Margaret River Ultra Marathon
5 May 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
Page 1 of 2 (51 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gen Pos
Runner 1
Runner 2
Runner 3
Runner 4
Runner 5
Pace
11km
Pace
O/Pos
C/Pos
29km
Pace
O/Pos
C/Pos
48km
Pace
O/Pos
C/Pos
62km
Pace
O/Pos
C/Pos
80km
Pace
O/Pos
C/Pos
5
553
Team 3 x 2 x 3
Team 3 x 2 x 3 #553
Team of 4 or 5 Mixed
07:27:40.68
07:27:40.68
1
(1)
Team of 4 or 5 Mixed
1
1
Kate SHRYOCK
Sandy FRANCO
Gervase VLAHOV
Ben MCROBB
Scott BIFFEN
5:35 min/km
00:59:31.26
5:19 min/km
11
1
01:39:41.96
5:32 min/km
30
7
02:00:00.10
6:18 min/km
22
10
01:12:15.47
5:09 min/km
10
4
00:00:09.11
5:20 min/km
3
2
15
546
Team Team 249
Team Team 249 #546
Team of 4 or 5 Mixed
08:19:22.08
08:19:22.08
2
(4)
Team of 4 or 5 Mixed
2
00:51:41.40
4
Lisa Miller
Aidan PERSE
Tim HALL
John HEYWARD
Kate BANCROFT
6:14 min/km
01:01:36.48
5:32 min/km
16
5
01:34:13.00
5:14 min/km
14
1
02:23:32.35
7:33 min/km
63
23
01:22:32.99
5:53 min/km
20
7
00:00:09.93
6:31 min/km
27
12
17
587
Team Fijamomashsi
Team Fijamomashsi #587
Team of 4 or 5 Mixed
08:30:07.85
08:30:07.85
3
(5)
Team of 4 or 5 Mixed
3
01:02:27.17
5
Jamie MURCHISON
Moz QUINN
Matt WATSON
Sharon HEALY
Simon WINDSOR
6:22 min/km
01:07:00.09
6:05 min/km
40
10
01:41:02.52
5:36 min/km
35
9
02:08:17.06
6:45 min/km
30
12
01:53:07.64
8:04 min/km
107
31
00:00:06.02
5:35 min/km
5
3
18
508
Team Making Up Numbers
Team Making Up Numbers #508
Team of 4 or 5 Mixed
08:32:45.21
08:32:45.21
4
(6)
Team of 4 or 5 Mixed
4
01:05:04.53
6
Jeff MURRAY
Jeff MURRAY
Anthony WALTER
Courtney DUNSIRE
Phil MONACO
6:24 min/km
01:00:46.49
5:25 min/km
15
4
01:37:13.41
5:24 min/km
22
5
02:13:23.20
7:01 min/km
39
14
01:30:47.87
6:29 min/km
36
13
00:00:10.04
7:15 min/km
51
24
22
552
Team Fool Runnings
Team Fool Runnings #552
Team of 4 or 5 Mixed
08:42:15.23
08:42:15.23
5
(9)
Team of 4 or 5 Mixed
5
01:14:34.55
9
Michael CRAKE
Louise BLACK
Aaron MILWARD
Kate Appleton
6:31 min/km
01:05:14.26
5:49 min/km
34
7
01:51:48.05
6:12 min/km
89
19
02:09:40.70
6:49 min/km
34
13
01:33:44.48
6:41 min/km
44
16
00:00:09.31
6:45 min/km
38
18
25
573
Team For the pint and the pinot
Team For the pint and the pinot #573
Team of 4 or 5 Mixed
08:46:48.46
08:46:48.46
6
(10)
Team of 4 or 5 Mixed
6
01:19:07.78
10
Glenn SPINKS
James LYNCH
Richard TREVITHICK
Melinda BURMAS
Mark LAVENDER
6:35 min/km
01:12:38.31
6:27 min/km
84
16
01:34:26.25
5:14 min/km
15
2
02:24:32.63
7:36 min/km
66
25
01:34:06.81
6:43 min/km
46
17
00:00:12.61
6:43 min/km
35
17
27
571
Team The birthday party
Team The birthday party #571
Team of 4 or 5 Mixed
08:49:44.44
08:49:44.44
7
(11)
Team of 4 or 5 Mixed
7
01:22:03.76
11
Lara TOVICH
