South West Bunbury Interschool XC
3 Aug 2021
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
[4]
5
Page 4 of 5 (235 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Pace
2.5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
5km
Pace
O/Pos
C/Pos
G/Pos
168
435
Isabella PEDEN
Isabella PEDEN #435
Female Y10
00:35:47.57
00:35:47.57
36
(71)
Y10
36
00:14:36.52
Female
71
Collie SHS
61
12
6
7:09 min/km
00:16:40.07
6:40 min/km
172
36
73
00:19:07.50
7:39 min/km
166
36
71
171
437
Montana-Cody WHITE
Montana-Cody WHITE #437
Female Y10
00:37:03.80
00:37:03.80
37
(74)
Y10
37
00:15:52.74
Female
74
Collie SHS
61
12
7
7:24 min/km
00:17:23.52
6:57 min/km
176
39
77
00:19:40.27
7:52 min/km
169
39
74
174
432
Olivia EARNSHAW
Olivia EARNSHAW #432
Female Y10
00:37:32.79
00:37:32.79
38
(75)
Y10
38
00:16:21.73
Female
75
Collie SHS
61
12
8
7:30 min/km
00:18:07.75
7:15 min/km
178
41
79
00:19:25.03
7:46 min/km
168
38
73
175
436
Skye WASHER
Skye WASHER #436
Female Y10
00:37:32.79
00:37:32.79
39
(76)
Y10
39
00:16:21.73
Female
76
Collie SHS
61
12
9
7:30 min/km
00:18:08.97
7:15 min/km
179
42
80
00:19:23.82
7:45 min/km
167
37
72
176
833
Nikki POLLARD
Nikki POLLARD #833
Female Y10
00:37:34.20
00:37:34.20
40
(77)
Y10
40
00:16:23.14
Female
77
Manjimup SHS
51
8
8
7:30 min/km
00:17:35.07
7:02 min/km
177
40
78
00:19:59.13
7:59 min/km
171
40
75
178
1131
Nina BENNETT
Nina BENNETT #1131
Female Y10
00:38:50.79
00:38:50.79
41
(79)
Y10
41
00:17:39.73
Female
79
Our Lady of Mercy
26
3
16
7:46 min/km
00:17:03.66
6:49 min/km
175
38
76
00:21:47.13
8:42 min/km
178
43
81
179
1133
Calista HARVEY
Calista HARVEY #1133
Female Y10
00:39:35.24
00:39:35.24
42
(80)
Y10
42
00:18:24.19
Female
80
Our Lady of Mercy
26
3
17
7:55 min/km
00:18:09.58
7:15 min/km
180
43
81
00:21:25.66
8:34 min/km
177
42
80
180
1132
Isabella COMMONS
Isabella COMMONS #1132
Female Y10
00:39:35.25
00:39:35.25
43
(81)
Y10
43
00:18:24.19
Female
81
Our Lady of Mercy
26
3
18
7:55 min/km
00:17:03.45
6:49 min/km
174
37
75
00:22:31.79
9:00 min/km
182
45
83
181
716
Billie FREEMAN
Billie FREEMAN #716
Female Y10
00:40:12.96
00:40:12.96
44
(82)
Y10
44
00:19:01.90
Female
82
Kearnan College
58
11
6
8:02 min/km
00:19:32.33
7:48 min/km
184
45
85
00:20:40.63
8:16 min/km
175
41
78
182
830
Claire ELLIS
Claire ELLIS #830
Female Y10
00:41:08.92
00:41:08.92
45
(83)
Y10
45
00:19:57.87
Female
83
Manjimup SHS
51
8
10
8:13 min/km
00:18:56.58
7:34 min/km
181
44
82
00:22:12.34
8:52 min/km
179
44
82
185
727
