Margaret River Ultra Marathon
5 May 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
[3]
4
5
6
7
Page 3 of 7 (325 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gen Pos
Runner 1
Runner 2
Runner 3
Runner 4
Runner 5
Pace
11km
Pace
O/Pos
C/Pos
29km
Pace
O/Pos
C/Pos
48km
Pace
O/Pos
C/Pos
62km
Pace
O/Pos
C/Pos
80km
Pace
O/Pos
C/Pos
63
88
Ashlee RITSON
Ashlee RITSON #88
Prime 20-39 Female
09:38:44.37
09:38:44.37
1
(9)
Prime 20-39 Female
1
9
7:14 min/km
01:09:41.73
6:13 min/km
56
2
01:45:15.26
5:50 min/km
53
2
02:33:07.98
8:03 min/km
77
1
01:51:06.34
7:56 min/km
98
2
00:00:07.79
7:45 min/km
73
1
100
513
Team Proudly supporting low-fart beer!
Team Proudly supporting low-fart be.. #513
Team of 4 or 5 Mixed
10:14:16.95
10:14:16.95
35
(50)
Team of 4 or 5 Mixed
35
02:46:36.27
50
Catriona COE
Catriona COE
Zoe THIELE
Troy SANTEN
Damon SUNDERLAND
7:40 min/km
01:29:16.06
7:57 min/km
249
39
02:15:43.54
7:32 min/km
230
43
02:48:28.43
8:52 min/km
115
39
01:50:23.22
7:53 min/km
96
29
00:00:09.08
6:08 min/km
16
7
54
575
Team Team Friends
Team Team Friends #575
Team of 4 or 5 Mixed
09:30:12.87
09:30:12.87
16
(22)
Team of 4 or 5 Mixed
16
02:02:32.19
22
Bridget RIPPER
Nicholas GILBERT
Samuel KRAMER
Mitchell Scom
Caroline WARR
7:07 min/km
01:30:42.43
8:05 min/km
262
40
01:43:03.29
5:43 min/km
42
10
02:20:12.00
7:22 min/km
55
19
01:50:35.61
7:53 min/km
97
30
00:00:07.48
6:58 min/km
42
20
76
591
Team The Cop Outs
Team The Cop Outs #591
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:08.40
09:50:08.40
24
(38)
Team of 4 or 5 Mixed
24
02:22:27.72
38
Sue FINLAYSON
Michelle MORGAN
Dave FILLMAN
Brad WALFORD
Jenny BATES
7:22 min/km
01:22:12.66
7:20 min/km
195
28
02:09:42.91
7:12 min/km
206
38
02:28:00.42
7:47 min/km
72
27
01:50:13.11
7:52 min/km
95
28
00:00:09.81
6:39 min/km
32
15
87
91
Mallani MOLONEY
Mallani MOLONEY #91
Prime 20-39 Female
09:57:42.11
09:57:42.11
2
(12)
Prime 20-39 Female
2
00:18:57.74
12
7:28 min/km
01:11:17.74
6:24 min/km
74
4
01:50:35.35
6:08 min/km
80
4
02:43:09.87
8:35 min/km
100
2
01:50:07.58
7:51 min/km
94
1
00:00:07.97
7:55 min/km
83
2
83
222
Logan VICKERS
Logan VICKERS #222
Prime 20-39 Male
09:51:42.65
09:51:42.65
11
(31)
Prime 20-39 Male
11
01:53:28.36
31
7:23 min/km
01:04:52.75
5:47 min/km
26
8
01:37:34.03
5:25 min/km
23
5
02:29:47.84
7:53 min/km
75
7
01:49:50.40
7:50 min/km
93
12
00:00:09.17
9:25 min/km
151
18
51
585
