John Septimus Roe Primary Cross Country
2 Jun 2017
Results
Details
 
Contact
Year 2
Year 3
Year 4
Year 5
Year 6
P & F
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
Page 1 of 3 (119 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Time Behind Cat
Gender
Gen Pos
Team
Pos In Team
JSRcampus
Pace
1
403
Event OKOT
Event OKOT #403
Male Y03
00:05:53.7
00:05:53.7
1
(1)
Y03
1
Male
1
NEWB
1
MB
3:55 min/km
2
86
James EDMONDS
James EDMONDS #86
Male Y03
00:06:12.1
00:06:12.1
2
(2)
Y03
2
00:00:18.4
Male
2
DURH
1
BB
4:08 min/km
3
54
Ayiik DUOT
Ayiik DUOT #54
Male Y03
00:06:21.7
00:06:21.7
3
(3)
Y03
3
00:00:28.0
Male
3
SAND
1
BB
4:14 min/km
4
398
Kuenweng JOHN
Kuenweng JOHN #398
Male Y03
00:06:27.5
00:06:27.5
4
(4)
Y03
4
00:00:33.8
Male
4
SAND
2
MB
4:18 min/km
5
381
Tahlia ANDERSON
Tahlia ANDERSON #381
Female Y03
00:06:28.0
00:06:28.0
1
(1)
Y03
1
Female
1
KELM
1
MB
4:18 min/km
6
59
Lachlan HUGHES
Lachlan HUGHES #59
Male Y03
00:06:45.6
00:06:45.6
5
(5)
Y03
5
00:00:51.9
Male
5
PARM
1
BB
4:30 min/km
7
65
Tyler NEDERPELT
Tyler NEDERPELT #65
Male Y03
00:06:45.6
00:06:45.6
6
(6)
Y03
6
00:00:51.9
Male
6
PARM
2
BB
4:30 min/km
8
64
Kaden NEDERPELT
Kaden NEDERPELT #64
Male Y03
00:06:56.3
00:06:56.3
7
(7)
Y03
7
00:01:02.6
Male
7
PARM
3
BB
4:37 min/km
9
397
Kian JANSZE
Kian JANSZE #397
Male Y03
00:06:56.7
00:06:56.7
8
(8)
Y03
8
00:01:03.0
Male
8
NEWB
2
MB
4:37 min/km
10
377
Aidan ZAMMIT
Aidan ZAMMIT #377
Male Y03
00:07:00.6
00:07:00.6
9
(9)
Y03
9
00:01:06.9
Male
9
SAND
3
MB
4:40 min/km
11
389
Michael DELANY
Michael DELANY #389
Male Y03
00:07:00.8
00:07:00.8
10
(10)
Y03
10
00:01:07.1
Male
10
NEWB
3
MB
4:40 min/km
12
369
Seshakrishna RAJ
Seshakrishna RAJ #369
Male Y03
00:07:02.9
00:07:02.9
11
(11)
Y03
11
00:01:09.2
Male
11
KELM
2
MB
4:41 min/km
13
390
John FASTION
John FASTION #390
Male Y03
00:07:08.0
00:07:08.0
12
(12)
Y03
12
00:01:14.3
Male
12
SAND
4
MB
4:45 min/km
14
367
Phillip PHAM-MA
Phillip PHAM-MA #367
Male Y03
00:07:12.3
00:07:12.3
13
(13)
Y03
13
00:01:18.6
Male
13
SAND
5
MB
4:48 min/km
15
63
Anastasia NANKIVELL
Anastasia NANKIVELL #63
Female Y03
00:07:20.4
00:07:20.4
2
(2)
Y03
2
00:00:52.4
Female
2
ROEB
1
BB
4:53 min/km
16
394
Tiana HARDINGHAM
Tiana HARDINGHAM #394
Female Y03
00:07:36.5
