Act-Belong-Commit Augusta Adventure Fest
8 Nov 2015
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 1 of 13 (625 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
State
Country
Run
Swim
Paddle
MTB
Pace
Run
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Swim
O/Pos
C/Pos
G/Pos
Paddle
O/Pos
C/Pos
G/Pos
MTB
O/Pos
C/Pos
G/Pos
TeamRun
O/Pos
C/Pos
G/Pos
47
648
Team Hab life
Team Hab life #648
Mixed Team of 4 Mixed
04:45:07.30
04:45:07.30
4
(13)
Team of 4 Mixed
4
Mixed
13
WA
AUS
Jill Dwyer
Jacqui Day
Todd Brewer
Anthony Dwyer
5:01 min/km
01:20:52.30
306
33
112
00:31:13.90
45
12
27
00:58:21.60
1
1
1
01:37:35.20
105
19
46
00:17:04.30
89
4
20
111
452
Team Look out Mud
Team Look out Mud #452
Female Team of 4 Female
05:09:44.60
05:09:44.60
1
(9)
Team of 4 Female
1
Female
9
WA
AUS
Karlene Marzec
Linda Jackson
Tricia Gilbert
Linda Jackson
5:27 min/km
01:17:22.50
243
5
17
00:31:35.00
54
3
3
01:12:31.10
49
1
1
01:48:29.70
220
3
13
00:19:46.30
228
2
19
7
563
Team D4
Team D4 #563
Male Team of 4 Male
04:07:54.00
04:07:54.00
4
(7)
Team of 4 Male
4
Male
7
WA
AUS
Ben Borrett
Scott Gamble
Daniel Humble
Jeremy Lowe
4:22 min/km
00:57:34.80
11
3
9
00:29:54.00
27
13
14
00:58:44.20
2
1
1
01:25:33.90
22
6
15
00:16:07.10
58
7
39
2
540
Team U-FIT SOUTHWEST
Team U-FIT SOUTHWEST #540
Male Team of 4 Male
03:53:30.10
03:53:30.10
1
(2)
Team of 4 Male
1
Male
2
WA
AUS
Stuart Caulfield
Kane Freeman
James Duncan
Damon Wilmore
4:07 min/km
00:52:49.70
2
1
2
00:28:04.40
11
6
6
01:00:41.90
3
2
2
01:17:01.20
7
3
5
00:14:52.90
27
3
21
73
401
Team Chocolate Holmes
Team Chocolate Holmes #401
Mixed Team of 2 Prime
04:58:15.00
04:58:15.00
6
(26)
Team of 2 Prime
6
Mixed
26
WA
AUS
Leon Berthelsen
Brodie Holmes
Brodie Holmes
Leon Berthelsen
5:15 min/km
01:09:46.50
127
12
38
00:27:47.50
10
1
5
01:03:25.00
7
1
2
01:52:07.00
258
25
116
00:25:09.00
436
39
180
58
119
Emily WILSON
Emily WILSON #119
Female Prime (18-39 years)
04:51:51.70
04:51:51.70
2
(2)
Prime (18-39 years)
2
Female
2
NZL
Emily Wilson
Emily Wilson
Emily Wilson
Emily Wilson
5:08 min/km
01:07:05.00
73
5
6
00:36:52.10
178
5
12
01:18:14.60
109
1
2
01:34:58.60
70
3
4
00:14:41.40
22
3
3
65
102
Elizabeth DORNOM
Elizabeth DORNOM #102
Female Prime (18-39 years)
04:54:49.80
04:54:49.80
5
(5)
Prime (18-39 years)
5
Female
5
VIC
AUS
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
Elizabeth Dornom
5:11 min/km
01:06:47.00
70
4
5
00:38:06.00
209
8
19
01:19:33.60
120
2
3
01:35:41.70
78
4
6
00:14:41.50
23
4
4
23
567
Team Run Fat Boy Run
Team Run Fat Boy Run #567
Male Team of 4 Male
04:36:16.40
04:36:16.40
7
(19)
Team of 4 Male
7
Male
19
