Margaret River Ultra Marathon
5 May 2018
Results
Details
 
Contact
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
4
5
6
7
Page 2 of 7 (325 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gen Pos
Runner 1
Runner 2
Runner 3
Runner 4
Runner 5
Pace
11km
Pace
O/Pos
C/Pos
29km
Pace
O/Pos
C/Pos
48km
Pace
O/Pos
C/Pos
62km
Pace
O/Pos
C/Pos
80km
Pace
O/Pos
C/Pos
51
585
Team TEAM SABA FOR BONNY
Team TEAM SABA FOR BONNY #585
Team of 4 or 5 Male
09:23:22.60
09:23:22.60
14
(23)
Team of 4 or 5 Male
14
02:19:49.29
23
Seyer CIUTINA
Julian STRUDWICK
Dan BARNES
Quentin GREEN
Chris SMITH
7:02 min/km
01:17:21.68
6:54 min/km
136
12
01:46:08.42
5:53 min/km
57
10
02:15:45.85
7:08 min/km
45
10
01:49:21.94
7:48 min/km
92
15
00:00:09.01
7:29 min/km
64
13
52
572
Team Chrispi the Master Pianist
Team Chrispi the Master Pianist #572
Team of 4 or 5 Mixed
09:27:00.84
09:27:00.84
15
(21)
Team of 4 or 5 Mixed
15
01:59:20.16
21
Darren HOPE
Phillip HOPE
Jason REES
Dominique TANNER
Chris HINDLE
7:05 min/km
01:20:08.95
7:10 min/km
173
24
01:36:47.88
5:22 min/km
21
4
02:23:38.10
7:33 min/km
64
24
01:55:46.87
8:16 min/km
114
33
00:00:13.99
7:15 min/km
52
25
53
18
Ben JANSEN
Ben JANSEN #18
Prime 20-39 Male
09:27:23.82
09:27:23.82
6
(24)
Prime 20-39 Male
6
01:29:09.53
24
7:05 min/km
01:05:12.76
5:51 min/km
31
10
01:40:19.98
5:34 min/km
31
9
02:38:00.29
8:18 min/km
83
8
01:42:01.76
7:17 min/km
69
5
00:00:10.49
7:52 min/km
80
7
54
575
Team Team Friends
Team Team Friends #575
Team of 4 or 5 Mixed
09:30:12.87
09:30:12.87
16
(22)
Team of 4 or 5 Mixed
16
02:02:32.19
22
Bridget RIPPER
Nicholas GILBERT
Samuel KRAMER
Mitchell Scom
Caroline WARR
7:07 min/km
01:30:42.43
8:05 min/km
262
40
01:43:03.29
5:43 min/km
42
10
02:20:12.00
7:22 min/km
55
19
01:50:35.61
7:53 min/km
97
30
00:00:07.48
6:58 min/km
42
20
55
580
Team Moort Boodja
Team Moort Boodja #580
Team of 4 or 5 Mixed
09:33:04.31
09:33:04.31
17
(23)
Team of 4 or 5 Mixed
17
02:05:23.63
23
Lauren TOCKER
Shelby BAILEY
Travis MCGUIRE
Corey MCGUIRE
Hayley LANGE
7:09 min/km
01:04:08.23
5:49 min/km
23
6
02:17:12.63
7:37 min/km
234
44
02:20:08.31
7:22 min/km
54
18
01:13:04.68
5:13 min/km
11
5
00:00:07.76
8:48 min/km
124
42
56
300
Team Batman & Drizz
Team Batman & Drizz #300
Team of 2 or 3 Mixed
09:33:49.62
09:33:49.62
7
(24)
Team of 2 or 3 Mixed
7
01:34:35.36
24
Barbara FIEBERG
Barbara FIEBERG
Barbara FIEBERG
Rob MCFARLANE
Rob MCFARLANE
7:10 min/km
01:10:48.51
6:19 min/km
69
9
01:46:49.70
5:56 min/km
59
11
02:50:15.76
8:57 min/km
121
16
01:31:38.07
6:32 min/km
39
6
00:00:09.35
7:27 min/km
63
6
57
319
Team BRG Quickest
Team BRG Quickest #319
Team of 2 or 3 Mixed
09:34:13.24
09:34:13.24
8
(25)
Team of 2 or 3 Mixed
8
01:34:58.99
25
Mark KIERNANDER
Mark KIERNANDER
Mark KIERNANDER
Michelle ADAMS
Kevin MATHEWS
7:10 min/km
01:19:04.22
7:02 min/km
163
16
