Coogee Jetty to Jetty Swim XXII
11 Mar 2018
Results
Details
 
Contact
1500m Swim
750m Swim
250m Try-It
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
Page 1 of 5 (222 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
MSWA Category
MSWA CatPos
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
EstTime
SWAclub
TWAclub
Pace
Wave
Finish
4
125
Jaymie LUTTON
Jaymie LUTTON #125
Female 10-14
00:11:05.8
00:11:05.8
1
(2)
10-14
1
Under 18
1
Female
2
02:00:00
Tuart Hill Swimming Club
14:47 min/km
Wave 2 (750m)
00:11:05.8
11
111
Daisy KAMMERMANN
Daisy KAMMERMANN #111
Female 10-14
00:11:59.7
00:11:59.7
2
(4)
10-14
2
00:00:53.9
Under 18
2
Female
4
00:11:00
Riverton Aquanauts
15:59 min/km
Wave 1 (750m)
00:11:59.7
14
6
Cheyanne AWFORD
Cheyanne AWFORD #6
Female 10-14
00:12:19.3
00:12:19.3
3
(5)
10-14
3
00:01:13.5
Under 18
3
Female
5
00:13:45
Mandurah Swimming Club
16:25 min/km
Wave 1 (750m)
00:12:19.3
17
196
Kai SPENCER
Kai SPENCER #196
Female 10-14
00:12:25.5
00:12:25.5
4
(6)
10-14
4
00:01:19.7
Under 18
4
Female
6
00:11:30
South Lake Dolphins
16:34 min/km
Wave 1 (750m)
00:12:25.5
19
67
Andrea FAZARI
Andrea FAZARI #67
Female 10-14
00:12:28.1
00:12:28.1
5
(7)
10-14
5
00:01:22.3
Under 18
5
Female
7
00:07:30
Tuart Hill Swimming Club
16:37 min/km
Wave 1 (750m)
00:12:28.1
22
197
Julia STAMPALIA
Julia STAMPALIA #197
Female 10-14
00:12:52.1
00:12:52.1
6
(8)
10-14
6
00:01:46.3
Under 18
6
Female
8
00:15:00
South Lake Dolphins
17:09 min/km
Wave 1 (750m)
00:12:52.1
24
50
Ella CRUICKSHANK
Ella CRUICKSHANK #50
Female 10-14
00:12:54.6
00:12:54.6
7
(9)
10-14
7
00:01:48.8
Under 18
7
Female
9
00:25:00
17:12 min/km
Wave 2 (750m)
00:12:54.6
29
157
Kirsten PETTERSON
Kirsten PETTERSON #157
Female 10-14
00:13:12.2
00:13:12.2
8
(10)
10-14
8
00:02:06.4
Under 18
8
Female
10
00:20:00
17:36 min/km
Wave 2 (750m)
00:13:12.2
30
117
Tahlia KITSON
Tahlia KITSON #117
Female 10-14
00:13:17.0
00:13:17.0
9
(11)
10-14
9
00:02:11.2
Under 18
9
Female
11
00:12:00
South Shore Swimming Club
17:42 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:17.0
33
68
Carlie FERGUSON
Carlie FERGUSON #68
Female 10-14
00:13:31.2
00:13:31.2
10
(13)
10-14
10
00:02:25.4
Under 18
10
Female
13
00:10:00
18:01 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:31.2
35
88
Olivia HAYNES
Olivia HAYNES #88
Female 10-14
00:13:43.0
00:13:43.0
11
(15)
10-14
11
00:02:37.2
Under 18
11
Female
15
00:20:00
18:17 min/km
Wave 2 (750m)
00:13:43.0
36
113
Gabrielle KEANE
Gabrielle KEANE #113
Female 10-14
00:13:44.8
00:13:44.8
12
(16)
10-14
12
00:02:39.0
Under 18
12
Female
16
00:18:00
Thornlie Swimming Club
18:19 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:44.8
42
102
Paola ION
Paola ION #102
Female 10-14
00:13:56.1
00:13:56.1
13
(21)
10-14
13
00:02:50.3
Under 18
14
Female
21
00:15:00
18:34 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:56.1
49
214
Emily WHITE
Emily WHITE #214
Female 10-14
00:14:15.1
00:14:15.1
14
(24)
10-14
14
00:03:09.3
Under 18
16
Female
24
00:24:28
19:00 min/km
Wave 2 (750m)
00:14:15.1
69
223
Tiana WILSON
Tiana WILSON #223