WA
AUS
Asher Lindquist
Ben Hedley
Ben Dallin
Mark Wright
4:52 min/km
00:58:36.30
14
5
12
00:32:52.30
80
24
29
01:02:08.40
4
3
3
01:45:38.90
188
38
93
00:17:00.50
87
9
59
70
469
Team #UNITED FUEL & TURBO
Team #UNITED FUEL & TURBO #469
Mixed Team of 4 Mixed
04:56:43.40
04:56:43.40
7
(24)
Team of 4 Mixed
7
Mixed
24
WA
AUS
Brett Cassidy
Asa Nowell
Jorden Ringrose
Jorden Ringrose
5:13 min/km
01:15:02.80
200
22
65
00:32:39.70
74
18
44
01:04:08.30
9
2
3
01:46:17.20
197
36
91
00:18:35.40
165
9
46
5
497
Team The Four Amigos
Team The Four Amigos #497
Male Team of 4 Male
04:06:38.50
04:06:38.50
3
(5)
Team of 4 Male
3
Male
5
WA
AUS
Mitch Thomas
Luke Taylor
Nicholas Pond
Jesse Lawton
4:20 min/km
01:02:39.60
35
10
29
00:28:26.90
13
8
8
01:02:33.60
5
4
4
01:19:01.50
10
4
8
00:13:56.90
11
1
10
63
107
Jess HUSTON
Jess HUSTON #107
Female Prime (18-39 years)
04:53:41.50
04:53:41.50
3
(3)
Prime (18-39 years)
3
Female
3
WA
AUS
Jess Huston
Jess Huston
Jess Huston
Jess Huston
5:10 min/km
01:08:17.60
94
7
9
00:36:33.50
167
4
11
01:19:36.70
121
3
4
01:33:12.20
58
2
2
00:16:01.50
55
8
10
10
618
Team MTM PHYSIOTHERAPY GLENGARRY
Team MTM PHYSIOTHERAPY GLENGARRY #618
Mixed Team of 4 Mixed
04:17:19.50
04:17:19.50
1
(1)
Team of 4 Mixed
1
Mixed
1
WA
AUS
Brad Hart
Rachel Harris
Jaime Roberts
Andrew Highet
4:32 min/km
00:57:13.10
10
1
2
00:29:07.40
22
5
10
01:05:54.40
14
3
4
01:25:32.50
21
3
6
00:19:32.10
213
17
65
223
490
Team Fit Fast Fab
Team Fit Fast Fab #490
Female Team of 4 Female
05:36:38.00
05:36:38.00
4
(14)
Team of 4 Female
4
Female
14
WA
AUS
Veronica Van Den Bogert
Rochelle McKee
Hayley McKee
Cas Ryan
5:56 min/km
01:23:53.20
342
9
24
00:31:36.30
56
4
4
01:20:28.60
129
2
5
01:58:15.10
328
9
23
00:22:24.80
347
8
31
3
520
Team Team SmartStyle
Team Team SmartStyle #520
Male Team of 4 Male
03:59:14.90
03:59:14.90
2
(3)
Team of 4 Male
2
Male
3
WA
AUS
Balinga Pasco
Andrew Donaldson
Matt Coutts
Rowan Brown
4:13 min/km
00:54:34.20
5
2
5
00:23:50.50
2
1
1
01:03:22.80
6
5
5
01:22:18.10
16
5
12
00:15:09.30
34
4
25
13
367
Team FREO DOCTORS
Team FREO DOCTORS #367
Mixed Team of 2 Prime
04:25:59.50
04:25:59.50
1
(2)
Team of 2 Prime
1
Mixed
2
WA
AUS
Dave Janmaat
Rory Walsh
4:41 min/km
00:59:44.70
17
1
3
00:32:58.30
82
13
49
01:06:48.20
16
2
5
01:33:04.50
57
4
22
00:13:23.80
6
1
1
385
492
Team FAB CHICKS
Team FAB CHICKS #492
Female Team of 4 Female
06:14:13.90
06:14:13.90
11
(28)
Team of 4 Female
11
Female
28
WA
AUS
Natalie Kazandzis
Rachel Greene
Kathleen Lowry
Marilena Stimpfl
6:36 min/km
01:30:00.60
426
10
33
00:38:41.20
228
10
21
01:20:54.10
136
3
6
02:18:12.60
447
17
35
00:26:25.40
458