Ross WALLACE
Paul BURNS
Georgia TOVICH
Philippa WALLACE
6:37 min/km
01:14:35.45
6:38 min/km
105
17
01:47:04.75
5:56 min/km
60
13
01:20:53.44
4:15 min/km
11
7
01:45:56.54
7:34 min/km
82
25
00:00:09.73
8:57 min/km
132
44
29
566
Team Margaret river bakery
Team Margaret river bakery #566
Team of 4 or 5 Mixed
08:54:12.76
08:54:12.76
8
(12)
Team of 4 or 5 Mixed
8
01:26:32.08
12
Treena MACCARTHY
Hamish WORSLEY
Amy SMITH
Marcelle EGBERTS
Cameron MURPHY
6:40 min/km
01:08:38.97
6:09 min/km
52
13
01:38:56.29
5:29 min/km
28
6
00:44:59.84
2:22 min/km
2
2
02:31:39.78
10:49 min/km
234
42
00:00:08.86
9:26 min/km
153
47
30
577
Team The Famous Five Try Trail Running
Team The Famous Five Try Trail Runn.. #577
Team of 4 or 5 Mixed
08:55:02.04
08:55:02.04
9
(13)
Team of 4 or 5 Mixed
9
01:27:21.36
13
Julie GIBSON
Sarah THOMPSON
Julie GIBSON
Tamsyn BLACK
Super MAN
6:41 min/km
01:06:17.30
5:54 min/km
37
9
01:57:04.32
6:30 min/km
126
25
02:15:10.33
7:06 min/km
43
15
01:45:00.00
7:30 min/km
78
24
00:00:08.23
6:11 min/km
18
9
36
589
Team Ultra Hikers
Team Ultra Hikers #589
Team of 4 or 5 Mixed
09:04:22.74
09:04:22.74
10
(15)
Team of 4 or 5 Mixed
10
01:36:42.06
15
Bradley PANCKHURST
Jen PORTER
Bryant WARE
Alexander PRENT
Janne LIEBMANN
6:48 min/km
01:07:02.41
5:57 min/km
41
11
02:18:35.73
7:41 min/km
239
45
02:15:28.95
7:07 min/km
44
16
01:17:46.38
5:33 min/km
16
6
00:00:06.38
6:58 min/km
41
19
37
514
Team Run and Refresh
Team Run and Refresh #514
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:11.54
09:05:11.54
11
(16)
Team of 4 or 5 Mixed
11
01:37:30.86
16
Mark WEBSTER
Mark WEBSTER
Susan AUDET
Danielle CLARK
Mark AUDET
6:48 min/km
01:08:40.98
6:07 min/km
53
14
01:58:10.45
6:33 min/km
134
27
00:57:30.63
3:01 min/km
6
5
03:10:08.03
13:34 min/km
283
46
00:00:09.20
6:08 min/km
17
8
38
520
Team Mmeh
Team Mmeh #520
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:59.29
09:05:59.29
12
(17)
Team of 4 or 5 Mixed
12
01:38:18.61
17
Emma NEWNHAM
Emma NEWNHAM
Madelene Mcintosh
Hoa NGO
6:49 min/km
01:06:10.83
5:57 min/km
35
8
01:47:24.58
5:58 min/km
66
14
02:53:08.55
9:06 min/km
131
44
01:30:50.93
6:29 min/km
37
14
00:00:08.96
6:01 min/km
13
5
44
581
Team FANTASTIC FIVE
Team FANTASTIC FIVE #581
Team of 4 or 5 Mixed
09:16:51.58
09:16:51.58
13
(19)
Team of 4 or 5 Mixed
13
01:49:10.90
19
Kyra NIMMO
Justin MCAULIFFE
Abdul-Raouf MOHAMED-ISA
Susan THOMAS
James MAYCOCK
6:57 min/km
01:37:36.54
8:42 min/km
273
45
01:35:57.18
5:19 min/km
17
3
02:22:55.59
7:31 min/km
62
22
01:07:45.45
4:50 min/km
7
3
00:00:10.59
8:28 min/km
104
36
49
560
Team Dunsborough Running Club
Team Dunsborough Running Club #560
Team of 4 or 5 Mixed
09:19:22.59
09:19:22.59
14
(20)
