Margaret River Ultra Marathon
5 May 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
4
[5]
6
7
Page 5 of 7 (325 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gen Pos
Runner 1
Runner 2
Runner 3
Runner 4
Runner 5
Pace
11km
Pace
O/Pos
C/Pos
29km
Pace
O/Pos
C/Pos
48km
Pace
O/Pos
C/Pos
62km
Pace
O/Pos
C/Pos
80km
Pace
O/Pos
C/Pos
227
220
Travis KELL
Travis KELL #220
Prime 20-39 Male
12:48:10.18
12:48:10.18
37
(99)
Prime 20-39 Male
37
04:49:55.89
99
9:36 min/km
01:10:41.19
6:19 min/km
62
13
01:57:56.41
6:33 min/km
133
28
03:38:39.35
11:30 min/km
244
39
02:29:26.10
10:40 min/km
228
40
00:00:19.49
11:44 min/km
243
36
203
221
Georges HOMBERT
Georges HOMBERT #221
Vintage 50-59 Male
12:19:31.19
12:19:31.19
9
(83)
Vintage 50-59 Male
9
03:18:33.37
83
9:14 min/km
01:17:06.69
6:53 min/km
129
7
02:00:14.23
6:40 min/km
149
8
03:24:49.60
10:46 min/km
215
10
02:19:24.12
9:57 min/km
197
10
00:00:10.69
10:59 min/km
217
9
83
222
Logan VICKERS
Logan VICKERS #222
Prime 20-39 Male
09:51:42.65
09:51:42.65
11
(31)
Prime 20-39 Male
11
01:53:28.36
31
7:23 min/km
01:04:52.75
5:47 min/km
26
8
01:37:34.03
5:25 min/km
23
5
02:29:47.84
7:53 min/km
75
7
01:49:50.40
7:50 min/km
93
12
00:00:09.17
9:25 min/km
151
18
162
332
Team Night Runners
Team Night Runners #332
Team of 2 or 3 Mixed
11:23:56.08
11:23:56.08
18
(66)
Team of 2 or 3 Mixed
18
03:24:41.83
66
Simone LEWIS
Nicky YATES
Shane LEWIS
8:32 min/km
01:24:19.55
7:30 min/km
218
18
02:14:06.80
7:27 min/km
224
18
03:06:01.32
9:47 min/km
162
17
01:46:03.43
7:34 min/km
83
13
00:00:12.44
9:38 min/km
159
17
511
Team Harmony's Heros
Team Harmony's Heros #511
Team of 4 or 5 Male
Not started
Not started
Team of 4 or 5 Male
Richard PEARCE
Richard PEARCE
Mitchell CLARKE
23
536
Team Sole Sisters
Team Sole Sisters #536
Team of 4 or 5 Female
08:45:30.88
08:45:30.88
2
(3)
Team of 4 or 5 Female
2
00:33:14.78
3
Kristie Orchard
Amy COUANIS
Edwina SUTTON
Melissa Styles
6:34 min/km
01:12:29.75
6:29 min/km
81
5
01:40:55.76
5:36 min/km
33
2
02:27:24.11
7:45 min/km
71
9
01:11:55.10
5:08 min/km
9
3
00:00:07.40
7:22 min/km
59
8
6
547
Team And Then There Were 5
Team And Then There Were 5 #547
Team of 4 or 5 Male
07:44:30.25
07:44:30.25
4
(5)
Team of 4 or 5 Male
4
00:40:56.95
5
Rhys TURPIN
Matt COUTTS
Jayden EDWARDS
5:48 min/km
01:05:14.26
5:50 min/km
33
4
01:30:49.39
5:02 min/km
8
4
02:10:26.52
6:51 min/km
35
9
01:14:26.52
5:19 min/km
13
4
00:00:09.13
5:45 min/km
9
4
224
Grant Bowles
Grant Bowles #224
Prime 20-39 Male
DNF
DNF
Prime 20-39 Male
01:18:34.54
7:01 min/km
01:57:10.33
6:30 min/km
02:46:59.13
8:47 min/km
219
223
Peter Klauz
Peter Klauz #223
Prime 20-39 Male
12:42:32.93