Elora STREETER
Elora STREETER #727
Female Y10
00:43:24.49
00:43:24.49
46
(86)
Y10
46
00:22:13.43
Female
86
Kearnan College
58
11
7
8:40 min/km
00:19:53.02
7:57 min/km
185
46
86
00:23:31.46
9:24 min/km
185
46
86
831
Rachel KILCHENMANN
Rachel KILCHENMANN #831
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Manjimup SHS
51
8
832
Tessa KILCHENMANN
Tessa KILCHENMANN #832
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Manjimup SHS
51
8
525
Verity HEATH
Verity HEATH #525
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Dalyellup College
526
Oriana STEED
Oriana STEED #526
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Dalyellup College
433
Porshia ELLISON
Porshia ELLISON #433
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Collie SHS
61
12
81
Emily MARKS
Emily MARKS #81
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Bunbury Baptist College
1029
Sienna JARVIS
Sienna JARVIS #1029
Female Y10
DNF
DNF
Y10
Female
Newton Moore SHS
57
10
1030
Amalee MARTIN
Amalee MARTIN #1030
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Newton Moore SHS
57
10
1031
Hannah MCNAUGHTON
Hannah MCNAUGHTON #1031
Female Y10
DNS
DNS
Y10
Female
Newton Moore SHS
57
10
1241
Sienna HATHRILL
Sienna HATHRILL #1241
Female Y10
DNF
DNF
Y10
Female
School Sport WA
3
1
00:10:28.90
4:11 min/km
1
1257
Bob ABDELRAHIM
Bob ABDELRAHIM #1257
Male Y10
00:18:21.25
00:18:21.25
1
(1)
Y10
1
Male
1
School Sport WA
3
1
3
3:40 min/km
00:09:20.64
3:44 min/km
6
3
6
00:09:00.61
3:36 min/km
1
1
1
2
1403
Ky HEHIR
Ky HEHIR #1403
Male Y10
00:18:25.04
00:18:25.04
2
(2)
Y10
2
00:00:03.79
Male
2
School Sport WA
3
1
7
3:41 min/km
00:09:20.40
3:44 min/km
5
2
5
00:09:04.64
3:37 min/km
2
2
2
6
1136
Thomas CROSS
Thomas CROSS #1136
Male Y10
00:19:00.98
00:19:00.98
3
(6)
Y10
3
00:00:39.72
Male
6
Our Lady of Mercy
26
3
1
3:48 min/km
00:09:20.25
3:44 min/km
4
1
4
00:09:40.72
3:52 min/km
5
3
5
7
1244
Noah HUMBERSTONE
Noah HUMBERSTONE #1244
Male Y10
00:19:14.57
00:19:14.57
4
(7)
Y10
4
00:00:53.32
Male
7
School Sport WA
3
1
13
3:50 min/km
00:09:28.78
3:47 min/km
8
5
8
00:09:45.79
3:54 min/km
7
4
7
8
1409
Jessie HOLLINS
Jessie HOLLINS #1409
Male Y10
00:19:31.59
00:19:31.59
5
(8)
Y10
5
00:01:10.34
Male
8
School Sport WA
3
1
19
3:54 min/km
00:09:26.35
3:46 min/km
7
4
7
00:10:05.24
4:02 min/km
10
5
10
12
239
Hamish MELVIN
Hamish MELVIN #239
Male Y10
00:20:06.44
00:20:06.44
6
(12)
Y10
6
00:01:45.19
Male
12
Bunbury SHS
20
2
1
4:01 min/km
00:09:47.64
3:55 min/km
11