Team TEAM SABA FOR BONNY
Team TEAM SABA FOR BONNY #585
Team of 4 or 5 Male
09:23:22.60
09:23:22.60
14
(23)
Team of 4 or 5 Male
14
02:19:49.29
23
Seyer CIUTINA
Julian STRUDWICK
Dan BARNES
Quentin GREEN
Chris SMITH
7:02 min/km
01:17:21.68
6:54 min/km
136
12
01:46:08.42
5:53 min/km
57
10
02:15:45.85
7:08 min/km
45
10
01:49:21.94
7:48 min/km
92
15
00:00:09.01
7:29 min/km
64
13
75
17
Daniel HEWITT
Daniel HEWITT #17
Prime 20-39 Male
09:48:39.29
09:48:39.29
9
(29)
Prime 20-39 Male
9
01:50:25.00
29
7:21 min/km
01:04:31.15
5:45 min/km
24
7
01:39:38.64
5:32 min/km
29
8
02:18:38.66
7:17 min/km
49
5
01:49:01.44
7:47 min/km
91
11
00:00:09.60
9:49 min/km
171
22
88
313
Team Team Alpha
Team Team Alpha #313
Team of 2 or 3 Mixed
09:59:14.42
09:59:14.42
15
(45)
Team of 2 or 3 Mixed
15
02:00:00.16
45
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Francis WEDIN
Francis WEDIN
7:29 min/km
01:10:01.51
6:15 min/km
57
8
01:44:50.79
5:49 min/km
51
10
02:20:55.16
7:25 min/km
56
10
01:48:44.50
7:46 min/km
90
14
00:00:12.00
9:42 min/km
160
18
119
145
Laura RUTHERFORD
Laura RUTHERFORD #145
Veteran 40-49 Female
10:28:02.23
10:28:02.23
4
(23)
Veteran 40-49 Female
4
01:48:24.11
23
7:51 min/km
01:17:11.33
6:55 min/km
131
6
01:55:11.51
6:23 min/km
114
4
02:51:32.91
9:01 min/km
125
4
01:47:38.85
7:41 min/km
89
3
00:00:07.45
8:41 min/km
116
4
103
23
Joel CUMMUSKEY
Joel CUMMUSKEY #23
Prime 20-39 Male
10:16:51.70
10:16:51.70
12
(38)
Prime 20-39 Male
12
02:18:37.41
38
7:42 min/km
01:14:29.75
6:39 min/km
103
28
01:55:44.09
6:25 min/km
119
26
02:41:49.52
8:31 min/km
95
11
01:47:24.72
7:40 min/km
88
10
00:00:10.19
8:44 min/km
118
13
91
579
Team Forced to Run
Team Forced to Run #579
Team of 4 or 5 Mixed
10:05:06.62
10:05:06.62
31
(46)
Team of 4 or 5 Mixed
31
02:37:25.94
46
Warwick HARRY
Larz HARRY
Tess (Theresa) HARRY
Chez DE BARTOLO
Simon KETJEN
7:33 min/km
01:35:10.06
8:39 min/km
271
44
01:55:08.51
6:23 min/km
113
24
02:28:05.16
7:47 min/km
73
28
01:47:21.81
7:40 min/km
87
27
00:00:14.24
7:44 min/km
72
30
78
517
Team FANTASTIC FOUR
Team FANTASTIC FOUR #517
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:18.90
09:50:18.90
26
(40)
Team of 4 or 5 Mixed
26
02:22:38.22
40
Guy HOLMES
Guy HOLMES
Mike PURVES
Philipp SCHAPER
Kylie BREUER
7:22 min/km
01:18:48.37
7:02 min/km
158
22
01:58:44.26
6:35 min/km
140
28
02:24:35.54
7:36 min/km
67
26
01:46:47.36
7:37 min/km
86
26
00:00:10.09