14
45
45
463
Team Jenko 1 2 and 3
Team Jenko 1 2 and 3 #463
Male Team of 4 Male
04:44:07.00
04:44:07.00
12
(33)
Team of 4 Male
12
Male
33
WA
AUS
Kent Jenkinson
Kent Jenkinson
Rob Jenkinson
Mitchell Jenkinson
5:00 min/km
01:00:58.80
25
6
20
00:27:43.30
8
5
5
01:04:02.90
8
6
6
01:53:16.10
274
53
135
00:18:05.90
140
20
90
128
645
Team SHAKEN NOT STIRRED
Team SHAKEN NOT STIRRED #645
Mixed Team of 4 Mixed
05:15:50.30
05:15:50.30
16
(51)
Team of 4 Mixed
16
Mixed
51
WA
AUS
Dorian Moro
Sarita Bennett
Ian Kininmonth
Nikky Lee
5:34 min/km
01:16:14.10
223
26
75
00:40:25.10
286
50
137
01:06:48.50
17
4
6
01:53:32.60
276
47
124
00:18:50.00
175
11
49
74
651
Team Sandy Crew
Team Sandy Crew #651
Mixed Team of 4 Mixed
04:58:16.20
04:58:16.20
8
(27)
Team of 4 Mixed
8
Mixed
27
WA
AUS
Aya Okano
Laura Tafuro
Brant Tapley
Dave Berry
5:15 min/km
01:26:35.80
388
46
145
00:30:19.20
32
7
17
01:07:25.10
19
5
7
01:36:41.30
91
16
37
00:17:14.80
99
5
24
139
480
Team Margie's Mummas
Team Margie's Mummas #480
Female Team of 4 Female
05:18:40.20
05:18:40.20
2
(11)
Team of 4 Female
2
Female
11
WA
AUS
Janet Smith
Amanda Burges
Kate Atkinson
Helen O'brien
5:37 min/km
01:07:37.50
77
1
7
00:31:07.70
44
2
2
01:20:59.90
137
4
7
01:55:13.60
296
7
20
00:23:41.50
394
9
33
33
511
Team Bolters
Team Bolters #511
Male Team of 4 Male
04:40:35.70
04:40:35.70
10
(25)
Team of 4 Male
10
Male
25
WA
AUS
Matthew Bowman
Sam McManis
Samuel Maurice
Tim Butler
4:56 min/km
01:03:13.20
43
14
34
00:34:34.00
115
34
42
01:04:11.80
10
7
7
01:39:39.90
125
28
62
00:18:56.80
182
26
113
41
657
Team Kill Or Cure
Team Kill Or Cure #657
Mixed Team of 4 Veteran
04:42:54.90
04:42:54.90
5
(9)
Team of 4 Veteran
5
Mixed
9
WA
AUS
Gavan Wise
Russell Thomson
Mark Lee
Courtney Hayes
4:59 min/km
01:06:46.20
69
3
18
00:32:07.70
64
9
38
01:08:00.20
21
1
8
01:39:11.30
120
13
54
00:16:49.50
81
2
14
4
1
Sam CLARK
Sam CLARK #1
Male Prime (18-39 years)
03:59:49.20
03:59:49.20
2
(4)
Prime (18-39 years)
2
Male
4
NZL
Sam Clark
Sam Clark
Sam Clark
Sam Clark
4:13 min/km
00:56:21.00
8
5
7
00:35:28.00
138
9
55
01:04:24.60
11
1
8
01:10:52.80
1
1
1
00:12:42.80
3
3
3
66
134
Rachael SMITH
Rachael SMITH #134
Female Veteran (40-49 years)
04:54:55.60
04:54:55.60
1
(6)
Veteran (40-49 years)
1
Female
6
WA
AUS
Rachael Smith
Rachael Smith
Rachael Smith
Rachael Smith
5:12 min/km
01:05:27.90
56
1
3
00:37:17.30
189
1
15
01:21:15.60
140
1
8
01:35:19.10
73
1
5
00:15:35.70
43
2
8
118
106
Ariarn HUSTON
Ariarn HUSTON #106
Female Prime (18-39 years)
05:11:51.80
05:11:51.80
8
(10)
Prime (18-39 years)
8
Female
10
WA
AUS
Ariarn Huston
Ariarn Huston
Ariarn Huston