6
11
00:10:18.79
4:07 min/km
12
6
12
14
240
Aiden WRIGHT
Aiden WRIGHT #240
Male Y10
00:20:34.37
00:20:34.37
7
(14)
Y10
7
00:02:13.11
Male
14
Bunbury SHS
20
2
2
4:06 min/km
00:10:02.84
4:01 min/km
14
8
14
00:10:31.52
4:12 min/km
14
7
14
19
238
Chase MARTINSON
Chase MARTINSON #238
Male Y10
00:21:07.91
00:21:07.91
8
(18)
Y10
8
00:02:46.66
Male
18
Bunbury SHS
20
2
4
4:13 min/km
00:10:35.90
4:14 min/km
33
13
31
00:10:32.01
4:12 min/km
15
8
15
22
639
Ben VALLVE
Ben VALLVE #639
Male Y10
00:21:13.80
00:21:13.80
9
(20)
Y10
9
00:02:52.55
Male
20
Georgiana Molloy AS
33
7
1
4:14 min/km
00:09:48.03
3:55 min/km
12
7
12
00:11:25.77
4:34 min/km
42
18
36
23
37
Cohen MCLENNAN
Cohen MCLENNAN #37
Male Y10
00:21:17.37
00:21:17.37
10
(21)
Y10
10
00:02:56.12
Male
21
Australind SHS
31
5
2
4:15 min/km
00:10:14.20
4:05 min/km
21
10
19
00:11:03.17
4:25 min/km
27
11
23
24
136
Riley HEARNE
Riley HEARNE #136
Male Y10
00:21:18.66
00:21:18.66
11
(22)
Y10
11
00:02:57.40
Male
22
Bunbury Catholic College
30
4
4
4:15 min/km
00:10:19.39
4:07 min/km
24
11
22
00:10:59.26
4:23 min/km
23
10
22
30
1138
Jack GALLAGHER
Jack GALLAGHER #1138
Male Y10
00:21:48.35
00:21:48.35
12
(27)
Y10
12
00:03:27.10
Male
27
Our Lady of Mercy
26
3
3
4:21 min/km
00:10:44.84
4:17 min/km
37
16
35
00:11:03.51
4:25 min/km
28
12
24
33
1243
Owen HEWITT
Owen HEWITT #1243
Male Y10
00:21:51.29
00:21:51.29
13
(29)
Y10
13
00:03:30.04
Male
29
School Sport WA
3
1
25
4:22 min/km
00:10:03.39
4:01 min/km
15
9
15
00:11:47.90
4:43 min/km
55
22
45
35
335
Ryder HEYS
Ryder HEYS #335
Male Y10
00:21:57.78
00:21:57.78
14
(31)
Y10
14
00:03:36.53
Male
31
Cape Naturaliste College
54
9
1
4:23 min/km
00:10:35.11
4:14 min/km
32
12
30
00:11:22.67
4:33 min/km
39
16
34
39
332
Jimmy BRADSHAW
Jimmy BRADSHAW #332
Male Y10
00:22:08.73
00:22:08.73
15
(35)
Y10
15
00:03:47.47
Male
35
Cape Naturaliste College
54
9
2
4:25 min/km
00:11:35.38
4:38 min/km
70
28
56
00:10:33.35
4:13 min/km
17
9
17
41
640
Riley WOOD
Riley WOOD #640
Male Y10
00:22:11.10
00:22:11.10
16
(36)
Y10
16
00:03:49.85
Male
36
Georgiana Molloy AS
33
7
5
4:26 min/km
00:10:53.35
4:21 min/km
46
18
41
00:11:17.75
4:31 min/km
35
15
30
43
684
Hayden MAHAFFEY
Hayden MAHAFFEY #684
Male Y10
00:22:16.60
00:22:16.60
17
(38)
Y10
17
00:03:55.35
Male
38
Hope Christian College
74
14
1
4:27 min/km
00:11:06.14
4:26 min/km
53
21
44
00:11:10.45
4:28 min/km
32
13
27
46
38
Leith MCWHIRTER
Leith MCWHIRTER #38
Male Y10
00:22:26.10
00:22:26.10
18
(40)
Y10
18
00:04:04.85
