NIPSSA Regional Cross Country
25 Jun 2021
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4
Div A Year 5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4
Div B Year 5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
Page 3 of 3 (122 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Team Result
Team Pos
Pos In Team
Dist
Pace
54
790
Lucas FOXCROFT
Lucas FOXCROFT #790
Male Y2
00:03:35.90
00:03:35.90
41
(41)
Y2
41
00:00:38.71
Male
41
St Anthony's
153
9
3
0.85
4:14 min/km
58
524
Rorke ALLISON
Rorke ALLISON #524
Male Y2
00:03:38.53
00:03:38.53
42
(42)
Y2
42
00:00:41.35
Male
42
St Stephen's Duncraig
106
7
5
0.85
4:17 min/km
59
422
Adam WILLIAMS
Adam WILLIAMS #422
Male Y2
00:03:38.73
00:03:38.73
43
(43)
Y2
43
00:00:41.54
Male
43
St Mark's ACS
87
4
4
0.85
4:17 min/km
61
735
Gabriel ANSELMO
Gabriel ANSELMO #735
Male Y2
00:03:39.13
00:03:39.13
44
(44)
Y2
44
00:00:41.95
Male
44
St Andrew's
111
8
4
0.85
4:17 min/km
64
420
Charlie SCOTT
Charlie SCOTT #420
Male Y2
00:03:41.57
00:03:41.57
45
(45)
Y2
45
00:00:44.38
Male
45
St Mark's ACS
87
4
5
0.85
4:20 min/km
67
1000
Aadi PATEL
Aadi PATEL #1000
Male Y2
00:03:42.98
00:03:42.98
46
(46)
Y2
46
00:00:45.79
Male
46
St Stephen's Carramar
91
6
5
0.85
4:22 min/km
68
108
Wiiliam RAPPARD
Wiiliam RAPPARD #108
Male Y2
00:03:43.18
00:03:43.18
47
(47)
Y2
47
00:00:46.00
Male
47
Lake Joondalup Baptist
156
10
2
0.85
4:22 min/km
72
107
Ryder MANSELL
Ryder MANSELL #107
Male Y2
00:03:45.42
00:03:45.42
48
(48)
Y2
48
00:00:48.23
Male
48
Lake Joondalup Baptist
156
10
3
0.85
4:25 min/km
74
106
Micah HARVEY
Micah HARVEY #106
Male Y2
00:03:47.44
00:03:47.44
49
(49)
Y2
49
00:00:50.26
Male
49
Lake Joondalup Baptist
156
10
4
0.85
4:27 min/km
75
792
Lennon POWER
Lennon POWER #792
Male Y2
00:03:47.84
00:03:47.84
50
(50)
Y2
50
00:00:50.66
Male
50
St Anthony's
153
9
4
0.85
4:28 min/km
78
104
Kaden COYLE
Kaden COYLE #104
Male Y2
00:03:48.97
00:03:48.97
51
(51)
Y2
51
00:00:51.79
Male
51
Lake Joondalup Baptist
156
10
5
0.85
4:29 min/km
79
737
Matthew KEANE
Matthew KEANE #737
Male Y2
00:03:49.06
00:03:49.06
52
(52)
Y2
52
00:00:51.88
Male
52
St Andrew's
111
8
5
0.85
4:29 min/km
80
788
Taj BARALET
Taj BARALET #788
Male Y2
00:03:50.08
00:03:50.08
53
(53)
Y2
53
00:00:52.89
Male
53
St Anthony's
153
9
5
0.85
4:30 min/km
82
260
Peter KADAK
Peter KADAK #260
Male Y2
00:03:51.09
00:03:51.09
54
(54)
Y2
54
00:00:53.91
Male
54
Padbury Catholic
89
5
6
0.85
4:31 min/km
89
793
Marcus TANG
Marcus TANG #793
Male Y2
00:03:54.13
00:03:54.13
55
(55)
Y2
55
00:00:56.95
Male
55
St Anthony's
153
9
6
0.85
4:35 min/km
90
1003
Jack WAKELING
Jack WAKELING #1003
Male Y2
00:03:54.72
00:03:54.72
56
(56)
Y2
56
00:00:57.54
Male
56
St Stephen's Carramar
91
6
6
0.85
4:36 min/km
92
418
Jack LEE
Jack LEE #418
Male Y2
00:03:55.15
00:03:55.15
57
(57)
Y2
57
00:00:57.97
Male
57
St Mark's ACS
87
4
6
0.85
4:36 min/km
97
696
Leighton PHAN
Leighton PHAN #696
Male Y2
00:03:56.22
00:03:56.22
58
(58)
Y2
58
00:00:59.04
Male
58
Our Lady of Mercy
240
11
1
0.85
4:37 min/km
108
695
Anyuon MANYANG
Anyuon MANYANG #695
Male Y2
00:04:09.22
00:04:09.22
59
(59)
Y2
59
00:01:12.04
Male
59
Our Lady of Mercy
240
11
2
0.85
4:53 min/km
110
103
William CASH
William CASH #103
Male Y2
00:04:10.95
00:04:10.95
60
(60)
Y2
60
00:01:13.76
Male
60
Lake Joondalup Baptist
156
10
6
0.85
4:55 min/km
117
694
Tirren ABEYAKOON
Tirren ABEYAKOON #694
Male Y2
00:04:27.36
00:04:27.36
61
(61)
Y2
61
00:01:30.18
Male
61
Our Lady of Mercy
240
11
3
0.85
5:14 min/km
121
697
Harrison SU
Harrison SU #697
Male Y2
00:05:03.64
00:05:03.64
62
(62)
Y2
62
00:02:06.46
Male
62
Our Lady of Mercy
240
11
4
0.85
5:57 min/km
1
2
[3]
Page 3 of 3 (122 items)
© 2023