Female 10-14
00:15:13.1
00:15:13.1
15
(32)
10-14
15
00:04:07.3
Under 18
17
Female
32
00:16:00
20:17 min/km
Wave 1 (750m)
00:15:13.1
72
47
Isabella COUBROUGH
Isabella COUBROUGH #47
Female 10-14
00:15:16.1
00:15:16.1
16
(33)
10-14
16
00:04:10.3
Under 18
18
Female
33
00:20:00
Saint Hildas
20:21 min/km
Wave 2 (750m)
00:15:16.1
77
2
Grace ALCOCK
Grace ALCOCK #2
Female 10-14
00:15:37.8
00:15:37.8
17
(34)
10-14
17
00:04:32.0
Under 18
19
Female
34
00:15:00
20:50 min/km
Wave 1 (750m)
00:15:37.8
93
220
Holly WILSON
Holly WILSON #220
Female 10-14
00:16:37.5
00:16:37.5
18
(39)
10-14
18
00:05:31.7
Under 18
20
Female
39
00:18:00
22:10 min/km
Wave 1 (750m)
00:16:37.5
126
139
Meabh MURPHY
Meabh MURPHY #139
Female 10-14
00:17:24.8
00:17:24.8
19
(53)
10-14
19
00:06:19.0
Under 18
21
Female
53
00:17:24
23:13 min/km
Wave 1 (750m)
00:17:24.8
84
Dana HARRISON
Dana HARRISON #84
Female 10-14
DNS
DNS
10-14
Under 18
Female
00:11:00
Arena Swim Club
Wave 1 (750m)
149
Sienna ODORISIO
Sienna ODORISIO #149
Female 10-14
DNS
DNS
10-14
Under 18
Female
02:00:00
Wave 2 (750m)
16
91
Lucas HO
Lucas HO #91
Male 10-14
00:12:24.4
00:12:24.4
1
(11)
10-14
1
Under 18
5
Male
11
02:00:00
South Shore Swimming Club
16:32 min/km
Wave 2 (750m)
00:12:24.4
23
207
Austin TREZISE
Austin TREZISE #207
Male 10-14
00:12:53.8
00:12:53.8
2
(15)
10-14
2
00:00:29.4
Under 18
6
Male
15
00:19:00
17:11 min/km
Wave 1 (750m)
00:12:53.8
25
145
Lleyton NORREGAARD
Lleyton NORREGAARD #145
Male 10-14
00:12:57.0
00:12:57.0
3
(16)
10-14
3
00:00:32.6
Under 18
7
Male
16
00:15:00
Maida Vale Masters
17:16 min/km
Wave 1 (750m)
00:12:57.0
26
126
Rocco MACRI
Rocco MACRI #126
Male 10-14
00:13:00.5
00:13:00.5
4
(17)
10-14
4
00:00:36.1
Under 18
8
Male
17
00:18:10
17:20 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:00.5
31
138
Zander MOSTERT
Zander MOSTERT #138
Male 10-14
00:13:19.9
00:13:19.9
5
(20)
10-14
5
00:00:55.5
Under 18
10
Male
20
00:15:00
EFS Triathlon Club
17:46 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:19.9
37
3
James ALCOCK
James ALCOCK #3
Male 10-14
00:13:45.5
00:13:45.5
6
(21)
10-14
6
00:01:21.1
Under 18
11
Male
21
00:15:05
18:20 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:45.5
45
193
Jonathan SMIRK
Jonathan SMIRK #193
Male 10-14
00:14:01.6
00:14:01.6
7
(23)
10-14
7
00:01:37.2
Under 18
12
Male
23
00:16:00
18:42 min/km
Wave 1 (750m)
00:14:01.6
48
178
Raymond SALES
Raymond SALES #178
Male 10-14
00:14:15.1
00:14:15.1
8
(25)
10-14
8
00:01:50.7
Under 18
13
Male
25
00:25:00
19:00 min/km
Wave 2 (750m)
00:14:15.1
56
153
Joel PEART
Joel PEART #153
Male 10-14
00:14:35.9
00:14:35.9
9
(31)
10-14
9
00:02:11.5
Under 18
17
Male
31
00:25:00
19:27 min/km
Wave 2 (750m)
00:14:35.9
63
37
Cooper CAMPBELL
Cooper CAMPBELL #37
Male 10-14
00:14:53.0
00:14:53.0
10
(35)
10-14
10
00:02:28.6
Under 18
18
Male
35
00:30:00
19:50 min/km
Wave 2 (750m)
00:14:53.0
76
189
Ben SHEARER
Ben SHEARER #189
Male 10-14
00:15:27.5
00:15:27.5
11
(43)
10-14
11
00:03:03.1
Under 18
19
Male
43
00:30:00
20:36 min/km
Wave 2 (750m)
00:15:27.5
87
141
Kian NEESHAM
