City of Cockburn Bibra Lake Fun Run
13 Sep 2015
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
14
15
16
17
Page 1 of 17 (819 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
14
735
Abigail GRAHAM
Abigail GRAHAM #735
Female 12 & Under
00:22:41.35
00:22:41.35
1
(3)
12 & Under
1
Female
3
3:46 min/km
58
186
Genevieve BRINK
Genevieve BRINK #186
Female 12 & Under
00:26:50.80
00:26:50.80
2
(14)
12 & Under
2
Female
14
4:28 min/km
74
27
Lauren MURPHY
Lauren MURPHY #27
Female 12 & Under
00:27:55.43
00:27:55.43
3
(18)
12 & Under
3
Female
18
4:39 min/km
81
734
Danielle GRAHAM
Danielle GRAHAM #734
Female 12 & Under
00:28:27.13
00:28:27.13
4
(22)
12 & Under
4
Female
22
4:44 min/km
91
23
Tara REED
Tara REED #23
Female 12 & Under
00:28:58.84
00:28:58.84
5
(25)
12 & Under
5
Female
25
Team Purser Running Group
4:49 min/km
116
625
Ilaria CAMBELL-CLAUSE
Ilaria CAMBELL-CLAUSE #625
Female 12 & Under
00:30:51.13
00:30:51.13
6
(33)
12 & Under
6
Female
33
5:08 min/km
131
459
Lola DANIEL
Lola DANIEL #459
Female 12 & Under
00:31:31.86
00:31:31.86
7
(37)
12 & Under
7
Female
37
5:15 min/km
149
339
Zoe CAPPER
Zoe CAPPER #339
Female 12 & Under
00:32:53.73
00:32:53.73
8
(44)
12 & Under
8
Female
44
Success primary school
5:28 min/km
160
490
Tyler SAVY
Tyler SAVY #490
Female 12 & Under
00:33:28.61
00:33:28.61
9
(53)
12 & Under
9
Female
53
5:34 min/km
187
770
Ella MATTHEWS
Ella MATTHEWS #770
Female 12 & Under
00:34:51.90
00:34:51.90
10
(68)
12 & Under
10
Female
68
5:48 min/km
194
651
Renee MORGAN
Renee MORGAN #651
Female 12 & Under
00:35:09.75
00:35:09.75
11
(72)
12 & Under
11
Female
72
5:51 min/km
210
398
Sasha HOMAN RIDDER
Sasha HOMAN RIDDER #398
Female 12 & Under
00:35:49.42
00:35:49.42
12
(79)
12 & Under
12
Female
79
Bibra Lake Primary School
5:58 min/km
214
227
Jessica SMITH
Jessica SMITH #227
Female 12 & Under
00:35:57.72
00:35:57.72
13
(82)
12 & Under
13
Female
82
Park Run
5:59 min/km
225
382
Jasmine GROVES
Jasmine GROVES #382
Female 12 & Under
00:36:36.02
00:36:36.02
14
(87)
12 & Under
14
Female
87
Harmony Primary School
6:06 min/km
227
216
Sophie ASHBY
Sophie ASHBY #216
Female 12 & Under
00:36:40.11
00:36:40.11
15
(89)
12 & Under
15
Female
89
Harmony Primary School
6:06 min/km
230
443
Jordan KOHLER
Jordan KOHLER #443
Female 12 & Under
00:36:44.71
00:36:44.71
16
(92)
12 & Under
16
Female
92
6:07 min/km
239
190
Natasha BELTON
Natasha BELTON #190
Female 12 & Under
00:37:06.99
00:37:06.99
17
(99)
12 & Under
17
Female
99
Coogee Primary School
6:11 min/km
243
441
Ciara KOHLER
Ciara KOHLER #441
Female 12 & Under
00:37:26.03
00:37:26.03
18
(103)
12 & Under
18
Female
103
Newton Primary School
6:14 min/km
251
619
Kate WALLINGTON
Kate WALLINGTON #619
Female 12 & Under
00:38:07.08
00:38:07.08
19
(110)
12 & Under
19
Female
110
South Lake Dolphins Swimming Club
6:21 min/km
265
142
Tanesha EDDY
Tanesha EDDY #142
Female 12 & Under
00:38:39.47
00:38:39.47
20
(117)
12 & Under
20
Female
117
Aubin Grove Primary School
6:26 min/km
267
377
Georgia NEEDHAM
Georgia NEEDHAM #377
Female 12 & Under
00:38:42.42
00:38:42.42
21
(119)
12 & Under
21
Female
119
6:27 min/km
270
677
Georgia LAWRENCE
Georgia LAWRENCE #677
Female 12 & Under
00:38:46.89
00:38:46.89
22
(121)
12 & Under
22
Female
121
6:27 min/km
272
491
Alicia SAVY
Alicia SAVY #491
Female 12 & Under
00:38:48.45
00:38:48.45
23
(122)
12 & Under
23
Female
122
6:28 min/km
273
166
Alexis STALLEY
Alexis STALLEY #166
Female 12 & Under
00:38:49.18
00:38:49.18
24
(123)
12 & Under
24
Female
123
Coogee Primary School
6:28 min/km
275
217
Rebecca ASHBY
Rebecca ASHBY #217
Female 12 & Under
