SunSmart Triathlon Series - 1
17 Dec 2017
Results
Details
 
Contact
Pursuit
Enticer
Duathlon
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Top 1
Top 3
Top 5
Top 10
Male
75-79
View All
Pos
Name
Time
1
Chris LIMB
01:36:37.01
70-74
View All
Pos
Name
Time
1
Robert SCOTT
01:23:29.02
2
Ronald RICHARDS
01:25:04.28
3
Peter HALL
01:41:41.81
65-69
View All
Pos
Name
Time
1
Malcolm WILCOX
01:20:37.77
60-64
View All
Pos
Name
Time
1
Steve WARE
01:04:23.81
2
Alan HARTLEY
01:11:52.94
3
Richard BURNELL
01:13:59.66
55-59
View All
Pos
Name
Time
1
Darryl HARRIS
01:05:14.74
2
Barry SILVERLOCK
01:08:28.28
3
Rob MACPHERSON
01:11:00.03
50-54
View All
Pos
Name
Time
1
Andy JOHNS
01:05:32.63
2
Gary HARDMAN
01:06:03.56
3
Darryl WORTHINGTON
01:06:49.26
45-49
View All
Pos
Name
Time
1
Lee JACKSON
01:02:25.50
2
Matt MCKAY
01:02:41.06
3
Bart HOLLEMANS
01:02:45.84
40-44
View All
Pos
Name
Time
1
Jason SHIELDS
01:00:16.42
2
Ryan BAUGH
01:00:55.61
3
Rob NEWTON
01:03:04.55
35-39
View All
Pos
Name
Time
1
Luke CAMERON
01:01:52.77
2
Gareth HUMPHREYS
01:02:07.23
3
Jeremy YOUNG
01:02:22.25
30-34
View All
Pos
Name
Time
1
Jason RHINE
00:59:03.46
2
Rob POUW
01:01:04.31
3
Travis NORTON
01:01:41.26
25-29
View All
Pos
Name
Time
1
Josh ADAMS
01:03:01.06
2
Tristan MIONI
01:03:24.25
3
Samuel REEVES
01:03:49.82
20-24
View All
Pos
Name
Time
1
Rourke GRANT
00:59:08.06
2
Louis BRAY
01:05:22.77
3
Jack THOMPSON
01:06:05.46
16-19
View All
Pos
Name
Time
1
Aaron HOUGHTON
00:58:15.87
2
Nick THOMPSON
01:00:11.93
3
Zeke TINLEY
01:00:17.61
14-15
View All
Pos
Name
Time
1
Joel KEEBLE
01:06:16.47
2
Ethan DUFFY
01:07:23.45
3
Brad CAMPBELL
01:08:00.32
Paratriathlete
View All
Pos
Name
Time
1
Nige YOUNG
01:24:51.63
Open
View All
Pos
Name
Time
1
Michael LORI
00:55:32.31
2
Jonathan SAMMUT
00:55:45.74
3
Liam MCCOACH
00:56:19.56
Mates Wave
View All
Pos
Name
Time
1
Matthew MCKEONE
01:19:14.50
2
Hayden WATTS
01:23:18.87
3
Andrew LEIBOVITCH
01:34:57.08
Female
65-69
View All
Pos
Name
Time
1
Nerida CLARKE
01:44:13.07
2
Judy TARLETON
01:53:27.01
3
Jenni BERG
02:05:08.31
60-64
View All
Pos
Name
Time
1
Andree CARR
01:17:33.06
2
Kim TYLER
01:26:42.69
3
Jan ECCLES
01:40:47.52
55-59
View All
Pos
Name
Time
1
Janet FERGUSON
01:09:36.22
2
Jane DAVIS
01:20:10.25
3
Trish VICKERY
01:20:15.74
50-54
View All
Pos
Name
Time
1
Caroline ANDERSON
01:10:36.71
2
Sue SCOTT
01:18:39.82
3
Ingrid ALTENA
01:23:35.31
45-49
View All
Pos
Name
Time
1
Katherine RYAN
01:07:36.06
2
Susan BEATTIE
01:12:33.77
3
Angela MILNE
01:13:22.06
40-44
View All
Pos
Name
Time
1
Alison THOMPSON
01:10:18.82
2
Eve OHARE
01:10:33.26
3
Taryn LESTER
01:11:18.71
35-39
View All
Pos
Name
Time
1
Christina LADYMAN
01:07:16.82
2
Tineke DENTON
01:08:01.82
3
Anna MASSEY
01:08:11.57
30-34
View All
Pos
Name
Time
1
Ann BRINKAMP
01:08:30.31
2
Emma MOON
01:09:55.31
3
Christabel STRAW
01:12:34.71
25-29
View All
Pos
Name
Time
1
Poppy COLDICOTT
01:08:15.08
2
Rebecca ARCHIBALD
01:10:59.02
3
Rachael DODDS
01:13:33.27
20-24
View All
Pos
Name
Time
1
Siobhan MCCLOSKEY
01:10:14.32
2
Elyse ROWE
01:12:07.81
3
Sophie ARMSTRONG
01:12:20.21
16-19
View All
Pos
Name
Time
1
Liv SMITH
01:05:44.50
2
Brooke MCCOY
01:10:54.09
3
Rachael EDWARDS
01:12:28.48
14-15
View All
Pos
Name
Time
1
Madison TOOVEY
01:10:25.56
2
Charlotte THOMPSON
01:12:15.56
3
Clancy QUICK
01:16:27.12
Paratriathlete
View All
Pos
Name
Time
1
Kylie BLACK
01:39:25.56
2
Justine DAWSON
02:41:46.40
Open
View All
Pos
Name
Time
1
Katey GIBB
01:04:22.74
2
Kirby DIAZ
01:05:12.84
3
Rosie FARRELL
01:07:05.05
Mates Wave
View All
Pos
Name
Time
1
Simone WATTS
01:23:18.81
2
Catriona BLACK
01:26:51.65
3
Holly WALTON
01:39:40.79
Mixed
Team
View All
Pos
Name
Time
1
Pasta Rice&Potatoes
01:08:51.33
2
Team R.A.N.
01:33:00.80
3
Organised Chaos
01:35:49.53
Celeb Team
View All
Pos
Name
Time
1
Team Midland Boys
01:05:16.56
© 2023