01:43:53.13
5:46 min/km
48
9
02:14:03.65
7:03 min/km
41
7
01:32:12.49
6:35 min/km
42
8
00:00:09.70
9:09 min/km
143
15
58
327
Team Run Like Crazy
Team Run Like Crazy #327
Team of 2 or 3 Mixed
09:34:15.89
09:34:15.89
9
(26)
Team of 2 or 3 Mixed
9
01:35:01.63
26
Tim HENRY
Tim HENRY
Katrin MOLDRE
Paul WOOLARD
Paul WOOLARD
7:10 min/km
01:15:32.07
6:45 min/km
112
12
01:57:21.44
6:31 min/km
129
14
02:17:43.16
7:14 min/km
47
8
01:28:39.75
6:19 min/km
31
4
00:00:12.28
8:36 min/km
113
13
59
12
Craig SWAINE
Craig SWAINE #12
Prime 20-39 Male
09:34:28.12
09:34:28.12
7
(25)
Prime 20-39 Male
7
01:36:13.83
25
7:10 min/km
01:12:36.67
6:28 min/km
83
18
01:47:28.60
5:58 min/km
67
14
02:41:38.59
8:30 min/km
94
10
01:38:46.19
7:03 min/km
60
4
00:00:11.26
7:26 min/km
61
5
60
329
Team THE SHAMROCK SHREDDERS
Team THE SHAMROCK SHREDDERS #329
Team of 2 or 3 Mixed
09:35:31.97
09:35:31.97
10
(27)
Team of 2 or 3 Mixed
10
01:36:17.72
27
Clara COLE-HAWTHORNE
Clara COLE-HAWTHORNE
Michal FRONEK
Michal FRONEK
Michal FRONEK
7:11 min/km
01:17:18.25
6:54 min/km
135
13
01:42:24.73
5:41 min/km
39
5
02:33:18.99
8:04 min/km
78
13
01:39:33.02
7:06 min/km
63
12
00:00:09.37
7:56 min/km
84
9
61
542
Team Team Stan
Team Team Stan #542
Team of 4 or 5 Male
09:36:38.37
09:36:38.37
15
(26)
Team of 4 or 5 Male
15
02:33:05.07
26
Rohan TAYLOR
Dan MAHONY
Jarrad SIZER
Alex DA SILVA
Jonathan GRAY
7:12 min/km
01:07:47.76
6:02 min/km
47
7
01:54:44.09
6:22 min/km
110
15
02:45:25.20
8:42 min/km
105
16
01:33:48.65
6:42 min/km
45
11
00:00:07.83
7:29 min/km
65
14
62
316
Team Too Many Burgers
Team Too Many Burgers #316
Team of 2 or 3 Mixed
09:37:06.42
09:37:06.42
11
(28)
Team of 2 or 3 Mixed
11
01:37:52.17
28
Blake MERRITT
Blake MERRITT
Blake MERRITT
Karen STAUDTE
Karen STAUDTE
7:12 min/km
01:14:25.67
6:37 min/km
98
11
01:51:24.48
6:11 min/km
86
12
02:33:47.28
8:05 min/km
79
14
01:31:49.32
6:33 min/km
40
7
00:00:09.59
8:05 min/km
89
11
63
88
Ashlee RITSON
Ashlee RITSON #88
Prime 20-39 Female
09:38:44.37
09:38:44.37
1
(9)
Prime 20-39 Female
1
9
7:14 min/km
01:09:41.73
6:13 min/km
56
2
01:45:15.26
5:50 min/km
53
2
02:33:07.98
8:03 min/km
77
1
01:51:06.34
7:56 min/km
98
2
00:00:07.79
7:45 min/km
73
1
64
558
Team BRG Quicker
Team BRG Quicker #558
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:09.38
09:40:09.38
18
(29)
Team of 4 or 5 Mixed
18
02:12:28.70
29
Ingrid THORNILEY
Gary THORNILEY
Ian ADAMS
Mike WADDELL
Craig HILL
7:15 min/km
01:27:02.37
7:47 min/km
235
34
01:49:45.83
6:05 min/km
75
16
02:48:18.25
8:51 min/km
113
38
00:57:28.61
4:06 min/km
4
1
00:00:06.49
8:45 min/km
119
40
65
578
Team Celtic Warriors
Team Celtic Warriors #578
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:12.12
09:40:12.12
19
(30)
Team of 4 or 5 Mixed
19
02:12:31.44
30
Susan HOSKING
Simon MARTIN
Leana BARNETT MARTIN
Steve FARRELL
Steve HOSKING