12:42:32.93
34
(92)
Prime 20-39 Male
34
04:44:18.64
92
9:31 min/km
01:12:44.61
6:29 min/km
86
19
02:05:44.77
6:59 min/km
185
35
03:38:27.11
11:29 min/km
242
38
02:18:22.03
9:53 min/km
193
30
00:00:10.83
11:30 min/km
237
35
92
Cheryl Martin
Cheryl Martin #92
Prime 20-39 Female
DNF
DNF
Prime 20-39 Female
01:11:19.36
6:22 min/km
01:46:00.48
5:53 min/km
02:43:56.31
8:37 min/km
72
301
Team Bec and Boots
Team Bec and Boots #301
Team of 2 or 3 Mixed
09:44:04.39
09:44:04.39
14
(36)
Team of 2 or 3 Mixed
14
01:44:50.13
36
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS
Aaron THOMAS
Aaron THOMAS
7:18 min/km
01:12:25.28
6:26 min/km
79
10
02:02:26.82
6:48 min/km
167
15
01:16:33.79
4:01 min/km
8
1
02:51:38.28
12:15 min/km
274
18
00:00:09.66
7:50 min/km
76
7
2
307
Team OCR Plodders
Team OCR Plodders #307
Team of 2 or 3 Male
07:22:33.38
07:22:33.38
1
(2)
Team of 2 or 3 Male
1
2
Matt WISNIEWSKI
Matt WISNIEWSKI
Matt WISNIEWSKI
Adrian CASTLE
Adrian CASTLE
5:31 min/km
00:57:41.77
5:10 min/km
5
1
01:31:31.23
5:05 min/km
12
3
01:45:33.16
5:33 min/km
17
1
01:15:01.99
5:21 min/km
15
2
00:00:09.73
6:15 min/km
19
2
61
542
Team Team Stan
Team Team Stan #542
Team of 4 or 5 Male
09:36:38.37
09:36:38.37
15
(26)
Team of 4 or 5 Male
15
02:33:05.07
26
Rohan TAYLOR
Dan MAHONY
Jarrad SIZER
Alex DA SILVA
Jonathan GRAY
7:12 min/km
01:07:47.76
6:02 min/km
47
7
01:54:44.09
6:22 min/km
110
15
02:45:25.20
8:42 min/km
105
16
01:33:48.65
6:42 min/km
45
11
00:00:07.83
7:29 min/km
65
14
36
589
Team Ultra Hikers
Team Ultra Hikers #589
Team of 4 or 5 Mixed
09:04:22.74
09:04:22.74
10
(15)
Team of 4 or 5 Mixed
10
01:36:42.06
15
Bradley PANCKHURST
Jen PORTER
Bryant WARE
Alexander PRENT
Janne LIEBMANN
6:48 min/km
01:07:02.41
5:57 min/km
41
11
02:18:35.73
7:41 min/km
239
45
02:15:28.95
7:07 min/km
44
16
01:17:46.38
5:33 min/km
16
6
00:00:06.38
6:58 min/km
41
19
111
521
Team Show Us The Wine
Team Show Us The Wine #521
Team of 4 or 5 Mixed
10:25:50.22
10:25:50.22
38
(53)
Team of 4 or 5 Mixed
38
02:58:09.54
53
Michelle THOMAS
Debbie REVANS
Lindsey JOHNSON
Andrew PRENTICE
Andrew PRENTICE
7:49 min/km
01:30:49.52
8:05 min/km
264
42
02:05:09.64
6:57 min/km
182
34
02:48:13.87
8:51 min/km
112
37
01:23:40.91
5:58 min/km
24
9
00:00:08.98
8:46 min/km
122
41
170
569
Team HaveAGo
Team HaveAGo #569
Team of 4 or 5 Mixed
11:28:01.90
11:28:01.90
49
(67)
Team of 4 or 5 Mixed
49
04:00:21.22
67
Kim WHITE
Emma WHELAN
Don LOMBARDIE
Annie SYRED
Nev WHITE
8:36 min/km
01:30:43.82
8:04 min/km
263
41
02:22:43.12
7:55 min/km
252
47
02:52:33.52
9:04 min/km
128
43
02:08:41.42
9:11 min/km
157
40
00:00:13.00
8:31 min/km
107
38
5
553
Team 3 x 2 x 3
Team 3 x 2 x 3 #553
