John Septimus Roe Primary Cross Country
2 Jun 2017
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
P & F
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Favourites
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
JSRcampus
Pace
52
297
Arabella FITZPATRICK
Arabella FITZPATRICK #297
Female Y02
00:05:23.4
00:05:23.4
17
(17)
Y02
17
00:01:05.0
Female
17
DURH
9
MB
6:44 min/km
Remove From Favourites
   
Detailed Results
[1]
2
Page 1 of 2 (100 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
JSRcampus
Pace
1
25
Dinal WEERAKOON
Dinal WEERAKOON #25
Male Y02
00:03:33.3
00:03:33.3
1
(1)
Y02
1
Male
1
SAND
1
BB
4:26 min/km
2
20
Senhas PALLIYAGURUGE
Senhas PALLIYAGURUGE #20
Male Y02
00:03:33.6
00:03:33.6
2
(2)
Y02
2
00:00:00.3
Male
2
DURH
1
BB
4:26 min/km
3
27
Lucas AFONSO
Lucas AFONSO #27
Male Y02
00:03:43.4
00:03:43.4
3
(3)
Y02
3
00:00:10.1
Male
3
NEWB
1
BB
4:39 min/km
4
321
Liam ANDERSON
Liam ANDERSON #321
Male Y02
00:03:47.8
00:03:47.8
4
(4)
Y02
4
00:00:14.5
Male
4
KELM
1
MB
4:44 min/km
5
3
Ethan BEAN
Ethan BEAN #3
Male Y02
00:03:50.5
00:03:50.5
5
(5)
Y02
5
00:00:17.2
Male
5
DURH
2
BB
4:48 min/km
6
34
Max COOPER
Max COOPER #34
Male Y02
00:03:54.0
00:03:54.0
6
(6)
Y02
6
00:00:20.7
Male
6
PARM
1
BB
4:52 min/km
7
14
Cody KENNETT
Cody KENNETT #14
Male Y02
00:03:54.2
00:03:54.2
7
(7)
Y02
7
00:00:20.9
Male
7
KELM
2
BB
4:52 min/km
8
28
James APPLEBY
James APPLEBY #28
Male Y02
00:03:56.2
00:03:56.2
8
(8)
Y02
8
00:00:22.9
Male
8
ROEB
1
BB
4:55 min/km
9
327
Marcus KAKULAS
Marcus KAKULAS #327
Male Y02
00:03:56.2
00:03:56.2
9
(9)
Y02
9
00:00:22.9
Male
9
ROEB
2
MB
4:55 min/km
10
325
Max FINLEY
Max FINLEY #325
Male Y02
00:04:00.9
00:04:00.9
10
(10)
Y02
10
00:00:27.6
Male
10
ROEB
3
MB
5:01 min/km
11
42
Edin HALILOVIC
Edin HALILOVIC #42
Male Y02
00:04:01.6
00:04:01.6
11
(11)
Y02
11
00:00:28.3
Male
11
SAND
2
BB
5:01 min/km
12
340
Derek THAI
Derek THAI #340
Male Y02
00:04:05.3
00:04:05.3
12
(12)
Y02
12
00:00:32.0
Male
12
KELM
3
MB
5:06 min/km
13
326
Jacob FORRESTER
Jacob FORRESTER #326
Male Y02
00:04:11.4
00:04:11.4
13
(13)
Y02
13
00:00:38.1
Male
13
NEWB
2
MB
5:14 min/km
14
293
Stephen CHEN
Stephen CHEN #293
Male Y02
00:04:12.0
00:04:12.0
14
(14)
Y02
14
00:00:38.7
Male
14
NEWB
3
MB
5:15 min/km
15
12
Jason HILL
Jason HILL #12
Male Y02
00:04:15.4