7:51 min/km
78
33
69
43
Ally WILLCOX
Ally WILLCOX #43
Prime 20-39 Male
09:41:51.89
09:41:51.89
8
(27)
Prime 20-39 Male
8
01:43:37.60
27
7:16 min/km
01:15:44.47
6:44 min/km
120
32
01:49:09.25
6:03 min/km
74
17
02:40:04.56
8:25 min/km
90
9
01:46:35.95
7:36 min/km
85
9
00:00:08.09
7:14 min/km
50
2
160
500
Team Just Kidding
Team Just Kidding #500
Team of 4 or 5 Female
11:22:07.33
11:22:07.33
18
(38)
Team of 4 or 5 Female
18
03:09:51.22
38
Georgia KIDMAN
Josie KIDMAN
Josie KIDMAN
Marcia NORRISH
Alison KIDMAN
8:31 min/km
01:38:03.08
8:54 min/km
274
18
02:04:35.07
6:55 min/km
180
12
03:05:24.40
9:45 min/km
159
17
01:46:20.62
7:35 min/km
84
14
00:00:07.71
9:19 min/km
146
18
162
332
Team Night Runners
Team Night Runners #332
Team of 2 or 3 Mixed
11:23:56.08
11:23:56.08
18
(66)
Team of 2 or 3 Mixed
18
03:24:41.83
66
Simone LEWIS
Nicky YATES
Shane LEWIS
8:32 min/km
01:24:19.55
7:30 min/km
218
18
02:14:06.80
7:27 min/km
224
18
03:06:01.32
9:47 min/km
162
17
01:46:03.43
7:34 min/km
83
13
00:00:12.44
9:38 min/km
159
17
27
571
Team The birthday party
Team The birthday party #571
Team of 4 or 5 Mixed
08:49:44.44
08:49:44.44
7
(11)
Team of 4 or 5 Mixed
7
01:22:03.76
11
Lara TOVICH
Ross WALLACE
Paul BURNS
Georgia TOVICH
Philippa WALLACE
6:37 min/km
01:14:35.45
6:38 min/km
105
17
01:47:04.75
5:56 min/km
60
13
01:20:53.44
4:15 min/km
11
7
01:45:56.54
7:34 min/km
82
25
00:00:09.73
8:57 min/km
132
44
110
537
Team BRG Quick
Team BRG Quick #537
Team of 4 or 5 Female
10:24:45.21
10:24:45.21
13
(20)
Team of 4 or 5 Female
13
02:12:29.11
20
Katrina CHALLOT
Sandra MATHEWS
Andrea WEBSTER
Penny BEERE
Jan O'BRIEN
7:48 min/km
01:27:01.76
7:47 min/km
233
13
01:57:35.98
6:31 min/km
131
7
02:50:53.02
8:59 min/km
122
13
01:45:47.35
7:33 min/km
80
13
00:00:08.83
7:58 min/km
86
10
31
31
Warrick HEALD
Warrick HEALD #31
Prime 20-39 Male
08:55:48.29
08:55:48.29
4
(15)
Prime 20-39 Male
4
00:57:34.00
15
6:41 min/km
01:03:05.94
5:40 min/km
19
5
01:41:40.79
5:38 min/km
36
10
02:12:46.70
6:59 min/km
38
2
01:45:50.57
7:33 min/km
81
8
00:00:09.88
7:21 min/km
57
4
117
53
Todd KEATING
Todd KEATING #53
Prime 20-39 Male
10:27:10.47
10:27:10.47
13
(40)
Prime 20-39 Male
13
02:28:56.18
40
7:50 min/km
01:18:01.88
6:56 min/km
146
35
02:00:23.75
6:41 min/km
151
31
02:56:43.88
9:18 min/km
139
18
01:45:12.85
7:30 min/km
79
7
00:00:09.31
8:09 min/km
93
10
30
577
Team The Famous Five Try Trail Running