7:15 min/km
01:22:29.11
7:24 min/km
199
30
01:47:39.59
5:58 min/km
68
15
02:21:35.27
7:27 min/km
58
20
01:35:03.56
6:47 min/km
49
19
00:00:08.80
8:31 min/km
108
39
66
561
Team Brown Dawgs
Team Brown Dawgs #561
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:16.38
09:40:16.38
20
(31)
Team of 4 or 5 Mixed
20
02:12:35.70
31
Katie RIGGS
Jodie ROBBS
Richard BROWN
Julie ANDREW
Rochelle BAKER
7:15 min/km
01:23:17.54
7:27 min/km
207
31
02:01:54.05
6:46 min/km
162
30
00:53:22.21
2:48 min/km
4
4
02:41:10.72
11:30 min/km
258
43
00:00:09.77
8:55 min/km
129
43
67
312
Team Scrambled Legs
Team Scrambled Legs #312
Team of 2 or 3 Mixed
09:40:30.28
09:40:30.28
12
(32)
Team of 2 or 3 Mixed
12
01:41:16.03
32
Phip HUGHES
Phip HUGHES
Tom CARTY
Tom CARTY
Tom CARTY
7:15 min/km
00:58:31.18
5:13 min/km
8
2
01:43:01.06
5:43 min/km
41
6
01:38:53.43
5:12 min/km
15
2
03:27:16.67
14:48 min/km
285
19
00:00:10.21
6:15 min/km
20
2
68
574
Team The Fast the Slow and the Wobbly!
Team The Fast the Slow and the Wobb.. #574
Team of 4 or 5 Mixed
09:40:58.88
09:40:58.88
21
(33)
Team of 4 or 5 Mixed
21
02:13:18.20
33
Clare NYBERG
Victoria ROBINSON
Tim HAMILTON
Shirley REYNOLDS
Rob GOODALL
7:15 min/km
01:00:38.85
5:27 min/km
14
3
01:45:20.46
5:51 min/km
54
11
02:19:20.71
7:20 min/km
51
17
01:40:09.38
7:09 min/km
65
22
00:00:09.78
9:44 min/km
164
48
69
43
Ally WILLCOX
Ally WILLCOX #43
Prime 20-39 Male
09:41:51.89
09:41:51.89
8
(27)
Prime 20-39 Male
8
01:43:37.60
27
7:16 min/km
01:15:44.47
6:44 min/km
120
32
01:49:09.25
6:03 min/km
74
17
02:40:04.56
8:25 min/km
90
9
01:46:35.95
7:36 min/km
85
9
00:00:08.09
7:14 min/km
50
2
70
559
Team Kal Crew
Team Kal Crew #559
Team of 4 or 5 Mixed
09:42:54.72
09:42:54.72
22
(34)
Team of 4 or 5 Mixed
22
02:15:14.04
34
Terese HOOPER
Lauren MICHELINI
Robert COLEMAN
Beverley BARRATT
James THOMSON
7:17 min/km
01:28:29.05
7:56 min/km
245
38
01:51:45.58
6:12 min/km
88
18
01:20:17.43
4:13 min/km
10
6
03:43:03.17
15:55 min/km
289
47
00:01:08.66
4:24 min/km
1
1
71
330
Team Clifton-Short-Simms
Team Clifton-Short-Simms #330
Team of 2 or 3 Mixed
09:43:45.64
09:43:45.64
13
(35)
Team of 2 or 3 Mixed
13
01:44:31.38
35
Daniel SHORT
Daniel SHORT
Daniel SHORT
Kendall CLIFTON-SHORT
Rachel CLIFTON-SIMMS
7:17 min/km
01:18:58.16
7:01 min/km
160
15
01:54:38.21
6:22 min/km
107
13
01:41:26.79
5:20 min/km
16
3
02:25:29.62
10:23 min/km
217
17
00:00:21.97
7:57 min/km
85
10
72
301
Team Bec and Boots
Team Bec and Boots #301
Team of 2 or 3 Mixed
09:44:04.39
09:44:04.39
14
(36)
Team of 2 or 3 Mixed
14
01:44:50.13
36
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS
Rebecca THOMAS
Aaron THOMAS
Aaron THOMAS
7:18 min/km
01:12:25.28
6:26 min/km
79
10
02:02:26.82
6:48 min/km
167
15
01:16:33.79
4:01 min/km
8
1
02:51:38.28
12:15 min/km
274
18
00:00:09.66
7:50 min/km
76
7
73
506
Team MRUM Runners.