00:04:15.4
15
(15)
Y02
15
00:00:42.1
Male
15
NEWB
4
BB
5:19 min/km
16
309
Sefton PARRY
Sefton PARRY #309
Male Y02
00:04:16.2
00:04:16.2
16
(16)
Y02
16
00:00:42.9
Male
16
SAND
3
MB
5:20 min/km
17
298
Dylan GOULD
Dylan GOULD #298
Male Y02
00:04:17.3
00:04:17.3
17
(17)
Y02
17
00:00:44.0
Male
17
PARM
2
MB
5:21 min/km
18
18
Telisha MAHONEY
Telisha MAHONEY #18
Female Y02
00:04:18.4
00:04:18.4
1
(1)
Y02
1
Female
1
KELM
4
BB
5:23 min/km
19
319
Byron WOOTTON
Byron WOOTTON #319
Male Y02
00:04:21.0
00:04:21.0
18
(18)
Y02
18
00:00:47.7
Male
18
KELM
5
MB
5:26 min/km
20
48
Koby STRAIGHT
Koby STRAIGHT #48
Male Y02
00:04:21.6
00:04:21.6
19
(19)
Y02
19
00:00:48.3
Male
19
KELM
6
BB
5:26 min/km
21
22
Abhijot Singh SAMRA
Abhijot Singh SAMRA #22
Male Y02
00:04:22.0
00:04:22.0
20
(20)
Y02
20
00:00:48.7
Male
20
ROEB
4
BB
5:27 min/km
22
334
Georgia MEYER
Georgia MEYER #334
Female Y02
00:04:26.2
00:04:26.2
2
(2)
Y02
2
00:00:07.8
Female
2
DURH
3
MB
5:32 min/km
23
339
Rishi PATEL
Rishi PATEL #339
Male Y02
00:04:28.9
00:04:28.9
21
(21)
Y02
21
00:00:55.6
Male
21
NEWB
5
MB
5:36 min/km
24
43
Piper HAZELL
Piper HAZELL #43
Female Y02
00:04:31.8
00:04:31.8
3
(3)
Y02
3
00:00:13.4
Female
3
KELM
7
BB
5:39 min/km
25
35
Ava CUSWORTH
Ava CUSWORTH #35
Female Y02
00:04:35.5
00:04:35.5
4
(4)
Y02
4
00:00:17.1
Female
4
PARM
3
BB
5:44 min/km
26
37
Kieran DUNN
Kieran DUNN #37
Male Y02
00:04:40.8
00:04:40.8
22
(22)
Y02
22
00:01:07.5
Male
22
PARM
4
BB
5:50 min/km
27
5
Kai CATON
Kai CATON #5
Male Y02
00:04:42.6
00:04:42.6
23
(23)
Y02
23
00:01:09.3
Male
23
DURH
4
BB
5:53 min/km
28
45
Blake MCQUEEN
Blake MCQUEEN #45
Male Y02
00:04:44.8
00:04:44.8
24
(24)
Y02
24
00:01:11.5
Male
24
NEWB
6
BB
5:55 min/km
29
344
Alex WONG
Alex WONG #344
Male Y02
00:04:45.9
00:04:45.9
25
(25)
Y02
25
00:01:12.6
Male
25
DURH
5
MB
5:57 min/km
30
345
Louis ZHENG
Louis ZHENG #345
Male Y02
00:04:46.3
00:04:46.3
26
(26)
Y02
26
00:01:13.0
Male
26
ROEB
5
MB
5:57 min/km
31
292
William CACCIOLA
William CACCIOLA #292
Male Y02
00:04:47.5
00:04:47.5
27
(27)
Y02
27
00:01:14.2
Male
27
DURH
6
MB
5:59 min/km
32
332
Lucy MCDONALD
Lucy MCDONALD #332
Female Y02
00:04:48.2
00:04:48.2
5
(5)
Y02
5
00:00:29.8
Female
5
SAND
4
MB
6:00 min/km
33
315
Raffael TAYLOR-ILES
Raffael TAYLOR-ILES #315
Male Y02
00:04:51.4
00:04:51.4
28
(28)
Y02
28