Team The Famous Five Try Trail Runn.. #577
Team of 4 or 5 Mixed
08:55:02.04
08:55:02.04
9
(13)
Team of 4 or 5 Mixed
9
01:27:21.36
13
Julie GIBSON
Sarah THOMPSON
Julie GIBSON
Tamsyn BLACK
Super MAN
6:41 min/km
01:06:17.30
5:54 min/km
37
9
01:57:04.32
6:30 min/km
126
25
02:15:10.33
7:06 min/km
43
15
01:45:00.00
7:30 min/km
78
24
00:00:08.23
6:11 min/km
18
9
89
96
Jason LUKE
Jason LUKE #96
Veteran 40-49 Male
09:59:16.17
09:59:16.17
1
(32)
Veteran 40-49 Male
1
32
7:29 min/km
01:07:47.60
6:04 min/km
46
2
01:47:10.18
5:57 min/km
62
3
02:49:06.44
8:54 min/km
117
3
01:44:34.27
7:28 min/km
77
1
00:00:08.00
8:22 min/km
99
4
81
167
Sarah WIESE
Sarah WIESE #167
Veteran 40-49 Female
09:51:39.28
09:51:39.28
2
(10)
Veteran 40-49 Female
2
01:12:01.16
10
7:23 min/km
01:11:10.63
6:22 min/km
72
3
01:49:49.00
6:06 min/km
76
2
02:45:43.49
8:43 min/km
107
3
01:44:03.39
7:25 min/km
76
2
00:00:09.30
7:49 min/km
75
2
142
334
Team Because We Can
Team Because We Can #334
Team of 2 or 3 Female
10:50:31.25
10:50:31.25
2
(32)
Team of 2 or 3 Female
2
00:03:52.74
32
Sally LITTLEWOOD
Sally LITTLEWOOD
Jill Hennessy
Sally LITTLEWOOD
Jill Hennessy
8:07 min/km
01:12:23.52
6:29 min/km
78
1
01:56:16.34
6:27 min/km
122
2
03:26:39.34
10:52 min/km
217
3
01:44:02.19
7:25 min/km
75
2
00:00:12.36
8:23 min/km
101
1
28
13
Chris HENDERSON
Chris HENDERSON #13
Prime 20-39 Male
08:51:54.04
08:51:54.04
3
(14)
Prime 20-39 Male
3
00:53:39.75
14
6:38 min/km
01:00:33.74
5:24 min/km
13
3
01:31:00.17
5:03 min/km
9
3
02:18:29.43
7:17 min/km
48
4
01:43:41.74
7:24 min/km
74
6
00:00:11.44
7:40 min/km
71
6
173
322
Team Sanfilippo 1000
Team Sanfilippo 1000 #322
Team of 2 or 3 Male
11:31:24.09
11:31:24.09
6
(67)
Team of 2 or 3 Male
6
04:08:50.71
67
John BURGMAN
John BURGMAN
David MILLAR
Michael BYRNE
Michael BYRNE
8:38 min/km
01:24:15.51
7:31 min/km
217
7
02:24:14.42
8:00 min/km
256
7
02:48:21.31
8:51 min/km
114
5
01:43:33.63
7:23 min/km
73
4
00:00:10.19
10:36 min/km
197
6
124
525
Team Southern Belles
Team Southern Belles #525
Team of 4 or 5 Female
10:32:20.98
10:32:20.98
15
(25)
Team of 4 or 5 Female
15
02:20:04.88
25
Diana PIEKUSIS
Caroline BRUNT
Hannah DOUBLE
Sally DOUBLE
Bianca PARIDAEN
7:54 min/km
01:21:02.78
7:15 min/km
178
11
02:09:11.87
7:10 min/km
203
16
02:22:23.52
7:29 min/km
61
8
01:43:16.15
7:22 min/km
72
12
00:00:09.83
9:48 min/km
168
19
138
318
Team Worst.Wine Tour. Ever.
