:14 min/km
57
451
Thomas ROOKE
Thomas ROOKE #451
Male Y4
00:06:24.34
00:06:24.34
16
(54)
Y4
16
Male
54
St Simon Peter
4:16 min/km
58
328
Robert BRITS
Robert BRITS #328
Male Y5
00:06:24.46
00:06:24.46
39
(55)
Y5
39
Male
55
QUINNS BAPTIST
4:16 min/km
59
233
Finlay CANNON
Finlay CANNON #233
Male Y5
00:06:24.61
00:06:24.61
40
(56)
Y5
40
Male
56
PADBURY CATHOLIC
4:16 min/km
60
73
Jak MAHONEY
Jak MAHONEY #73
Male Y4
00:06:24.83
00:06:24.83
17
(57)
Y4
17
Male
57
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:16 min/km
61
299
Travis WOOLLEY
Travis WOOLLEY #299
Male Y5
00:06:25.48
00:06:25.48
41
(58)
Y5
41
Male
58
PETER MOYES
4:16 min/km
62
502
Deon HUNT
Deon HUNT #502
Male Y4
00:06:25.58
00:06:25.58
18
(59)
Y4
18
Male
59
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:17 min/km
63
284
Luke FOSTER
Luke FOSTER #284
Male Y4
00:06:27.18
00:06:27.18
19
(60)
Y4
19
Male
60
PETER MOYES
4:18 min/km
64
277
Thomas ALDERSON
Thomas ALDERSON #277
Male Y4
00:06:28.33
00:06:28.33
20
(61)
Y4
20
Male
61
PETER MOYES
4:18 min/km
65
84
Mitchell WILLIAMS
Mitchell WILLIAMS #84
Male Y5
00:06:28.52
00:06:28.52
42
(62)
Y5
42
Male
62
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:19 min/km
66
290
Ryan MACDONALD
Ryan MACDONALD #290
Male Y4
00:06:29.21
00:06:29.21
21
(63)
Y4
21
Male
63
PETER MOYES
4:19 min/km
67
128
Eli GREENACRE
Eli GREENACRE #128
Male Y4
00:06:30.33
00:06:30.33
22
(64)
Y4
22
Male
64
Lake Joondalup Baptist
4:20 min/km
68
177
Lachlan MACRAE
Lachlan MACRAE #177
Male Y5
00:06:30.36
00:06:30.36
43
(65)
Y5
43
Male
65
LIWARA
4:20 min/km
69
557
Marcus BURKE
Marcus BURKE #557
Male Y5
00:06:30.36
00:06:30.36
44
(66)
Y5
44
Male
66
WHITFORDS CATHOLIC
4:20 min/km
70
171
Darragh DUFFY
Darragh DUFFY #171
Male Y5
00:06:30.97
00:06:30.97
45
(67)
Y5
45
Male
67
LIWARA
4:20 min/km
71
336
Blake PLATT
Blake PLATT #336
Male Y5
00:06:30.97
00:06:30.97
46
(68)
Y5
46
Male
68
QUINNS BAPTIST
4:20 min/km
72
553
Millie BAKER
Millie BAKER #553
Female Y5
00:06:31.10
00:06:31.10
4
(4)
Y5
4
Female
4
WHITFORDS CATHOLIC
4:20 min/km
73
133
Daniel LUMMIS
Daniel LUMMIS #133
Male Y4
00:06:31.53
00:06:31.53
23
(69)
Y4
23
Male
69
Lake Joondalup Baptist
4:21 min/km
74
405
Hudson SADGROVE
Hudson SADGROVE #405
Male Y4
00:06:31.83
00:06:31.83
24
(70)
Y4
24
Male
70
St Mark's ACS
4:21 min/km
75
388
Jackson CONTI
Jackson CONTI #388
Male Y4
00:06:32.50
00:06:32.50
25
(71)
Y4
25
Male
71
St Mark's ACS
4:21 min/km
76
295
Trent SOLLY
Trent SOLLY #295
Male Y4
00:06:32.70
00:06:32.70
26
(72)
Y4
26
Male
72
PETER MOYES
4:21 min/km
77
387
Drew BROWN
Drew BROWN #387
Male Y4
00:06:33.31
00:06:33.31
27
(73)
Y4
27
Male
73
St Mark's ACS
4:22 min/km
78
558
Tiarni BUTTER
Tiarni BUTTER #558
Female Y5
00:06:33.41
00:06:33.41
5
(5)
Y5
5
Female
5
WHITFORDS CATHOLIC
4:22 min/km
79
140
Jack TWEEN
Jack TWEEN #140
Male Y4