Team of 4 or 5 Mixed
07:27:40.68
07:27:40.68
1
(1)
Team of 4 or 5 Mixed
1
1
Kate SHRYOCK
Sandy FRANCO
Gervase VLAHOV
Ben MCROBB
Scott BIFFEN
5:35 min/km
00:59:31.26
5:19 min/km
11
1
01:39:41.96
5:32 min/km
30
7
02:00:00.10
6:18 min/km
22
10
01:12:15.47
5:09 min/km
10
4
00:00:09.11
5:20 min/km
3
2
70
559
Team Kal Crew
Team Kal Crew #559
Team of 4 or 5 Mixed
09:42:54.72
09:42:54.72
22
(34)
Team of 4 or 5 Mixed
22
02:15:14.04
34
Terese HOOPER
Lauren MICHELINI
Robert COLEMAN
Beverley BARRATT
James THOMSON
7:17 min/km
01:28:29.05
7:56 min/km
245
38
01:51:45.58
6:12 min/km
88
18
01:20:17.43
4:13 min/km
10
6
03:43:03.17
15:55 min/km
289
47
00:01:08.66
4:24 min/km
1
1
76
591
Team The Cop Outs
Team The Cop Outs #591
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:08.40
09:50:08.40
24
(38)
Team of 4 or 5 Mixed
24
02:22:27.72
38
Sue FINLAYSON
Michelle MORGAN
Dave FILLMAN
Brad WALFORD
Jenny BATES
7:22 min/km
01:22:12.66
7:20 min/km
195
28
02:09:42.91
7:12 min/km
206
38
02:28:00.42
7:47 min/km
72
27
01:50:13.11
7:52 min/km
95
28
00:00:09.81
6:39 min/km
32
15
77
563
Team The dead cat society
Team The dead cat society #563
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:09.33
09:50:09.33
25
(39)
Team of 4 or 5 Mixed
25
02:22:28.65
39
Bec FABER
Emily CHETWIN
Sophie DUNN
Brian WEINBERG
Justin COE
7:22 min/km
01:45:15.73
9:24 min/km
290
48
01:52:32.26
6:15 min/km
94
20
02:41:59.72
8:31 min/km
96
34
01:29:17.27
6:22 min/km
32
11
00:00:09.70
6:43 min/km
34
16
19
306
Team MilleBen
Team MilleBen #306
Team of 2 or 3 Mixed
08:38:07.25
08:38:07.25
3
(7)
Team of 2 or 3 Mixed
3
00:38:53.00
7
Ben NICHOLLS
Ben NICHOLLS
Ben NICHOLLS
Camille NICHOLLS
Camille NICHOLLS
6:28 min/km
00:59:24.15
5:18 min/km
10
4
01:28:59.57
4:56 min/km
5
2
02:24:28.05
7:36 min/km
65
11
01:22:55.12
5:55 min/km
22
2
00:00:10.71
7:54 min/km
82
8
41
305
Team McDonald/King
Team McDonald/King #305
Team of 2 or 3 Mixed
09:13:45.83
09:13:45.83
6
(18)
Team of 2 or 3 Mixed
6
01:14:31.58
18
Rob KING
Rob KING
Rob KING
Catherine MCDONALD
Catherine MCDONALD
6:55 min/km
01:03:44.69
5:41 min/km
21
5
01:38:47.17
5:29 min/km
27
4
02:32:19.33
8:01 min/km
76
12
01:26:12.79
6:09 min/km
29
3
00:00:09.81
8:28 min/km
105
12
86
588
Team Girls Run Wild
Team Girls Run Wild #588
Team of 4 or 5 Female
09:56:46.36
09:56:46.36
8
(11)
Team of 4 or 5 Female
8
01:44:30.25
11
Lee-Maree GALLO
Nerinda O'DONOHUE
Lee-Maree GALLO
Cathy FULFORD
Megan GIANFRANCESCO
7:27 min/km
01:15:07.93
6:41 min/km
107
7
02:14:54.72
7:29 min/km
228
19
02:40:56.20
8:28 min/km
92
12
01:38:44.46
7:03 min/km
59
10
00:00:07.67
7:03 min/km
43
4
91
579
Team Forced to Run