Team Worst.Wine Tour. Ever. #318
Team of 2 or 3 Female
10:46:38.51
10:46:38.51
1
(30)
Team of 2 or 3 Female
1
30
Hilliary GREENE
Hilliary GREENE
Hilliary GREENE
Emily LARKINS
Emily LARKINS
8:04 min/km
01:18:31.89
6:59 min/km
152
3
01:54:24.87
6:21 min/km
106
1
03:16:13.35
10:19 min/km
195
2
01:42:48.37
7:20 min/km
71
1
00:00:09.02
8:35 min/km
110
2
113
555
Team VFuel Australia 2
Team VFuel Australia 2 #555
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:37.33
10:26:37.33
39
(54)
Team of 4 or 5 Mixed
39
02:58:56.65
54
Chris LANGMEAD
Magda GRZELKA
Michelle EDWARDS
Fiona SUTTON
Christina WEBB
7:49 min/km
01:21:49.34
7:15 min/km
187
25
02:07:05.31
7:03 min/km
194
36
02:51:34.17
9:01 min/km
126
42
01:42:24.38
7:18 min/km
70
23
00:00:09.01
7:59 min/km
87
34
53
18
Ben JANSEN
Ben JANSEN #18
Prime 20-39 Male
09:27:23.82
09:27:23.82
6
(24)
Prime 20-39 Male
6
01:29:09.53
24
7:05 min/km
01:05:12.76
5:51 min/km
31
10
01:40:19.98
5:34 min/km
31
9
02:38:00.29
8:18 min/km
83
8
01:42:01.76
7:17 min/km
69
5
00:00:10.49
7:52 min/km
80
7
135
310
Team Roo Dogs
Team Roo Dogs #310
Team of 2 or 3 Male
10:42:44.75
10:42:44.75
5
(47)
Team of 2 or 3 Male
5
03:20:11.37
47
Brad LADYMAN
Brad LADYMAN
Ed RIGGALL
Ed RIGGALL
Ed RIGGALL
8:02 min/km
01:16:48.59
6:51 min/km
128
5
01:48:27.66
6:01 min/km
70
4
03:29:25.25
11:01 min/km
225
7
01:40:44.38
7:11 min/km
68
3
00:00:08.87
8:11 min/km
94
5
39
523
Team Fifty Shades of Age
Team Fifty Shades of Age #523
Team of 4 or 5 Female
09:08:06.81
09:08:06.81
5
(6)
Team of 4 or 5 Female
5
00:55:50.71
6
Alison TIMMS
Hannalie SHOLTZ
Cantale PAOLIELLO
Judy ALLEN
Melody BIRRELL
6:51 min/km
01:12:17.58
6:27 min/km
77
4
01:58:22.83
6:34 min/km
136
9
02:06:46.04
6:40 min/km
29
4
01:40:31.00
7:10 min/km
67
11
00:00:08.00
7:13 min/km
49
5
43
507
Team Running Tragics
Team Running Tragics #507
Team of 4 or 5 Male
09:14:37.24
09:14:37.24
11
(19)
Team of 4 or 5 Male
11
02:11:03.94
19
Eddie ROUPHAEL
Peter SHIPMAN
Ed PEPPER
Ed PEPPER
Andy GORDON
6:55 min/km
01:17:22.04
6:55 min/km
137
13
01:46:26.57
5:54 min/km
58
11
02:36:44.87
8:14 min/km
80
13
01:40:27.72
7:10 min/km
66
14
00:00:07.73
6:18 min/km
21
7
68
574
Team The Fast the Slow and the Wobbly!
Team The Fast the Slow and the Wobb.. #574
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:58.88
09:40:58.88
21
(33)
Team of 4 or 5 Mixed
21
02:13:18.20
33
Clare NYBERG
Victoria ROBINSON
Tim HAMILTON
Shirley REYNOLDS
Rob GOODALL
7:15 min/km
01:00:38.85
5:27 min/km
14
3
01:45:20.46
5:51 min/km
54
11
02:19:20.71
7:20 min/km
51
17
01:40:09.38
7:09 min/km
65
22
00:00:09.78
9:44 min/km
164
48
104
586
Team The Taper Only Team
Team The Taper Only Team #586
Team of 4 or 5 Mixed
10:17:24.81
10:17:24.81
36
(51)
Team of 4 or 5 Mixed
36
02:49:44.13
51
Jillian TERRY
Kate SMITH
Tom SHILLSON
Clare WOOD