Team of 4 or 5 Mixed
14
01:51:41.91
20
Ray CODALONGA
Jane HEAVEN
Martha ALLEN-BYATT
Nicola HAYES
Mike MCCLENAUGHAN
6:59 min/km
01:15:12.28
6:43 min/km
108
18
01:45:21.81
5:51 min/km
55
12
03:06:42.92
9:49 min/km
166
46
01:22:40.83
5:54 min/km
21
8
00:00:09.13
6:04 min/km
14
6
52
572
Team Chrispi the Master Pianist
Team Chrispi the Master Pianist #572
Team of 4 or 5 Mixed
09:27:00.84
09:27:00.84
15
(21)
Team of 4 or 5 Mixed
15
01:59:20.16
21
Darren HOPE
Phillip HOPE
Jason REES
Dominique TANNER
Chris HINDLE
7:05 min/km
01:20:08.95
7:10 min/km
173
24
01:36:47.88
5:22 min/km
21
4
02:23:38.10
7:33 min/km
64
24
01:55:46.87
8:16 min/km
114
33
00:00:13.99
7:15 min/km
52
25
54
575
Team Team Friends
Team Team Friends #575
Team of 4 or 5 Mixed
09:30:12.87
09:30:12.87
16
(22)
Team of 4 or 5 Mixed
16
02:02:32.19
22
Bridget RIPPER
Nicholas GILBERT
Samuel KRAMER
Mitchell Scom
Caroline WARR
7:07 min/km
01:30:42.43
8:05 min/km
262
40
01:43:03.29
5:43 min/km
42
10
02:20:12.00
7:22 min/km
55
19
01:50:35.61
7:53 min/km
97
30
00:00:07.48
6:58 min/km
42
20
55
580
Team Moort Boodja
Team Moort Boodja #580
Team of 4 or 5 Mixed
09:33:04.31
09:33:04.31
17
(23)
Team of 4 or 5 Mixed
17
02:05:23.63
23
Lauren TOCKER
Shelby BAILEY
Travis MCGUIRE
Corey MCGUIRE
Hayley LANGE
7:09 min/km
01:04:08.23
5:49 min/km
23
6
02:17:12.63
7:37 min/km
234
44
02:20:08.31
7:22 min/km
54
18
01:13:04.68
5:13 min/km
11
5
00:00:07.76
8:48 min/km
124
42
64
558
Team BRG Quicker
Team BRG Quicker #558
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:09.38
09:40:09.38
18
(29)
Team of 4 or 5 Mixed
18
02:12:28.70
29
Ingrid THORNILEY
Gary THORNILEY
Ian ADAMS
Mike WADDELL
Craig HILL
7:15 min/km
01:27:02.37
7:47 min/km
235
34
01:49:45.83
6:05 min/km
75
16
02:48:18.25
8:51 min/km
113
38
00:57:28.61
4:06 min/km
4
1
00:00:06.49
8:45 min/km
119
40
65
578
Team Celtic Warriors
Team Celtic Warriors #578
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:12.12
09:40:12.12
19
(30)
Team of 4 or 5 Mixed
19
02:12:31.44
30
Susan HOSKING
Simon MARTIN
Leana BARNETT MARTIN
Steve FARRELL
Steve HOSKING
7:15 min/km
01:22:29.11
7:24 min/km
199
30
01:47:39.59
5:58 min/km
68
15
02:21:35.27
7:27 min/km
58
20
01:35:03.56
6:47 min/km
49
19
00:00:08.80
8:31 min/km
108
39
66
561
Team Brown Dawgs
Team Brown Dawgs #561
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:16.38
09:40:16.38
20
(31)
Team of 4 or 5 Mixed
20
02:12:35.70
31
Katie RIGGS
Jodie ROBBS
Richard BROWN
Julie ANDREW
Rochelle BAKER
7:15 min/km
01:23:17.54
7:27 min/km
207
31
02:01:54.05
6:46 min/km
162
30
00:53:22.21
2:48 min/km
4
4
02:41:10.72
11:30 min/km
258
43
00:00:09.77
8:55 min/km
129
43
68
574
Team The Fast the Slow and the Wobbly!