Team Forced to Run #579
Team of 4 or 5 Mixed
10:05:06.62
10:05:06.62
31
(46)
Team of 4 or 5 Mixed
31
02:37:25.94
46
Warwick HARRY
Larz HARRY
Tess (Theresa) HARRY
Chez DE BARTOLO
Simon KETJEN
7:33 min/km
01:35:10.06
8:39 min/km
271
44
01:55:08.51
6:23 min/km
113
24
02:28:05.16
7:47 min/km
73
28
01:47:21.81
7:40 min/km
87
27
00:00:14.24
7:44 min/km
72
30
104
586
Team The Taper Only Team
Team The Taper Only Team #586
Team of 4 or 5 Mixed
10:17:24.81
10:17:24.81
36
(51)
Team of 4 or 5 Mixed
36
02:49:44.13
51
Jillian TERRY
Kate SMITH
Tom SHILLSON
Clare WOOD
Sujin YU
7:43 min/km
01:43:59.34
9:17 min/km
288
47
02:07:32.35
7:05 min/km
196
37
02:38:30.48
8:20 min/km
84
30
01:39:40.18
7:07 min/km
64
21
00:00:08.15
7:05 min/km
44
21
139
576
Team Your Pace Or Mine
Team Your Pace Or Mine #576
Team of 4 or 5 Mixed
10:47:46.01
10:47:46.01
45
(61)
Team of 4 or 5 Mixed
45
03:20:05.33
61
Christine WILLIAMSON
Alexander WILLIAMSON
Sandra WILLIAMSON
Connie COONEY
Alvin COONEY
8:05 min/km
01:38:45.72
8:51 min/km
277
46
01:57:52.93
6:32 min/km
132
26
03:27:34.08
10:55 min/km
221
49
02:00:25.63
8:36 min/km
131
36
00:00:07.64
5:43 min/km
8
4
55
580
Team Moort Boodja
Team Moort Boodja #580
Team of 4 or 5 Mixed
09:33:04.31
09:33:04.31
17
(23)
Team of 4 or 5 Mixed
17
02:05:23.63
23
Lauren TOCKER
Shelby BAILEY
Travis MCGUIRE
Corey MCGUIRE
Hayley LANGE
7:09 min/km
01:04:08.23
5:49 min/km
23
6
02:17:12.63
7:37 min/km
234
44
02:20:08.31
7:22 min/km
54
18
01:13:04.68
5:13 min/km
11
5
00:00:07.76
8:48 min/km
124
42
18
508
Team Making Up Numbers
Team Making Up Numbers #508
Team of 4 or 5 Mixed
08:32:45.21
08:32:45.21
4
(6)
Team of 4 or 5 Mixed
4
01:05:04.53
6
Jeff MURRAY
Jeff MURRAY
Anthony WALTER
Courtney DUNSIRE
Phil MONACO
6:24 min/km
01:00:46.49
5:25 min/km
15
4
01:37:13.41
5:24 min/km
22
5
02:13:23.20
7:01 min/km
39
14
01:30:47.87
6:29 min/km
36
13
00:00:10.04
7:15 min/km
51
24
151
311
Team Run4Wine
Team Run4Wine #311
Team of 2 or 3 Mixed
10:59:19.59
10:59:19.59
17
(65)
Team of 2 or 3 Mixed
17
03:00:05.34
65
Franceska EDIS
Franceska EDIS
Franceska EDIS
Craig GARLAND
Craig GARLAND
8:14 min/km
01:21:35.22
7:15 min/km
185
17
02:09:25.17
7:11 min/km
204
17
02:40:43.61
8:27 min/km
91
15
02:00:06.62
8:34 min/km
127
15
00:00:15.51
9:18 min/km
145
16
47
545
Team Boranup Bushbashers
Team Boranup Bushbashers #545
Team of 4 or 5 Male
09:18:11.54
09:18:11.54
12
(21)
Team of 4 or 5 Male
12
02:14:38.24
21
Ian O'BRIEN
Ryan HARRIS
Joel MAXWELL
Dan KING
Troy HARRIS
6:58 min/km
01:17:36.53
6:57 min/km
141
14
02:01:53.84
6:46 min/km
161
17
02:22:20.11
7:29 min/km
59
12
01:37:01.07
6:55 min/km
55
13
00:00:07.06
6:37 min/km
29
10
11
593
