Bibra Lake Fun Run
16 Sep 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Page 3 of 12 (562 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team Type
Team
Pos In Team
Pace
282
104
Julie MOFFATT
Julie MOFFATT #104
Female Open 18+
00:52:08.64
00:52:08.64
78
(145)
Open 18+
78
00:29:25.39
Female
145
School
Coogee Primary School
53
8:41 min/km
248
105
Nick MOFFATT
Nick MOFFATT #105
Male Open 18+
00:47:25.74
00:47:25.74
60
(125)
Open 18+
60
00:29:58.74
Male
125
School
Coogee Primary School
43
7:54 min/km
310
106
Zoe MOFFATT
Zoe MOFFATT #106
Female 12 & Under
00:58:32.41
00:58:32.41
45
(161)
12 & Under
45
00:34:45.82
Female
161
School
Coogee Primary School
57
9:45 min/km
281
107
Hayley MOFFATT
Hayley MOFFATT #107
Female 12 & Under
00:52:07.74
00:52:07.74
39
(144)
12 & Under
39
00:28:21.15
Female
144
School
Coogee Primary School
52
8:41 min/km
311
108
Pippa MOFFATT
Pippa MOFFATT #108
Female 12 & Under
00:58:33.42
00:58:33.42
46
(162)
12 & Under
46
00:34:46.83
Female
162
School
Coogee Primary School
58
9:45 min/km
234
109
Noah HULME
Noah HULME #109
Male 12 & Under
00:45:42.48
00:45:42.48
41
(121)
12 & Under
41
00:20:34.10
Male
121
School
Coogee Primary School
41
7:37 min/km
235
110
Clare BENNELL
Clare BENNELL #110
Female Open 18+
00:45:56.76
00:45:56.76
63
(114)
Open 18+
63
00:23:13.51
Female
114
School
Coogee Primary School
42
7:39 min/km
55
111
Dylan SCOTT
Dylan SCOTT #111
Male 12 & Under
00:28:44.46
00:28:44.46
8
(39)
12 & Under
8
00:03:36.08
Male
39
4:47 min/km
359
112
Kate SCOTT
Kate SCOTT #112
Female Open 18+
01:06:44.04
01:06:44.04
101
(191)
Open 18+
101
00:44:00.80
Female
191
11:07 min/km
124
113
Lee SCOTT
Lee SCOTT #113
Male Open 18+
00:34:54.72
00:34:54.72
42
(74)
Open 18+
42
00:17:27.72
Male
74
5:49 min/km
352
114
Liam SCOTT
Liam SCOTT #114
Male 12 & Under
01:05:27.48
01:05:27.48
52
(167)
12 & Under
52
00:40:19.10
Male
167
10:54 min/km
115
Jarrah HULME
Jarrah HULME #115
Male 12 & Under
Not started
Not started
12 & Under
Male
School
Coogee Primary School
143
116
Olivia RODRIGUEZ
Olivia RODRIGUEZ #116
Female Open 18+
00:37:32.12
00:37:32.12
35
(61)
Open 18+
35
00:14:48.88
Female
61
6:15 min/km
231
117
Peter RODRIGUEZ
Peter RODRIGUEZ #117
Male Open 18+
00:45:08.73
00:45:08.73
59
(119)
Open 18+
59
00:27:41.73
Male
119
7:31 min/km
296
118
Brooke WHITE
Brooke WHITE #118
Female Open 18+
00:56:38.74
00:56:38.74
84
(154)
Open 18+
84
00:33:55.50
Female
154
9:26 min/km
188
119
Max WHITE
Max WHITE #119
Male 12 & Under
00:40:20.72
00:40:20.72
33
(103)
12 & Under
33
00:15:12.34
Male
103
6:43 min/km
168
120
Kelly MAZZONE
Kelly MAZZONE #120
Female Open 18+
00:39:01.11
00:39:01.11
45
(75)
Open 18+
45
00:16:17.87
Female
75
School
HPCPSrunclub
2
6:30 min/km
390
121
Rocco MAZZONE
Rocco MAZZONE #121
Male Open 18+
01:16:02.87
01:16:02.87
95
(180)
Open 18+
95
00:58:35.87
Male
180
School
HPCPSrunclub
22
12:40 min/km
147
122
Sara DOWNER
Sara DOWNER #122
Female Open 18+
00:37:42.97
00:37:42.97
37
(64)
Open 18+
37
00:14:59.73
Female
64
School
Yangebup Primary School
7
6:17 min/km
33
123
Dominic VLASIC
Dominic VLASIC #123
Male Open 18+
00:25:56.60
00:25:56.60
12
(24)
Open 18+
12
00:08:29.60
Male
24
School
Yangebup Primary School
2
4:19 min/km
32
124
Joel VLASIC
Joel VLASIC #124
Male 12 & Under
00:25:56.46
00:25:56.46
3
(23)
12 & Under
3
00:00:48.08
Male
23
School
Yangebup Primary School
1
4:19 min/km
146
125
Jaimie VLASIC
Jaimie VLASIC #125
Female 12 & Under
00:37:42.74
00:37:42.74
13
(63)
12 & Under
13
00:13:56.15
Female
63
School
Yangebup Primary School
6
6:17 min/km
131
126
Alex VLASIC
Alex VLASIC #126
Male 12 & Under
00:36:08.61
00:36:08.61
19
(79)
12 & Under
19
00:11:00.23
Male
79
School
Yangebup Primary School