00:07:36.5
3
(3)
Y03
3
00:01:08.5
Female
3
KELM
3
MB
5:04 min/km
17
72
Cooper TREE
Cooper TREE #72
Male Y03
00:07:41.4
00:07:41.4
14
(14)
Y03
14
00:01:47.7
Male
14
ROEB
2
BB
5:07 min/km
18
89
Amanda JOHNSON
Amanda JOHNSON #89
Female Y03
00:07:43.4
00:07:43.4
4
(4)
Y03
4
00:01:15.4
Female
4
PARM
4
BB
5:08 min/km
19
88
Michael HINKLEY
Michael HINKLEY #88
Male Y03
00:07:46.3
00:07:46.3
15
(15)
Y03
15
00:01:52.6
Male
15
SAND
6
BB
5:10 min/km
20
51
Cole BRADLEY
Cole BRADLEY #51
Male Y03
00:07:52.4
00:07:52.4
16
(16)
Y03
16
00:01:58.7
Male
16
PARM
5
BB
5:14 min/km
21
375
Matthew WHITE
Matthew WHITE #375
Male Y03
00:08:01.9
00:08:01.9
17
(17)
Y03
17
00:02:08.2
Male
17
NEWB
4
MB
5:21 min/km
22
49
Cameron BAXTER
Cameron BAXTER #49
Male Y03
00:08:05.1
00:08:05.1
18
(18)
Y03
18
00:02:11.4
Male
18
PARM
6
BB
5:23 min/km
23
100
Jordan STRAIGHT
Jordan STRAIGHT #100
Male Y03
00:08:09.1
00:08:09.1
19
(19)
Y03
19
00:02:15.4
Male
19
KELM
4
BB
5:26 min/km
24
364
Griffin OFFICER
Griffin OFFICER #364
Male Y03
00:08:14.8
00:08:14.8
20
(20)
Y03
20
00:02:21.1
Male
20
ROEB
3
MB
5:29 min/km
25
103
Uddhav VARSANI
Uddhav VARSANI #103
Male Y03
00:08:15.5
00:08:15.5
21
(21)
Y03
21
00:02:21.8
Male
21
NEWB
5
BB
5:30 min/km
26
348
Kristina CHAU
Kristina CHAU #348
Female Y03
00:08:20.8
00:08:20.8
5
(5)
Y03
5
00:01:52.8
Female
5
DURH
2
MB
5:33 min/km
27
392
Elyssa GOLDFINCH
Elyssa GOLDFINCH #392
Female Y03
00:08:26.1
00:08:26.1
6
(6)
Y03
6
00:01:58.1
Female
6
SAND
7
MB
5:37 min/km
28
75
Amelia WHITEMAN
Amelia WHITEMAN #75
Female Y03
00:08:26.3
00:08:26.3
7
(7)
Y03
7
00:01:58.3
Female
7
DURH
3
BB
5:37 min/km
29
97
Callum MOYLE
Callum MOYLE #97
Male Y03
00:08:27.7
00:08:27.7
22
(22)
Y03
22
00:02:34.0
Male
22
SAND
8
BB
5:38 min/km
30
70
Mitchell SLACK
Mitchell SLACK #70
Male Y03
00:08:28.7
00:08:28.7
23
(23)
Y03
23
00:02:35.0
Male
23
ROEB
4
BB
5:39 min/km
31
358
Joanna LUONG
Joanna LUONG #358
Female Y03
00:08:29.1
00:08:29.1
8
(8)
Y03
8
00:02:01.1
Female
8
KELM
5
MB
5:39 min/km
32
399
Luis KO
Luis KO #399
Male Y03
00:08:31.3
00:08:31.3
24
(24)
Y03
24
00:02:37.6
Male
24
PARM
7
MB
5:40 min/km
33
387
Maximilian CHENOWETH
Maximilian CHENOWETH #387
Male Y03
00:08:32.5
00:08:32.5
25
(25)
Y03
25
00:02:38.8
Male
25
ROEB
5
MB