Team Boys Runing Berzerk
Team Boys Runing Berzerk #593
Team of 4 or 5 Male
08:01:01.25
08:01:01.25
6
(9)
Team of 4 or 5 Male
6
00:57:27.94
9
Mark Kavanagh
Croig Hogarth
Mark Howard
Dane Rynnis
Marc Kavanagh
6:00 min/km
00:56:51.72
5:06 min/km
2
1
01:36:16.54
5:20 min/km
19
6
02:21:03.85
7:25 min/km
57
11
01:25:27.08
6:06 min/km
27
8
00:00:10.94
5:37 min/km
6
2
37
514
Team Run and Refresh
Team Run and Refresh #514
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:11.54
09:05:11.54
11
(16)
Team of 4 or 5 Mixed
11
01:37:30.86
16
Mark WEBSTER
Mark WEBSTER
Susan AUDET
Danielle CLARK
Mark AUDET
6:48 min/km
01:08:40.98
6:07 min/km
53
14
01:58:10.45
6:33 min/km
134
27
00:57:30.63
3:01 min/km
6
5
03:10:08.03
13:34 min/km
283
46
00:00:09.20
6:08 min/km
17
8
4
541
Team The Flying V
Team The Flying V #541
Team of 4 or 5 Male
07:27:02.13
07:27:02.13
3
(4)
Team of 4 or 5 Male
3
00:23:28.82
4
Andrew JOHNSTON
Shaun HARDCASTLE
Dominic MATTES
David KYLE
James MARANGOU
5:35 min/km
01:06:55.48
6:01 min/km
39
5
01:28:46.47
4:55 min/km
4
2
01:59:35.12
6:17 min/km
21
4
01:18:29.84
5:36 min/km
18
6
00:00:07.56
5:10 min/km
2
1
208
333
Team Two Olds
Team Two Olds #333
Team of 2 or 3 Mixed
12:30:48.77
12:30:48.77
19
(68)
Team of 2 or 3 Mixed
19
04:31:34.52
68
Tony REED
Tony REED
Jo REES
David RAMPTON
David RAMPTON
9:23 min/km
01:30:37.55
8:05 min/km
260
19
02:40:52.03
8:56 min/km
282
19
03:14:22.86
10:13 min/km
184
18
02:09:09.18
9:13 min/km
160
16
00:00:08.87
9:45 min/km
167
19
52
572
Team Chrispi the Master Pianist
Team Chrispi the Master Pianist #572
Team of 4 or 5 Mixed
09:27:00.84
09:27:00.84
15
(21)
Team of 4 or 5 Mixed
15
01:59:20.16
21
Darren HOPE
Phillip HOPE
Jason REES
Dominique TANNER
Chris HINDLE
7:05 min/km
01:20:08.95
7:10 min/km
173
24
01:36:47.88
5:22 min/km
21
4
02:23:38.10
7:33 min/km
64
24
01:55:46.87
8:16 min/km
114
33
00:00:13.99
7:15 min/km
52
25
43
507
Team Running Tragics
Team Running Tragics #507
Team of 4 or 5 Male
09:14:37.24
09:14:37.24
11
(19)
Team of 4 or 5 Male
11
02:11:03.94
19
Eddie ROUPHAEL
Peter SHIPMAN
Ed PEPPER
Ed PEPPER
Andy GORDON
6:55 min/km
01:17:22.04
6:55 min/km
137
13
01:46:26.57
5:54 min/km
58
11
02:36:44.87
8:14 min/km
80
13
01:40:27.72
7:10 min/km
66
14
00:00:07.73
6:18 min/km
21
7
135
310
Team Roo Dogs
Team Roo Dogs #310
Team of 2 or 3 Male
10:42:44.75
10:42:44.75
5
(47)
Team of 2 or 3 Male
5
03:20:11.37
47
Brad LADYMAN
Brad LADYMAN
Ed RIGGALL
Ed RIGGALL
Ed RIGGALL
8:02 min/km
01:16:48.59
6:51 min/km
128
5
01:48:27.66
6:01 min/km
70
4
03:29:25.25
11:01 min/km
225
7
01:40:44.38
7:11 min/km
68
3
00:00:08.87
8:11 min/km
94
5
138
318
Team Worst.Wine Tour. Ever.
