Margaret River Ultra Marathon
5 May 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
5
[6]
7
Page 6 of 7 (325 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gen Pos
Runner 1
Runner 2
Runner 3
Runner 4
Runner 5
Pace
11km
Pace
O/Pos
C/Pos
29km
Pace
O/Pos
C/Pos
48km
Pace
O/Pos
C/Pos
62km
Pace
O/Pos
C/Pos
80km
Pace
O/Pos
C/Pos
122
328
Team The Strangers
Team The Strangers #328
Team of 2 or 3 Mixed
10:30:00.89
10:30:00.89
16
(58)
Team of 2 or 3 Mixed
16
02:30:46.64
58
Nicola WALTERS
Nicola WALTERS
Nicola WALTERS
Jean-Yves CAPELLE
Sever CIUTINA
7:52 min/km
01:18:29.25
7:08 min/km
150
14
02:07:48.89
7:06 min/km
197
16
03:17:10.73
10:22 min/km
201
19
01:35:10.51
6:47 min/km
51
9
00:00:06.85
7:17 min/km
56
5
93
522
Team Ultra Run4coffee
Team Ultra Run4coffee #522
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:27.27
10:06:27.27
33
(48)
Team of 4 or 5 Mixed
33
02:38:46.59
48
Peter DAVENPORT
Peter DAVENPORT
Cherie WHITBREAD
Jo WRIGHT
Robson BOND
7:34 min/km
01:08:05.51
6:04 min/km
50
12
02:35:13.61
8:37 min/km
278
49
02:39:33.66
8:23 min/km
88
32
01:23:45.32
5:58 min/km
25
10
00:00:07.60
7:46 min/km
74
31
149
512
Team Team Tann
Team Team Tann #512
Team of 4 or 5 Mixed
10:58:16.53
10:58:16.53
47
(63)
Team of 4 or 5 Mixed
47
03:30:35.85
63
Karissa KELLY
Louise FEERY
Joe YOUNG
Joe YOUNG
Carlene MATTHEWS
8:13 min/km
01:27:29.16
7:50 min/km
237
35
02:20:07.42
7:47 min/km
246
46
01:31:51.68
4:50 min/km
14
9
02:54:22.07
12:27 min/km
277
44
00:00:08.63
9:08 min/km
141
45
15
546
Team Team 249
Team Team 249 #546
Team of 4 or 5 Mixed
08:19:22.08
08:19:22.08
2
(4)
Team of 4 or 5 Mixed
2
00:51:41.40
4
Lisa Miller
Aidan PERSE
Tim HALL
John HEYWARD
Kate BANCROFT
6:14 min/km
01:01:36.48
5:32 min/km
16
5
01:34:13.00
5:14 min/km
14
1
02:23:32.35
7:33 min/km
63
23
01:22:32.99
5:53 min/km
20
7
00:00:09.93
6:31 min/km
27
12
192
324
Team Triple Fen
Team Triple Fen #324
Team of 2 or 3 Male
11:58:52.60
11:58:52.60
7
(76)
Team of 2 or 3 Male
7
04:36:19.22
76
Johnny EDWARDS
Aaron FRANCIS
Aaron FRANCIS
Josh Nipps
Johnny EDWARDS
8:59 min/km
01:18:06.94
7:06 min/km
148
6
01:59:10.41
6:37 min/km
143
5
03:16:32.63
10:20 min/km
197
6
01:58:37.87