Team The Fast the Slow and the Wobb.. #574
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:58.88
09:40:58.88
21
(33)
Team of 4 or 5 Mixed
21
02:13:18.20
33
Clare NYBERG
Victoria ROBINSON
Tim HAMILTON
Shirley REYNOLDS
Rob GOODALL
7:15 min/km
01:00:38.85
5:27 min/km
14
3
01:45:20.46
5:51 min/km
54
11
02:19:20.71
7:20 min/km
51
17
01:40:09.38
7:09 min/km
65
22
00:00:09.78
9:44 min/km
164
48
70
559
Team Kal Crew
Team Kal Crew #559
Team of 4 or 5 Mixed
09:42:54.72
09:42:54.72
22
(34)
Team of 4 or 5 Mixed
22
02:15:14.04
34
Terese HOOPER
Lauren MICHELINI
Robert COLEMAN
Beverley BARRATT
James THOMSON
7:17 min/km
01:28:29.05
7:56 min/km
245
38
01:51:45.58
6:12 min/km
88
18
01:20:17.43
4:13 min/km
10
6
03:43:03.17
15:55 min/km
289
47
00:01:08.66
4:24 min/km
1
1
74
562
Team Life Ready Physio CBD
Team Life Ready Physio CBD #562
Team of 4 or 5 Mixed
09:44:55.55
09:44:55.55
23
(37)
Team of 4 or 5 Mixed
23
02:17:14.87
37
James KNIGHT
Jonathan WARNE
Scott GARVEY
Needra BROOM
Ceri PRITCHARD
7:18 min/km
01:18:37.18
7:02 min/km
156
21
01:54:54.08
6:23 min/km
111
23
02:06:27.64
6:39 min/km
28
11
02:03:41.16
8:50 min/km
141
38
00:00:10.39
7:50 min/km
77
32
76
591
Team The Cop Outs
Team The Cop Outs #591
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:08.40
09:50:08.40
24
(38)
Team of 4 or 5 Mixed
24
02:22:27.72
38
Sue FINLAYSON
Michelle MORGAN
Dave FILLMAN
Brad WALFORD
Jenny BATES
7:22 min/km
01:22:12.66
7:20 min/km
195
28
02:09:42.91
7:12 min/km
206
38
02:28:00.42
7:47 min/km
72
27
01:50:13.11
7:52 min/km
95
28
00:00:09.81
6:39 min/km
32
15
77
563
Team The dead cat society
Team The dead cat society #563
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:09.33
09:50:09.33
25
(39)
Team of 4 or 5 Mixed
25
02:22:28.65
39
Bec FABER
Emily CHETWIN
Sophie DUNN
Brian WEINBERG
Justin COE
7:22 min/km
01:45:15.73
9:24 min/km
290
48
01:52:32.26
6:15 min/km
94
20
02:41:59.72
8:31 min/km
96
34
01:29:17.27
6:22 min/km
32
11
00:00:09.70
6:43 min/km
34
16
78
517
Team FANTASTIC FOUR
Team FANTASTIC FOUR #517
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:18.90
09:50:18.90
26
(40)
Team of 4 or 5 Mixed
26
02:22:38.22
40
Guy HOLMES
Guy HOLMES
Mike PURVES
Philipp SCHAPER
Kylie BREUER
7:22 min/km
01:18:48.37
7:02 min/km
158
22
01:58:44.26
6:35 min/km
140
28
02:24:35.54
7:36 min/km
67
26
01:46:47.36
7:37 min/km
86
26
00:00:10.09
7:51 min/km
78
33
79
568
Team CFSW 6281
Team CFSW 6281 #568
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:21.90
09:50:21.90
27
(41)
Team of 4 or 5 Mixed
27
02:22:41.22
41
Kellie LEWANDOWSKI
Emily FLEAY
Shawn FERNANDO
Jules CAMPBELL
Brett MILLS
7:22 min/km
01:28:09.12
7:52 min/km
243
37
02:00:13.78
6:40 min/km
148
29
02:28:18.57
7:48 min/km
74
29
01:54:13.63
8:09 min/km
109
32
00:00:10.66
6:38 min/km
30
13
82