Ariarn Huston
5:30 min/km
01:00:54.50
22
2
2
00:38:26.20
217
9
20
01:21:25.10
144
4
9
01:57:03.80
316
11
21
00:14:02.20
12
1
1
114
695
Team yehna
Team yehna #695
Mixed Team of 4 Junior
05:10:45.80
05:10:45.80
1
(46)
Team of 4 Junior
1
Mixed
46
WA
AUS
Isaac Barton
Meg Gibson
Cooper Gibson
Olivia Richardson
5:28 min/km
01:05:44.10
61
1
12
00:31:30.70
52
1
30
01:08:23.50
23
1
9
02:06:40.70
390
3
161
00:18:26.80
155
2
42
6
2
Jarad KOHLAR
Jarad KOHLAR #2
Male Prime (18-39 years)
04:07:48.80
04:07:48.80
3
(6)
Prime (18-39 years)
3
Male
6
TAS
AUS
Jarad Kohlar
Jarad Kohlar
Jarad Kohlar
Jarad Kohlar
4:22 min/km
00:53:55.20
3
2
3
00:36:33.80
169
12
70
01:04:47.10
12
2
9
01:19:42.10
11
5
9
00:12:50.60
5
5
5
85
105
Bernadette DORNOM
Bernadette DORNOM #105
Female Prime (18-39 years)
05:02:07.00
05:02:07.00
6
(7)
Prime (18-39 years)
6
Female
7
VIC
AUS
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
Bernadette Dornom
5:19 min/km
01:08:49.10
105
8
10
00:35:06.40
131
3
8
01:21:29.50
145
5
10
01:41:36.40
145
7
9
00:15:05.60
31
6
7
19
316
Marcus BROCKHURST
Marcus BROCKHURST #316
Male Prime (18-39 years)
04:33:53.20
04:33:53.20
9
(15)
Prime (18-39 years)
9
Male
15
WA
AUS
Marcus Brockhurst
Marcus Brockhurst
Marcus Brockhurst
Marcus Brockhurst
4:49 min/km
01:02:00.80
30
16
24
00:38:30.60
221
20
92
01:05:10.90
13
3
10
01:32:11.20
50
13
30
00:15:59.70
54
20
36
84
663
Team Team caffeinated
Team Team caffeinated #663
Mixed Team of 4 Veteran
05:02:06.40
05:02:06.40
9
(32)
Team of 4 Veteran
9
Mixed
32
WA
AUS
Charlie Gilkes
Jason Spiro
Gregory Bayne
Richard Clark
5:19 min/km
01:16:45.50
236
15
82
00:33:22.10
92
15
55
01:08:32.00
24
2
10
01:43:52.40
164
17
74
00:19:34.40
216
10
66
1
5
Braden CURRIE
Braden CURRIE #5
Male Prime (18-39 years)
03:49:08.90
03:49:08.90
1
(1)
Prime (18-39 years)
1
Male
1
NZL
Braden Currie
Braden Currie
Braden Currie
Braden Currie
4:02 min/km
00:49:07.40
1
1
1
00:28:33.20
15
1
9
01:06:39.00
15
4
11
01:11:59.60
2
2
2
00:12:49.70
4
4
4
64
126
Kristen GADSDON
Kristen GADSDON #126
Female Prime (18-39 years)
04:54:21.70
04:54:21.70
4
(4)
Prime (18-39 years)
4
Female
4
WA
AUS
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
Kristen Gadsdon
5:11 min/km
01:07:42.10
81
6
8
00:33:47.30
99
1
5
01:21:39.10
147
6
11
01:36:19.30
86
5
7
00:14:53.90
28
5
6
46
383
Team Bangers & Mash
Team Bangers & Mash #383
Mixed Team of 2 Prime
04:44:17.90
04:44:17.90
3
(12)
Team of 2 Prime
3
Mixed
12
WA
AUS
James Marangou
Michael Bingemann
Michael Bingemann
James Marangou
5:00 min/km
01:02:48.70
37
3
5
00:29:26.10
23
2
11
01:09:53.70
27
3
11
01:44:34.20
174
17
78
00:17:35.20
119