Team Worst.Wine Tour. Ever. #318
Team of 2 or 3 Female
10:46:38.51
10:46:38.51
1
(30)
Team of 2 or 3 Female
1
30
Hilliary GREENE
Hilliary GREENE
Hilliary GREENE
Emily LARKINS
Emily LARKINS
8:04 min/km
01:18:31.89
6:59 min/km
152
3
01:54:24.87
6:21 min/km
106
1
03:16:13.35
10:19 min/km
195
2
01:42:48.37
7:20 min/km
71
1
00:00:09.02
8:35 min/km
110
2
113
555
Team VFuel Australia 2
Team VFuel Australia 2 #555
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:37.33
10:26:37.33
39
(54)
Team of 4 or 5 Mixed
39
02:58:56.65
54
Chris LANGMEAD
Magda GRZELKA
Michelle EDWARDS
Fiona SUTTON
Christina WEBB
7:49 min/km
01:21:49.34
7:15 min/km
187
25
02:07:05.31
7:03 min/km
194
36
02:51:34.17
9:01 min/km
126
42
01:42:24.38
7:18 min/km
70
23
00:00:09.01
7:59 min/km
87
34
95
524
Team Turbo Gazelles
Team Turbo Gazelles #524
Team of 4 or 5 Mixed
10:10:11.94
10:10:11.94
34
(49)
Team of 4 or 5 Mixed
34
02:42:31.26
49
Damon Last
Claire JORDAN
Jessica NGEH
Fran ENDERSBY
Kristie Bower
7:37 min/km
01:00:31.49
5:22 min/km
12
2
02:24:23.87
8:01 min/km
257
48
00:52:18.46
2:45 min/km
3
3
03:57:48.35
16:59 min/km
290
48
00:00:08.49
6:23 min/km
24
10
88
313
Team Team Alpha
Team Team Alpha #313
Team of 2 or 3 Mixed
09:59:14.42
09:59:14.42
15
(45)
Team of 2 or 3 Mixed
15
02:00:00.16
45
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Francis WEDIN
Francis WEDIN
7:29 min/km
01:10:01.51
6:15 min/km
57
8
01:44:50.79
5:49 min/km
51
10
02:20:55.16
7:25 min/km
56
10
01:48:44.50
7:46 min/km
90
14
00:00:12.00
9:42 min/km
160
18
114
564
Team Five left legs
Team Five left legs #564
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:44.90
10:26:44.90
40
(55)
Team of 4 or 5 Mixed
40
02:59:04.22
55
Nancy CACERES
Kimiko HOLDER
Barry WAUGH
Georgia ROWE
John ROBERTS
7:50 min/km
01:27:51.08
7:51 min/km
240
36
02:03:40.14
6:52 min/km
171
32
02:49:28.77
8:55 min/km
118
40
02:06:18.06
9:01 min/km
149
39
00:00:07.87
6:38 min/km
31
14
27
571
Team The birthday party
Team The birthday party #571
Team of 4 or 5 Mixed
08:49:44.44
08:49:44.44
7
(11)
Team of 4 or 5 Mixed
7
01:22:03.76
11
Lara TOVICH
Ross WALLACE
Paul BURNS
Georgia TOVICH
Philippa WALLACE
6:37 min/km
01:14:35.45
6:38 min/km
105
17
01:47:04.75
5:56 min/km
60
13
01:20:53.44
4:15 min/km
11
7
01:45:56.54
7:34 min/km
82
25
00:00:09.73
8:57 min/km
132
44
150
528
