City Beach Primary InterHouse Cross Country
12 Jun 2019
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Advanced
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Y04
All teams
Acacia
Dampiera
Zamia
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
Page 1 of 1 (24 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
500m
O/Pos
C/Pos
G/Pos
1.5km
O/Pos
C/Pos
G/Pos
1
37
Matthew HAYNES
Matthew HAYNES #37
Male Y04
00:06:42.53
00:06:42.53
1
(1)
Y04
1
Male
1
Zamia
1
20
1.5
4:28 min/km
00:01:57.59
1
1
1
00:04:44.94
1
1
1
2
50
Oisin WORMALD
Oisin WORMALD #50
Male Y04
00:06:53.62
00:06:53.62
2
(2)
Y04
2
00:00:11.09
Male
2
Dampiera
1
16
1.5
4:35 min/km
00:02:01.65
2
2
2
00:04:51.97
2
2
2
3
48
Creedence TOLCON
Creedence TOLCON #48
Male Y04
00:06:55.78
00:06:55.78
3
(3)
Y04
3
00:00:13.25
Male
3
Zamia
2
12
1.5
4:37 min/km
00:02:03.60
3
3
3
00:04:52.18
3
3
3
4
32
Tejas ESELTINE
Tejas ESELTINE #32
Male Y04
00:07:22.28
00:07:22.28
4
(4)
Y04
4
00:00:39.75
Male
4
Acacia
1
8
1.5
4:54 min/km
00:02:08.99
5
5
5
00:05:13.28
4
4
4
5
49
Joseph WARTH
Joseph WARTH #49
Male Y04
00:07:23.54
00:07:23.54
5
(5)
Y04
5
00:00:41.00
Male
5
Dampiera
2
3
1.5
4:55 min/km
00:02:08.85
4
4
4
00:05:14.68
5
5
5
6
43
Indi PORTEOUS
Indi PORTEOUS #43
Female Y04
00:07:28.02
00:07:28.02
1
(1)
Y04
1
Female
1
Zamia
3
20
1.5
4:58 min/km
00:02:12.10
7
1
1
00:05:15.92
6
1
1
7
30
Theo BUNGEY
Theo BUNGEY #30
Male Y04
00:08:00.19
00:08:00.19
6
(6)
Y04
6
00:01:17.66
Male
6
Dampiera
3
1
1.5
5:20 min/km
00:02:12.04
6
6
6
00:05:48.14
8
7
7
8
36
Stella GROVES
Stella GROVES #36
Female Y04
00:08:11.38
00:08:11.38
2
(2)
Y04
2
00:00:43.36
Female
2
Acacia
2
16
1.5
5:27 min/km
00:02:12.60
8
2
2
00:05:58.77
10
2
2
9
45
Alex RHODES
Alex RHODES #45
Male Y04
00:08:16.03
00:08:16.03
7
(7)
Y04
7
00:01:33.50
Male
7
Acacia
3
1
1.5
5:30 min/km
00:02:24.67
11
9
9
00:05:51.36
9
8
8
10
40
Yuji ITO
Yuji ITO #40
Male Y04
00:08:22.53
00:08:22.53
8
(8)
Y04
8
00:01:40.00
Male
8
Zamia
4
1
1.5
5:35 min/km
00:02:21.62
9
7
7
00:06:00.91
11
9
9
11
31
Lucas DOIG
Lucas DOIG #31
Male Y04
00:08:23.76
00:08:23.76
9
(9)
Y04
9
00:01:41.23
Male
9
Acacia
4
1
1.5
5:35 min/km
00:02:38.60
18
14
14
00:05:45.16
7
6
6
12
39
Oliver INDRIZZI
Oliver INDRIZZI #39
Male Y04
00:08:33.03
00:08:33.03
10
(10)
Y04
10
00:01:50.50
Male
10
Zamia
5
1
1.5
5:42 min/km
00:02:24.26
10
8
8
00:06:08.76
12
10
10
13
46
Lila ROONEY
Lila ROONEY #46
Female Y04
00:08:51.82
00:08:51.82
3
(3)
Y04
3
00:01:23.80
Female
3
Acacia
5
12
1.5
5:54 min/km
00:02:27.73
13
3
3
00:06:24.09
14
3
3
14
38
Thomas HOWARD-ADAMS
Thomas HOWARD-ADAMS #38
Male Y04
00:08:55.67
00:08:55.67
11
(11)
Y04
11
00:02:13.14
Male
11
Acacia
6
1
1.5
5:57 min/km
00:02:34.60
16
12
12
00:06:21.07
13
11
11
15
33
Jack FOX
Jack FOX #33
Male Y04
00:09:02.17
00:09:02.17
12
(12)
Y04
12
00:02:19.63
Male
12
Dampiera
4
1
1.5
6:01 min/km
00:02:35.85
17
13
13
00:06:26.31
15
12
12
16
51
Carla YOUNG
Carla YOUNG #51
Female Y04
00:09:05.78
00:09:05.78
4
(4)
Y04
4
00:01:37.76
Female
4
Zamia
6
8
1.5
6:03 min/km
00:02:29.81
15
4
4
00:06:35.97
17
5
5
17
35
Sean GRATZ
Sean GRATZ #35
Male Y04
00:09:06.02
00:09:06.02
13
(13)
Y04
13
00:02:23.48
Male
13
Zamia
7
1
1.5
6:04 min/km
00:02:25.28
12
10
10
00:06:40.74
18
13
13
18
29
Indiana BOWLER
Indiana BOWLER #29
Female Y04
00:09:12.53
00:09:12.53
5
(5)
Y04
5
00:01:44.51
Female
5
Dampiera
5
1
1.5
6:08 min/km
00:02:39.54
19
5
5
00:06:32.99
16
4
4
19
41
Haruto MIURA
Haruto MIURA #41
Male Y04
00:09:35.03
00:09:35.03
14
(14)
Y04
14
00:02:52.50
Male
14
Dampiera
6
1
1.5
6:23 min/km
00:02:42.60
21
16
16
00:06:52.43
19
14
14
20
28
Riki ASAKA
Riki ASAKA #28
Male Y04
00:09:40.78
00:09:40.78
15
(15)
Y04
15
00:02:58.25
Male
15
Zamia
8
1
1.5
6:27 min/km
00:02:44.02
22
17
17
00:06:56.76
20
15
15
21
34
Haruto FUKUDA
Haruto FUKUDA #34
Male Y04
00:09:44.24
00:09:44.24
16
(16)
Y04
16
00:03:01.71
Male
16
Acacia
7
1
1.5
6:29 min/km
00:02:44.60
23
18
18
00:06:59.64
21
16
16
22
42
Naotaro ONO
Naotaro ONO #42
Male Y04
00:09:46.03
00:09:46.03
17
(17)
Y04
17
00:03:03.50
Male
17
Dampiera
7
1
1.5
6:30 min/km
00:02:41.98
20
15
15
00:07:04.05
22
17
17
23
47
Matthew STREETER
Matthew STREETER #47
Male Y04
00:09:59.71
00:09:59.71
18
(18)
Y04
18
00:03:17.17
Male
18
Zamia
9
1
1.5
6:39 min/km
00:02:28.10
14
11
11
00:07:31.61
23
18
18
44
John PRINGLE
John PRINGLE #44
Male Y04
DNS
DNS
Y04
Male
Acacia
0
1.5
Page 1 of 1 (24 items)