Team MRUM Runners. #506
Team of 4 or 5 Male
09:44:32.86
09:44:32.86
16
(28)
Team of 4 or 5 Male
16
02:40:59.56
28
Craig GAMBLE
Craig GAMBLE
Matthew TANNER
Paul BERRY
Leif HINRICHSEN
7:18 min/km
01:22:22.98
7:22 min/km
198
15
01:35:59.86
5:19 min/km
18
5
02:38:38.16
8:20 min/km
85
15
01:25:37.70
6:06 min/km
28
9
00:00:10.21
8:59 min/km
135
17
74
562
Team Life Ready Physio CBD
Team Life Ready Physio CBD #562
Team of 4 or 5 Mixed
09:44:55.55
09:44:55.55
23
(37)
Team of 4 or 5 Mixed
23
02:17:14.87
37
James KNIGHT
Jonathan WARNE
Scott GARVEY
Needra BROOM
Ceri PRITCHARD
7:18 min/km
01:18:37.18
7:02 min/km
156
21
01:54:54.08
6:23 min/km
111
23
02:06:27.64
6:39 min/km
28
11
02:03:41.16
8:50 min/km
141
38
00:00:10.39
7:50 min/km
77
32
75
17
Daniel HEWITT
Daniel HEWITT #17
Prime 20-39 Male
09:48:39.29
09:48:39.29
9
(29)
Prime 20-39 Male
9
01:50:25.00
29
7:21 min/km
01:04:31.15
5:45 min/km
24
7
01:39:38.64
5:32 min/km
29
8
02:18:38.66
7:17 min/km
49
5
01:49:01.44
7:47 min/km
91
11
00:00:09.60
9:49 min/km
171
22
76
591
Team The Cop Outs
Team The Cop Outs #591
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:08.40
09:50:08.40
24
(38)
Team of 4 or 5 Mixed
24
02:22:27.72
38
Sue FINLAYSON
Michelle MORGAN
Dave FILLMAN
Brad WALFORD
Jenny BATES
7:22 min/km
01:22:12.66
7:20 min/km
195
28
02:09:42.91
7:12 min/km
206
38
02:28:00.42
7:47 min/km
72
27
01:50:13.11
7:52 min/km
95
28
00:00:09.81
6:39 min/km
32
15
77
563
Team The dead cat society
Team The dead cat society #563
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:09.33
09:50:09.33
25
(39)
Team of 4 or 5 Mixed
25
02:22:28.65
39
Bec FABER
Emily CHETWIN
Sophie DUNN
Brian WEINBERG
Justin COE
7:22 min/km
01:45:15.73
9:24 min/km
290
48
01:52:32.26
6:15 min/km
94
20
02:41:59.72
8:31 min/km
96
34
01:29:17.27
6:22 min/km
32
11
00:00:09.70
6:43 min/km
34
16
78
517
Team FANTASTIC FOUR
Team FANTASTIC FOUR #517
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:18.90
09:50:18.90
26
(40)
Team of 4 or 5 Mixed
26
02:22:38.22
40
Guy HOLMES
Guy HOLMES
Mike PURVES
Philipp SCHAPER
Kylie BREUER
7:22 min/km
01:18:48.37
7:02 min/km
158
22
01:58:44.26
6:35 min/km
140
28
02:24:35.54
7:36 min/km
67
26
01:46:47.36
7:37 min/km
86
26
00:00:10.09
7:51 min/km
78
33
79
568
Team CFSW 6281
Team CFSW 6281 #568
Team of 4 or 5 Mixed
09:50:21.90
09:50:21.90
27
(41)
Team of 4 or 5 Mixed
27
02:22:41.22
41
Kellie LEWANDOWSKI
Emily FLEAY
Shawn FERNANDO
Jules CAMPBELL
Brett MILLS
7:22 min/km
01:28:09.12
7:52 min/km
243
37
02:00:13.78