00:06:33.58
00:06:33.58
28
(74)
Y4
28
Male
74
Lake Joondalup Baptist
4:22 min/km
80
23
Lachlan HALL
Lachlan HALL #23
Male Y5
00:06:34.31
00:06:34.31
47
(75)
Y5
47
Male
75
FRANCIS JORDAN
4:22 min/km
81
77
Luke RADIS
Luke RADIS #77
Male Y5
00:06:34.37
00:06:34.37
48
(76)
Y5
48
Male
76
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:22 min/km
82
230
Mitchell BAKER
Mitchell BAKER #230
Male Y4
00:06:34.85
00:06:34.85
29
(77)
Y4
29
Male
77
PADBURY CATHOLIC
4:23 min/km
83
35
James VORSTER
James VORSTER #35
Male Y5
00:06:35.86
00:06:35.86
49
(78)
Y5
49
Male
78
FRANCIS JORDAN
4:23 min/km
84
125
Baxter DAVIS
Baxter DAVIS #125
Male Y5
00:06:35.88
00:06:35.88
50
(79)
Y5
50
Male
79
Lake Joondalup Baptist
4:23 min/km
85
130
Riley JOHNSON
Riley JOHNSON #130
Male Y5
00:06:36.37
00:06:36.37
51
(80)
Y5
51
Male
80
Lake Joondalup Baptist
4:24 min/km
86
62
Jake CALVERT
Jake CALVERT #62
Male Y5
00:06:36.46
00:06:36.46
52
(81)
Y5
52
Male
81
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:24 min/km
87
563
Chloe FINNEGAN
Chloe FINNEGAN #563
Female Y4
00:06:36.60
00:06:36.60
1
(6)
Y4
1
Female
6
WHITFORDS CATHOLIC
4:24 min/km
88
138
Ethan SMITH
Ethan SMITH #138
Male Y5
00:06:36.87
00:06:36.87
53
(82)
Y5
53
Male
82
Lake Joondalup Baptist
4:24 min/km
89
343
Anna-Lee VAN ZYL
Anna-Lee VAN ZYL #343
Female Y5
00:06:37.35
00:06:37.35
6
(7)
Y5
6
Female
7
QUINNS BAPTIST
4:24 min/km
90
286
Calum HOLLIS
Calum HOLLIS #286
Male Y4
00:06:37.57
00:06:37.57
30
(83)
Y4
30
Male
83
PETER MOYES
4:25 min/km
91
395
Matthew GALJAARDT
Matthew GALJAARDT #395
Male Y5
00:06:38.28
00:06:38.28
54
(84)
Y5
54
Male
84
St Mark's ACS
4:25 min/km
92
435
Aiden BURGESS
Aiden BURGESS #435
Male Y5
00:06:38.88
00:06:38.88
55
(85)
Y5
55
Male
85
St Simon Peter
4:25 min/km
93
172
Samuel GILES
Samuel GILES #172
Male Y5
00:06:39.11
00:06:39.11
56
(86)
Y5
56
Male
86
LIWARA
4:26 min/km
94
136
Jack PHIPPS
Jack PHIPPS #136
Male Y5
00:06:39.30
00:06:39.30
57
(87)
Y5
57
Male
87
Lake Joondalup Baptist
4:26 min/km
95
433
Noah BEVERIDGE
Noah BEVERIDGE #433
Male Y4
00:06:39.39
00:06:39.39
31
(88)
Y4
31
Male
88
St Simon Peter
4:26 min/km
96
250
Matthew THOMPSON
Matthew THOMPSON #250
Male Y4
00:06:40.15
00:06:40.15
32
(89)
Y4
32
Male
89
PADBURY CATHOLIC
4:26 min/km
97
446
Darragh MCCARTHY
Darragh MCCARTHY #446
Male Y4
00:06:40.15
00:06:40.15
33
(90)
Y4
33
Male
90
St Simon Peter
4:26 min/km
98
132
Kaitlin LIM
Kaitlin LIM #132
Female Y4
00:06:40.26
00:06:40.26
2
(8)
Y4
2
Female
8
Lake Joondalup Baptist
4:26 min/km
99
182
Daniel RISKAS
Daniel RISKAS #182
Male Y5
00:06:41.54
00:06:41.54
58
(91)
Y5
58
Male
91
LIWARA
4:27 min/km
100
64
Amber DAVIES
Amber DAVIES #64
Female Y5
00:06:41.73
00:06:41.73
7
(9)
Y5
7
Female
9
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:27 min/km
1
[2]
3
4
5
6
Page 2 of 6 (264 items)
© 2023