5:41 min/km
34
99
Saphire RISTOVSKI
Saphire RISTOVSKI #99
Female Y03
00:08:34.9
00:08:34.9
9
(9)
Y03
9
00:02:06.9
Female
9
NEWB
6
BB
5:43 min/km
35
349
Joanna CHUNG
Joanna CHUNG #349
Female Y03
00:08:36.9
00:08:36.9
10
(10)
Y03
10
00:02:08.9
Female
10
PARM
8
MB
5:44 min/km
36
374
Oscar TUCKWELL
Oscar TUCKWELL #374
Male Y03
00:08:38.6
00:08:38.6
26
(26)
Y03
26
00:02:44.9
Male
26
KELM
6
MB
5:45 min/km
37
383
Thomas BRIGHT
Thomas BRIGHT #383
Male Y03
00:08:40.4
00:08:40.4
27
(27)
Y03
27
00:02:46.7
Male
27
DURH
4
MB
5:46 min/km
38
67
Maya PISK
Maya PISK #67
Female Y03
00:08:42.2
00:08:42.2
11
(11)
Y03
11
00:02:14.2
Female
11
SAND
9
BB
5:48 min/km
39
409
Aston WIKAIRA
Aston WIKAIRA #409
Male Y03
00:08:42.8
00:08:42.8
28
(28)
Y03
28
00:02:49.1
Male
28
ROEB
6
MB
5:48 min/km
40
406
Matthew QUAN
Matthew QUAN #406
Male Y03
00:08:50.0
00:08:50.0
29
(29)
Y03
29
00:02:56.3
Male
29
PARM
9
MB
5:53 min/km
41
370
Sujan RAJIVANAND
Sujan RAJIVANAND #370
Male Y03
00:08:57.7
00:08:57.7
30
(30)
Y03
30
00:03:04.0
Male
30
PARM
10
MB
5:58 min/km
42
366
Jacob PEET
Jacob PEET #366
Male Y03
00:08:58.2
00:08:58.2
31
(31)
Y03
31
00:03:04.5
Male
31
PARM
11
MB
5:58 min/km
43
379
Emily ABRAHAM
Emily ABRAHAM #379
Female Y03
00:09:00.3
00:09:00.3
12
(12)
Y03
12
00:02:32.3
Female
12
NEWB
7
MB
6:00 min/km
44
102
Rhianna TAJEDDINE
Rhianna TAJEDDINE #102
Female Y03
00:09:00.7
00:09:00.7
13
(13)
Y03
13
00:02:32.7
Female
13
SAND
10
BB
6:00 min/km
45
66
Nishesh PAUDEL
Nishesh PAUDEL #66
Male Y03
00:09:06.4
00:09:06.4
32
(32)
Y03
32
00:03:12.7
Male
32
ROEB
7
BB
6:04 min/km
46
378
Chloe ZRINSKI
Chloe ZRINSKI #378
Female Y03
00:09:12.9
00:09:12.9
14
(14)
Y03
14
00:02:44.9
Female
14
ROEB
8
MB
6:08 min/km
47
104
Anya WATKINS
Anya WATKINS #104
Female Y03
00:09:13.4
00:09:13.4
15
(15)
Y03
15
00:02:45.4
Female
15
NEWB
8
BB
6:08 min/km
48
79
Benjamin BECKER
Benjamin BECKER #79
Male Y03
00:09:13.5
00:09:13.5
33
(33)
Y03
33
00:03:19.8
Male
33
KELM
7
BB
6:09 min/km
49
85
Raymond CHEN
Raymond CHEN #85
Male Y03
00:09:13.6
00:09:13.6
34
(34)
Y03
34
00:03:19.9
Male
34
KELM
8
BB
6:09 min/km
50
53
Aiden DUNN
Aiden DUNN #53
Male Y03
00:09:15.4
00:09:15.4
35
(35)
Y03
35
00:03:21.7
Male
35
PARM
12
BB
6:10 min/km
[1]
2
3
Page 1 of 3 (119 items)