6:40 min/km
148
29
02:28:18.57
7:48 min/km
74
29
01:54:13.63
8:09 min/km
109
32
00:00:10.66
6:38 min/km
30
13
80
56
Sergio GUSTINETTI
Sergio GUSTINETTI #56
Prime 20-39 Male
09:51:05.56
09:51:05.56
10
(30)
Prime 20-39 Male
10
01:52:51.27
30
7:23 min/km
01:10:46.88
6:18 min/km
67
14
01:47:23.95
5:57 min/km
65
13
02:52:43.07
9:05 min/km
129
16
01:38:02.16
7:00 min/km
57
3
00:00:08.08
7:53 min/km
81
8
81
167
Sarah WIESE
Sarah WIESE #167
Veteran 40-49 Female
09:51:39.28
09:51:39.28
2
(10)
Veteran 40-49 Female
2
01:12:01.16
10
7:23 min/km
01:11:10.63
6:22 min/km
72
3
01:49:49.00
6:06 min/km
76
2
02:45:43.49
8:43 min/km
107
3
01:44:03.39
7:25 min/km
76
2
00:00:09.30
7:49 min/km
75
2
82
570
Team Miss Potts All Stars
Team Miss Potts All Stars #570
Team of 4 or 5 Mixed
09:51:42.54
09:51:42.54
28
(42)
Team of 4 or 5 Mixed
28
02:24:01.86
42
Bec LORRAINE
Julia ROUTLEY
Paul HOPWOOD
Paula MEWS
Michael SALEEBA
7:23 min/km
01:25:42.76
7:38 min/km
224
33
02:12:08.26
7:20 min/km
218
40
02:46:14.43
8:44 min/km
109
36
01:30:32.29
6:28 min/km
35
12
00:00:07.34
6:30 min/km
26
11
83
222
Logan VICKERS
Logan VICKERS #222
Prime 20-39 Male
09:51:42.65
09:51:42.65
11
(31)
Prime 20-39 Male
11
01:53:28.36
31
7:23 min/km
01:04:52.75
5:47 min/km
26
8
01:37:34.03
5:25 min/km
23
5
02:29:47.84
7:53 min/km
75
7
01:49:50.40
7:50 min/km
93
12
00:00:09.17
9:25 min/km
151
18
84
556
Team Run to Paradise
Team Run to Paradise #556
Team of 4 or 5 Mixed
09:52:47.55
09:52:47.55
29
(43)
Team of 4 or 5 Mixed
29
02:25:06.87
43
Hayden GIBSON
Ingrid HEYDER
Dan HEWITT
Megan GIBSON
Andrew MATTIN
7:24 min/km
01:22:09.04
7:19 min/km
193
27
02:04:20.85
6:54 min/km
179
33
02:42:16.04
8:32 min/km
98
35
01:34:22.99
6:44 min/km
48
18
00:00:08.84
7:12 min/km
48
23
85
565
Team Desert Dreamers
Team Desert Dreamers #565
Team of 4 or 5 Mixed
09:55:40.91
09:55:40.91
30
(44)
Team of 4 or 5 Mixed
30
02:28:00.23
44
Sonia MUNROE
Dale MUNROE
Louise MILLER
Ingrid MANSON
Lisa ELLERY
7:26 min/km
01:22:13.79
7:20 min/km
196
29
01:40:36.97
5:35 min/km
32
8
01:31:30.72
4:48 min/km
13
8
03:03:33.59
13:06 min/km
280
45
00:00:06.46
7:39 min/km
68
27
86
588
Team Girls Run Wild
Team Girls Run Wild #588
Team of 4 or 5 Female
09:56:46.36
09:56:46.36
8
(11)
Team of 4 or 5 Female
8
01:44:30.25
11
Lee-Maree GALLO
Nerinda O'DONOHUE
Lee-Maree GALLO
Cathy FULFORD
Megan GIANFRANCESCO
7:27 min/km
01:15:07.93
6:41 min/km
107
7
02:14:54.72
7:29 min/km
228
19
02:40:56.20
8:28 min/km
92
12
01:38:44.46
7:03 min/km
59
10
00:00:07.67