570
Team Miss Potts All Stars
Team Miss Potts All Stars #570
Team of 4 or 5 Mixed
09:51:42.54
09:51:42.54
28
(42)
Team of 4 or 5 Mixed
28
02:24:01.86
42
Bec LORRAINE
Julia ROUTLEY
Paul HOPWOOD
Paula MEWS
Michael SALEEBA
7:23 min/km
01:25:42.76
7:38 min/km
224
33
02:12:08.26
7:20 min/km
218
40
02:46:14.43
8:44 min/km
109
36
01:30:32.29
6:28 min/km
35
12
00:00:07.34
6:30 min/km
26
11
84
556
Team Run to Paradise
Team Run to Paradise #556
Team of 4 or 5 Mixed
09:52:47.55
09:52:47.55
29
(43)
Team of 4 or 5 Mixed
29
02:25:06.87
43
Hayden GIBSON
Ingrid HEYDER
Dan HEWITT
Megan GIBSON
Andrew MATTIN
7:24 min/km
01:22:09.04
7:19 min/km
193
27
02:04:20.85
6:54 min/km
179
33
02:42:16.04
8:32 min/km
98
35
01:34:22.99
6:44 min/km
48
18
00:00:08.84
7:12 min/km
48
23
85
565
Team Desert Dreamers
Team Desert Dreamers #565
Team of 4 or 5 Mixed
09:55:40.91
09:55:40.91
30
(44)
Team of 4 or 5 Mixed
30
02:28:00.23
44
Sonia MUNROE
Dale MUNROE
Louise MILLER
Ingrid MANSON
Lisa ELLERY
7:26 min/km
01:22:13.79
7:20 min/km
196
29
01:40:36.97
5:35 min/km
32
8
01:31:30.72
4:48 min/km
13
8
03:03:33.59
13:06 min/km
280
45
00:00:06.46
7:39 min/km
68
27
91
579
Team Forced to Run
Team Forced to Run #579
Team of 4 or 5 Mixed
10:05:06.62
10:05:06.62
31
(46)
Team of 4 or 5 Mixed
31
02:37:25.94
46
Warwick HARRY
Larz HARRY
Tess (Theresa) HARRY
Chez DE BARTOLO
Simon KETJEN
7:33 min/km
01:35:10.06
8:39 min/km
271
44
01:55:08.51
6:23 min/km
113
24
02:28:05.16
7:47 min/km
73
28
01:47:21.81
7:40 min/km
87
27
00:00:14.24
7:44 min/km
72
30
92
519
Team The Incredible Little Engines
Team The Incredible Little Engines #519
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:25.02
10:06:25.02
32
(47)
Team of 4 or 5 Mixed
32
02:38:44.34
47
Md DOMAN
Md DOMAN
Sanet DOMAN
Marnel BENADE
Peter GROVE
7:34 min/km
01:15:34.13
6:44 min/km
114
19
02:02:08.25
6:47 min/km
164
31
02:39:55.36
8:25 min/km
89
33
02:00:10.11
8:35 min/km
128
35
00:00:04.95
7:08 min/km
45
22
93
522
Team Ultra Run4coffee
Team Ultra Run4coffee #522
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:27.27
10:06:27.27
33
(48)
Team of 4 or 5 Mixed
33
02:38:46.59
48
Peter DAVENPORT
Peter DAVENPORT
Cherie WHITBREAD
Jo WRIGHT
Robson BOND
7:34 min/km
01:08:05.51
6:04 min/km
50
12
02:35:13.61
8:37 min/km
278
49
02:39:33.66
8:23 min/km
88
32
01:23:45.32
5:58 min/km
25
10
00:00:07.60
7:46 min/km
74
31
95
524
Team Turbo Gazelles
Team Turbo Gazelles #524
Team of 4 or 5 Mixed
10:10:11.94
10:10:11.94
34
(49)
Team of 4 or 5 Mixed
34
02:42:31.26
49
Damon Last
Claire JORDAN
Jessica NGEH
Fran ENDERSBY
Kristie Bower
7:37 min/km
01:00:31.49
5:22 min/km
12
2
02:24:23.87
8:01 min/km
257
48
00:52:18.46
2:45 min/km
3
3
03:57:48.35
16:59 min/km
290
48
00:00:08.49
6:23 min/km
24
10
100
513
Team Proudly supporting low-fart beer!