8:28 min/km
122
5
00:00:12.23
11:28 min/km
236
7
39
523
Team Fifty Shades of Age
Team Fifty Shades of Age #523
Team of 4 or 5 Female
09:08:06.81
09:08:06.81
5
(6)
Team of 4 or 5 Female
5
00:55:50.71
6
Alison TIMMS
Hannalie SHOLTZ
Cantale PAOLIELLO
Judy ALLEN
Melody BIRRELL
6:51 min/km
01:12:17.58
6:27 min/km
77
4
01:58:22.83
6:34 min/km
136
9
02:06:46.04
6:40 min/km
29
4
01:40:31.00
7:10 min/km
67
11
00:00:08.00
7:13 min/km
49
5
79
568
Team CFSW 6281
Team CFSW 6281 #568
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:21.90
09:50:21.90
27
(41)
Team of 4 or 5 Mixed
27
02:22:41.22
41
Kellie LEWANDOWSKI
Emily FLEAY
Shawn FERNANDO
Jules CAMPBELL
Brett MILLS
7:22 min/km
01:28:09.12
7:52 min/km
243
37
02:00:13.78
6:40 min/km
148
29
02:28:18.57
7:48 min/km
74
29
01:54:13.63
8:09 min/km
109
32
00:00:10.66
6:38 min/km
30
13
66
561
Team Brown Dawgs
Team Brown Dawgs #561
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:16.38
09:40:16.38
20
(31)
Team of 4 or 5 Mixed
20
02:12:35.70
31
Katie RIGGS
Jodie ROBBS
Richard BROWN
Julie ANDREW
Rochelle BAKER
7:15 min/km
01:23:17.54
7:27 min/km
207
31
02:01:54.05
6:46 min/km
162
30
00:53:22.21
2:48 min/km
4
4
02:41:10.72
11:30 min/km
258
43
00:00:09.77
8:55 min/km
129
43
62
316
Team Too Many Burgers
Team Too Many Burgers #316
Team of 2 or 3 Mixed
09:37:06.42
09:37:06.42
11
(28)
Team of 2 or 3 Mixed
11
01:37:52.17
28
Blake MERRITT
Blake MERRITT
Blake MERRITT
Karen STAUDTE
Karen STAUDTE
7:12 min/km
01:14:25.67
6:37 min/km
98
11
01:51:24.48
6:11 min/km
86
12
02:33:47.28
8:05 min/km
79
14
01:31:49.32
6:33 min/km
40
7
00:00:09.59
8:05 min/km
89
11
22
552
Team Fool Runnings
Team Fool Runnings #552
Team of 4 or 5 Mixed
08:42:15.23
08:42:15.23
5
(9)
Team of 4 or 5 Mixed
5
01:14:34.55
9
Michael CRAKE
Louise BLACK
Aaron MILWARD
Kate Appleton
6:31 min/km
01:05:14.26
5:49 min/km
34
7
01:51:48.05
6:12 min/km
89
19
02:09:40.70
6:49 min/km
34
13
01:33:44.48
6:41 min/km
44
16
00:00:09.31
6:45 min/km
38
18
303
Team Happy Feet
Team Happy Feet #303
Team of 2 or 3 Mixed
Not started
Not started
Team of 2 or 3 Mixed
Jack GOMEZ
Jack GOMEZ
Jack GOMEZ
Kathleen ROSS
Kathleen ROSS
179
534
Team Grin And Beer It!