00:01:18.1
Male
28
NEWB
7
MB
6:04 min/km
34
33
Jacey CERAFICA
Jacey CERAFICA #33
Female Y02
00:04:57.2
00:04:57.2
6
(6)
Y02
6
00:00:38.8
Female
6
ROEB
6
BB
6:11 min/km
35
6
Ben CUBBAGE
Ben CUBBAGE #6
Male Y02
00:04:58.7
00:04:58.7
29
(29)
Y02
29
00:01:25.4
Male
29
KELM
8
BB
6:13 min/km
36
296
Ramona-Pearl FAAMAUSILI-FALA
Ramona-Pearl FAAMAUSILI-FALA #296
Female Y02
00:04:59.2
00:04:59.2
7
(7)
Y02
7
00:00:40.8
Female
7
DURH
7
MB
6:14 min/km
37
303
Cedric LE
Cedric LE #303
Male Y02
00:05:00.2
00:05:00.2
30
(30)
Y02
30
00:01:26.9
Male
30
SAND
5
MB
6:15 min/km
38
318
Addison WITTS
Addison WITTS #318
Male Y02
00:05:00.3
00:05:00.3
31
(31)
Y02
31
00:01:27.0
Male
31
SAND
6
MB
6:15 min/km
39
10
Jasmin GILL
Jasmin GILL #10
Female Y02
00:05:00.6
00:05:00.6
8
(8)
Y02
8
00:00:42.2
Female
8
NEWB
8
BB
6:15 min/km
40
308
Oliver MOGRIDGE
Oliver MOGRIDGE #308
Male Y02
00:05:01.1
00:05:01.1
32
(32)
Y02
32
00:01:27.8
Male
32
NEWB
9
MB
6:16 min/km
41
301
Cameron IRWIN
Cameron IRWIN #301
Male Y02
00:05:01.3
00:05:01.3
33
(33)
Y02
33
00:01:28.0
Male
33
PARM
5
MB
6:16 min/km
42
1
Halle ATKINS
Halle ATKINS #1
Female Y02
00:05:02.4
00:05:02.4
9
(9)
Y02
9
00:00:44.0
Female
9
DURH
8
BB
6:17 min/km
43
302
Fahrani KUSUMANINGRUM
Fahrani KUSUMANINGRUM #302
Female Y02
00:05:04.1
00:05:04.1
10
(10)
Y02
10
00:00:45.7
Female
10
ROEB
7
MB
6:20 min/km
44
30
Atem AROK
Atem AROK #30
Male Y02
00:05:06.4
00:05:06.4
34
(34)
Y02
34
00:01:33.1
Male
34
NEWB
10
BB
6:22 min/km
45
19
Patrick NGUYEN
Patrick NGUYEN #19
Male Y02
00:05:08.8
00:05:08.8
35
(35)
Y02
35
00:01:35.5
Male
35
NEWB
11
BB
6:26 min/km
46
320
Addyson ALVARO
Addyson ALVARO #320
Female Y02
00:05:10.2
00:05:10.2
11
(11)
Y02
11
00:00:51.8
Female
11
NEWB
12
MB
6:27 min/km
47
9
Scout FANNING
Scout FANNING #9
Female Y02
00:05:11.0
00:05:11.0
12
(12)
Y02
12
00:00:52.6
Female
12
PARM
6
BB
6:28 min/km
48
23
Isabella SEGUI
Isabella SEGUI #23
Female Y02
00:05:11.7
00:05:11.7
13
(13)
Y02
13
00:00:53.3
Female
13
NEWB
13
BB
6:29 min/km
49
335
Emily-Jane MINEHAN
Emily-Jane MINEHAN #335
Female Y02
00:05:14.0
00:05:14.0
14
(14)
Y02
14
00:00:55.6
Female
14
SAND
7
MB
6:32 min/km
50
13
Susavi JAYAWARDENA
Susavi JAYAWARDENA #13
Female Y02
00:05:15.4
00:05:15.4
15
(15)
Y02
15
00:00:57.0
Female
15
SAND
8
BB
6:34 min/km
[1]
2
Page 1 of 2 (100 items)