00:38:58.21
00:38:58.21
25
(125)
12 & Under
25
Female
125
Harmony Primary School
6:29 min/km
277
531
Sophia GOODWIN
Sophia GOODWIN #531
Female 12 & Under
00:38:58.68
00:38:58.68
26
(127)
12 & Under
26
Female
127
6:29 min/km
280
641
Tobee BRACKIN
Tobee BRACKIN #641
Female 12 & Under
00:38:58.79
00:38:58.79
27
(129)
12 & Under
27
Female
129
Harmony Primary School
6:29 min/km
281
332
Elissia ELDEAN
Elissia ELDEAN #332
Female 12 & Under
00:38:59.09
00:38:59.09
28
(130)
12 & Under
28
Female
130
6:29 min/km
288
10
Zoe ANDRIJICH
Zoe ANDRIJICH #10
Female 12 & Under
00:39:21.92
00:39:21.92
29
(134)
12 & Under
29
Female
134
6:33 min/km
290
583
Amy MCGLONE
Amy MCGLONE #583
Female 12 & Under
00:39:26.32
00:39:26.32
30
(136)
12 & Under
30
Female
136
6:34 min/km
291
149
Abby MERCER
Abby MERCER #149
Female 12 & Under
00:39:26.88
00:39:26.88
31
(137)
12 & Under
31
Female
137
Harmony Primary School
6:34 min/km
293
33
Mackenzie GILMORE
Mackenzie GILMORE #33
Female 12 & Under
00:39:28.43
00:39:28.43
32
(139)
12 & Under
32
Female
139
6:34 min/km
294
813
Angel Mae GRENFELL
Angel Mae GRENFELL #813
Female 12 & Under
00:39:28.83
00:39:28.83
33
(140)
12 & Under
33
Female
140
6:34 min/km
303
428
Niamh MCGREAL
Niamh MCGREAL #428
Female 12 & Under
00:40:08.67
00:40:08.67
34
(143)
12 & Under
34
Female
143
6:41 min/km
307
676
Josephine MICKEL
Josephine MICKEL #676
Female 12 & Under
00:40:18.61
00:40:18.61
35
(146)
12 & Under
35
Female
146
South Lake Dolphins Swimming Club
6:43 min/km
310
185
Jasmine BROOKS
Jasmine BROOKS #185
Female 12 & Under
00:40:27.40
00:40:27.40
36
(149)
12 & Under
36
Female
149
6:44 min/km
312
353
Kiara BROWN
Kiara BROWN #353
Female 12 & Under
00:40:31.93
00:40:31.93
37
(150)
12 & Under
37
Female
150
6:45 min/km
321
289
Zoe BLACK
Zoe BLACK #289
Female 12 & Under
00:40:49.92
00:40:49.92
38
(157)
12 & Under
38
Female
157
6:48 min/km
346
465
Zara PERNA
Zara PERNA #465
Female 12 & Under
00:43:41.15
00:43:41.15
39
(171)
12 & Under
39
Female
171
Newton Primary School
7:16 min/km
355
356
Olivia KADAMANI
Olivia KADAMANI #356
Female 12 & Under
00:44:20.67
00:44:20.67
40
(177)
12 & Under
40
Female
177
7:23 min/km
357
108
Olivia GUMINA
Olivia GUMINA #108
Female 12 & Under
00:44:25.03
00:44:25.03
41
(179)
12 & Under
41
Female
179
7:24 min/km
378
388
Nadine DAMJANOVIC
Nadine DAMJANOVIC #388
Female 12 & Under
00:46:19.37
00:46:19.37
42
(195)
12 & Under
42
Female
195
Coogee Primary School
7:43 min/km
386
225
Cora HUME
Cora HUME #225
Female 12 & Under
00:47:20.37
00:47:20.37
43
(202)
12 & Under
43
Female
202
7:53 min/km
388
224
Maddison HUME
Maddison HUME #224
Female 12 & Under
00:47:21.28
00:47:21.28
44
(203)
12 & Under
44
Female
203
7:53 min/km
389
327
Anissa MAMEDOV
Anissa MAMEDOV #327
Female 12 & Under
00:47:28.15
00:47:28.15
45
(204)
12 & Under
45
Female
204
7:54 min/km
393
675
Tilly MICKEL
Tilly MICKEL #675
Female 12 & Under
00:48:00.23
00:48:00.23
46
(206)
12 & Under
46
Female
206
South Lake Dolphins Swimming Club
8:00 min/km
397
548
Emily FERNANDEZ
Emily FERNANDEZ #548
Female 12 & Under
00:48:22.16
00:48:22.16
47
(209)
12 & Under
47
Female
209
8:03 min/km
398
594
Abigail WARD
Abigail WARD #594
Female 12 & Under
00:48:28.02
00:48:28.02
48
(210)
12 & Under
48
Female
210
8:04 min/km
399
590
Emily BOYLE
Emily BOYLE #590
Female 12 & Under
00:48:28.28
00:48:28.28
49
(211)
12 & Under
49
Female
211
8:04 min/km
401
206
Jasmin FRANCISCO
Jasmin FRANCISCO #206
Female 12 & Under
00:48:31.70
00:48:31.70
50
(213)
12 & Under
50
Female
213
8:05 min/km
[1]
2
3
4
5
6
7
...
14
15
16
17
Page 1 of 17 (819 items)
© 2023