13
32
106
408
Team Shore Thing
Team Shore Thing #408
Mixed Team of 2 Prime
05:08:44.30
05:08:44.30
13
(44)
Team of 2 Prime
13
Mixed
44
WA
AUS
Mark Schmidt
Mark Schmidt
Alex Rovira
Alex Rovira
5:26 min/km
01:13:57.80
185
16
59
00:40:11.00
281
33
134
01:09:59.00
28
4
12
01:48:50.70
222
20
100
00:15:45.80
48
2
7
288
122
Jessica BARCLAY
Jessica BARCLAY #122
Female Prime (18-39 years)
05:50:50.70
05:50:50.70
10
(18)
Prime (18-39 years)
10
Female
18
WA
AUS
Jessica Barclay
Jessica Barclay
Jessica Barclay
Jessica Barclay
6:11 min/km
01:16:25.40
226
10
16
00:34:55.00
123
2
7
01:23:27.60
167
7
12
02:18:56.70
452
14
37
00:17:06.00
90
9
11
8
20
Thomas CHADBOURNE
Thomas CHADBOURNE #20
Male Prime (18-39 years)
04:08:20.80
04:08:20.80
4
(8)
Prime (18-39 years)
4
Male
8
WA
AUS
Thomas Chadbourne
Thomas Chadbourne
Thomas Chadbourne
Thomas Chadbourne
4:22 min/km
00:55:13.60
6
4
6
00:32:10.40
65
4
23
01:07:07.90
18
5
12
01:21:26.10
13
6
10
00:12:22.80
2
2
2
11
8
Brody BAKER
Brody BAKER #8
Male Prime (18-39 years)
04:17:43.30
04:17:43.30
6
(10)
Prime (18-39 years)
6
Male
10
WA
AUS
Brody Baker
Brody Baker
Brody Baker
Brody Baker
4:32 min/km
00:58:35.60
13
7
11
00:35:07.40
132
7
50
01:07:42.10
20
6
13
01:22:23.00
17
8
13
00:13:55.20
10
9
9
29
101
Simone MAIER
Simone MAIER #101
Female Prime (18-39 years)
04:38:44.90
04:38:44.90
1
(1)
Prime (18-39 years)
1
Female
1
NZL
Simone Maier
Simone Maier
Simone Maier
Simone Maier
4:54 min/km
01:00:29.30
20
1
1
00:37:21.80
191
7
16
01:24:48.30
189
8
13
01:21:35.90
14
1
1
00:14:29.60
18
2
2
14
690
Team Act Belong Commit Crusaders
Team Act Belong Commit Crusaders #690
Mixed Team of 4 Veteran
04:31:07.40
04:31:07.40
1
(3)
Team of 4 Veteran
1
Mixed
3
WA
AUS
John Marsh
Garth Civil
Rob Hosking
Todd Andrews
4:46 min/km
01:10:55.50
147
11
44
00:28:32.00
14
2
6
01:10:18.70
29
3
13
01:26:03.00
23
3
7
00:15:18.20
38
1
5
43
372
Team Steve and Ben
Team Steve and Ben #372
Mixed Team of 2 Prime
04:43:27.20
04:43:27.20
2
(10)
Team of 2 Prime
2
Mixed
10
WA
AUS
Steve Gobby
Ben Mercer
Ben Mercer
Steve Gobby
4:59 min/km
01:09:30.30
117
11
34
00:31:30.90
53
8
31
01:10:21.10
30
5
14
01:35:24.80
75
6
29
00:16:40.10
75
4
12
42
265
Kevin WHITE
Kevin WHITE #265
Male Veteran (40-49 years)
04:43:24.60
04:43:24.60
7
(32)
Veteran (40-49 years)
7
Male
32
WA
AUS
Kevin White
Kevin White
Kevin White
Kevin White
4:59 min/km
01:03:57.40
44
4
35
00:35:12.20
133
4
51
01:08:13.80
22
1
14
01:39:33.10
122
12
61
00:16:28.10
68
12
48
319
306
Jessie WILLSHER
Jessie WILLSHER #306
Female Junior U18
05:57:08.30
05:57:08.30
1
(22)
Junior U18
1
Female
22
WA
AUS
Jessie Willsher