Team Proudly supporting low-fart be.. #513
Team of 4 or 5 Mixed
10:14:16.95
10:14:16.95
35
(50)
Team of 4 or 5 Mixed
35
02:46:36.27
50
Catriona COE
Catriona COE
Zoe THIELE
Troy SANTEN
Damon SUNDERLAND
7:40 min/km
01:29:16.06
7:57 min/km
249
39
02:15:43.54
7:32 min/km
230
43
02:48:28.43
8:52 min/km
115
39
01:50:23.22
7:53 min/km
96
29
00:00:09.08
6:08 min/km
16
7
104
586
Team The Taper Only Team
Team The Taper Only Team #586
Team of 4 or 5 Mixed
10:17:24.81
10:17:24.81
36
(51)
Team of 4 or 5 Mixed
36
02:49:44.13
51
Jillian TERRY
Kate SMITH
Tom SHILLSON
Clare WOOD
Sujin YU
7:43 min/km
01:43:59.34
9:17 min/km
288
47
02:07:32.35
7:05 min/km
196
37
02:38:30.48
8:20 min/km
84
30
01:39:40.18
7:07 min/km
64
21
00:00:08.15
7:05 min/km
44
21
105
584
Team Tight Butts and Sweaty Nuts
Team Tight Butts and Sweaty Nuts #584
Team of 4 or 5 Mixed
10:19:26.68
10:19:26.68
37
(52)
Team of 4 or 5 Mixed
37
02:51:46.00
52
Yuki PAULL
Ralph NUNIS
Chad PAULL
Maria HAGBRO-TEDESCHI
Kelvin MANSFIELD
7:44 min/km
01:23:35.10
7:30 min/km
210
32
01:50:42.69
6:09 min/km
81
17
02:22:20.13
7:29 min/km
60
21
02:09:47.41
9:16 min/km
164
41
00:00:10.30
8:30 min/km
106
37
111
521
Team Show Us The Wine
Team Show Us The Wine #521
Team of 4 or 5 Mixed
10:25:50.22
10:25:50.22
38
(53)
Team of 4 or 5 Mixed
38
02:58:09.54
53
Michelle THOMAS
Debbie REVANS
Lindsey JOHNSON
Andrew PRENTICE
Andrew PRENTICE
7:49 min/km
01:30:49.52
8:05 min/km
264
42
02:05:09.64
6:57 min/km
182
34
02:48:13.87
8:51 min/km
112
37
01:23:40.91
5:58 min/km
24
9
00:00:08.98
8:46 min/km
122
41
113
555
Team VFuel Australia 2
Team VFuel Australia 2 #555
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:37.33
10:26:37.33
39
(54)
Team of 4 or 5 Mixed
39
02:58:56.65
54
Chris LANGMEAD
Magda GRZELKA
Michelle EDWARDS
Fiona SUTTON
Christina WEBB
7:49 min/km
01:21:49.34
7:15 min/km
187
25
02:07:05.31
7:03 min/km
194
36
02:51:34.17
9:01 min/km
126
42
01:42:24.38
7:18 min/km
70
23
00:00:09.01
7:59 min/km
87
34
114
564
Team Five left legs
Team Five left legs #564
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:44.90
10:26:44.90
40
(55)
Team of 4 or 5 Mixed
40
02:59:04.22
55
Nancy CACERES
Kimiko HOLDER
Barry WAUGH
Georgia ROWE
John ROBERTS
7:50 min/km
01:27:51.08
7:51 min/km
240
36
02:03:40.14
6:52 min/km
171
32
02:49:28.77
8:55 min/km
118
40
02:06:18.06
9:01 min/km
149
39
00:00:07.87
6:38 min/km
31
14
115
583
Team The Golden five
Team The Golden five #583
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:51.97
10:26:51.97
41
(56)
Team of 4 or 5 Mixed
41
02:59:11.29
56
Nicola KEARNS
Wendy CHILESHE
Ayako KUSUI
James LANGDON
Tammy NODEN
7:50 min/km
01:19:12.28
7:05 min/km
168
23
01:53:27.64
6:18 min/km
99
22
02:50:01.29
8:56 min/km
120
41
01:35:08.06
6:47 min/km
50
20
00:00:09.47
9:23 min/km
150
46
120
582
Team Not Fast Just Furious
Team Not Fast Just Furious #582
Team of 4 or 5 Mixed
10:28:39.97
10:28:39.97
42
(57)
Team of 4 or 5 Mixed
42
03:00:59.29
57
Adam WHITE
Waiata RIDDELL
Denisse LEON
Lidia Cannack
7:51 min/km
01:18:03.49
