Swim Thru Perth
20 Jan 2019
Results
Teams
Details
Links
Race Series
 
Contact
Satterley 3.5km Challenge
1.6km Classic
Carbon Group 800m Splash
250m Try-It Swim
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (38 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
MSWA Categ
MSWA CatPos
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
Pace
Wave
31
426
Anna GRAY
Anna GRAY #426
Female 18-24
00:26:24.4
00:26:24.4
1
(14)
18-24
1
15-24
2
Female
14
33:00 min/km
Wave 4
29
422
Dougie NICHOLL
Dougie NICHOLL #422
Male 45-54
00:23:05.1
00:23:05.1
4
(16)
45-54
4
00:05:58.5
45-54
4
Male
16
28:51 min/km
Wave 4
10
421
Billie LISTON
Billie LISTON #421
Female Under 18
00:17:28.5
00:17:28.5
1
(4)
Under 18
1
Under 15
1
Female
4
21:50 min/km
Wave 4
418
Benji PRITCHARD
Benji PRITCHARD #418
Male Under 18
DNF
DNF
Under 18
Under 15
Male
Wave 4
20
417
Lewis STEPORTSDRUK
Lewis STEPORTSDRUK #417
Male Under 18
00:20:07.0
00:20:07.0
4
(12)
Under 18
4
00:03:28.6
Under 15
4
Male
12
25:08 min/km
Wave 4
19
416
Amber STEPOTSDRUK
Amber STEPOTSDRUK #416
Female Under 18
00:20:07.0
00:20:07.0
4
(8)
Under 18
4
00:02:38.5
Under 15
3
Female
8
25:08 min/km
Wave 4
5
415
Kiran GIBBON
Kiran GIBBON #415
Male 25-34
00:15:39.2
00:15:39.2
1
(3)
25-34
1
25-34
1
Male
3
19:34 min/km
Wave 4
12
413
Archie HARAY
Archie HARAY #413
Male Under 18
00:18:34.4
00:18:34.4
2
(8)
Under 18
2
00:01:56.0
Under 15
2
Male
8
23:13 min/km
Wave 4
406
Jonathan NICHOLLO
Jonathan NICHOLLO #406
Male 55-64
DNS
DNS
55-64
55-64
Male
Wave 4
404
Caden HART
Caden HART #404
Male Under 18
DNF
DNF
Under 18
Under 15
Male
Wave 4
362
Kerrie YOUNGS
Kerrie YOUNGS #362
Female 35-44
DNS
DNS
35-44
35-44
Female
Wave 4
23
361
Dianne SAUNDERS
Dianne SAUNDERS #361
Female 25-34
00:20:16.8
00:20:16.8
3
(10)
25-34
3
00:07:10.9
25-34
3
Female
10
Superfins Masters
1
25:20 min/km
Wave 4
9
360
Paul ROGERS
Paul ROGERS #360
Male 45-54
00:17:06.6
00:17:06.6
1
(6)
45-54
1
45-54
1
Male
6
Dalkeith Primary
2
21:23 min/km
Wave 4
8
359
Obi ROGERS
Obi ROGERS #359
Male Under 18
00:16:38.4
00:16:38.4
1
(5)
Under 18
1
Under 15
1
Male
5
Dalkeith Primary
1
20:48 min/km
Wave 4
24
358
Janina RITSCHEL
Janina RITSCHEL #358
Female 35-44
00:21:02.7
00:21:02.7
2
(11)
35-44
2
00:00:53.4
35-44
2
Female
11
26:18 min/km
Wave 4
14
357
Libby RAYNER
Libby RAYNER #357
Female Under 18
00:19:15.1
00:19:15.1
2
(5)
Under 18
2
00:01:46.6
15-24
1
Female
5
Subiaco Primary School
2
24:03 min/km
Wave 4
2
356
Damon PAVLOS
Damon PAVLOS #356
Male 35-44
00:13:49.5
00:13:49.5
1
(1)
35-44
1
35-44
1
Male
1
17:16 min/km
Wave 4
30
355
Jarrod NATHAN
Jarrod NATHAN #355
Male 18-24
00:24:01.5
00:24:01.5
2
(17)
18-24
2
00:07:46.6
15-24
2
Male
17
30:01 min/km
Wave 4
3
354
Danielle MILLAR
Danielle MILLAR #354
Female 25-34
00:14:53.7
00:14:53.7
2
