City Beach Primary InterHouse Cross Country
12 Jun 2019
Results
Details
 
Contact
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
Advanced
Advanced
All genders
Male
Female
All categories
Y03
All teams
Acacia
Dampiera
Zamia
Sort by finish order
Sort by race number
Sort by name
Sort by category
Sort by team
Page 1 of 1 (27 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Points
Dist
Pace
1
26
Harry THOMAS
Harry THOMAS #26
Male Y03
00:04:05.02
00:04:05.02
1
(1)
Y03
1
Male
1
Dampiera
1
20
1
4:05 min/km
2
14
Elliott GEORGOPOULOS
Elliott GEORGOPOULOS #14
Male Y03
00:04:24.76
00:04:24.76
2
(2)
Y03
2
00:00:19.73
Male
2
Dampiera
2
16
1
4:24 min/km
3
19
Haruki LESLIE
Haruki LESLIE #19
Male Y03
00:04:45.76
00:04:45.76
3
(3)
Y03
3
00:00:40.74
Male
3
Dampiera
3
12
1
4:45 min/km
4
23
Lukasz SOBKOWIAK
Lukasz SOBKOWIAK #23
Male Y03
00:04:46.38
00:04:46.38
4
(4)
Y03
4
00:00:41.35
Male
4
Zamia
1
8
1
4:46 min/km
5
10
Lauren FLAVEL
Lauren FLAVEL #10
Female Y03
00:04:46.52
00:04:46.52
1
(1)
Y03
1
Female
1
Dampiera
4
20
1
4:46 min/km
6
21
Chantal PALLIS
Chantal PALLIS #21
Female Y03
00:04:46.79
00:04:46.79
2
(2)
Y03
2
00:00:00.27
Female
2
Acacia
1
16
1
4:46 min/km
7
13
Haruto GALLAGHER
Haruto GALLAGHER #13
Male Y03
00:05:17.22
00:05:17.22
5
(5)
Y03
5
00:01:12.19
Male
5
Acacia
2
3
1
5:17 min/km
8
20
Ellie NICHOLLS
Ellie NICHOLLS #20
Female Y03
00:05:21.69
00:05:21.69
3
(3)
Y03
3
00:00:35.17
Female
3
Acacia
3
12
1
5:21 min/km
9
11
Hinata FUKUI
Hinata FUKUI #11
Male Y03
00:05:26.51
00:05:26.51
6
(6)
Y03
6
00:01:21.49
Male
6
Zamia
2
3
1
5:26 min/km
10
5
Tom DARK
Tom DARK #5
Male Y03
00:05:31.76
00:05:31.76
7
(7)
Y03
7
00:01:26.74
Male
7
Acacia
4
2
1
5:31 min/km
11
25
Harune TATSUMI
Harune TATSUMI #25
Female Y03
00:05:36.01
00:05:36.01
4
(4)
Y03
4
00:00:49.49
Female
4
Dampiera
5
8
1
5:36 min/km
12
17
Sosuke KATO
Sosuke KATO #17
Male Y03
00:05:40.97
00:05:40.97
8
(8)
Y03
8
00:01:35.95
Male
8
Acacia
5
2
1
5:40 min/km
13
12
Chloe FULLER
Chloe FULLER #12
Female Y03
00:05:53.15
00:05:53.15
5
(5)
Y03
5
00:01:06.63
Female
5
Zamia
3
2
1
5:53 min/km
14
24
Daisy SWINGLER
Daisy SWINGLER #24
Female Y03
00:05:55.19
00:05:55.19
6
(6)
Y03
6
00:01:08.67
Female
6
Dampiera
6
2
1
5:55 min/km
15
6
Tia DELANEY
Tia DELANEY #6
Female Y03
00:05:58.44
00:05:58.44
7
(7)
Y03
7
00:01:11.92
Female
7
Zamia
4
2
1
5:58 min/km
16
16
Rebecca JUDKINS
Rebecca JUDKINS #16
Female Y03
00:06:02.72
00:06:02.72
8
(8)
Y03
8
00:01:16.20
Female
8
Zamia
5
2
1
6:02 min/km
17
7
Evan DU PLESSIS
Evan DU PLESSIS #7
Male Y03
00:06:12.01
00:06:12.01
9
(9)
Y03
9
00:02:06.99
Male
9
Acacia
6
2
1
6:12 min/km
18
18
Oscar LEGGO
Oscar LEGGO #18
Male Y03
00:06:13.88
00:06:13.88
10
(10)
Y03
10
00:02:08.86
Male
10
Zamia
6
2
1
6:13 min/km
19
15
Elliott JEYARATNAM
Elliott JEYARATNAM #15
Female Y03
00:06:23.62
00:06:23.62
9
(9)
Y03
9
00:01:37.10
Female
9
Dampiera
7
2
1
6:23 min/km
20
2
Hana ARICHI
Hana ARICHI #2
Female Y03
00:06:36.20
00:06:36.20
10
(10)
Y03
10
00:01:49.68
Female
10
Dampiera
8
1
1
6:36 min/km
21
3
Ella BALTACI
Ella BALTACI #3
Female Y03
00:06:47.27
00:06:47.27
11
(11)
Y03
11
00:02:00.75
Female
11
Zamia
7
1
1
6:47 min/km
22
9
Ava FITZGERALD
Ava FITZGERALD #9
Female Y03
00:06:57.91
00:06:57.91
12
(12)
Y03
12
00:02:11.39
Female
12
Acacia
7
1
1
6:57 min/km
23
22
Elena Pinilla Bravo
Elena Pinilla Bravo #22
Female Y03
00:07:12.52
00:07:12.52
13
(13)
Y03
13
00:02:26.00
Female
13
Dampiera
9
1
1
7:12 min/km
24
27
Samdrup ZANGMO
Samdrup ZANGMO #27
Female Y03
00:07:53.09
00:07:53.09
14
(14)
Y03
14
00:03:06.57
Female
14
Zamia
8
1
1
7:53 min/km
1
Charlie ALCOCK
Charlie ALCOCK #1
Male Y03
DNS
DNS
Y03
Male
Dampiera
0
1
8
Georgia DURBRIDGE
Georgia DURBRIDGE #8
Female Y03
DNS
DNS
Y03
Female
Dampiera
0
1
99
Ocean COOPER
Ocean COOPER #99
Female Y03
DNS
DNS
Y03
Female
0
1
Page 1 of 1 (27 items)