Team Grin And Beer It! #534
Team of 4 or 5 Female
11:35:09.13
11:35:09.13
19
(42)
Team of 4 or 5 Female
19
03:22:53.02
42
Margo SPRIDGEON
Nicole DAVEY
Melanie MOORE
Katrin Moldre
Kirrily KING
8:41 min/km
01:41:32.54
9:04 min/km
284
19
02:08:09.42
7:07 min/km
198
15
03:36:58.76
11:25 min/km
235
19
01:33:10.89
6:39 min/km
43
7
00:00:10.56
8:37 min/km
114
14
71
330
Team Clifton-Short-Simms
Team Clifton-Short-Simms #330
Team of 2 or 3 Mixed
09:43:45.64
09:43:45.64
13
(35)
Team of 2 or 3 Mixed
13
01:44:31.38
35
Daniel SHORT
Daniel SHORT
Daniel SHORT
Kendall CLIFTON-SHORT
Rachel CLIFTON-SIMMS
7:17 min/km
01:18:58.16
7:01 min/km
160
15
01:54:38.21
6:22 min/km
107
13
01:41:26.79
5:20 min/km
16
3
02:25:29.62
10:23 min/km
217
17
00:00:21.97
7:57 min/km
85
10
94
509
Team Perth Hash House Harriers
Team Perth Hash House Harriers #509
Team of 4 or 5 Male
10:08:07.93
10:08:07.93
17
(33)
Team of 4 or 5 Male
17
03:04:34.63
33
Michael FOX
Michael FOX
Larry SARMIENTO
Kevin FITZGERALD
Ashley PRICE
7:36 min/km
01:12:26.27
6:27 min/km
80
11
01:55:47.58
6:25 min/km
120
16
02:46:13.58
8:44 min/km
108
17
01:35:28.39
6:49 min/km
53
12
00:00:10.26
8:47 min/km
123
16
45
530
Team Team Eltringham
Team Team Eltringham #530
Team of 4 or 5 Female
09:17:18.36
09:17:18.36
6
(7)
Team of 4 or 5 Female
6
01:05:02.26
7
Sose TAVAE
Sharlene SMITH
Georgia GATENBY
Lara KNIGHT
Jessie ELTRINGHAM
6:57 min/km
01:18:41.04
7:02 min/km
157
10
02:04:13.18
6:54 min/km
176
11
02:39:29.60
8:23 min/km
87
11
01:03:52.46
4:33 min/km
6
2
00:00:07.21
7:16 min/km
55
7
147
527
Team Pacemakers
Team Pacemakers #527
Team of 4 or 5 Female
10:56:38.03
10:56:38.03
17
(34)
Team of 4 or 5 Female
17
02:44:21.92
34
Rebecca SCHMIDT
Alice LYDIATE
Emma GRIMES
Larissa OLIVER
Sophie DINNES
8:12 min/km
01:30:41.41
8:05 min/km
261
17
01:58:11.75
6:33 min/km
135
8
03:04:58.85
9:44 min/km
157
16
01:51:48.44
7:59 min/km
99
15
00:00:06.05
8:23 min/km
100
11
152
320
Team Just Breathe
Team Just Breathe #320
Team of 2 or 3 Female
11:00:43.86
11:00:43.86
3
(35)
Team of 2 or 3 Female
3
00:14:05.35
35
Kate CAWSE
Laura Movley
Kate CAWSE
Laura Movley
Jess HALL
8:15 min/km
01:16:08.28
6:46 min/km
121
2
01:57:08.17
6:30 min/km
127
3
01:18:26.31
4:07 min/km
9
1
03:32:23.11
15:10 min/km
287
3
00:00:11.52
9:48 min/km
169
3
120
582
Team Not Fast Just Furious
Team Not Fast Just Furious #582
Team of 4 or 5 Mixed
10:28:39.97
10:28:39.97
42
(57)
Team of 4 or 5 Mixed
42
03:00:59.29
57
Adam WHITE
Waiata RIDDELL
Denisse LEON
Lidia Cannack
7:51 min/km
01:18:03.49
6:59 min/km
147
20
01:53:05.51
6:16 min/km