5
6:01 min/km
222
127
Ella GUMINA
Ella GUMINA #127
Female 17 & Under
00:43:51.73
00:43:51.73
13
(106)
17 & Under
13
00:23:53.73
Female
106
7:18 min/km
330
128
Taylah STIGWOOD
Taylah STIGWOOD #128
Female 12 & Under
01:01:05.96
01:01:05.96
53
(174)
12 & Under
53
00:37:19.37
Female
174
School
Coogee Primary School
61
10:10 min/km
75
129
Rydah STIGWOOD
Rydah STIGWOOD #129
Male 12 & Under
00:31:05.96
00:31:05.96
12
(51)
12 & Under
12
00:05:57.58
Male
51
School
Coogee Primary School
9
5:10 min/km
37
130
Jeremy STIGWOOD
Jeremy STIGWOOD #130
Male Open 18+
00:26:30.95
00:26:30.95
14
(26)
Open 18+
14
00:09:03.95
Male
26
School
Coogee Primary School
2
4:25 min/km
294
131
Vjeko JAKOVICH
Vjeko JAKOVICH #131
Male Open 18+
00:54:35.61
00:54:35.61
71
(142)
Open 18+
71
00:37:08.61
Male
142
9:05 min/km
293
132
Myla JAKOVICH
Myla JAKOVICH #132
Female 12 & Under
00:54:35.49
00:54:35.49
42
(152)
12 & Under
42
00:30:48.90
Female
152
9:05 min/km
134
133
Hayley THOMPSON
Hayley THOMPSON #133
Female Open 18+
00:36:30.97
00:36:30.97
30
(54)
Open 18+
30
00:13:47.73
Female
54
6:05 min/km
79
134
Adam THOMPSON
Adam THOMPSON #134
Male Open 18+
00:31:19.57
00:31:19.57
31
(53)
Open 18+
31
00:13:52.57
Male
53
5:13 min/km
258
135
Joshua THELANDER
Joshua THELANDER #135
Male 17 & Under
00:48:25.66
00:48:25.66
14
(128)
17 & Under
14
00:27:51.66
Male
128
8:04 min/km
4
136
Melany SMART
Melany SMART #136
Female 17 & Under
00:19:58.00
00:19:58.00
1
(1)
17 & Under
1
Female
1
3:19 min/km
255
137
Emily CRIBB
Emily CRIBB #137
Female 12 & Under
00:48:21.79
00:48:21.79
31
(129)
12 & Under
31
00:24:35.20
Female
129
School
Coogee Primary School
46
8:03 min/km
256
138
Sean CRIBB
Sean CRIBB #138
Male Open 18+
00:48:21.98
00:48:21.98
62
(127)
Open 18+
62
00:30:54.98
Male
127
School
Coogee Primary School
47
8:03 min/km
257
139
Eleanor LUND
Eleanor LUND #139
Female 12 & Under
00:48:22.20
00:48:22.20
32
(130)
12 & Under
32
00:24:35.61
Female
130
School
Coogee Primary School
48
8:03 min/km
280
140
Siyu MA
Siyu MA #140
Male Open 18+
00:51:44.99
00:51:44.99
68
(137)
Open 18+
68
00:34:17.99
Male
137
8:37 min/km
141
Luke GRAVES
Luke GRAVES #141
Male Open 18+
Not started
Not started
Open 18+
Male
142
Suzi GRAVES
Suzi GRAVES #142
Female Open 18+
Not started
Not started
Open 18+
Female
143
Martin HOLBROOK
Martin HOLBROOK #143
Male 55 & Over
Not started
Not started
55 & Over
Male
144
Helen SKUSE
Helen SKUSE #144
Female Open 18+
Not started
Not started
Open 18+
Female
22
145
Aaron CHAMBERS
Aaron CHAMBERS #145
Male Open 18+
00:24:32.71
00:24:32.71
9
(15)
Open 18+
9
00:07:05.71
Male
15
Club
Runningworks
1
4:05 min/km
18
146
Courtney PARKER
Courtney PARKER #146
Female Open 18+
00:24:03.70
00:24:03.70
2
(6)
Open 18+
2
00:01:20.45
Female
6
4:00 min/km
147
Anna BODEN-JONES
Anna BODEN-JONES #147
Female Open 18+
Not started
Not started
Open 18+
Female
School
Coogee Primary School
148
Alex BODEN-JONES
Alex BODEN-JONES #148
Male 12 & Under
Not started
Not started
12 & Under
Male
School
Coogee Primary School
149
Mark JONES
Mark JONES #149
Male Open 18+
Not started
Not started
Open 18+
Male
School
Coogee Primary School
150
Isobel BODEN-JONES
Isobel BODEN-JONES #150
Male 12 & Under
Not started
Not started
12 & Under
Male
School
Coogee Primary School
26
151
Jayden DAVIS
Jayden DAVIS #151
Male 12 & Under
00:25:08.38
00:25:08.38
1
(19)
12 & Under
1
Male
19
4:11 min/km
59
152
Robert DAVIS
Robert DAVIS #152
Male Open 18+
00:29:06.47
00:29:06.47
23
(40)
Open 18+
23
00:11:39.47
Male
40
4:51 min/km
153
Vivian SHIH
Vivian SHIH #153
Female Open 18+
Not started
Not started
Open 18+
Female
1
2
[3]
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Page 3 of 12 (562 items)
© 2023