Hotel Rottnest Port to Pub 2019
16 Mar 2019
Results
Details
Links
Race Series
 
Contact
Austral Fisheries 25km Ultra
K & L Gates Solo 19.7km
Rottnest Express Duo
KC Australia Team of 4
KC Australia Team of 6
Rottnest Express Duo Assisted
KC Australia Team of 4 Assisted
KC Australia Team of 6 Assisted
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (9 items)
Pos
Race No
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
AvAge
Swimmer1
Swimmer2
Swimmer3
Swimmer4
Pace
16
434
Grinners Are Winners
Grinners Are Winners #434
Mixed Prime Mixed
06:04:16.8
06:04:16.8
1
(6)
Prime Mixed
1
Mixed
6
33.50
Bronwen Williams
Alex Cobon
Max Herscovitz
Chrystal Desange
18:26 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
17
508
What's That Shadow
What's That Shadow #508
Mixed Prime Mixed
06:08:12.8
06:08:12.8
2
(7)
Prime Mixed
2
00:03:56.0
Mixed
7
35.25
Sharae Glendinning
Chris Yates
Tim Coote
Tom Hockley
18:38 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
23
504
Wannabe Polar Bears
Wannabe Polar Bears #504
Mixed Prime Mixed
06:14:07.4
06:14:07.4
3
(12)
Prime Mixed
3
00:09:50.6
Mixed
12
31.50
Tamika Harris
Sophie Godkin
James Pearse
Rob Vickery
18:56 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
45
489
The Breaststroke Bandits
The Breaststroke Bandits #489
Mixed Prime Mixed
06:50:33.7
06:50:33.7
4
(21)
Prime Mixed
4
00:46:16.9
Mixed
21
31.75
Andrew Martin
Jamie-Lee Growdon
Jason Henry
Todd Pleydell
20:47 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
65
401
3 SEAGULS AND A CHIP
3 SEAGULS AND A CHIP #401
Mixed Prime Mixed
07:17:09.7
07:17:09.7
5
(28)
Prime Mixed
5
01:12:52.9
Mixed
28
35.50
Simon Gilders
Sarah Grain
Sarah George
Richie Chipman
22:08 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
68
432
Gee-Sters
Gee-Sters #432
Mixed Prime Mixed
07:20:04.9
07:20:04.9
6
(30)
Prime Mixed
6
01:15:48.1
Mixed
30
36.00
Maha White
Ellen Gulin
Lisa Foster
Alex Foster
22:16 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
81
408
Bondy's Buggies
Bondy's Buggies #408
Mixed Prime Mixed
07:48:44.2
07:48:44.2
7
(39)
Prime Mixed
7
01:44:27.4
Mixed
39
39.25
Nicholas Bond
Tessa Fisher
Kaity Burmeister
Robert De Later
23:44 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
86
453
Odds & Sods
Odds & Sods #453
Mixed Prime Mixed
08:05:24.6
08:05:24.6
8
(42)
Prime Mixed
8
02:01:07.8
Mixed
42
33.75
Jim Hamilton
Chris Jackson
Courtney Lind
James Ludgate
24:34 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
89
406
Bmt And The Bronzed Wailers
Bmt And The Bronzed Wailers #406
Mixed Prime Mixed
08:12:07.0
08:12:07.0
9
(44)
Prime Mixed
9
02:07:50.2
Mixed
44
32.00
Kelly Tysoe
David Chamizo
Tim Green
Bronte Moore
24:55 min/km
Add To Favourites
   
Detailed Results
Email
Share on X
Share on Facebook
Page 1 of 1 (9 items)