96
21
03:16:17.22
10:19 min/km
196
47
01:01:19.37
4:22 min/km
5
2
00:00:10.10
9:59 min/km
180
49
50
531
Team Cape Crusaders
Team Cape Crusaders #531
Team of 4 or 5 Female
09:20:31.70
09:20:31.70
7
(8)
Team of 4 or 5 Female
7
01:08:15.59
8
Liz HATHERLEY
Renee DE VOOGD
Laura BOWLER
Lisa BELL
Debby WESTELL
7:00 min/km
01:15:26.52
6:40 min/km
109
8
01:45:38.01
5:52 min/km
56
4
02:09:29.92
6:48 min/km
33
5
01:35:15.84
6:48 min/km
52
8
00:00:08.48
8:35 min/km
111
12
40
551
Team T.A.D.J.L
Team T.A.D.J.L #551
Team of 4 or 5 Male
09:08:07.01
09:08:07.01
10
(17)
Team of 4 or 5 Male
10
02:04:33.71
17
Jay PITCHERS
David ROWE
Andrew ELLIOTT
Lou SHABANI
Troy LANKFORD
6:51 min/km
01:49:27.10
9:50 min/km
291
17
01:42:13.56
5:40 min/km
38
8
02:08:17.32
6:45 min/km
31
8
01:26:36.14
6:11 min/km
30
10
00:00:08.28
6:45 min/km
37
12
106
529
Team Vikings
Team Vikings #529
Team of 4 or 5 Female
10:20:04.21
10:20:04.21
11
(16)
Team of 4 or 5 Female
11
02:07:48.10
16
Dree CAMPBELL
Dree CAMPBELL
Julie PIETRALA
Louise VILLION
Bev COLLIER
7:45 min/km
01:02:52.75
5:37 min/km
17
1
02:09:58.13
7:13 min/km
208
17
03:03:15.25
9:38 min/km
153
15
01:24:29.46
6:02 min/km
26
5
00:00:09.03
8:51 min/km
125
15
108
502
Team Jelly Legs
Team Jelly Legs #502
Team of 4 or 5 Female
10:21:39.94
10:21:39.94
12
(18)
Team of 4 or 5 Female
12
02:09:23.84
18
Kerri-Lyn NUGENT
Megan GRANT
Megan GRANT
Manuela SCHUSTER
Melissa COLLUM
7:46 min/km
01:28:48.05
7:58 min/km
246
14
01:41:41.56
5:38 min/km
37
3
00:53:47.00
2:49 min/km
5
1
03:42:40.20
15:54 min/km
288
20
00:00:09.71
8:35 min/km
112
13
29
566
Team Margaret river bakery
Team Margaret river bakery #566
Team of 4 or 5 Mixed
08:54:12.76
08:54:12.76
8
(12)
Team of 4 or 5 Mixed
8
01:26:32.08
12
Treena MACCARTHY
Hamish WORSLEY
Amy SMITH
Marcelle EGBERTS
Cameron MURPHY
6:40 min/km
01:08:38.97
6:09 min/km
52
13
01:38:56.29
5:29 min/km
28
6
00:44:59.84
2:22 min/km
2
2
02:31:39.78
10:49 min/km
234
42
00:00:08.86
9:26 min/km
153
47
160
500
Team Just Kidding
Team Just Kidding #500
Team of 4 or 5 Female
11:22:07.33
11:22:07.33
18
(38)
Team of 4 or 5 Female
18
03:09:51.22
38
Georgia KIDMAN
Josie KIDMAN
Josie KIDMAN
Marcia NORRISH
Alison KIDMAN
8:31 min/km
01:38:03.08
8:54 min/km
274
18
02:04:35.07
6:55 min/km
180
12
03:05:24.40
9:45 min/km
159
17
01:46:20.62
7:35 min/km
84
14
00:00:07.71
9:19 min/km
146
18
105
584
Team Tight Butts and Sweaty Nuts
Team Tight Butts and Sweaty Nuts #584
Team of 4 or 5 Mixed
10:19:26.68
10:19:26.68
37
(52)
Team of 4 or 5 Mixed
37
02:51:46.00
52
Yuki PAULL
Ralph NUNIS
Chad PAULL
