South West Bunbury Interschool XC
3 Aug 2021
Results
Details
 
Contact
2.5km XC
5km XC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
[5]
6
7
8
9
Page 5 of 9 (445 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Pace
290
113
Lilly KILPATRICK
Lilly KILPATRICK #113
Female Y08
00:13:41.66
00:13:41.66
35
(96)
Y08
35
00:03:18.13
Female
96
Bunbury Catholic College
42
3
4
5:28 min/km
292
11
Lauren BISH
Lauren BISH #11
Female Y08
00:13:43.29
00:13:43.29
36
(98)
Y08
36
00:03:19.76
Female
98
Australind SHS
1
5:29 min/km
296
1113
Ashlyn MEYER
Ashlyn MEYER #1113
Female Y08
00:13:47.90
00:13:47.90
37
(101)
Y08
37
00:03:24.37
Female
101
Our Lady of Mercy
84
8
3
5:31 min/km
298
815
Charlotte WALKER
Charlotte WALKER #815
Female Y08
00:13:52.15
00:13:52.15
38
(103)
Y08
38
00:03:28.62
Female
103
Manjimup SHS
71
7
3
5:32 min/km
308
1014
Jessica PEARSE
Jessica PEARSE #1014
Female Y08
00:14:02.15
00:14:02.15
39
(110)
Y08
39
00:03:38.62
Female
110
Newton Moore SHS
130
11
1
5:36 min/km
309
812
Maggie KILRAIN
Maggie KILRAIN #812
Female Y08
00:14:03.16
00:14:03.16
40
(111)
Y08
40
00:03:39.63
Female
111
Manjimup SHS
71
7
4
5:37 min/km
310
814
Isabella PROUDFOOT
Isabella PROUDFOOT #814
Female Y08
00:14:03.38
00:14:03.38
41
(112)
Y08
41
00:03:39.85
Female
112
Manjimup SHS
71
7
5
5:37 min/km
321
1012
Kendall GAMBLE
Kendall GAMBLE #1012
Female Y08
00:14:12.09
00:14:12.09
42
(122)
Y08
42
00:03:48.56
Female
122
Newton Moore SHS
130
11
2
5:40 min/km
326
65
Shenae PEACOCK
Shenae PEACOCK #65
Female Y08
00:14:18.15
00:14:18.15
43
(127)
Y08
43
00:03:54.62
Female
127
Bunbury Baptist College
49
4
5
5:43 min/km
328
670
Belle WARD
Belle WARD #670
Female Y08
00:14:19.80
00:14:19.80
44
(129)
Y08
44
00:03:56.27
Female
129
Hope Christian College
1
5:43 min/km
330
414
Freyja KIRK
Freyja KIRK #414
Female Y08
00:14:20.16
00:14:20.16
45
(131)
Y08
45
00:03:56.63
Female
131
Collie SHS
102
9
3
5:44 min/km
342
112
Kolbee DOCKING
Kolbee DOCKING #112
Female Y08
00:14:34.60
00:14:34.60
46
(143)
Y08
46
00:04:11.07
Female
143
Bunbury Catholic College
42
3
5
5:49 min/km
343
565
Megan MCGRUDDY
Megan MCGRUDDY #565
Female Y08
00:14:34.80
00:14:34.80
47
(144)
Y08
47
00:04:11.27
Female
144
Donnybrook DHS
167
13
1
5:49 min/km
344
315
Talyssa WYATT
Talyssa WYATT #315
Female Y08
00:14:35.00
00:14:35.00
48
(145)
Y08
48
00:04:11.47
Female
145
Cape Naturaliste College
60
6
4
5:50 min/km
351
1011
Katie CLAYTON
Katie CLAYTON #1011
Female Y08
00:14:55.89
00:14:55.89
49
(152)
Y08
49
00:04:32.36
Female
152
Newton Moore SHS
