Fremantle Fun Run
13 Sep 2015
Results
Details
 
Contact
10
5
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
[4]
Page 4 of 4 (193 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Pace
43
152
Fredrick RAMSDEN
Fredrick RAMSDEN #152
Male 50-54
00:45:08.11
00:45:08.11
(Finished)
3
(36)
Finished
50-54
3
Male
36
4:30 min/km
61
3
Robert AITKEN-FOX
Robert AITKEN-FOX #3
Male 50-54
00:48:07.98
00:48:07.98
(Finished)
4
(48)
Finished
50-54
4
Male
48
4:48 min/km
81
77
Christopher HAY
Christopher HAY #77
Male 50-54
00:50:44.86
00:50:44.86
(Finished)
5
(60)
Finished
50-54
5
Male
60
5:04 min/km
106
84
Lee HUANG
Lee HUANG #84
Female 55-59
00:54:36.44
00:54:36.44
(Finished)
1
(33)
Finished
55-59
1
Female
33
5:27 min/km
116
56
Audrey EMMETT
Audrey EMMETT #56
Female 55-59
00:57:38.87
00:57:38.87
(Finished)
2
(40)
Finished
55-59
2
Female
40
5:45 min/km
67
Karen GEORGE
Karen GEORGE #67
Female 55-59
DNS
DNS
(DNS)
DNS
55-59
Female
min/km
82
Grace HOLLIN
Grace HOLLIN #82
Female 55-59
Started
Started
(Started)
Started
55-59
Female
min/km
87
Yasna JANSEN
Yasna JANSEN #87
Female 55-59
DNS
DNS
(DNS)
DNS
55-59
Female
min/km
23
50
Richard DUNN
Richard DUNN #50
Male 55-59
00:40:57.04
00:40:57.04
(Finished)
1
(23)
Finished
55-59
1
Male
23
4:05 min/km
32
142
John PENTECOST
John PENTECOST #142
Male 55-59
00:43:06.79
00:43:06.79
(Finished)
2
(28)
Finished
55-59
2
Male
28
4:18 min/km
57
38
Ian CROSBY
Ian CROSBY #38
Male 55-59
00:47:36.70
00:47:36.70
(Finished)
3
(44)
Finished
55-59
3
Male
44
4:45 min/km
63
42
Steve DAVEY
Steve DAVEY #42
Male 55-59
00:48:31.86
00:48:31.86
(Finished)
4
(49)
Finished
55-59
4
Male
49
4:51 min/km
70
17
Mark BRINDLE
Mark BRINDLE #17
Male 55-59
00:49:40.90
00:49:40.90
(Finished)
5
(52)
Finished
55-59
5
Male
52
4:58 min/km
96
57
Robin EMMETT
Robin EMMETT #57
Male 55-59
00:52:36.37
00:52:36.37
(Finished)
6
(70)
Finished
55-59
6
Male
70
5:15 min/km
115
75
Gary HARRIS
Gary HARRIS #75
Male 55-59
00:57:30.12
00:57:30.12
(Finished)
7
(76)
Finished
55-59
7
Male
76
5:45 min/km
124
133
Leslie NEILL
Leslie NEILL #133
Male 55-59
00:59:14.60
00:59:14.60
(Finished)
8
(80)
Finished
55-59
8
Male
80
5:55 min/km
124
Anthony MOLLOY
Anthony MOLLOY #124
Male 55-59
DNS
DNS
(DNS)
DNS
55-59
Male
min/km
139
120
Frances MINCHIN
Frances MINCHIN #120
Female 60-64
01:02:58.38
01:02:58.38
(Finished)
1
(55)
Finished
60-64
1
Female
55
6:17 min/km
144
70
Wendy GRACE
Wendy GRACE #70
Female 60-64
01:04:17.07
01:04:17.07
(Finished)
2
(59)
Finished
60-64
2
Female
59
6:25 min/km
182
Janita TRINDER
Janita TRINDER #182
Female 60-64
DNS
DNS
(DNS)
DNS
60-64
Female
min/km
72
171
Trevor SMITH
Trevor SMITH #171
Male 60-64
00:49:59.05
00:49:59.05
(Finished)
1
(54)
Finished
60-64
1
Male
54
4:59 min/km
98
194
Malcolm WILCOX
Malcolm WILCOX #194