Maria HAGBRO-TEDESCHI
Kelvin MANSFIELD
7:44 min/km
01:23:35.10
7:30 min/km
210
32
01:50:42.69
6:09 min/km
81
17
02:22:20.13
7:29 min/km
60
21
02:09:47.41
9:16 min/km
164
41
00:00:10.30
8:30 min/km
106
37
13
501
Team R.I.O.T (Running is our Therapy)
Team R.I.O.T (Running is our Therap.. #501
Team of 4 or 5 Female
08:12:16.10
08:12:16.10
1
(1)
Team of 4 or 5 Female
1
1
Deirdre MCPHEE
Deirdre MCPHEE
Kate FITZSIMONS
Marie TURNER
Lisa ROWE
6:09 min/km
01:05:10.50
5:48 min/km
29
2
01:35:48.60
5:19 min/km
16
1
02:12:03.00
6:57 min/km
37
6
01:31:23.16
6:31 min/km
38
6
00:00:08.86
5:59 min/km
12
1
48
550
Team Better than housework
Team Better than housework #550
Team of 4 or 5 Male
09:18:17.43
09:18:17.43
13
(22)
Team of 4 or 5 Male
13
02:14:44.13
22
Liam SMITH
Bob BUCAT
Simon LENTJES
Mark MESSENGER
Adam BANCROFT
6:58 min/km
01:23:21.05
7:26 min/km
208
16
01:49:06.30
6:03 min/km
73
13
01:11:13.10
3:44 min/km
7
1
03:05:05.35
13:13 min/km
282
17
00:00:07.30
6:05 min/km
15
6
92
519
Team The Incredible Little Engines
Team The Incredible Little Engines #519
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:25.02
10:06:25.02
32
(47)
Team of 4 or 5 Mixed
32
02:38:44.34
47
Md DOMAN
Md DOMAN
Sanet DOMAN
Marnel BENADE
Peter GROVE
7:34 min/km
01:15:34.13
6:44 min/km
114
19
02:02:08.25
6:47 min/km
164
31
02:39:55.36
8:25 min/km
89
33
02:00:10.11
8:35 min/km
128
35
00:00:04.95
7:08 min/km
45
22
20
326
Team Worst Game Of Tag Ever
Team Worst Game Of Tag Ever #326
Team of 2 or 3 Mixed
08:38:07.27
08:38:07.27
4
(8)
Team of 2 or 3 Mixed
4
00:38:53.01
8
Luke HANLEY
Luke HANLEY
Blair Hartstone
Maryanne PEMBERTON
6:28 min/km
01:07:42.51
6:02 min/km
45
7
01:43:17.32
5:44 min/km
45
7
02:08:26.91
6:45 min/km
32
5
01:29:34.25
6:23 min/km
34
5
00:00:11.23
7:10 min/km
47
4
148
567
Team Tougher Snails
Team Tougher Snails #567
Team of 4 or 5 Mixed
10:58:15.38
10:58:15.38
46
(62)
Team of 4 or 5 Mixed
46
03:30:34.70
62
Suzanne HUNT
Troy GOWLAND
Michelle BOVILL
Matthew PEIRCE
Maija GOWLAND
8:13 min/km
01:57:13.88
10:31 min/km
292
49
02:05:11.76
6:57 min/km
183
35
03:06:12.18
9:48 min/km
163
45
01:31:50.72
6:33 min/km
41
15
00:00:08.28
7:39 min/km
69
28
32
533
Team Girlfriends and Good health
Team Girlfriends and Good health #533
Team of 4 or 5 Female
08:56:55.75
08:56:55.75
3
(4)
Team of 4 or 5 Female
3
00:44:39.65
4
Jessica TAYLOR
Zara CORNISH
Sonia CHURCHER
Mauretta DICKIE
Catherine BEESON
6:42 min/km
01:12:11.27
6:27 min/km
76
3
02:01:43.58
6:45 min/km
160
10
02:05:50.60
6:37 min/km
26
3
01:38:10.32
7:00 min/km
58
9
00:00:08.74