Sujin YU
7:43 min/km
01:43:59.34
9:17 min/km
288
47
02:07:32.35
7:05 min/km
196
37
02:38:30.48
8:20 min/km
84
30
01:39:40.18
7:07 min/km
64
21
00:00:08.15
7:05 min/km
44
21
34
314
Team Team Bull
Team Team Bull #314
Team of 2 or 3 Mixed
08:59:45.53
08:59:45.53
5
(14)
Team of 2 or 3 Mixed
5
01:00:31.27
14
James HEGGIE
James HEGGIE
James HEGGIE
Renee BIRCHALL
Renee BIRCHALL
6:44 min/km
00:58:16.48
5:13 min/km
6
1
01:27:16.76
4:50 min/km
3
1
02:19:27.67
7:20 min/km
52
9
01:39:24.30
7:06 min/km
62
11
00:00:09.95
8:37 min/km
115
14
60
329
Team THE SHAMROCK SHREDDERS
Team THE SHAMROCK SHREDDERS #329
Team of 2 or 3 Mixed
09:35:31.97
09:35:31.97
10
(27)
Team of 2 or 3 Mixed
10
01:36:17.72
27
Clara COLE-HAWTHORNE
Clara COLE-HAWTHORNE
Michal FRONEK
Michal FRONEK
Michal FRONEK
7:11 min/km
01:17:18.25
6:54 min/km
135
13
01:42:24.73
5:41 min/km
39
5
02:33:18.99
8:04 min/km
78
13
01:39:33.02
7:06 min/km
63
12
00:00:09.37
7:56 min/km
84
9
10
325
Team VFuel Australia 1
Team VFuel Australia 1 #325
Team of 2 or 3 Mixed
07:59:14.25
07:59:14.25
1
(2)
Team of 2 or 3 Mixed
1
2
Dan ROBERTSON
Dan ROBERTSON
Tegyn ANGEL
Tegyn ANGEL
Kellie EMMERSON
5:59 min/km
00:59:22.10
5:20 min/km
9
3
01:32:32.46
5:08 min/km
13
3
02:10:57.86
6:53 min/km
36
6
01:39:04.83
7:04 min/km
61
10
00:00:07.23
5:24 min/km
4
1
59
12
Craig SWAINE
Craig SWAINE #12
Prime 20-39 Male
09:34:28.12
09:34:28.12
7
(25)
Prime 20-39 Male
7
01:36:13.83
25
7:10 min/km
01:12:36.67
6:28 min/km
83
18
01:47:28.60
5:58 min/km
67
14
02:41:38.59
8:30 min/km
94
10
01:38:46.19
7:03 min/km
60
4
00:00:11.26
7:26 min/km
61
5
86
588
Team Girls Run Wild
Team Girls Run Wild #588
Team of 4 or 5 Female
09:56:46.36
09:56:46.36
8
(11)
Team of 4 or 5 Female
8
01:44:30.25
11
Lee-Maree GALLO
Nerinda O'DONOHUE
Lee-Maree GALLO
Cathy FULFORD
Megan GIANFRANCESCO
7:27 min/km
01:15:07.93
6:41 min/km
107
7
02:14:54.72
7:29 min/km
228
19
02:40:56.20
8:28 min/km
92
12
01:38:44.46
7:03 min/km
59
10
00:00:07.67
7:03 min/km
43
4
80
56
Sergio GUSTINETTI
Sergio GUSTINETTI #56
Prime 20-39 Male
09:51:05.56
09:51:05.56
10
(30)
Prime 20-39 Male
10
01:52:51.27
30
7:23 min/km
01:10:46.88
6:18 min/km
67
14
01:47:23.95
5:57 min/km
65
13
02:52:43.07
9:05 min/km
129
16
01:38:02.16
7:00 min/km
57
3
00:00:08.08
7:53 min/km
81
8
32
533
Team Girlfriends and Good health
Team Girlfriends and Good health #533
Team of 4 or 5 Female
08:56:55.75
08:56:55.75
3
(4)
Team of 4 or 5 Female
3
00:44:39.65
4
Jessica TAYLOR
Zara CORNISH
Sonia CHURCHER
Mauretta DICKIE
Catherine BEESON
6:42 min/km
01:12:11.27
6:27 min/km
76
3
02:01:43.58
6:45 min/km
160
10
02:05:50.60
6:37 min/km
26
3
01:38:10.32
7:00 min/km
58
9
00:00:08.74
6:36 min/km
28
3
24
57
Michael TAYLOR
Michael TAYLOR #57
Prime 20-39 Male
08:45:38.41
08:45:38.41
2
(12)
Prime 20-39 Male
2
00:47:24.12
12