Male
40
Australind SHS
31
5
5
4:29 min/km
00:11:08.57
4:27 min/km
55
22
46
00:11:17.53
4:31 min/km
34
14
29
48
237
Cooper HISCOX
Cooper HISCOX #237
Male Y10
00:22:32.84
00:22:32.84
19
(41)
Y10
19
00:04:11.59
Male
41
Bunbury SHS
20
2
13
4:30 min/km
00:10:43.63
4:17 min/km
36
15
34
00:11:49.21
4:43 min/km
56
23
46
51
39
Tane PAUL
Tane PAUL #39
Male Y10
00:22:36.29
00:22:36.29
20
(42)
Y10
20
00:04:15.04
Male
42
Australind SHS
31
5
7
4:31 min/km
00:10:55.79
4:22 min/km
50
19
42
00:11:40.49
4:40 min/km
50
20
42
52
36
George GALLAGHER
George GALLAGHER #36
Male Y10
00:22:45.10
00:22:45.10
21
(43)
Y10
21
00:04:23.84
Male
43
Australind SHS
31
5
8
4:33 min/km
00:11:03.14
4:25 min/km
52
20
43
00:11:41.95
4:40 min/km
52
21
43
53
835
Kyan AVINS-HARRIS
Kyan AVINS-HARRIS #835
Male Y10
00:22:57.09
00:22:57.09
22
(44)
Y10
22
00:04:35.84
Male
44
Manjimup SHS
51
8
3
4:35 min/km
00:11:34.12
4:37 min/km
68
26
54
00:11:22.97
4:33 min/km
40
17
35
54
1034
Jonah KENNY
Jonah KENNY #1034
Male Y10
00:23:00.09
00:23:00.09
23
(45)
Y10
23
00:04:38.84
Male
45
Newton Moore SHS
57
10
2
4:36 min/km
00:10:40.14
4:16 min/km
35
14
33
00:12:19.95
4:55 min/km
68
30
55
58
1139
Jayden KELLY
Jayden KELLY #1139
Male Y10
00:23:10.35
00:23:10.35
24
(47)
Y10
24
00:04:49.10
Male
47
Our Lady of Mercy
26
3
9
4:38 min/km
00:11:10.99
4:28 min/km
57
23
48
00:11:59.35
4:47 min/km
58
24
47
59
137
Benjamin KING
Benjamin KING #137
Male Y10
00:23:12.98
00:23:12.98
25
(48)
Y10
25
00:04:51.72
Male
48
Bunbury Catholic College
30
4
8
4:38 min/km
00:11:38.62
4:39 min/km
71
29
57
00:11:34.35
4:37 min/km
45
19
38
61
931
River JAHLI
River JAHLI #931
Male Y10
00:23:15.83
00:23:15.83
26
(49)
Y10
26
00:04:54.57
Male
49
Margaret River SHS
31
6
5
4:39 min/km
00:11:11.64
4:28 min/km
58
24
49
00:12:04.18
4:49 min/km
59
25
48
66
836
Noah DELFANTE
Noah DELFANTE #836
Male Y10
00:23:45.43
00:23:45.43
27
(53)
Y10
27
00:05:24.17
Male
53
Manjimup SHS
51
8
4
4:45 min/km
00:10:46.25
4:18 min/km
39
17
36
00:12:59.18
5:11 min/km
81
36
65
67
439
Odinn KIRK
Odinn KIRK #439
Male Y10
00:23:46.24
00:23:46.24
28
(54)
Y10
28
00:05:24.99
Male
54
Collie SHS
61
12
4
4:45 min/km
00:11:35.15
4:38 min/km
69
27
55
00:12:11.09
4:52 min/km
64
28
52
68
40
Emmett TEMPLETON
Emmett TEMPLETON #40
Male Y10
00:23:48.84
00:23:48.84
29
(55)
Y10
29
00:05:27.58
Male
55
Australind SHS
31
5
10
4:45 min/km
00:11:22.14
4:32 min/km
63
25
51
00:12:26.69
4:58 min/km
73
31
60
1
2
3
[4]
5
Page 4 of 5 (235 items)
© 2023