6:36 min/km
28
3
84
556
Team Run to Paradise
Team Run to Paradise #556
Team of 4 or 5 Mixed
09:52:47.55
09:52:47.55
29
(43)
Team of 4 or 5 Mixed
29
02:25:06.87
43
Hayden GIBSON
Ingrid HEYDER
Dan HEWITT
Megan GIBSON
Andrew MATTIN
7:24 min/km
01:22:09.04
7:19 min/km
193
27
02:04:20.85
6:54 min/km
179
33
02:42:16.04
8:32 min/km
98
35
01:34:22.99
6:44 min/km
48
18
00:00:08.84
7:12 min/km
48
23
25
573
Team For the pint and the pinot
Team For the pint and the pinot #573
Team of 4 or 5 Mixed
08:46:48.46
08:46:48.46
6
(10)
Team of 4 or 5 Mixed
6
01:19:07.78
10
Glenn SPINKS
James LYNCH
Richard TREVITHICK
Melinda BURMAS
Mark LAVENDER
6:35 min/km
01:12:38.31
6:27 min/km
84
16
01:34:26.25
5:14 min/km
15
2
02:24:32.63
7:36 min/km
66
25
01:34:06.81
6:43 min/km
46
17
00:00:12.61
6:43 min/km
35
17
173
322
Team Sanfilippo 1000
Team Sanfilippo 1000 #322
Team of 2 or 3 Male
11:31:24.09
11:31:24.09
6
(67)
Team of 2 or 3 Male
6
04:08:50.71
67
John BURGMAN
John BURGMAN
David MILLAR
Michael BYRNE
Michael BYRNE
8:38 min/km
01:24:15.51
7:31 min/km
217
7
02:24:14.42
8:00 min/km
256
7
02:48:21.31
8:51 min/km
114
5
01:43:33.63
7:23 min/km
73
4
00:00:10.19
10:36 min/km
197
6
136
554
Team DMRT
Team DMRT #554
Team of 4 or 5 Mixed
10:46:16.00
10:46:16.00
44
(60)
Team of 4 or 5 Mixed
44
03:18:35.32
60
Karen FEELEY
Jason HOLMES
Cherie PETTIT
Michael COSMELLI
Fee SALMONS
8:04 min/km
01:21:57.21
7:18 min/km
190
26
02:14:42.65
7:29 min/km
227
42
00:40:02.45
2:06 min/km
1
1
04:00:00.29
17:08 min/km
291
49
00:00:09.99
8:18 min/km
97
35
60
329
Team THE SHAMROCK SHREDDERS
Team THE SHAMROCK SHREDDERS #329
Team of 2 or 3 Mixed
09:35:31.97
09:35:31.97
10
(27)
Team of 2 or 3 Mixed
10
01:36:17.72
27
Clara COLE-HAWTHORNE
Clara COLE-HAWTHORNE
Michal FRONEK
Michal FRONEK
Michal FRONEK
7:11 min/km
01:17:18.25
6:54 min/km
135
13
01:42:24.73
5:41 min/km
39
5
02:33:18.99
8:04 min/km
78
13
01:39:33.02
7:06 min/km
63
12
00:00:09.37
7:56 min/km
84
9
57
319
Team BRG Quickest
Team BRG Quickest #319
Team of 2 or 3 Mixed
09:34:13.24
09:34:13.24
8
(25)
Team of 2 or 3 Mixed
8
01:34:58.99
25
Mark KIERNANDER
Mark KIERNANDER
Mark KIERNANDER
Michelle ADAMS
Kevin MATHEWS
7:10 min/km
01:19:04.22
7:02 min/km
163
16
01:43:53.13
5:46 min/km
48
9
02:14:03.65
7:03 min/km
41
7
01:32:12.49
6:35 min/km
42
8
00:00:09.70
9:09 min/km
143
15
64
558
Team BRG Quicker
Team BRG Quicker #558
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:09.38
09:40:09.38
18
(29)
Team of 4 or 5 Mixed
18
02:12:28.70
29
Ingrid THORNILEY
Gary THORNILEY
Ian ADAMS
Mike WADDELL
Craig HILL
7:15 min/km