6:34 min/km
01:04:54.00
5:46 min/km
27
9
01:37:37.07
5:25 min/km
24
6
02:15:00.11
7:06 min/km
42
3
01:37:08.05
6:56 min/km
56
2
00:00:09.45
7:16 min/km
54
3
47
545
Team Boranup Bushbashers
Team Boranup Bushbashers #545
Team of 4 or 5 Male
09:18:11.54
09:18:11.54
12
(21)
Team of 4 or 5 Male
12
02:14:38.24
21
Ian O'BRIEN
Ryan HARRIS
Joel MAXWELL
Dan KING
Troy HARRIS
6:58 min/km
01:17:36.53
6:57 min/km
141
14
02:01:53.84
6:46 min/km
161
17
02:22:20.11
7:29 min/km
59
12
01:37:01.07
6:55 min/km
55
13
00:00:07.06
6:37 min/km
29
10
35
211
Andrew LAYSON
Andrew LAYSON #211
Vintage 50-59 Male
09:00:57.81
09:00:57.81
1
(16)
Vintage 50-59 Male
1
16
6:45 min/km
01:03:56.04
5:43 min/km
22
1
01:38:35.02
5:28 min/km
26
1
02:25:54.38
7:40 min/km
69
1
01:35:49.49
6:50 min/km
54
1
00:00:10.20
7:35 min/km
66
1
94
509
Team Perth Hash House Harriers
Team Perth Hash House Harriers #509
Team of 4 or 5 Male
10:08:07.93
10:08:07.93
17
(33)
Team of 4 or 5 Male
17
03:04:34.63
33
Michael FOX
Michael FOX
Larry SARMIENTO
Kevin FITZGERALD
Ashley PRICE
7:36 min/km
01:12:26.27
6:27 min/km
80
11
01:55:47.58
6:25 min/km
120
16
02:46:13.58
8:44 min/km
108
17
01:35:28.39
6:49 min/km
53
12
00:00:10.26
8:47 min/km
123
16
50
531
Team Cape Crusaders
Team Cape Crusaders #531
Team of 4 or 5 Female
09:20:31.70
09:20:31.70
7
(8)
Team of 4 or 5 Female
7
01:08:15.59
8
Liz HATHERLEY
Renee DE VOOGD
Laura BOWLER
Lisa BELL
Debby WESTELL
7:00 min/km
01:15:26.52
6:40 min/km
109
8
01:45:38.01
5:52 min/km
56
4
02:09:29.92
6:48 min/km
33
5
01:35:15.84
6:48 min/km
52
8
00:00:08.48
8:35 min/km
111
12
122
328
Team The Strangers
Team The Strangers #328
Team of 2 or 3 Mixed
10:30:00.89
10:30:00.89
16
(58)
Team of 2 or 3 Mixed
16
02:30:46.64
58
Nicola WALTERS
Nicola WALTERS
Nicola WALTERS
Jean-Yves CAPELLE
Sever CIUTINA
7:52 min/km
01:18:29.25
7:08 min/km
150
14
02:07:48.89
7:06 min/km
197
16
03:17:10.73
10:22 min/km
201
19
01:35:10.51
6:47 min/km
51
9
00:00:06.85
7:17 min/km
56
5
115
583
Team The Golden five
Team The Golden five #583
Team of 4 or 5 Mixed
10:26:51.97
10:26:51.97
41
(56)
Team of 4 or 5 Mixed
41
02:59:11.29
56
Nicola KEARNS
Wendy CHILESHE
Ayako KUSUI
James LANGDON
Tammy NODEN
7:50 min/km
01:19:12.28
7:05 min/km
168
23
01:53:27.64
6:18 min/km
99
22
02:50:01.29
8:56 min/km
120
41
01:35:08.06
6:47 min/km
50
20
00:00:09.47
9:23 min/km
150
46
65
578
Team Celtic Warriors
Team Celtic Warriors #578
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:12.12
09:40:12.12
19
(30)
Team of 4 or 5 Mixed
19
02:12:31.44
30
Susan HOSKING
Simon MARTIN
Leana BARNETT MARTIN
Steve FARRELL
Steve HOSKING
7:15 min/km
01:22:29.11
7:24 min/km
199
30
01:47:39.59
5:58 min/km
68
15
02:21:35.27
7:27 min/km
58
20
01:35:03.56
6:47 min/km
49
19
00:00:08.80
8:31 min/km
108
39
1
2
[3]
4
5
6
7
Page 3 of 7 (325 items)