Team Smart Arnold
Team Smart Arnold #528
Team of 4 or 5 Mixed
10:58:26.78
10:58:26.78
48
(64)
Team of 4 or 5 Mixed
48
03:30:46.10
64
Nicholas SWEETMAN
Peggy Sue WHALLEY
Lyndsey SWEETMAN
Georgina BICKLEY
Andrea BATTAMS
8:13 min/km
01:09:28.26
6:14 min/km
55
15
02:13:13.99
7:24 min/km
223
41
03:18:28.52
10:26 min/km
204
48
01:59:09.08
8:30 min/km
125
34
00:00:12.19
7:40 min/km
70
29
557
Team Macedon Mountain Goats
Team Macedon Mountain Goats #557
Team of 4 or 5 Mixed
Not started
Not started
Team of 4 or 5 Mixed
Bernadette MAHER
Cameron HOWLETT
David KELLY
Gill KELLY
Tom MAHER
38
520
Team Mmeh
Team Mmeh #520
Team of 4 or 5 Mixed
09:05:59.29
09:05:59.29
12
(17)
Team of 4 or 5 Mixed
12
01:38:18.61
17
Emma NEWNHAM
Emma NEWNHAM
Madelene Mcintosh
Hoa NGO
6:49 min/km
01:06:10.83
5:57 min/km
35
8
01:47:24.58
5:58 min/km
66
14
02:53:08.55
9:06 min/km
131
44
01:30:50.93
6:29 min/km
37
14
00:00:08.96
6:01 min/km
13
5
85
565
Team Desert Dreamers
Team Desert Dreamers #565
Team of 4 or 5 Mixed
09:55:40.91
09:55:40.91
30
(44)
Team of 4 or 5 Mixed
30
02:28:00.23
44
Sonia MUNROE
Dale MUNROE
Louise MILLER
Ingrid MANSON
Lisa ELLERY
7:26 min/km
01:22:13.79
7:20 min/km
196
29
01:40:36.97
5:35 min/km
32
8
01:31:30.72
4:48 min/km
13
8
03:03:33.59
13:06 min/km
280
45
00:00:06.46
7:39 min/km
68
27
518
Team Coast Busters
Team Coast Busters #518
Team of 4 or 5 Mixed
DNF
DNF
Team of 4 or 5 Mixed
James Inglis
Kenora Mulatz
James Inglis
James Inglis
James Inglis
01:09:25.76
6:11 min/km
01:53:55.45
6:19 min/km
02:31:46.47
7:59 min/km
115
583
Team The Golden five
Team The Golden five #583
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:51.97
10:26:51.97
41
(56)
Team of 4 or 5 Mixed
41
02:59:11.29
56
Nicola KEARNS
Wendy CHILESHE
Ayako KUSUI
James LANGDON
Tammy NODEN
7:50 min/km
01:19:12.28
7:05 min/km
168
23
01:53:27.64
6:18 min/km
99
22
02:50:01.29
8:56 min/km
120
41
01:35:08.06
6:47 min/km
50
20
00:00:09.47
9:23 min/km
150
46
42
323
Team The J's
Team The J's #323
Team of 2 or 3 Male
09:14:29.08
09:14:29.08
3
(18)
Team of 2 or 3 Male
3
01:51:55.70
18
Jonathon TARNOWY
John CLEAVER
Jamie REEVES
Jamie REEVES
Jamie REEVES
6:55 min/km
01:05:11.75
5:49 min/km
30
3
01:31:15.06
5:04 min/km
10
1
02:18:55.01
7:18 min/km
50
2
02:06:29.02
9:02 min/km
150
6
00:00:09.32
7:22 min/km
58
4
1
2
3
4
[5]
6
7
Page 5 of 7 (325 items)