01:27:02.37
7:47 min/km
235
34
01:49:45.83
6:05 min/km
75
16
02:48:18.25
8:51 min/km
113
38
00:57:28.61
4:06 min/km
4
1
00:00:06.49
8:45 min/km
119
40
54
575
Team Team Friends
Team Team Friends #575
Team of 4 or 5 Mixed
09:30:12.87
09:30:12.87
16
(22)
Team of 4 or 5 Mixed
16
02:02:32.19
22
Bridget RIPPER
Nicholas GILBERT
Samuel KRAMER
Mitchell Scom
Caroline WARR
7:07 min/km
01:30:42.43
8:05 min/km
262
40
01:43:03.29
5:43 min/km
42
10
02:20:12.00
7:22 min/km
55
19
01:50:35.61
7:53 min/km
97
30
00:00:07.48
6:58 min/km
42
20
74
562
Team Life Ready Physio CBD
Team Life Ready Physio CBD #562
Team of 4 or 5 Mixed
09:44:55.55
09:44:55.55
23
(37)
Team of 4 or 5 Mixed
23
02:17:14.87
37
James KNIGHT
Jonathan WARNE
Scott GARVEY
Needra BROOM
Ceri PRITCHARD
7:18 min/km
01:18:37.18
7:02 min/km
156
21
01:54:54.08
6:23 min/km
111
23
02:06:27.64
6:39 min/km
28
11
02:03:41.16
8:50 min/km
141
38
00:00:10.39
7:50 min/km
77
32
96
590
Team Toenails Are For Sissies!
Team Toenails Are For Sissies! #590
Team of 4 or 5 Female
10:11:20.86
10:11:20.86
9
(14)
Team of 4 or 5 Female
9
01:59:04.75
14
Kellie GHERARDI
Bonnie BYRNE
Jane WOLF
Nic PYE
Melony HALSALL
7:38 min/km
01:29:44.81
8:00 min/km
255
16
02:10:00.86
7:13 min/km
210
18
01:58:30.29
6:14 min/km
20
2
02:22:07.16
10:09 min/km
204
19
00:00:09.61
7:16 min/km
53
6
49
560
Team Dunsborough Running Club
Team Dunsborough Running Club #560
Team of 4 or 5 Mixed
09:19:22.59
09:19:22.59
14
(20)
Team of 4 or 5 Mixed
14
01:51:41.91
20
Ray CODALONGA
Jane HEAVEN
Martha ALLEN-BYATT
Nicola HAYES
Mike MCCLENAUGHAN
6:59 min/km
01:15:12.28
6:43 min/km
108
18
01:45:21.81
5:51 min/km
55
12
03:06:42.92
9:49 min/km
166
46
01:22:40.83
5:54 min/km
21
8
00:00:09.13
6:04 min/km
14
6
127
535
Team Misfit Mums
Team Misfit Mums #535
Team of 4 or 5 Female
10:34:31.73
10:34:31.73
16
(27)
Team of 4 or 5 Female
16
02:22:15.63
27
Belinda GILES
Rachel FARR
Angela CAMPION
Nicola Tonkin-Normone
Trish HINDMARSH
7:55 min/km
01:21:30.77
7:19 min/km
183
12
02:04:38.45
6:55 min/km
181
13
02:53:53.83
9:09 min/km
134
14
01:52:41.07
8:02 min/km
104
16
00:00:08.69
7:52 min/km
79
9
7
544
Team Grandmaster Flash & the Furious Five
Team Grandmaster Flash & the Furiou.. #544
Team of 4 or 5 Male
07:50:02.27
07:50:02.27
5
(6)
Team of 4 or 5 Male
5
00:46:28.97
6
Koen ZUIJDGEEST
Koen ZUIJDGEEST
Jeroen BRANTJES
Niels ZUIJDGEEST
Jamie IRONS
5:52 min/km
01:07:55.26
6:01 min/km
49
8
01:30:32.59
5:01 min/km
7
3
02:05:56.33
6:37 min/km
27
7
00:48:33.61
3:28 min/km
1
1
00:00:07.36
7:36 min/km
67
15
234
538
Team Grin & Beer it too!