130
11
3
5:58 min/km
363
710
Niamh MOLONEY
Niamh MOLONEY #710
Female Y08
00:15:15.78
00:15:15.78
50
(163)
Y08
50
00:04:52.25
Female
163
Kearnan College
165
12
1
6:06 min/km
367
311
Grace CUNNIGHAM
Grace CUNNIGHAM #311
Female Y08
00:15:29.78
00:15:29.78
51
(167)
Y08
51
00:05:06.25
Female
167
Cape Naturaliste College
60
6
5
6:11 min/km
368
669
Grace BOURNE
Grace BOURNE #669
Female Y08
00:15:31.40
00:15:31.40
52
(168)
Y08
52
00:05:07.87
Female
168
Hope Christian College
2
6:12 min/km
371
913
Lily HUMBERSTONE
Lily HUMBERSTONE #913
Female Y08
00:15:41.64
00:15:41.64
53
(170)
Y08
53
00:05:18.11
Female
170
Margaret River SHS
106
10
3
6:16 min/km
372
914
Mali ROSMAN
Mali ROSMAN #914
Female Y08
00:15:41.73
00:15:41.73
54
(171)
Y08
54
00:05:18.20
Female
171
Margaret River SHS
106
10
4
6:16 min/km
373
1114
Raya NOONAN
Raya NOONAN #1114
Female Y08
00:15:46.19
00:15:46.19
55
(172)
Y08
55
00:05:22.66
Female
172
Our Lady of Mercy
84
8
4
6:18 min/km
383
709
Frida IACOPETTA
Frida IACOPETTA #709
Female Y08
00:16:34.38
00:16:34.38
56
(182)
Y08
56
00:06:10.85
Female
182
Kearnan College
165
12
2
6:37 min/km
384
1112
Kiana GWYN
Kiana GWYN #1112
Female Y08
00:16:52.30
00:16:52.30
57
(183)
Y08
57
00:06:28.77
Female
183
Our Lady of Mercy
84
8
5
6:44 min/km
388
567
Khloe WATSON
Khloe WATSON #567
Female Y08
00:17:17.45
00:17:17.45
58
(186)
Y08
58
00:06:53.92
Female
186
Donnybrook DHS
167
13
2
6:54 min/km
391
711
Charlotte SARRE
Charlotte SARRE #711
Female Y08
00:17:28.37
00:17:28.37
59
(188)
Y08
59
00:07:04.84
Female
188
Kearnan College
165
12
3
6:59 min/km
394
412
Tiana CATHERWOOD
Tiana CATHERWOOD #412
Female Y08
00:17:33.26
00:17:33.26
60
(190)
Y08
60
00:07:09.73
Female
190
Collie SHS
102
9
4
7:01 min/km
395
1015
Heidi SLATER
Heidi SLATER #1015
Female Y08
00:17:44.25
00:17:44.25
61
(191)
Y08
61
00:07:20.72
Female
191
Newton Moore SHS
130
11
4
7:05 min/km
400
566
Harper TODD
Harper TODD #566
Female Y08
00:18:47.05
00:18:47.05
62
(192)
Y08
62
00:08:23.52
Female
192
Donnybrook DHS
167
13
3
7:30 min/km
401
708
Sienna DAVEY-SMITHIN
Sienna DAVEY-SMITHIN #708
Female Y08
00:19:55.35
00:19:55.35
63
(193)
Y08
63
00:09:31.82
Female
193
Kearnan College
165
12
4
7:58 min/km
2500
Gemma BUCKLE
Gemma BUCKLE #2500
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
Collie SHS
102
9
12
Tatiana COYLE-LOCKEY
Tatiana COYLE-LOCKEY #12
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
Australind SHS
13
Ava DODDS
Ava DODDS #13
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
Australind SHS
14