6:59 min/km
147
20
01:53:05.51
6:16 min/km
96
21
03:16:17.22
10:19 min/km
196
47
01:01:19.37
4:22 min/km
5
2
00:00:10.10
9:59 min/km
180
49
133
515
Team Run4Coffee 1
Team Run4Coffee 1 #515
Team of 4 or 5 Mixed
10:38:29.37
10:38:29.37
43
(59)
Team of 4 or 5 Mixed
43
03:10:48.69
59
Catherine HALKON
Emily PRICHARD
Robyn LIDDLE
Robyn LIDDLE
Duncan RANCE
7:58 min/km
01:32:51.90
8:26 min/km
270
43
02:10:56.02
7:16 min/km
213
39
02:39:06.60
8:22 min/km
86
31
02:02:44.38
8:46 min/km
139
37
00:00:09.97
7:22 min/km
60
26
136
554
Team DMRT
Team DMRT #554
Team of 4 or 5 Mixed
10:46:16.00
10:46:16.00
44
(60)
Team of 4 or 5 Mixed
44
03:18:35.32
60
Karen FEELEY
Jason HOLMES
Cherie PETTIT
Michael COSMELLI
Fee SALMONS
8:04 min/km
01:21:57.21
7:18 min/km
190
26
02:14:42.65
7:29 min/km
227
42
00:40:02.45
2:06 min/km
1
1
04:00:00.29
17:08 min/km
291
49
00:00:09.99
8:18 min/km
97
35
139
576
Team Your Pace Or Mine
Team Your Pace Or Mine #576
Team of 4 or 5 Mixed
10:47:46.01
10:47:46.01
45
(61)
Team of 4 or 5 Mixed
45
03:20:05.33
61
Christine WILLIAMSON
Alexander WILLIAMSON
Sandra WILLIAMSON
Connie COONEY
Alvin COONEY
8:05 min/km
01:38:45.72
8:51 min/km
277
46
01:57:52.93
6:32 min/km
132
26
03:27:34.08
10:55 min/km
221
49
02:00:25.63
8:36 min/km
131
36
00:00:07.64
5:43 min/km
8
4
148
567
Team Tougher Snails
Team Tougher Snails #567
Team of 4 or 5 Mixed
10:58:15.38
10:58:15.38
46
(62)
Team of 4 or 5 Mixed
46
03:30:34.70
62
Suzanne HUNT
Troy GOWLAND
Michelle BOVILL
Matthew PEIRCE
Maija GOWLAND
8:13 min/km
01:57:13.88
10:31 min/km
292
49
02:05:11.76
6:57 min/km
183
35
03:06:12.18
9:48 min/km
163
45
01:31:50.72
6:33 min/km
41
15
00:00:08.28
7:39 min/km
69
28
149
512
Team Team Tann
Team Team Tann #512
Team of 4 or 5 Mixed
10:58:16.53
10:58:16.53
47
(63)
Team of 4 or 5 Mixed
47
03:30:35.85
63
Karissa KELLY
Louise FEERY
Joe YOUNG
Joe YOUNG
Carlene MATTHEWS
8:13 min/km
01:27:29.16
7:50 min/km
237
35
02:20:07.42
7:47 min/km
246
46
01:31:51.68
4:50 min/km
14
9
02:54:22.07
12:27 min/km
277
44
00:00:08.63
9:08 min/km
141
45
150
528
Team Smart Arnold
Team Smart Arnold #528
Team of 4 or 5 Mixed
10:58:26.78
10:58:26.78
48
(64)
Team of 4 or 5 Mixed
48
03:30:46.10
64
Nicholas SWEETMAN
Peggy Sue WHALLEY
Lyndsey SWEETMAN
Georgina BICKLEY
Andrea BATTAMS
8:13 min/km
01:09:28.26
6:14 min/km
55
15
02:13:13.99
7:24 min/km
223
41
03:18:28.52
10:26 min/km
204
48
01:59:09.08
8:30 min/km
125
34
00:00:12.19
7:40 min/km
70
29
170
569
Team HaveAGo
Team HaveAGo #569
Team of 4 or 5 Mixed
11:28:01.90
11:28:01.90
49
(67)
Team of 4 or 5 Mixed
49
04:00:21.22
67
Kim WHITE
Emma WHELAN
Don LOMBARDIE
Annie SYRED
Nev WHITE
8:36 min/km
01:30:43.82
8:04 min/km
263
41
02:22:43.12
7:55 min/km
252
47
02:52:33.52
9:04 min/km
128
43
02:08:41.42
9:11 min/km
157
40
00:00:13.00
8:31 min/km
107
38
557
Team Macedon Mountain Goats
Team Macedon Mountain Goats #557
Team of 4 or 5 Mixed
Not started
Not started
Team of 4 or 5 Mixed
Bernadette MAHER
Cameron HOWLETT
David KELLY
Gill KELLY
Tom MAHER
[1]
2
Page 1 of 2 (51 items)