Team Grin & Beer it too! #538
Team of 4 or 5 Female
13:06:05.78
13:06:05.78
20
(63)
Team of 4 or 5 Female
20
04:53:49.68
63
Zora HARVIE
Zora HARVIE
Shoshana DYSON
Nishani JACOB
Kathleen MCLEAN
9:49 min/km
01:41:35.57
9:04 min/km
285
20
02:05:47.61
6:59 min/km
187
14
03:39:18.91
11:32 min/km
245
20
02:12:00.84
9:25 min/km
170
18
00:00:11.29
11:31 min/km
238
20
14
331
Team Toapo
Team Toapo #331
Team of 4 or 5 Male
08:14:23.66
08:14:23.66
7
(10)
Team of 4 or 5 Male
7
01:10:50.36
10
Adam PASSMORE
Paul Berson
Oliver DARTNALL
Oliver DARTNALL
Paul BERSON
6:10 min/km
01:10:48.26
6:26 min/km
68
10
01:47:58.08
5:59 min/km
69
12
02:00:23.34
6:20 min/km
23
5
01:13:55.52
5:16 min/km
12
3
00:00:10.92
6:44 min/km
36
11
73
506
Team MRUM Runners.
Team MRUM Runners. #506
Team of 4 or 5 Male
09:44:32.86
09:44:32.86
16
(28)
Team of 4 or 5 Male
16
02:40:59.56
28
Craig GAMBLE
Craig GAMBLE
Matthew TANNER
Paul BERRY
Leif HINRICHSEN
7:18 min/km
01:22:22.98
7:22 min/km
198
15
01:35:59.86
5:19 min/km
18
5
02:38:38.16
8:20 min/km
85
15
01:25:37.70
6:06 min/km
28
9
00:00:10.21
8:59 min/km
135
17
1
540
Team Old Timers
Team Old Timers #540
Team of 4 or 5 Male
07:03:33.30
07:03:33.30
1
(1)
Team of 4 or 5 Male
1
1
Steve MCKEAN
Jon PENDSE
Will WITHERS
Paul GENOVESE
Evan KOLBE
5:17 min/km
00:58:29.19
5:11 min/km
7
3
01:54:03.79
6:20 min/km
102
14
01:26:37.85
4:33 min/km
12
2
00:49:47.48
3:33 min/km
2
2
00:00:08.29
6:21 min/km
22
8
9
308
Team PUR1
Team PUR1 #308
Team of 2 or 3 Male
07:58:48.14
07:58:48.14
2
(8)
Team of 2 or 3 Male
2
00:36:14.76
8
Daniel BOBRIDGE
Daniel BOBRIDGE
Daniel BOBRIDGE
Paul LAVENDER
Paul LAVENDER
5:59 min/km
01:04:48.82
5:46 min/km
25
2
01:31:17.69
5:04 min/km
11
2
02:26:46.15
7:43 min/km
70
4
01:11:08.92
5:04 min/km
8
1
00:00:08.86
5:49 min/km
10
1
58
327
Team Run Like Crazy
Team Run Like Crazy #327
Team of 2 or 3 Mixed
09:34:15.89
09:34:15.89
9
(26)
Team of 2 or 3 Mixed
9
01:35:01.63
26
Tim HENRY
Tim HENRY
Katrin MOLDRE
Paul WOOLARD
Paul WOOLARD
7:10 min/km
01:15:32.07
6:45 min/km
112
12
01:57:21.44
6:31 min/km
129
14
02:17:43.16
7:14 min/km
47
8
01:28:39.75
6:19 min/km
31
4
00:00:12.28
8:36 min/km
113
13
1
2
3
4
5
[6]
7
Page 6 of 7 (325 items)