Yam NAKPOMCHIN
Yam NAKPOMCHIN #14
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
Australind SHS
15
Remi PARKER
Remi PARKER #15
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
Australind SHS
1013
Kayshia KLARIC
Kayshia KLARIC #1013
Female Y08
DNS
DNS
Y08
Female
Newton Moore SHS
130
11
2
1235
Barnaby LANCASTER-SIMPER
Barnaby LANCASTER-SIMPER #1235
Male Y08
00:09:30.17
00:09:30.17
1
(2)
Y08
1
Male
2
School Sport WA
8
1
1
3:48 min/km
3
220
Connor WRIGHT
Connor WRIGHT #220
Male Y08
00:09:34.70
00:09:34.70
2
(3)
Y08
2
00:00:04.53
Male
3
Bunbury SHS
18
2
1
3:49 min/km
4
1233
Callum ASLING
Callum ASLING #1233
Male Y08
00:09:39.57
00:09:39.57
3
(4)
Y08
3
00:00:09.40
Male
4
School Sport WA
8
1
2
3:51 min/km
6
1234
Ciaran DOYLE
Ciaran DOYLE #1234
Male Y08
00:09:42.62
00:09:42.62
4
(6)
Y08
4
00:00:12.45
Male
6
School Sport WA
8
1
3
3:53 min/km
7
117
Jackson NOVEL
Jackson NOVEL #117
Male Y08
00:09:44.03
00:09:44.03
5
(7)
Y08
5
00:00:13.86
Male
7
Bunbury Catholic College
32
3
1
3:53 min/km
15
1236
Noah John MCENTEE
Noah John MCENTEE #1236
Male Y08
00:09:59.64
00:09:59.64
6
(15)
Y08
6
00:00:29.47
Male
15
School Sport WA
8
1
4
3:59 min/km
16
229
Jedd HOGAN
Jedd HOGAN #229
Male Y08
00:10:00.65
00:10:00.65
7
(16)
Y08
7
00:00:30.48
Male
16
Bunbury SHS
18
2
2
4:00 min/km
19
918
Paul STEINBACHER
Paul STEINBACHER #918
Male Y08
00:10:04.91
00:10:04.91
8
(19)
Y08
8
00:00:34.74
Male
19
Margaret River SHS
70
6
1
4:01 min/km
23
218
Leo STEED
Leo STEED #218
Male Y08
00:10:07.34
00:10:07.34
9
(23)
Y08
9
00:00:37.17
Male
23
Bunbury SHS
18
2
3
4:02 min/km
26
318
Levi HUGHES
Levi HUGHES #318
Male Y08
00:10:09.98
00:10:09.98
10
(26)
Y08
10
00:00:39.81
Male
26
Cape Naturaliste College
74
7
1
4:03 min/km
29
1119
Harrison KRAWCZYK
Harrison KRAWCZYK #1119
Male Y08
00:10:11.16
00:10:11.16
11
(29)
Y08
11
00:00:40.99
Male
29
Our Lady of Mercy
50
4
1
4:04 min/km
32
1237
Harrison WARRICK
Harrison WARRICK #1237
Male Y08
00:10:15.84
00:10:15.84
12
(32)
Y08
12
00:00:45.67
Male
32
School Sport WA
8
1
5
4:06 min/km
35
119
Levi STANDLEY
Levi STANDLEY #119
Male Y08
00:10:21.32
00:10:21.32
13
(35)
Y08
13
00:00:51.15
Male
35
Bunbury Catholic College
32
3
2
4:08 min/km
39
120
Oliver TILLEY
Oliver TILLEY #120
Male Y08
00:10:23.55
00:10:23.55
14
(38)
Y08
14
00:00:53.38
Male
38
Bunbury Catholic College
32
3
3
4:09 min/km
43
512
Alex BROOK
Alex BROOK #512
Male Y08
00:10:25.91
00:10:25.91
15
(41)
Y08
15
00:00:55.74
Male
41
Dalyellup College
74
8
1
4:10 min/km
1
2
3
4
[5]
6
7
8
9
Page 5 of 9 (445 items)
© 2023