Kian NEESHAM #141
Male 10-14
00:16:21.9
00:16:21.9
12
(52)
10-14
12
00:03:57.5
Under 18
20
Male
52
00:30:00
21:49 min/km
Wave 2 (750m)
00:16:21.9
102
29
Greg BURBRIDGE
Greg BURBRIDGE #29
Male 10-14
00:16:52.2
00:16:52.2
13
(61)
10-14
13
00:04:27.8
Under 18
21
Male
61
00:50:00
22:29 min/km
Wave 2 (750m)
00:16:52.2
110
109
Lachlan JONES
Lachlan JONES #109
Male 10-14
00:17:04.9
00:17:04.9
14
(66)
10-14
14
00:04:40.5
Under 18
22
Male
66
00:15:00
22:46 min/km
Wave 1 (750m)
00:17:04.9
112
24
Benjamin BRAY
Benjamin BRAY #24
Male 10-14
00:17:08.4
00:17:08.4
15
(68)
10-14
15
00:04:44.0
Under 18
23
Male
68
00:17:45
22:51 min/km
Wave 1 (750m)
00:17:08.4
141
104
Isaac JACKSON
Isaac JACKSON #104
Male 10-14
00:18:51.6
00:18:51.6
16
(79)
10-14
16
00:06:27.2
Under 18
24
Male
79
00:20:00
25:08 min/km
Wave 2 (750m)
00:18:51.6
149
58
Sebastian DOBRZANSKI
Sebastian DOBRZANSKI #58
Male 10-14
00:19:06.8
00:19:06.8
17
(83)
10-14
17
00:06:42.4
Under 18
25
Male
83
00:15:00
25:29 min/km
Wave 1 (750m)
00:19:06.8
151
129
Liam MC ALEER
Liam MC ALEER #129
Male 10-14
00:19:10.7
00:19:10.7
18
(84)
10-14
18
00:06:46.3
Under 18
26
Male
84
00:20:00
25:34 min/km
Wave 2 (750m)
00:19:10.7
158
195
Jarrod SMITH
Jarrod SMITH #195
Male 10-14
00:19:27.3
00:19:27.3
19
(88)
10-14
19
00:07:02.9
Under 18
27
Male
88
00:25:00
25:56 min/km
Wave 2 (750m)
00:19:27.3
183
131
Tomas MC ALEER
Tomas MC ALEER #131
Male 10-14
00:21:29.0
00:21:29.0
20
(100)
10-14
20
00:09:04.6
Under 18
28
Male
100
00:20:00
28:38 min/km
Wave 2 (750m)
00:21:29.0
70
Connor FUTTER
Connor FUTTER #70
Male 10-14
DNS
DNS
10-14
Under 18
Male
00:15:00
Wave 1 (750m)
3
56
Alana DENNIS
Alana DENNIS #56
Female 15-24
00:10:47.2
00:10:47.2
1
(1)
15-24
1
18-24
1
Female
1
00:10:00
14:22 min/km
Wave 1 (750m)
00:10:47.2
38
11
Jaye BARNESBY-BUIE
Jaye BARNESBY-BUIE #11
Female 15-24
00:13:52.4
00:13:52.4
2
(17)
15-24
2
00:03:05.2
Under 18
13
Female
17
00:12:00
18:29 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:52.4
43
163
Lily RABL
Lily RABL #163
Female 15-24
00:13:57.5
00:13:57.5
3
(22)
15-24
3
00:03:10.3
Under 18
15
Female
22
00:14:00
York
18:36 min/km
Wave 1 (750m)
00:13:57.5
61
97
Eleanor HOWES
Eleanor HOWES #97
Female 15-24
00:14:50.7
00:14:50.7
4
(28)
15-24
4
00:04:03.5
18-24
2
Female
28
00:20:05
19:47 min/km
Wave 2 (750m)
00:14:50.7
68
122
Chiara LEHMANN
Chiara LEHMANN #122
Female 15-24
00:15:10.8
00:15:10.8
5
(31)
15-24
5
00:04:23.6
18-24
3
Female
31
00:17:00
20:14 min/km
Wave 1 (750m)
00:15:10.8
79
26
Claire BROWTON
Claire BROWTON #26
Female 15-24
00:16:00.9
00:16:00.9
6
(35)
15-24
6
00:05:13.7
18-24
4
Female
35
00:25:00
21:21 min/km
Wave 2 (750m)
00:16:00.9
119
144
Stephanie NEVILLE
Stephanie NEVILLE #144
Female 15-24
00:17:16.8
00:17:16.8
7
(48)
15-24
7
00:06:29.6
18-24
5
Female
48
Superfins Masters
2
00:20:00
Superfins WA
23:02 min/km
Wave 2 (750m)
00:17:16.8
137
86
Brittany HAYES
Brittany HAYES #86
Female 15-24
00:18:33.1
00:18:33.1
8
(59)
15-24
8
00:07:45.9
18-24
6
Female
59
00:20:30
24:44 min/km
Wave 2 (750m)
00:18:33.1
[1]
2
3
4
5
Page 1 of 5 (222 items)