NIPSSA Regional Cross Country
26 Jun 2015
Results
Details
 
Contact
Year 2
Div A Year 3
Div A Year 4-5
Div A Year 6
Div B Year 3
Div B Year 4-5
Div B Year 6
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
[2]
3
Page 2 of 3 (132 items)
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Pace
51
4
Damon DEWINTER
Damon DEWINTER #4
Male Y3
00:04:51.84
00:04:51.84
45
(45)
Y3
45
Male
45
FRANCIS JORDAN
4:25 min/km
52
56
Ross KNIGHT
Ross KNIGHT #56
Male Y3
00:04:51.84
00:04:51.84
46
(46)
Y3
46
Male
46
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:25 min/km
53
383
Alexandria SILVER
Alexandria SILVER #383
Female Y3
00:04:52.44
00:04:52.44
7
(7)
Y3
7
Female
7
St Mark's ACS
4:25 min/km
54
9
Casey MOTH
Casey MOTH #9
Male Y3
00:04:53.66
00:04:53.66
47
(47)
Y3
47
Male
47
FRANCIS JORDAN
4:26 min/km
55
313
Zaine ALISA
Zaine ALISA #313
Male Y3
00:04:55.33
00:04:55.33
48
(48)
Y3
48
Male
48
QUINNS BAPTIST
4:28 min/km
56
421
Lachlan ACRES
Lachlan ACRES #421
Male Y3
00:04:55.92
00:04:55.92
49
(49)
Y3
49
Male
49
St Simon Peter
4:29 min/km
57
50
Nishan ALAGODA
Nishan ALAGODA #50
Male Y3
00:04:56.33
00:04:56.33
50
(50)
Y3
50
Male
50
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:29 min/km
58
55
Nicholas HART
Nicholas HART #55
Male Y3
00:04:57.54
00:04:57.54
51
(51)
Y3
51
Male
51
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:30 min/km
59
484
Jorja HERMAN
Jorja HERMAN #484
Female Y3
00:04:57.55
00:04:57.55
8
(8)
Y3
8
Female
8
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:30 min/km
60
271
Hayley MANN
Hayley MANN #271
Female Y3
00:04:58.53
00:04:58.53
9
(9)
Y3
9
Female
9
PETER MOYES
4:31 min/km
61
487
Ella POPHAM
Ella POPHAM #487
Female Y3
00:04:59.34
00:04:59.34
10
(10)
Y3
10
Female
10
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:32 min/km
62
58
Riley OLIPHANT
Riley OLIPHANT #58
Male Y3
00:04:59.40
00:04:59.40
52
(52)
Y3
52
Male
52
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:32 min/km
63
11
Hayden SICE
Hayden SICE #11
Male Y3
00:04:59.98
00:04:59.98
53
(53)
Y3
53
Male
53
FRANCIS JORDAN
4:32 min/km
64
321
Cristiano TIMMINS
Cristiano TIMMINS #321
Male Y3
00:05:00.28
00:05:00.28
54
(54)
Y3
54
Male
54
QUINNS BAPTIST
4:32 min/km
65
162
Sahara LEES
Sahara LEES #162
Female Y3
00:05:00.35
00:05:00.35
11
(11)
Y3
11
Female
11
LIWARA
4:33 min/km
66
432
Connor STOTT
Connor STOTT #432
Male Y3
00:05:00.37
00:05:00.37
55
(55)
Y3
55
Male
55
St Simon Peter
4:33 min/km
67
59
Minaida PETERS
Minaida PETERS #59
Female Y3
00:05:00.97
00:05:00.97
12
(12)
Y3
12
Female
12
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:33 min/km
68
428
Tristan DUDEK
Tristan DUDEK #428
Male Y3
00:05:01.18
00:05:01.18
56
(56)
Y3
56
Male
56
St Simon Peter
4:33 min/km
69
159
Jack GILFORD
Jack GILFORD #159
Male Y3
00:05:02.40
00:05:02.40
57
(57)
Y3
57
Male
57
LIWARA
4:34 min/km
70
374
Sam COLEMAN
Sam COLEMAN #374
Male Y3
00:05:03.14
00:05:03.14
58
(58)
Y3
58
Male
58
St Mark's ACS
4:35 min/km
71
161
Campbell HERBERT
Campbell HERBERT #161
Male Y3
00:05:04.78
00:05:04.78
59
(59)
Y3
59
Male
59
LIWARA
4:37 min/km
72
227
Ruby STOCKDEN
Ruby STOCKDEN #227
Female Y3
00:05:05.27
00:05:05.27
13
(13)
Y3
13
Female
13
PADBURY CATHOLIC
4:37 min/km
73
545
Leah DINEEN
Leah DINEEN #545
Female Y3
00:05:05.87
00:05:05.87
14
(14)
Y3
14
Female
14
WHITFORDS CATHOLIC
4:38 min/km
74
115
Hayden GOWREA
Hayden GOWREA #115
Male Y3
00:05:08.89
00:05:08.89
60
(60)
Y3
60
Male
60
Lake Joondalup Baptist