7:03 min/km
43
4
87
91
Mallani MOLONEY
Mallani MOLONEY #91
Prime 20-39 Female
09:57:42.11
09:57:42.11
2
(12)
Prime 20-39 Female
2
00:18:57.74
12
7:28 min/km
01:11:17.74
6:24 min/km
74
4
01:50:35.35
6:08 min/km
80
4
02:43:09.87
8:35 min/km
100
2
01:50:07.58
7:51 min/km
94
1
00:00:07.97
7:55 min/km
83
2
88
313
Team Team Alpha
Team Team Alpha #313
Team of 2 or 3 Mixed
09:59:14.42
09:59:14.42
15
(45)
Team of 2 or 3 Mixed
15
02:00:00.16
45
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Jo D'ARCY
Francis WEDIN
Francis WEDIN
7:29 min/km
01:10:01.51
6:15 min/km
57
8
01:44:50.79
5:49 min/km
51
10
02:20:55.16
7:25 min/km
56
10
01:48:44.50
7:46 min/km
90
14
00:00:12.00
9:42 min/km
160
18
89
96
Jason LUKE
Jason LUKE #96
Veteran 40-49 Male
09:59:16.17
09:59:16.17
1
(32)
Veteran 40-49 Male
1
32
7:29 min/km
01:07:47.60
6:04 min/km
46
2
01:47:10.18
5:57 min/km
62
3
02:49:06.44
8:54 min/km
117
3
01:44:34.27
7:28 min/km
77
1
00:00:08.00
8:22 min/km
99
4
90
74
Emma BURGESS
Emma BURGESS #74
Prime 20-39 Female
10:04:16.24
10:04:16.24
3
(13)
Prime 20-39 Female
3
00:25:31.87
13
7:33 min/km
01:10:40.97
6:20 min/km
61
3
01:47:10.02
5:57 min/km
61
3
02:43:40.81
8:36 min/km
102
3
01:53:39.35
8:07 min/km
108
4
10:04:16.24
8:16 min/km
96
5
91
579
Team Forced to Run
Team Forced to Run #579
Team of 4 or 5 Mixed
10:05:06.62
10:05:06.62
31
(46)
Team of 4 or 5 Mixed
31
02:37:25.94
46
Warwick HARRY
Larz HARRY
Tess (Theresa) HARRY
Chez DE BARTOLO
Simon KETJEN
7:33 min/km
01:35:10.06
8:39 min/km
271
44
01:55:08.51
6:23 min/km
113
24
02:28:05.16
7:47 min/km
73
28
01:47:21.81
7:40 min/km
87
27
00:00:14.24
7:44 min/km
72
30
92
519
Team The Incredible Little Engines
Team The Incredible Little Engines #519
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:25.02
10:06:25.02
32
(47)
Team of 4 or 5 Mixed
32
02:38:44.34
47
Md DOMAN
Md DOMAN
Sanet DOMAN
Marnel BENADE
Peter GROVE
7:34 min/km
01:15:34.13
6:44 min/km
114
19
02:02:08.25
6:47 min/km
164
31
02:39:55.36
8:25 min/km
89
33
02:00:10.11
8:35 min/km
128
35
00:00:04.95
7:08 min/km
45
22
93
522
Team Ultra Run4coffee
Team Ultra Run4coffee #522
Team of 4 or 5 Mixed
10:06:27.27
10:06:27.27
33
(48)
Team of 4 or 5 Mixed
33
02:38:46.59
48
Peter DAVENPORT
Peter DAVENPORT
Cherie WHITBREAD
Jo WRIGHT
Robson BOND
7:34 min/km
01:08:05.51
6:04 min/km
50
12
02:35:13.61
8:37 min/km
278
49
02:39:33.66
8:23 min/km
88
32
01:23:45.32
5:58 min/km
25
10
00:00:07.60
7:46 min/km
74
31
94
509
Team Perth Hash House Harriers
Team Perth Hash House Harriers #509
