Lake Gwelup Fun Run
6 Jun 2016
Results
Details
 
Contact
3km Run
6km Run
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Page 1 of 10 (462 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Pace
193
1
Luke PHILLIPS
Luke PHILLIPS #1
Male U9
00:20:16.03
00:20:16.03
30
(122)
U9
30
Male
122
6:45 min/km
137
2
Jake PHILLIPS
Jake PHILLIPS #2
Male U13
00:18:41.04
00:18:41.04
45
(95)
U13
45
Male
95
6:13 min/km
205
3
Kavindri ABEYSURIYA
Kavindri ABEYSURIYA #3
Female U9
00:21:00.06
00:21:00.06
16
(80)
U9
16
Female
80
7:00 min/km
370
4
Rumith ABEYSURIYA
Rumith ABEYSURIYA #4
Male U9
00:34:28.20
00:34:28.20
59
(193)
U9
59
Male
193
11:29 min/km
234
5
Kobie ARMSTRONG
Kobie ARMSTRONG #5
Male U9
00:22:10.20
00:22:10.20
37
(138)
U9
37
Male
138
7:23 min/km
231
6
Kym ARMSTRONG
Kym ARMSTRONG #6
Female Open
00:22:02.20
00:22:02.20
38
(94)
Open
38
Female
94
7:20 min/km
13
7
Corey BARTLE
Corey BARTLE #7
Male U13
00:12:01.97
00:12:01.97
5
(7)
U13
5
Male
7
4:00 min/km
32
8
Grace BEAGLEHOLE
Grace BEAGLEHOLE #8
Female U13
00:13:26.79
00:13:26.79
4
(10)
U13
4
Female
10
4:28 min/km
169
9
Daniel BEALES
Daniel BEALES #9
Male U13
00:19:28.35
00:19:28.35
47
(110)
U13
47
Male
110
6:29 min/km
346
10
Lynda BEALES
Lynda BEALES #10
Female Open
00:32:03.94
00:32:03.94
68
(162)
Open
68
Female
162
10:41 min/km
90
11
Beck BENNETT
Beck BENNETT #11
Female Open
00:16:07.55
00:16:07.55
13
(29)
Open
13
Female
29
5:22 min/km
91
12
Cooper BENNETT
Cooper BENNETT #12
Male U9
00:16:08.11
00:16:08.11
7
(62)
U9
7
Male
62
5:22 min/km
88
13
Tyler BENNETT
Tyler BENNETT #13
Male U9
00:16:04.03
00:16:04.03
5
(60)
U9
5
Male
60
5:21 min/km
434
14
Amelia BEVERLY
Amelia BEVERLY #14
Female U9
00:43:52.48
00:43:52.48
63
(209)
U9
63
Female
209
14:37 min/km
433
15
Emma BEVERLY
Emma BEVERLY #15
Female U9
00:43:51.22
00:43:51.22
62
(208)
U9
62
Female
208
14:37 min/km
147
16
Lewis BISHOP
Lewis BISHOP #16
Male U9
00:19:00.31
00:19:00.31
23
(100)
U9
23
Male
100
6:20 min/km
301
17
Anita BLACKWELL
Anita BLACKWELL #17
Female Open
00:27:20.26
00:27:20.26
54
(136)
Open
54
Female
136
9:06 min/km
334
18
Dante BONARRIGO
Dante BONARRIGO #18
Male Open
00:30:47.49
00:30:47.49
65
(180)
Open
65
Male
180
10:15 min/km
423
19
David BRIDGE
David BRIDGE #19
Male Open
00:40:26.30
00:40:26.30
87
(219)
Open
87
Male
219
13:28 min/km
338
20
Lachlan BRIDGE
Lachlan BRIDGE #20
Male U9
00:31:04.50
00:31:04.50
54
(183)
U9
54
Male
183
10:21 min/km
366
21
Melanie BRIDGE
Melanie BRIDGE #21
Female Open
00:33:43.27
00:33:43.27
74
(175)
Open
74
Female
175
11:14 min/km
22
Graeme BROWN
Graeme BROWN #22
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
min/km
23
Kaitlyn BROWN
Kaitlyn BROWN #23
Female U9
Not started
Not started
U9
Female
min/km
349
24
Cameron BURBRIDGE
Cameron BURBRIDGE #24
Male Open
00:32:07.90
00:32:07.90
68
(185)
Open
68
Male
185
10:42 min/km
357
25
Karen BURBRIDGE
Karen BURBRIDGE #25
Female Open
00:32:55.37
