SLSWA SunSmart Endurance Championships
11 Nov 2017
Results
Details
 
Contact
4km Beach Run
2km Beach Run
2km Swim
12km Ski Race
9km Ski Race
6km Ski Race
4km Board Race
2km Board Race
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
Page 2 of 2 (73 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Club
CompAge
Pace
Wave
239
Sophie TURNER
Sophie TURNER #239
Female U14
Not started
Not started
U14
Female
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
Wave 1
30
237
Ashlin TRAEGER
Ashlin TRAEGER #237
Female U14
00:26:28.0
00:26:28.0
3
(15)
U14
3
00:03:52.9
Female
15
SECRET HARBOUR SLSC
U/14
6:37 min/km
Wave 1
32
70
Anne Marie DULLAGHAN
Anne Marie DULLAGHAN #70
Female 45-49
00:30:11.0
00:30:11.0
1
(16)
45-49
1
Female
16
SECRET HARBOUR SLSC
U/47
7:32 min/km
Wave 1
34
1
Laura ADOLPHUS
Laura ADOLPHUS #1
Female 30-34
00:31:28.0
00:31:28.0
2
(17)
30-34
2
00:10:19.9
Female
17
SECRET HARBOUR SLSC
U/33
7:52 min/km
Wave 1
190
Megan O'LEARY
Megan O'LEARY #190
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/53
Wave 1
210
Matthew ROWE
Matthew ROWE #210
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/20
Wave 1
226
Tara SMITH
Tara SMITH #226
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/27
Wave 1
191
Neil O'LEARY
Neil O'LEARY #191
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/55
Wave 1
193
Ella PACKER
Ella PACKER #193
Female U15
Not started
Not started
U15
Female
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/15
Wave 1
229
Daniel SNOOK
Daniel SNOOK #229
Male U17
Not started
Not started
U17
Male
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/17
Wave 1
2
246
Ben WATERMAN
Ben WATERMAN #246
Male U17
00:17:55.0
00:17:55.0
1
(2)
U17
1
Male
2
Sorrento SLSC (Inc) (WA)
U/16
4:28 min/km
Wave 1
1
221
Rhodri SIMMONDS
Rhodri SIMMONDS #221
Male Open
00:17:41.0
00:17:41.0
1
(1)
Open
1
Male
1
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/26
4:25 min/km
Wave 1
18
143
Anne-Marie JUENGLING
Anne-Marie JUENGLING #143
Female Open
00:22:15.0
00:22:15.0
4
(7)
Open
4
00:03:01.0
Female
7
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/30
5:33 min/km
Wave 1
9
250
Bernadette WILLIAMS
Bernadette WILLIAMS #250
Female Open
00:19:14.0
00:19:14.0
1
(1)
Open
1
Female
1
Swanbourne Nedlands SLSC Inc
U/30
4:48 min/km
Wave 1
17
192
Caitlin O'SHEA
Caitlin O'SHEA #192
Female Open
00:22:08.0
00:22:08.0
3
(6)
Open
3
00:02:53.9
Female
6
Trigg Island SLSC
U/22
5:32 min/km
Wave 1
7
129
Kent JENKINSON
Kent JENKINSON #129
Male Open
00:18:56.0
00:18:56.0
3
(7)
Open
3
00:01:15.0
Male
7
Trigg Island SLSC
U/21
4:44 min/km
Wave 1
21
161
Kai MARCHETTO
Kai MARCHETTO #161
Male U14
00:22:51.0
00:22:51.0
3
(13)
U14
3
00:02:17.0
Male
13
Trigg Island SLSC
U/14
5:42 min/km
Wave 1
74
Jakson EGAN
Jakson EGAN #74
Male U17
Not started
Not started
U17
Male
Trigg Island SLSC
U/16
Wave 1
12
91
Nikita FREDONNET
Nikita FREDONNET #91
Female U15
00:20:16.0
00:20:16.0
1
(3)
U15
1
Female
3
Trigg Island SLSC
U/15
5:04 min/km
Wave 1
4
183
Lachlan MURRAY
Lachlan MURRAY #183
Male U15
00:18:04.0
00:18:04.0
1
(4)
U15
1
Male
4
Trigg Island SLSC
U/15
4:31 min/km
Wave 1
120
Max HUNTER
Max HUNTER #120
Male U15
Not started
Not started
U15
Male
Trigg Island SLSC
U/15
Wave 1
214
Will SAVAGE
Will SAVAGE #214
Male U15
Not started
Not started
U15
Male
Trigg Island SLSC
U/15
Wave 1
19
65
Tallis DAVIES
Tallis DAVIES #65
Male U15
00:22:22.0
00:22:22.0
3
(12)
U15
3
00:04:18.0
Male
12
Trigg Island SLSC
U/15
5:35 min/km
Wave 1
1
[2]
Page 2 of 2 (73 items)
© 2023