Team of 4 or 5 Male
10:08:07.93
10:08:07.93
17
(33)
Team of 4 or 5 Male
17
03:04:34.63
33
Michael FOX
Michael FOX
Larry SARMIENTO
Kevin FITZGERALD
Ashley PRICE
7:36 min/km
01:12:26.27
6:27 min/km
80
11
01:55:47.58
6:25 min/km
120
16
02:46:13.58
8:44 min/km
108
17
01:35:28.39
6:49 min/km
53
12
00:00:10.26
8:47 min/km
123
16
95
524
Team Turbo Gazelles
Team Turbo Gazelles #524
Team of 4 or 5 Mixed
10:10:11.94
10:10:11.94
34
(49)
Team of 4 or 5 Mixed
34
02:42:31.26
49
Damon Last
Claire JORDAN
Jessica NGEH
Fran ENDERSBY
Kristie Bower
7:37 min/km
01:00:31.49
5:22 min/km
12
2
02:24:23.87
8:01 min/km
257
48
00:52:18.46
2:45 min/km
3
3
03:57:48.35
16:59 min/km
290
48
00:00:08.49
6:23 min/km
24
10
96
590
Team Toenails Are For Sissies!
Team Toenails Are For Sissies! #590
Team of 4 or 5 Female
10:11:20.86
10:11:20.86
9
(14)
Team of 4 or 5 Female
9
01:59:04.75
14
Kellie GHERARDI
Bonnie BYRNE
Jane WOLF
Nic PYE
Melony HALSALL
7:38 min/km
01:29:44.81
8:00 min/km
255
16
02:10:00.86
7:13 min/km
210
18
01:58:30.29
6:14 min/km
20
2
02:22:07.16
10:09 min/km
204
19
00:00:09.61
7:16 min/km
53
6
97
93
Jeremy BEAUGLEHOLE
Jeremy BEAUGLEHOLE #93
Veteran 40-49 Male
10:12:55.12
10:12:55.12
2
(34)
Veteran 40-49 Male
2
00:13:38.95
34
7:39 min/km
01:16:10.22
6:48 min/km
122
13
02:00:56.25
6:43 min/km
155
18
02:48:57.03
8:53 min/km
116
2
01:52:34.49
8:02 min/km
103
3
00:00:07.38
7:27 min/km
62
1
98
174
Mick FRANCIS
Mick FRANCIS #174
Vintage 50-59 Male
10:13:05.68
10:13:05.68
2
(35)
Vintage 50-59 Male
2
01:12:07.86
35
7:39 min/km
01:10:34.67
6:18 min/km
59
3
01:50:11.42
6:07 min/km
77
2
02:41:37.59
8:30 min/km
93
2
01:52:48.41
8:03 min/km
105
2
00:00:08.75
8:46 min/km
120
2
99
304
Team Harwoods
Team Harwoods #304
Team of 2 or 3 Male
10:13:39.94
10:13:39.94
4
(36)
Team of 2 or 3 Male
4
02:51:06.56
36
Craig KINGSTON
Craig KINGSTON
Craig KINGSTON
Rob OWEN
Rob OWEN
7:40 min/km
01:06:15.89
5:54 min/km
36
4
02:15:38.24
7:32 min/km
229
6
02:25:27.31
7:39 min/km
68
3
02:17:37.03
9:49 min/km
188
7
00:00:09.47
7:08 min/km
46
3
100
513
Team Proudly supporting low-fart beer!
Team Proudly supporting low-fart be.. #513
Team of 4 or 5 Mixed
10:14:16.95
10:14:16.95
35
(50)
Team of 4 or 5 Mixed
35
02:46:36.27
50
Catriona COE
Catriona COE
Zoe THIELE
Troy SANTEN
Damon SUNDERLAND
7:40 min/km
01:29:16.06
7:57 min/km
249
39
02:15:43.54
7:32 min/km
230
43
02:48:28.43
8:52 min/km
115
39
01:50:23.22
7:53 min/km
96
29
00:00:09.08
6:08 min/km
16
7
1
[2]
3
4
5
6
7
Page 2 of 7 (325 items)