(2)
25-34
2
00:01:47.8
25-34
2
Female
2
18:37 min/km
Wave 4
353
Hamish MCCARTHY
Hamish MCCARTHY #353
Male Under 18
DNS
DNS
Under 18
Under 15
Male
Wave 4
27
352
Maria LAKSHAMALLA
Maria LAKSHAMALLA #352
Female 35-44
00:22:31.4
00:22:31.4
3
(12)
35-44
3
00:02:22.1
35-44
3
Female
12
28:09 min/km
Wave 4
21
351
Nicola KNOWLES
Nicola KNOWLES #351
Female 35-44
00:20:09.3
00:20:09.3
1
(9)
35-44
1
35-44
1
Female
9
25:11 min/km
Wave 4
13
350
Guy JARRETT
Guy JARRETT #350
Male 35-44
00:18:37.9
00:18:37.9
4
(9)
35-44
4
00:04:48.4
35-44
4
Male
9
23:17 min/km
Wave 4
7
349
Simone JANNEY
Simone JANNEY #349
Female 45-54
00:16:36.0
00:16:36.0
1
(3)
45-54
1
45-54
1
Female
3
Subiaco Primary School
1
20:45 min/km
Wave 4
33
348
Jill HAMILTON
Jill HAMILTON #348
Female 45-54
00:29:27.9
00:29:27.9
3
(15)
45-54
3
00:12:51.9
45-54
3
Female
15
36:49 min/km
Wave 4
28
347
Susan FREEMAN
Susan FREEMAN #347
Female 55-64
00:22:44.4
00:22:44.4
1
(13)
55-64
1
55-64
1
Female
13
28:25 min/km
Wave 4
11
346
Thomas FLETT
Thomas FLETT #346
Male 35-44
00:17:34.9
00:17:34.9
3
(7)
35-44
3
00:03:45.4
35-44
3
Male
7
21:58 min/km
Wave 4
17
345
Tom ENGELBRECHT
Tom ENGELBRECHT #345
Male 45-54
00:19:55.2
00:19:55.2
2
(11)
45-54
2
00:02:48.6
45-54
2
Male
11
Claremont Masters
1
24:53 min/km
Wave 4
32
344
Mason DUNN
Mason DUNN #344
Male 25-34
00:26:44.1
00:26:44.1
2
(18)
25-34
2
00:11:04.9
25-34
2
Male
18
Carbon Currents
4
33:25 min/km
Wave 4
22
343
Sebastian DOBRZANSKI
Sebastian DOBRZANSKI #343
Male Under 18
00:20:10.8
00:20:10.8
5
(13)
Under 18
5
00:03:32.4
Under 15
5
Male
13
25:13 min/km
Wave 4
15
342
Melissa DOBRZANSKI
Melissa DOBRZANSKI #342
Female 45-54
00:19:30.3
00:19:30.3
2
(6)
45-54
2
00:02:54.3
45-54
2
Female
6
24:22 min/km
Wave 4
6
341
Lee DENNIS
Lee DENNIS #341
Male 18-24
00:16:14.9
00:16:14.9
1
(4)
18-24
1
15-24
1
Male
4
20:18 min/km
Wave 4
4
340
Chris DEAN
Chris DEAN #340
Male 35-44
00:15:04.1
00:15:04.1
2
(2)
35-44
2
00:01:14.6
35-44
2
Male
2
Carbon Currents
2
18:50 min/km
Wave 4
18
339
Brooke CARTER
Brooke CARTER #339
Female Under 18
00:20:01.9
00:20:01.9
3
(7)
Under 18
3
00:02:33.4
Under 15
2
Female
7
25:02 min/km
Wave 4
26
338
Hayden BROWN
Hayden BROWN #338
Male 45-54
00:22:15.6
00:22:15.6
3
(15)
45-54
3
00:05:09.0
45-54
3
Male
15
Carbon Currents
3
27:49 min/km
Wave 4
25
337
Nick BRETLAND
Nick BRETLAND #337
Male 55-64
00:21:26.2
00:21:26.2
1
(14)
55-64
1
55-64
1
Male
14
Inglewood Masters
1
26:47 min/km
Wave 4
1
336
Ashley ARANDA
Ashley ARANDA #336
Female 25-34
00:13:05.9
00:13:05.9
1
(1)
25-34
1
25-34
1
Female
1
Carbon Currents
1
16:22 min/km
Wave 4
16
335
Harry ALEXANDER
Harry ALEXANDER #335
Male Under 18
00:19:35.5
00:19:35.5
3
(10)
Under 18
3
00:02:57.1
Under 15
3
Male
10
Subiaco Primary School
3
24:29 min/km
Wave 4
Page 1 of 1 (38 items)