Male 60-64
00:52:47.12
00:52:47.12
(Finished)
2
(71)
Finished
60-64
2
Male
71
5:16 min/km
120
181
Patrick SWEENY
Patrick SWEENY #181
Male 60-64
00:58:41.67
00:58:41.67
(Finished)
3
(77)
Finished
60-64
3
Male
77
5:52 min/km
109
136
Joanne ORMSBY
Joanne ORMSBY #136
Female 65-69
00:55:59.12
00:55:59.12
(Finished)
1
(36)
Finished
65-69
1
Female
36
5:35 min/km
58
36
Graham CROCKER
Graham CROCKER #36
Male 65-69
00:47:51.86
00:47:51.86
(Finished)
1
(45)
Finished
65-69
1
Male
45
4:47 min/km
78
33
Glen COFFEY
Glen COFFEY #33
Male 65-69
00:50:16.31
00:50:16.31
(Finished)
2
(58)
Finished
65-69
2
Male
58
5:01 min/km
138
Richard PENNY
Richard PENNY #138
Male 65-69
DNS
DNS
(DNS)
DNS
65-69
Male
min/km
80
Owen HICKS
Owen HICKS #80
Male 65-69
DNS
DNS
(DNS)
DNS
65-69
Male
min/km
102
David LEWIN
David LEWIN #102
Male 65-69
DNS
DNS
(DNS)
DNS
65-69
Male
min/km
150
88
Kathleen JONES
Kathleen JONES #88
Female 70-74
01:10:37.34
01:10:37.34
(Finished)
1
(65)
Finished
70-74
1
Female
65
7:03 min/km
151
166
Loretta SHILLINGLAW
Loretta SHILLINGLAW #166
Female 70-74
01:10:57.89
01:10:57.89
(Finished)
2
(66)
Finished
70-74
2
Female
66
7:05 min/km
152
62
Margery FORDEN
Margery FORDEN #62
Female 70-74
01:11:12.86
01:11:12.86
(Finished)
3
(67)
Finished
70-74
3
Female
67
7:07 min/km
71
183
Arthur TWISS
Arthur TWISS #183
Male 70-74
00:49:43.13
00:49:43.13
(Finished)
1
(53)
Finished
70-74
1
Male
53
4:58 min/km
164
78
Bob HAYRES
Bob HAYRES #78
Male 80-84
01:24:58.07
01:24:58.07
(Finished)
1
(91)
Finished
80-84
1
Male
91
8:29 min/km
49
179
Nadia STRACHAN
Nadia STRACHAN #179
Female Under 16
00:46:56.86
00:46:56.86
(Finished)
1
(11)
Finished
Under 16
1
Female
11
4:41 min/km
88
115
Danica MCKEAN
Danica MCKEAN #115
Female Under 16
00:51:53.12
00:51:53.12
(Finished)
2
(23)
Finished
Under 16
2
Female
23
5:11 min/km
139
Alyson PENNYCOOK
Alyson PENNYCOOK #139
Female Under 16
DNS
DNS
(DNS)
DNS
Under 16
Female
min/km
34
76
Tane HASLER
Tane HASLER #76
Male Under 16
00:43:29.91
00:43:29.91
(Finished)
1
(29)
Finished
Under 16
1
Male
29
4:20 min/km
36
19
Zachary BRYAN
Zachary BRYAN #19
Male Under 16
00:43:50.41
00:43:50.41
(Finished)
2
(31)
Finished
Under 16
2
Male
31
4:23 min/km
75
177
Zac STANLEY
Zac STANLEY #177
Male Under 16
00:50:08.14
00:50:08.14
(Finished)
3
(55)
Finished
Under 16
3
Male
55
5:00 min/km
153
146
Tyson PHILLIPS
Tyson PHILLIPS #146
Male Under 16
01:11:38.63
01:11:38.63
(Finished)
4
(86)
Finished
Under 16
4
Male
86
7:09 min/km
154
31
Lachlan COBB
Lachlan COBB #31
Male Under 16
01:11:47.78
01:11:47.78
(Finished)
5
(87)
Finished
Under 16
5
Male
87
7:10 min/km
159
140
Jack PENNYCOOK
Jack PENNYCOOK #140
Male Under 16
01:13:11.82
01:13:11.82
(Finished)
6
(90)
Finished
Under 16
6
Male
90
7:19 min/km
1
2
3
[4]
Page 4 of 4 (193 items)
© 2023