4:40 min/km
75
12
Summer WOODS
Summer WOODS #12
Female Y3
00:05:09.51
00:05:09.51
15
(15)
Y3
15
Female
15
FRANCIS JORDAN
4:41 min/km
76
319
Jake SIMATOVIC
Jake SIMATOVIC #319
Male Y3
00:05:10.29
00:05:10.29
61
(61)
Y3
61
Male
61
QUINNS BAPTIST
4:42 min/km
77
168
Ariel WILSON
Ariel WILSON #168
Female Y3
00:05:10.72
00:05:10.72
16
(16)
Y3
16
Female
16
LIWARA
4:42 min/km
78
112
Fletcher CARR
Fletcher CARR #112
Male Y3
00:05:11.28
00:05:11.28
62
(62)
Y3
62
Male
62
Lake Joondalup Baptist
4:42 min/km
79
51
Angela DU
Angela DU #51
Female Y3
00:05:11.94
00:05:11.94
17
(17)
Y3
17
Female
17
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:43 min/km
80
427
Ella DOW
Ella DOW #427
Female Y3
00:05:12.26
00:05:12.26
18
(18)
Y3
18
Female
18
St Simon Peter
4:43 min/km
81
322
Sian WILLIAMS
Sian WILLIAMS #322
Female Y3
00:05:13.51
00:05:13.51
19
(19)
Y3
19
Female
19
QUINNS BAPTIST
4:45 min/km
82
316
Karien OOSTHUIZEN
Karien OOSTHUIZEN #316
Female Y3
00:05:13.76
00:05:13.76
20
(20)
Y3
20
Female
20
QUINNS BAPTIST
4:45 min/km
83
223
Ashley MCGEE
Ashley MCGEE #223
Female Y3
00:05:14.99
00:05:14.99
21
(21)
Y3
21
Female
21
PADBURY CATHOLIC
4:46 min/km
84
220
Niamh HACKETT
Niamh HACKETT #220
Female Y3
00:05:15.60
00:05:15.60
22
(22)
Y3
22
Female
22
PADBURY CATHOLIC
4:46 min/km
85
111
Star BROWN
Star BROWN #111
Female Y3
00:05:16.41
00:05:16.41
23
(23)
Y3
23
Female
23
Lake Joondalup Baptist
4:47 min/km
86
222
Ciara LYNCH
Ciara LYNCH #222
Female Y3
00:05:16.51
00:05:16.51
24
(24)
Y3
24
Female
24
PADBURY CATHOLIC
4:47 min/km
87
217
Olivia BURNLEY
Olivia BURNLEY #217
Female Y3
00:05:16.81
00:05:16.81
25
(25)
Y3
25
Female
25
PADBURY CATHOLIC
4:48 min/km
88
224
Abby MCQUEEN
Abby MCQUEEN #224
Female Y3
00:05:17.15
00:05:17.15
26
(26)
Y3
26
Female
26
PADBURY CATHOLIC
4:48 min/km
89
380
Trinity MAVOR
Trinity MAVOR #380
Female Y3
00:05:18.22
00:05:18.22
27
(27)
Y3
27
Female
27
St Mark's ACS
4:49 min/km
90
541
Charlotte BAMPTON
Charlotte BAMPTON #541
Female Y3
00:05:18.25
00:05:18.25
28
(28)
Y3
28
Female
28
WHITFORDS CATHOLIC
4:49 min/km
91
481
Abbey CARPENTER
Abbey CARPENTER #481
Female Y3
00:05:18.46
00:05:18.46
29
(29)
Y3
29
Female
29
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:49 min/km
92
160
Jazmyn HAY
Jazmyn HAY #160
Female Y3
00:05:18.78
00:05:18.78
30
(30)
Y3
30
Female
30
LIWARA
4:49 min/km
93
54
Sophie GALLIVAN
Sophie GALLIVAN #54
Female Y3
00:05:19.48
00:05:19.48
31
(31)
Y3
31
Female
31
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:50 min/km
94
158
Kai GERBER
Kai GERBER #158
Male Y3
00:05:19.85
00:05:19.85
63
(63)
Y3
63
Male
63
LIWARA
4:50 min/km
95
491
Emily WIGGINS
Emily WIGGINS #491
Female Y3
00:05:20.71
00:05:20.71
32
(32)
Y3
32
Female
32
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:51 min/km
96
423
Jacinta CARLINO
Jacinta CARLINO #423
Female Y3
00:05:23.51
00:05:23.51
33
(33)
Y3
33
Female
33
St Simon Peter
4:54 min/km
97
488
Evie POULINET
Evie POULINET #488
Female Y3
00:05:23.76
00:05:23.76
34
(34)
Y3
34
Female
34
ST STEPHENS DUNCRAIG
4:54 min/km
98
552
Sienna WORNES
Sienna WORNES #552
Female Y3
00:05:24.98
00:05:24.98
35
(35)
Y3
35
Female
35
WHITFORDS CATHOLIC
4:55 min/km
99
3
Aoife DALY
Aoife DALY #3
Female Y3
00:05:25.99
00:05:25.99
36
(36)
Y3
36
Female
36
FRANCIS JORDAN
4:56 min/km
100
49
Kimberley ADAMOS
Kimberley ADAMOS #49
Female Y3
00:05:26.76
00:05:26.76
37
(37)
Y3
37
Female
37
JOHN SEPTIMUS ROE ACS
4:57 min/km
1
[2]
3
Page 2 of 3 (132 items)
© 2023