00:32:55.37
72
(169)
Open
72
Female
169
10:58 min/km
187
26
Mackenzie BURBRIDGE
Mackenzie BURBRIDGE #26
Female U13
00:20:07.74
00:20:07.74
31
(67)
U13
31
Female
67
6:42 min/km
102
27
Georgia BURMEJ
Georgia BURMEJ #27
Female U9
00:17:14.98
00:17:14.98
2
(31)
U9
2
Female
31
5:44 min/km
116
28
John BURMEJ
John BURMEJ #28
Male Open
00:17:47.72
00:17:47.72
26
(80)
Open
26
Male
80
5:55 min/km
380
29
Andy BURROWS
Andy BURROWS #29
Male Open
00:35:01.44
00:35:01.44
75
(196)
Open
75
Male
196
11:40 min/km
379
30
Chiara BURROWS
Chiara BURROWS #30
Female U9
00:35:00.82
00:35:00.82
55
(184)
U9
55
Female
184
11:40 min/km
281
31
Christopher BURROWS
Christopher BURROWS #31
Male U9
00:26:39.04
00:26:39.04
44
(159)
U9
44
Male
159
8:53 min/km
32
Fraser BYTHEWAY
Fraser BYTHEWAY #32
Male U13
Not started
Not started
U13
Male
min/km
33
Heather BYTHEWAY
Heather BYTHEWAY #33
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
min/km
34
Stephen BYTHEWAY
Stephen BYTHEWAY #34
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
min/km
239
35
Jessica CAKE
Jessica CAKE #35
Female Open
00:22:27.95
00:22:27.95
40
(100)
Open
40
Female
100
7:29 min/km
265
36
Natalie CAKE
Natalie CAKE #36
Female Open
00:25:22.62
00:25:22.62
44
(110)
Open
44
Female
110
8:27 min/km
345
37
Allison CAMILLERI
Allison CAMILLERI #37
Female Open
00:31:37.13
00:31:37.13
67
(161)
Open
67
Female
161
10:32 min/km
112
38
Alison CANN
Alison CANN #38
Female Open
00:17:42.63
00:17:42.63
17
(35)
Open
17
Female
35
5:54 min/km
115
39
Hayley CANN
Hayley CANN #39
Female Open
00:17:46.77
00:17:46.77
18
(36)
Open
18
Female
36
5:55 min/km
54
40
Jayce CANNON
Jayce CANNON #40
Male U13
00:14:44.48
00:14:44.48
28
(38)
U13
28
Male
38
4:54 min/km
73
41
Liam CANNON
Liam CANNON #41
Male Open
00:15:26.15
00:15:26.15
15
(54)
Open
15
Male
54
5:08 min/km
342
42
Jane CARTER
Jane CARTER #42
Female Open
00:31:30.37
00:31:30.37
66
(159)
Open
66
Female
159
10:30 min/km
177
43
John CARTER
John CARTER #43
Male Open
00:19:39.44
00:19:39.44
37
(116)
Open
37
Male
116
6:33 min/km
175
44
Lewis CARTER
Lewis CARTER #44
Male U13
00:19:34.62
00:19:34.62
49
(114)
U13
49
Male
114
6:31 min/km
280
45
Macy CARTER
Macy CARTER #45
Female U9
00:26:36.25
00:26:36.25
33
(122)
U9
33
Female
122
8:52 min/km
352
46
Annabelle CHADWICK
Annabelle CHADWICK #46
Female U9
00:32:12.60
00:32:12.60
49
(166)
U9
49
Female
166
10:44 min/km
209
47
Rory CHADWICK
Rory CHADWICK #47
Male U13
00:21:13.56
00:21:13.56
54
(126)
U13
54
Male
126
7:04 min/km
80
48
Harriet CHIN
Harriet CHIN #48
Female U13
00:15:38.95
00:15:38.95
13
(25)
U13
13
Female
25
5:12 min/km
184
49
Martha CHIN
Martha CHIN #49
Female U9
00:19:53.96
00:19:53.96
11
(64)
U9
11
Female
64
6:37 min/km
185
50
Rhian CHIN
Rhian CHIN #50
Female Open
00:19:54.93
00:19:54.93
25
(65)
Open
25
Female
65
6:38 min/km
[1]
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Page 1 of 10 (462 items)
© 2023