Jessie Willsher
Jessie Willsher
Jessie Willsher
6:17 min/km
01:23:56.80
343
1
25
00:36:58.40
182
1
14
01:25:41.30
203
1
14
02:13:00.10
426
1
34
00:17:31.70
113
1
13
18
547
Team Smooth Balls
Team Smooth Balls #547
Male Team of 4 Male
04:33:47.70
04:33:47.70
5
(14)
Team of 4 Male
5
Male
14
WA
AUS
Mike Haederle
John Andrews
Darryl Long
Robert Tweddle
4:49 min/km
01:02:38.50
34
9
28
00:27:32.90
6
3
3
01:09:04.30
25
8
15
01:37:15.70
99
21
50
00:17:16.30
100
11
64
144
471
Team Brutti's Bits
Team Brutti's Bits #471
Mixed Team of 4 Mixed
05:19:48.30
05:19:48.30
19
(62)
Team of 4 Mixed
19
Mixed
62
WA
AUS
Nico Brutti
Tessa Eckersley
David Prosser
Nico Brutti
5:38 min/km
01:11:21.00
154
15
46
00:40:33.00
287
51
138
01:10:25.30
32
6
15
01:58:53.50
332
55
146
00:18:35.50
166
10
47
321
137
Diane BROAD
Diane BROAD #137
Female Vintage (50-59)
05:57:21.90
05:57:21.90
1
(23)
Vintage (50-59)
1
Female
23
WA
AUS
Diane Broad
Diane Broad
Diane Broad
Diane Broad
6:18 min/km
01:23:34.50
336
1
22
00:42:44.30
338
1
26
01:26:42.70
218
1
15
02:03:02.50
363
1
27
00:21:17.90
299
1
28
108
129
Phip HUGHES
Phip HUGHES #129
Female Prime (18-39 years)
05:08:45.30
05:08:45.30
7
(8)
Prime (18-39 years)
7
Female
8
WA
AUS
Phip Hughes
Phip Hughes
Phip Hughes
Phip Hughes
5:26 min/km
01:05:45.90
62
3
4
00:39:00.00
240
10
22
01:27:07.40
226
9
16
01:41:14.80
144
6
8
00:15:37.20
44
7
9
322
474
Team Green Machine
Team Green Machine #474
Mixed Team of 4 Mixed
05:57:27.60
05:57:27.60
49
(132)
Team of 4 Mixed
49
Mixed
132
WA
AUS
Acacia Green
Cary Green
Leigh Burns
Cary Green
6:18 min/km
01:36:18.90
471
67
194
00:33:46.00
98
21
59
01:10:31.40
33
7
16
02:36:51.30
36
564
Team The exporters
Team The exporters #564
Male Team of 4 Male
04:41:25.10
04:41:25.10
11
(27)
Team of 4 Male
11
Male
27
WA
AUS
Blake Smaniotto
Bailey Hill
Darcy Freeman
Cameron Smith
4:57 min/km
01:02:52.90
39
12
31
00:30:16.60
31
14
15
01:09:19.70
26
9
16
01:38:59.30
117
27
58
00:19:56.60
236
36
141
384
482
Team 4Girls
Team 4Girls #482
Female Team of 4 Female
06:14:12.70
06:14:12.70
10
(27)
Team of 4 Female
10
Female
27
WA
AUS
Sharon Peacock
Carol McDowall
Claire Smith
Kathryn Heaton
6:35 min/km
01:30:52.40
434
11
34
00:39:27.70
254
11
23
01:27:58.70
239
5
17
02:04:35.00
374
12
29
00:31:18.90
498
17
48
22
192
Ross LEWIN
Ross LEWIN #192
Male Veteran (40-49 years)
04:35:56.70
04:35:56.70
2
(18)
Veteran (40-49 years)
2
Male
18
WA
AUS
Ross Lewin
Ross Lewin
Ross Lewin
Ross Lewin
4:52 min/km
01:01:49.30
27
1
22
00:36:07.60
156
6
64
01:10:21.70
31
2
17
01:33:16.20
59
6
35
00:14:21.90
14
2
12
[1]
2
3
4
5
6
7
...
10
11
12
13
Page 1 of 13 (625 items)